Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
cedredx
cedredx

cedredx

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 874
  • Znaleziska 308
  • Mikroblog 566
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 10
  • Dodane (1)
  • Komentowane (0)
  • Plusowane (565)
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
22.05.2026, 10:42:54
  • 3891
Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego domem i był tam ze swoim synem?

Wciąż jeszcze nie ma aktu oskarżenia (wg informacji z maja tego roku). Tej sprawy chyba też trzeba pilnować i co jakiś czas nagłaśniać

#afera #prawo #wiadomosci #polska
ciagleloginzajety - Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego d...

źródło: 1000034437

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawior2007
kawior2007
22.05.2026, 11:28:49 via Wykop
  • 946
@ciagleloginzajety: miło, że przypominasz
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
22.05.2026, 11:38:30 via Wykop
  • 517
@ciagleloginzajety: @kawior2007 @thorogoth @Karpatnik @tomwick55 Będzie to jeden z bardziej emocjonalnych procesów od lat. Tam chyba też nie ma chęci mediacji-ugody i to nie wróży dobrze dla kawalera co syna na polowanie zabrał, tak kpiąc z tego dziedzica pruskiego czy jak mu tam przed nazwiskiem czy magister inżynier czy doktor nauk chemicznych, bo ja czuję, że typ był lekkomyślny, rozkojarzony, może też %, zależy czy krew
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
21.05.2026, 13:35:44
  • 1029
#krakow
Lardor - #krakow

źródło: 1000092657

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saib75
saib75
saib75
21.05.2026, 14:15:41 via Android
  • 461
@Lardor: powodzenia życzę. Staracie się. Takie historie później pomagają też w innych miejscach w Polsce, bo ludzie wierzą że można. Trzymam kciuki.
  • Odpowiedz
Prukiewak
Prukiewak
Prukiewak
21.05.2026, 15:24:04 via Wykop
  • 225
@Lardor: Kicia Kocia jest z Gdańska, jak zwykle najwięcej do powiedzenia w sprawie Krakowa mają ci, co w nim nie mieszkają...
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
19.05.2026, 10:25:20
  • 570
Ten #airfryer to klasyczny overhype.
Wszystko dłużej się robi i nie widac różnicy

#gotowanie #gotujzwykopem
Rad-X - Ten #airfryer to klasyczny overhype.
Wszystko dłużej się robi i nie widac róż...

źródło: dlaczego-to-si%C4%99-tak-d%C5%82ugo-nagrzewa-v0-nggytpbzdo1h1

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
19.05.2026, 10:49:34 via Wykop
  • 413
@Rad-X: Ja p------e xD
  • Odpowiedz
moll
moll
19.05.2026, 11:22:45 via Wykop
  • 620
@Rad-X: bawi tak samo za każdym razem xD
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
21.04.2026, 11:36:27
  • 2136
Tutaj Patryk Peretti lądował #gownowpis
Lardor - Tutaj Patryk Peretti lądował  #gownowpis

źródło: 1000089886

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lardor
Lardor
Autor
21.04.2026, 11:38:04 via Android
  • 1320
A tutaj Andrzeja Zauchę zastrzelili
Lardor - A tutaj Andrzeja Zauchę zastrzelili

źródło: 1000089891

Pobierz
  • Odpowiedz
czemu_dlaczego
czemu_dlaczego
21.04.2026, 11:40:23 via Wypiek
  • 649
@ziomus13

Świeć Panie nad jego duszą.


Dobrze że z dech, patus drogowy.
  • Odpowiedz
Grubapije
Grubapije
Grubapije
03.04.2026, 09:51:58
  • 1449
Przypomnienie że Edyta Pazura jeździ samochodem po chodniku i wraz z mężem uważają to za normalne.

#konfitura #samochodoza #afera #patologiazmiasta
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
03.04.2026, 09:52:50 via Wykop
  • 244

Komentarz usunięty przez moderatora

new-object
new-object
03.04.2026, 09:53:12 via Wykop
  • 306
@Grubapije: za miesiąc zapomnicie, jak z majdanem xD
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
14.02.2026, 11:53:13
  • 52
#heheszki #humorobrazkowy #windows #linux
splinter96 - #heheszki #humorobrazkowy #windows #linux

źródło: 1000020708

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zimne_piwo
zimne_piwo
zimne_piwo
14.02.2026, 12:35:50 via Wykop
  • 10

Komentarz usunięty przez moderatora

JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy
JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy
JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy
14.02.2026, 13:26:23 via Wykop
  • 34
@splinter96: Przez 4 dni jest próba naprawy problemów w terminalu, 5 dnia następuje powrót do windowsa
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
10.02.2026, 22:19:29
  • 140
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
10.02.2026, 22:31:35 via Wykop
  • 38
@robertkk: takie rzeczy wrzuca się o 7 rano okrutniku. Teraz musze iść po kawę.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
10.02.2026, 22:41:20 via Wykop
  • 19
robertkk

źródło: hdhfdhhdfhfdh

Pobierz
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
10.02.2026, 08:25:08
  • 2968
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tom_szelmi
tom_szelmi
tom_szelmi
10.02.2026, 10:07:08 via Wykop
  • 852
@dominowiak: To powinno być w top1 plusowanych wpisów a potem stać się popularnym obrazkiem w necie, żeby każdy chociaż raz zetknął się z tym opisem.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
10.02.2026, 10:20:10 via iOS
  • 1019
@tom_szelmi: po pierwsze pisowiec tego nie przeczyta bo za długie, po drugie pisowiec jak już jakimś cudem to przeczyta to i tak nic nie zrozumie.
  • Odpowiedz
Jamniki2
Jamniki2
30.01.2026, 13:57:11
  • 2244
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KosmicznyBarszcz
KosmicznyBarszcz
30.01.2026, 14:00:17 via Wykop
  • 1347
@Jamniki2: nie za mocno. Mam nadzieję że pan Kacper się przemyśli swoje zachowanie i zrozumie że słowa mają wagę
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
30.01.2026, 14:01:12 via Android
  • 231

Komentarz usunięty przez moderatora

Usunelem_Konto
Usunelem_Konto
27.01.2026, 01:07:07
  • 72
Polecam obejrzeć

Zero policji w mieście( jest tam gwardia narodowa również ale rozdaje paczki protestującym) . Atakują już nawet zwykłych agentów Homeland Seceruity.

W pewnym momencie agent krzyczy do dziennikarzy

-moje
Usunelem_Konto - Polecam obejrzeć

Zero policji  w mieście( jest tam gwardia narodowa...
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pyszniarz
pyszniarz
27.01.2026, 01:11:28 via Wykop
  • 475
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
P.....z
konto usunięte 27.01.2026, 01:14:28 via Wykop
  • 728
Możliwe,że uderzono w gniazdo deep state.


@Usunelem_Konto: Srogie piguły Sebciu
  • Odpowiedz
greedy_critic
greedy_critic
26.01.2026, 00:58:27
  • 92
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czerwonykomuch
czerwonykomuch
26.01.2026, 01:02:21 via Wykop
  • 435
@greedy_critic: w sensie próbował zapobiec aresztowaniu Trumpa? Chyba nie…
  • Odpowiedz
Seentas
Seentas
26.01.2026, 01:05:10 via Wykop
  • 452
@greedy_critic: A to nie było przypadkiem tak, że agenci popchnęli kobietę na ziemię, on próbował jej pomóc wstać i osłonić ją własnym ciałem? Wtedy dostał gazem po oczach i został rzucony na glebę przez 5-6 chłopa? Czy coś pomyliłam?
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98
20.01.2026, 06:07:46
  • 16349
Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamiętania. Jak myślicie ile jest aktywnych użytkowników tutaj? Obstawiammaksymalnie 7000 plusów
#wykopgate20 #afera
Mck_98 - Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamięta...

źródło: 1000041732

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paukopulos
Paukopulos
20.01.2026, 06:24:27 via Wypiek
  • 290
@Mck_98 z roku na rok coraz mniej. Obstawiam ze ~8.5k na dzień dzisiejszy, ten tegom
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
20.01.2026, 07:09:43 via Wykop
  • 346
@Mck_98: na mirko? z 1500 plusów dostaniesz. Jak mode to wrzucą na główną to może 4k będzie
  • Odpowiedz
szcz33pan
szcz33pan
23.12.2025, 12:12:18
  • 6141
Koniec roku to czas podsumowań, zatem znowu trzeba było sprawdzić jak tam wygląda #indekskebaba
Inflacja została opanowana, stopy procentowe spadają, nawet ceny nieruchomości spadają. A co z kebabami?

10 stycznia 2022 zamówiłem kebaba z lokalnej budy i to samo zacząłem zamawiać co pół roku

10.01.2022 - cena 28,30 zł
@szcz33pan +5451
Przedwczoraj RPP pozostawiłą stopy na niezmienionym poziomie - 5,25%, ale ekonomiści jednogłośnie mówią, że cykl obniżek stóp procentowych trwa.FRA PLN6x12 po ostatnim posiedzeniu lekko drgnął z 4,09 do 4,2 Rynek długu spodziewa się obniżki o 100 punktów bazowych stopy procentowej w ciągu roku. Pan Glapiński na wczorajszej konferencji
więcej
szcz33pan - Koniec roku to czas podsumowań, zatem znowu trzeba było sprawdzić jak tam...

źródło: Indeks_Kebaba_2025_grudzien

Pobierz
  • 253
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goronco
Goronco
23.12.2025, 12:13:22 via Android
  • 1205
@szcz33pan nareszcie koniec tego chorego rajdu. Dziękuję pan #ko
  • Odpowiedz
Fetas64
Fetas64
23.12.2025, 12:15:12 via Android
  • 1310
Czekam z niecierpliwością kolejny rok w takim razie :3
Fetas64 - Czekam z niecierpliwością kolejny rok w takim razie :3

źródło: 1000065964

Pobierz
  • Odpowiedz
Trixee
Trixee
17.12.2025, 20:18:20
  • 82
#krakow #tramwajnakliny

Sprawa tramwaju w duzym skrocie:
Miasto Kraków zleciło analizę za ok. 400 tys. zł. Eksperci wskazali najlepszy wariant – wzdłuż ul. 8 Pułku Ułanów. Kolo lata odbyly sie konsultacje społeczne, spolecznosc miala okazje zadawac pytania. Wydawalo sie, ze sprawa idzie do przodu, a glos mieszkancow zostanie wziety pod uwage..Po wakacjach i wielkim szumie medialnym wokol metra ogłoszono rezygnację z tramwaju na Kliny, tłumacząc to planowaną budową
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mac_mod
mac_mod
mac_mod
17.12.2025, 20:28:16 via Wykop
  • 40
@Trixee: widocznie mają dużo znajomych, którym ta kasa się "należy" xD
  • Odpowiedz
pan_bogus
pan_bogus
pan_bogus
17.12.2025, 21:25:52 via Wykop
  • 47
@Trixee: zawsze się zastanawiałem jak to jest że ludzi ciągnie do polityki mimo że formalnie są w niej śmieszne pieniądze. Teraz już rozumiem, pieniądze po prostu robi się na wszystkim dookoła
  • Odpowiedz
WeunianyTrampek
WeunianyTrampek
18.12.2025, 03:01:47
  • 1172
Kupiłem podejrzanie tanią wędkę. Nie było haczyka
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeoXIV
LeoXIV
LeoXIV
18.12.2025, 03:06:03 via Wykop
  • 428
gdzie jest haczyk?
  • Odpowiedz
koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
18.12.2025, 03:09:07 via Wykop
  • 213
@LeoXIV: gdzie jest kurde zbyszek nie ma z nami zbyszka
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
06.11.2025, 11:42:49
  • 822
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gienek-Kielbasa
Gienek-Kielbasa
06.11.2025, 11:44:22 via Wykop
  • 224
@LamajHarma: o takich mniejszych tirach, dokładnie o wanach to nawet powstał program i tag #programowanie
  • Odpowiedz
PoteznaBorowka
PoteznaBorowka
PoteznaBorowka
06.11.2025, 12:33:26 via Wykop
  • 86
@LamajHarma: a ile taki tir emituje?
  • Odpowiedz
yosemitesam
yosemitesam
06.11.2025, 04:47:40
  • 994
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UsmiechnietyBit
UsmiechnietyBit
06.11.2025, 04:57:23 via Wykop
  • 385
@yosemitesam: czekam na ataki na elektrociepłownie przy -30*C (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
06.11.2025, 05:22:42 via Wykop
  • 694
@yosemitesam:
Powinniśmy uruchomić fabrykę dronów dalekiego zasięgu. Produkcja 1000 dziennie. Wszystkie dawać Ukrainie.
A protestujących konfedekacapów i antyukraińskich Pisowcow z automatu odstawiać na granicę i przerzucać przez płot na Białoruś.
  • Odpowiedz
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
01.11.2025, 17:36:02
  • 2905
Zobaczcie jak na zamkniętych grupach lekarze organizują lobbing. Rzecznik Izby lek. Kosikowski sam nie do końca wie, co konkretnie ma być sparaliżowane jak zrobi się limit pensji lekarzy, więc prosi o "amunicję" xDD

Wręcz podziwiam to środowisko, nikt tak bezwzględnie nie broni swoich interesów. Ciągle organizują się, żeby grzać swoje. Całkiem skutecznie, niektórzy nawet na Wykopie łykają jednocześnie bajki o "przeciętnych zarobkach 20-25k" i "kompletnym paraliżu po ograniczeniu pensji do 48k". A
tomasztomasz1234 - Zobaczcie jak na zamkniętych grupach lekarze organizują lobbing. R...

źródło: rzecznik

Pobierz
  • 458
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derivatives
derivatives
01.11.2025, 17:41:20 via Wykop
  • 1540
@tomasztomasz1234: szkoda że nie byli tak zaangażowani wcześniej, jak pacjenci i tak musieli już czekać latami na dostanie się na zabiegi czy procedury
  • Odpowiedz
gnijacy_wypok
gnijacy_wypok
gnijacy_wypok
01.11.2025, 17:48:02 via Wykop
  • 816
Rzecznik Izby lek. Kosikowski sam nie wie, co takiego konkretnie ma być sparaliżowane jak zrobi się limit pensji lekarzy


@tomasztomasz1234: Te ich biadolenie zaczyna już być w---------e. Szkoda, że nie podnoszą tematu ograniczania liczby wizyt lekarskich, badań, zabiegów i finansowania przez NFZ (i finansowania ujowego sprzętu), ale wtedy trzeba by się było wziąć do pracy, a tego przecież nikt (z nich) by przecież nie chciał. ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
01.11.2025, 10:55:43
  • 1457
Dziennikarze wysyłają pytania do warszawskich urzędników, a odpowiada im przedstawiciel dewelopera XDD
Jak ja się cieszę, że Rafałek nie wygrał

#nieruchomosci #warszawa
Nighthuntero - Dziennikarze wysyłają pytania do warszawskich urzędników, a odpowiada ...

źródło: 1000024954

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arivederczi
Arivederczi
01.11.2025, 11:21:57 via Wykop
  • 959
@Nighthuntero: ja pier. Tych urzednikow powinno sie osadzic i wrzucic do wiezien.
Koniec poblazania dla patodeweloperki.
  • Odpowiedz
Zblizeniowy
Zblizeniowy
Zblizeniowy
01.11.2025, 12:47:21 via Wykop
  • 568
@Nighthuntero:

- Jesteście w kieszeni deweloperów, nie boi się pan, że ktoś się dowie?
- No właśnie się pan dowiedział, i co?
Zblizeniowy - @Nighthuntero: 

- Jesteście w kieszeni deweloperów, nie boi się pan, ż...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
gedzior84
gedzior84
28.10.2025, 10:33:18
  • 3177
Straszne raczycho cenówkowe toczy ten kraj. Na fotce nie ma ani jednej cenówki, która pokazywałaby dużą czcionką jaka jest cena produktu przy zakupie jednej sztuki.
Przecież to powinni karać jako wprowadzanie w błąd, a jak widać sytuacja ma się dobrze, a biznes kwitnie...

Zanim znajdzie się ktoś, kto powie mi, że przecież jest cena podana małą czcionką w rogu cenówki, to od razu odpowiadam - powinno być na odwrót.

#zabka
gedzior84 - Straszne raczycho cenówkowe toczy ten kraj. Na fotce nie ma ani jednej ce...

źródło: IMG_20251028_112225

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gedzior84
gedzior84
Autor
28.10.2025, 10:42:52 via Wykop
  • 964
@Asose: Żeby nie było niedomówień. Poniżej zaznaczyłem o co mi chodzi. To jest cena regularna przy zakupie jednej sztuki. I tak, jest to dla mnie mała czcionka, dodatkowo częściowo zasłonięta przez ramkę.
gedzior84 - @Asose: Żeby nie było niedomówień. Poniżej zaznaczyłem o co mi chodzi. To...

źródło: Screenshot_20251028_114117_edit_507769871571998

Pobierz
  • Odpowiedz
gedzior84
gedzior84
Autor
28.10.2025, 10:47:39 via Wykop
  • 780
@Asose: To podpowiem Ci jak wygląda cywilizowana promocja tego typu w cywilizowanym sklepie w cywilizowanym kraju. Masz podaną cenę za 2 sztuki przy zakupie dwóch sztuk, aape dalej jako cena normalna i podana największą czcionką jest cena regularna za przedmiot przy zakupie jednej sztuki.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.07.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking