Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bitrab
bitrab

bitrab

Dołączył 8 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6047
  • Znaleziska 1678
  • Mikroblog 4369
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 5

52

Użytkownicy odkryli działający kod aktywacyjny Windows 7 w aktach FBI Epsteina

Pokaż treści 18+

Użytkownicy odkryli działający kod aktywacyjny Windows 7 w aktach FBI Epsteina

Klucz produktu Windows 7 Home Premium, widoczny na zdjęciach z laptopa należącego do Jeffreya Epsteina i ujawnionych w ramach śledztwa FBI, wciąż pozwala na pełną aktywację systemu i to bez żadnych obejść ani hacków.

ggs-hg
z
purepc.pl
dodany: 02.02.2026, 18:46:27
  • 24
  • #
    epstein
  • #
    usa
  • #
    windows
  • #
    informatyka
  • #
    pedofilia
  • #
    trump
bitrab
bitrab
bitrab 03.02.2026, 18:15:32 via Android
  • -1
@epicentrum_chaosu powiem więcej. Załatwiłem sobie full legal win10 iot klucz ENTERPRISE. Wywalil petle na aktualizacji, google wypluł, że problem znany od 2 tygodni. Kpina z klienta. Od tego czasu(2lata) temu jadę tylko na piratach win 8.1. Choc znając życie na mojej licencji oem win7 jestem pół legal. Kpina z klienta enterprise po prostu.

46

2018 - Czarzasty: Wśród wyklętych byli gwałciciele, mordercy, złodzieje i świnie

Pokaż treści 18+

2018 - Czarzasty: Wśród wyklętych byli gwałciciele, mordercy, złodzieje i świnie

My jako SLD uważamy, że jeśli chodzi o żołnierzy wyklętych, to byli wśród nich ludzie walczący o idee i tutaj kłaniamy się przed nimi zaczął Włodzimierz Czarzasty. Uważamy też jednak, że była wśród nich masa morderców, bandytów, świń, złodziei, gwałcicieli

freedomseeker
z
historia.wprost.pl
dodany: 03.02.2026, 07:44:08
  • 67
  • #
    czarzasty
  • #
    lewica
  • #
    polityka
  • #
    lewackalogika
  • #
    historia
  • #
    zolnierzewykleci
bitrab
bitrab
bitrab 03.02.2026, 12:27:47 via Android
  • -3
Za to wśród czerwonych ani jednego pożądnego. Marszałek Sejmu. 2 osoba wg Konstytucji. To musi być eksperyment społeczny.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bitrab
bitrab
bitrab 03.02.2026, 12:28:13 via Android
  • -4
@tripex święte słowa
bitrab
bitrab
bitrab 03.02.2026, 12:33:53 via Android
  • -3
@jednorazowka obrzydliwy komuch
bitrab
bitrab
bitrab 03.02.2026, 12:36:20 via Android
  • -4
@Darth_Father ok Żenia
bitrab
bitrab
bitrab 03.02.2026, 12:41:18 via Android
  • -4
@PiS_on_Poland opie usuń konto. Zrównując polskich patriotów z ruskimi wyzwolicielami nie masz czego tu szukać dobrego. Oni nas wyzwolili na 40 lat. LOL
bitrab
bitrab
bitrab 03.02.2026, 13:37:28 via Android
  • -3
@PiS_on_Poland Prosty komunikat chcesz- precz z komuną. Paniatno towarzyszu?

396

Indie dają 20 lat ulg podatkowych. Chcą ściągnąć gigantów technologii

Indie dają 20 lat ulg podatkowych. Chcą ściągnąć gigantów technologii

Indie wykonują zdecydowany ruch w globalnym wyścigu o infrastrukturę obliczeniową. Rząd w Nowym Delhi zaproponował międzynarodowym firmom technologicznym bezprecedensowe ulgi podatkowe, które mają obowiązywać aż do 2047 roku. Celem jest przyciągnięcie zagranicznych dostawców usług chmurowych do korz

Sudo_exit
z
ithardware.pl
dodany: 02.02.2026, 18:17:08
  • 108
  • #
    programista15k
  • #
    pracait
  • #
    programista25k
  • #
    programowanie
  • #
    podatki
  • #
    gospodarka
bitrab
bitrab
bitrab 03.02.2026, 12:44:24 via Android
  • 0
@xpear 2026 -20 lat= 2006. Czy w Twoim pokoju ostała się matematyka?
bitrab
bitrab
bitrab 03.02.2026, 12:44:59 via Android
  • 0
@xpear za co masa bordo? Za robienie z matematyki kurtyzany?
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
02.02.2026, 10:45:23
  • 406
Powiedzcie mi, co trzeba mieć w głowie, żeby wejść w franczyzę na budkę z kebabem? Moim zdaniem franczyza ma sens, gdy marka jest naprawdę pożądana i popularna: np. KFC czy Mak. Już nawet franczyza z Żabką (już pomijam warunki, bo są różne plotki o tym) stoi wyżej niż franczyza na kebaba. Żabka nie jest passe, ludzie normalnie tam kupują, a nawet wśród tej słynnej młodzieży - jest spoko i hehe trendy.

A
NadwornyPanicz - Powiedzcie mi, co trzeba mieć w głowie, żeby wejść w franczyzę na bu...

źródło: image

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitrab
bitrab
bitrab 03.02.2026, 08:21:26 via Android
  • 0
@pieczywowewiadrze tam było znacznie gorzej. Podobno miał zatrudnić na start 3! ludzi na uop. Jaki biznes na to stać? Nie trzeba zakładać biznesu, wystarczy popracować u małego janusza i umieć liczyć. Tu zabrakło myślenia z każdej strony.
  • Odpowiedz
Vraagno
Vraagno
01.02.2026, 09:10:09
  • 499
#wykopefekt #polskiedrogi #konfitura #stopcham #afera
UWAGA!
Poszukiwany bandyta i złodziej, atakuje przechodniów!
Vraagno - #wykopefekt #polskiedrogi #konfitura #stopcham #afera
UWAGA!
Poszukiwany ba...

źródło: obraz_2026-02-01_101005035

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitrab
bitrab
bitrab 01.02.2026, 12:09:33 via Android
  • 3
@mialo_wyjsc_inaczej usuniemy kiedy będziesz sławny. Poza tym istnieje prawo cytatu. Konfiture ścigaj, a na wykopie nic nie ugrasz.
  • Odpowiedz
bitrab
bitrab
bitrab 01.02.2026, 12:16:08 via Android
  • 5
@mialo_wyjsc_inaczej i tam się dowiesz jak jest. Dobry ruch, papuga zarobi
  • Odpowiedz

1569

Niesamowity poziom agresji (Bazarek

Pokaż treści 18+

Niesamowity poziom agresji (Bazarek

Ktoś bezczelnie i z premedytacją zastawia cały chodnik, ma gdzieś twoje uwagi, odmawia odjechania na pobliski parking - od tego są służby. Naklejasz na szybę naklejkę informującą o przewinieniu? Odmawiasz odklejenia? Trzeba cię pobić - od tego są obywatele! Chcesz wesprzeć moją działalność? Zajrzyj

maria_kiribati
z
youtube.com
dodany: 01.02.2026, 08:00:39
  • 470
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    patologiazmiasta
bitrab
bitrab
bitrab 01.02.2026, 12:13:03 via Android
  • 5
@helghast o tak, 30cm krawężnik. W holandii chodniki są niżej niż u nas i umieją parkować.

775

Zablokował wyjazd, bo nie było gdzie stanąć

Pokaż treści 18+

Zablokował wyjazd, bo nie było gdzie stanąć

A musiał iść do sklepu... co tam, 4 minuty w jedną czy w drugą, spieszy się komuś czy co?

LudzieToDebile
z
youtube.com
dodany: 31.01.2026, 15:52:40
  • 135
  • #
    samochodoza
  • #
    kierowcy
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    przepisydrogowe
bitrab
bitrab
bitrab 31.01.2026, 22:54:42 via Android
  • -2
@Bobel2 jest lepszy sposob
zapiecie+ rower+ felga. Cwaniaczek sie spoci i zmadrzeje.

8

Piotrków i samochodoza: przepisy łamane, zieleń niszczona, powietrze

Pokaż treści 18+

Piotrków i samochodoza: przepisy łamane, zieleń niszczona, powietrze

W styczniu warszawska Wyborcza opisała zdarzenie pod jedną ze szkół, gdzie interwencja rowerzysty wobec źle zaparkowanych samochodów wywołała gwałtowną reakcję kierowców, w tym byłego piłkarza Radosława Majdana.

marbar4241
z
gazetatrybunalska.info
dodany: 31.01.2026, 17:57:39
  • 9
  • #
    gazetatrybunalska
  • #
    samochodoza
  • #
    piotrkow
  • #
    wykroczenie
bitrab
bitrab
bitrab 31.01.2026, 22:46:19 via Android
  • 1
@LudzieToDebile możesz zarejstrować/ kupić auto jeśli masz miejsce parkingowe. Tylko wtedy.
bitrab
bitrab
bitrab 31.01.2026, 22:49:46 via Android
  • 0
@LudzieToDebile po kilku umorzeniach tej samej komendy jest magiczny krok. Całą koresponsencję wysyłasz do Biura Spraw Wewnętrznych KGP w Warszawie. Lokalne psiarskie chodzą jak w zegarku.
bitrab
bitrab
bitrab 30.01.2026, 15:12:40
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ktostam7
ktostam7
30.01.2026, 15:14:02 via Wykop
  • 12
@bitrab: To jest fejk A.I
  • Odpowiedz

7

Uwaga! Druga pensja z kaucji za butelki!

Uwaga! Druga pensja z kaucji za butelki!

Jestem chyba jedną z nielicznych osób w Polsce, które cieszą się z systemu kaucyjnego na butelki i puszki. Choć praca w hotelu to często wysiłek, który przez gości nie jest doceniany, to jedna zmiana przepisów zaraz da mi... drugą pensję. Może to zabrzmi dziwnie, ale ta dodatkowa wypłata pochodzi...

blastocysta
z
trojmiasto.pl
dodany: 29.01.2026, 11:33:04
  • 11
  • #
    biznes
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    ekologia
  • #
    butelki
  • #
    ekonomia
  • #
    ciekawostki
bitrab
bitrab
bitrab 29.01.2026, 20:39:35 via Android
  • -1
A to standard w Holandii. Typ nawet miał profesjonalny bus do tego. Inni z kolei sprzątali lokacje pracownicze i spokojnie wyciągali z tego 50 euro dziennie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

465

Stalexport wnioskuje o podwyżkę za autostradę A4

Stalexport wnioskuje o podwyżkę za autostradę A4

Zarządca trasy podkreśla, że zmiana wynika z rosnących kosztów utrzymania autostrady i ponoszonych nakładów inwestycyjnych przed zakończeniem umowy koncesyjnej w marcu przyszłego roku, kiedy autostrada zostanie przekazana stronie publicznej.

raider87
z
onet.pl
dodany: 29.01.2026, 15:52:49
  • 66
  • #
    autostradypolska
  • #
    a4
  • #
    polskiedrogi
  • #
    autostrada
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
bitrab
bitrab
bitrab 29.01.2026, 20:20:58 via Android
  • 35
Te gnoje wstydu nie mają
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

467

Nagonka na Intercity za używane wagony z Niemiec. "Tusk kupił złom!"

Pokaż treści 18+

Nagonka na Intercity za używane wagony z Niemiec. "Tusk kupił złom!"

PKP Intercity kupiło używane, ale sprawne i bardzo zadbane wagony z Niemiec. Po taniości, na przeczekanie, zanim polscy producenci dostarczą nowe pojazdy. No i oczywiście PiS z Bąkiewiczem zaczęli "Für Deutschlandową" nagonkę, że niemiecki złom xD

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 27.01.2026, 14:47:02
  • 158
  • #
    polska
  • #
    pociagiboners
  • #
    kolej
  • #
    bekazpisu
  • #
    neuropa
  • #
    polityka
bitrab
bitrab
bitrab 28.01.2026, 00:41:46 via Android
  • -14
Prawda jest taka, że nie znamy stanu. Jesteśmy laikami. Ale na zdrowy rozum niemiec nie oddawałby pożądnego sprzętu
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

se_mallo
se_mallo
se_mallo
27.01.2026, 19:55:50
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitrab
bitrab
bitrab 27.01.2026, 21:02:38 via Android
  • 13
@se_mallo Ty jesteś nieugięty. Podziwiam
  • Odpowiedz
czillaut
czillaut
27.01.2026, 16:54:58
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitrab
bitrab
bitrab 27.01.2026, 20:47:18 via Android
  • 0
@czillaut nigdy małpy...
  • Odpowiedz
Hejtel
Hejtel
27.01.2026, 07:25:30
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitrab
bitrab
bitrab 27.01.2026, 15:07:31 via Android
  • 0
@maciej-kozlowskii jaki detektyw? wykop-csi?
  • Odpowiedz
Silklash
Silklash
27.01.2026, 08:14:33
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitrab
bitrab
bitrab 27.01.2026, 14:40:22 via Android
  • 0
@LenoV12 zmniejsza, ale przepływ moczu w elektryce, aby korków nie wywaliło. Niech się chłop cieszy, że bloku nie zapalił. Ta instalacja naprawdę jest meneloodporna. W sumie blok z komuny, a w komunie każdy chlał. Ci komuniści jednak zabezpieczenia pożądne porobili.
  • Odpowiedz

8

Zwyczajny zimowy dzień w Holandii

Zwyczajny zimowy dzień w Holandii

To w końcu da się jeździć w zimie rowerem, czy to fanaberia zarezerwowana dla ciepłych krajów? Zwłaszcza że ta zima u nas w tym roku to ewenement na tle ostatnich kilkunastu lat i co roku praktycznie nie było śniegu ani mrozów.

ameneos
z
youtube.com
dodany: 26.01.2026, 12:42:14
  • 38
  • #
    rower
  • #
    holandia
  • #
    europa
bitrab
bitrab
bitrab 26.01.2026, 18:24:17 via Android
  • -1
@Ilahinefes mieszkasz w Sheffield? Wyprawa do sklepu osiedlowego to zawsze przygoda była. Nigdy więcej takich terenów
LenoV12
LenoV12
25.01.2026, 15:25:04
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bitrab
bitrab
bitrab 25.01.2026, 16:20:59 via Android
  • 0
@LenoV12 wklejałem filmik. Popaliła małpa kable i tyle. Poszukaj na moim nicku. Łapie jak małpa, przesadzał z korkami i w koncu jebło. Cała historia
  • Odpowiedz
bitrab
bitrab
bitrab 25.01.2026, 16:40:55 via Android
  • 3
@LenoV12

@bitrab:

Widziałem to,chyba nawet coś tam napisałem.

Coś mu z ręki wypadło

haha. popieściło 220 volt. to dlatego
  • Odpowiedz
bitrab
bitrab
bitrab 25.01.2026, 16:42:14 via Android
  • 8
@LenoV12 ta Graża?
bitrab - @LenoV12 ta Graża?

źródło: temp_file1501053572471476240

Pobierz
  • Odpowiedz
bitrab
bitrab
bitrab 25.01.2026, 16:14:38
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LenoV12
LenoV12
25.01.2026, 16:16:36 via Wykop
  • 11
@bitrab:
Wyczuwam akty dywersji putinka xd
Gaz,prąd... Prawie Ukraina
  • Odpowiedz
xionc0586
xionc0586
25.01.2026, 19:59:55 via Wykop
  • 12
@bitrab: Haha co za debil niech w-------a te zupki kińskie. Chłop za chwile 43 lata i nie potrafi niczego na chacie ogarnąć xDD Jedyne co umie to wyłączać wtyczke i czekać na dostawy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 23
  • Strona 8 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.02.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.12.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking