Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko125
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
barto142

barto142

Dołączył 7 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3081
  • Znaleziska 455
  • Mikroblog 2626
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 10
barto142
barto142 04.08.2024, 10:18:06
  • 3
Nieszczególnie się angażowałem wpisami z ostatnich dni bo jednak byłem tam gdzie chciałem być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale kilka słów podsumowa - ludzi w *$&%, momentami to aż przytłaczało no ale przy koncertach taka ilość gardeł śpiewających piosenkę dodaje emocji.
Muzycznie - ciężko mi powiedzieć bym był jakoś bardzo zawiedziony. Btw.. Kasia Kowalska jakoś tak ucięła bis Niemena.
To co zauważyłem to chyba nie do końca
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

josedra52
josedra52
04.08.2024, 11:43:25 via Wykop
  • 1
@barto142: No Patrol to jednak służba informacyjna, oni mogą co najwyżej zgłosić to do niebieskich (ochrona) albo poprosić takiego klienta żeby podszedł pod bramkę jeśli może. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Peugeot307pl
Peugeot307pl
Peugeot307pl
04.08.2024, 23:12:21 via Android
  • 0
@barto142 było się odezwać mordo że jesteś z Tobą zawsze bym z chęcią się spotkał
  • Odpowiedz
barto142
barto142 03.08.2024, 16:58:04
  • 5
Mała scena nie tylko z nazwy
#polandrock #woodstock
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barto142
barto142 29.07.2024, 05:19:30
  • 47
Wjeżdżamy na pełnej w tydzień festiwalowy!
LISTA OBECNOŚCI ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kto jedzie, ten wie gdzie kliknąć
#polandrock #woodstock
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DEMONzSZAFY
DEMONzSZAFY
29.07.2024, 05:49:32 via Wypiek
  • 5
@barto142 dziś w audycji ZBC ostatnie słowo Jurasa przed festiwalem. Zapowie m.in. godzinę rozdawania kuleczek uranowych, aby każdy mógł mieć swoje własne światełko w namiocie.
  • Odpowiedz
JeffreyLebowski
JeffreyLebowski
JeffreyLebowski
29.07.2024, 10:37:58 via Wykop
  • 2
@barto142: polandrock 2034, scena 200x41 na której będzie grac tylko Transgresja i 3 zespoły, które wygrały eliminacje kapel studenckich
  • Odpowiedz
barto142
barto142 26.07.2024, 17:18:09
  • 0
Z zapowiedzi wychodzi na to, że sektorówka będzie na koncercie T.Love w trakcie wykonania piosenki To Wychowanie.
Swoją drogą jestem ciekaw jaka jest geneza potencjalnego występu braci &@$#% na festiwalu ( ͡º ͜ʖ͡º) w sumie trochę szkoda bo ściernisko jest fajne do darcia mordy.
#polandrock #woodstock
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Umeraczyk
Umeraczyk
26.07.2024, 22:02:31 via Wykop
  • 1
@barto142: Szkoda, że T.Love i Ich Troje się pokrywają, pół T.Love przepadnie, nie mówiąc już o Floggin Molly (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
barto142
barto142
Autor
26.07.2024, 22:07:35 via Wykop
  • 1
@Umeraczyk: Pierwotnie i tak miało się to pokrywać jeszcze bardziej a tak to chyba tylko 10 minut więc na dobrą połowę T.Love zdążysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
barto142
barto142 24.07.2024, 14:52:30
  • 1
Widzę że strajk kobiet się uruchomił. A jednocześnie będą prowadzić warsztaty na festiwalu.
Z tego co wiem to Pol'and'Rock ma łączyć a nie dzielić a obawiam się, że ci ludzie nasyceni są nienawiścią do jakichkolwiek innych poglądów niż własne. ¯\(ツ)/¯

#polandrock #woodstock
barto142 - Widzę że strajk kobiet się uruchomił. A jednocześnie będą prowadzić warszt...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzej-sykstus-iwanski
andrzej-sykstus-iwanski
25.07.2024, 14:03:29 via Wykop
  • 0
@barto142: a ja nadal powiem tak słaby o 0,2 % - przy dużo niższej frekwencji. Przy większej mógł by być zupełnie inny.
Plusem jest ze pozbyliśmy się Brauna z Polski.
  • Odpowiedz
barto142
barto142
Autor
25.07.2024, 14:25:07 via Wykop
  • 0
@andrzej-sykstus-iwanski Być może byłoby więcej natomiast fakt jest taki, że przy takiej frekwencji jaka była wyniki były takie a nie inne. Cała reszta to tezy które mają jakieś oparcie w historii wyborów, ale nadal są to tylko tezy.
Można tak dyskutować godzinami kto jest dobry a kto zły ale każdy ma inną wrażliwość i na różne sprawy patrzy po swojemu.
A no i tylko krowa nie zmienia poglądów ( ͡º
  • Odpowiedz
barto142
barto142 24.07.2024, 06:20:05
  • 0
Chodzicie na warsztaty? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wybieracie się na jakieś konkretne?
Zajęcia z mowy inkluzywnej wyglądają obiecująco. Podobnie warsztaty z robienia strajku organizowane przez ogólnopolski strajk kobiet

A całkiem serio to myślałem żeby wpaść do Bukartyka. Ktoś był i może się wypowiedzieć?
#polandrock #woodstock
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leon121
leon121
24.07.2024, 14:07:13 via Wykop
  • 2
@barto142: Tak całe zajęcia to przygotowanie do występu, Pierwszy dzień to przesłuchania aby wybrać solistów, jak ci się nie uda idziesz do chórku. Musisz być obecny na wszystkich zajęciach jak nie przyjdziesz jesteś skreślony. Ogólnie to 99% ćwiczenie wokalistów. Ja byłem z gitarą i ćwiczyliśmy 5 minut przed ostatnimi warsztatami. Instrumenty w własnym zakresie. Na scenie podczas prób Jest Piotr i Krzysiek.
  • Odpowiedz
Huck9
Huck9
24.07.2024, 21:04:14 via iOS
  • 1
@barto142 można też za frajer mieć elegancki magnesik
Huck9 - @barto142 można też za frajer mieć elegancki magnesik

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
barto142
barto142 23.07.2024, 07:50:42
  • 6
Ciekawe te pozycje w harmonogramie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Duży namiot ASP

Chyba to nie miało się pojawić, a jednak...

#polandrock #woodstock
barto142 - Ciekawe te pozycje w harmonogramie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Duży namiot ASP

Chyba to n...

źródło: image

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzej-sykstus-iwanski
andrzej-sykstus-iwanski
23.07.2024, 11:20:28 via Wykop
  • 0
@Huck9: no spoko, widzę ze nie do końca rozumiesz - że dokładanie roboty innym jest okej w Twoim mniemaniu. To fajnie.
A po co tyle tej wiedzy, po to żeby mówić o tym że tego nie wolno robić. Tak wiesz. o
  • Odpowiedz
Huck9
Huck9
23.07.2024, 11:44:21 via Wykop
  • 0
@andrzej-sykstus-iwanski: ALE JAKIE DOKŁĄDANIE PRACY? no nie wolno to nie wolno nie będę walczył z orgranizatorami, tak samo jak uważam że powinna być możliwość w jakimś stopniu rezerwowania miesjaca pod wioski ale przyjmuje do wiadomości że organizator tego nie chce i się dostosuję do tego.
  • Odpowiedz
barto142
barto142 22.07.2024, 19:30:32
  • 0
Wiedziałem, że nie będę znał. I wiedziałem też że nie zgadniecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) I zdecydowanie wolałbym żeby Ich Troje zamiast tego pojawiło się na dużej scenie.

Tyle czekania...
#polandrock #woodstock
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzej-sykstus-iwanski
andrzej-sykstus-iwanski
22.07.2024, 19:46:51 via Wykop
  • 3
@barto142: xD
teraz to do pieca dałeś.
Venom jest żyjącą historią muzyki metalowej - istnieją od 1979 roku. Mają jako Venom (czyli trzon) Venom Inc. na koncie nie dość że stworzenie gatunku black metalu, to też sporo innych sukcesów.. na świecie.
Więc zdecydowanie jako zespół za Sick Off It All spoko zastępstwo.
  • Odpowiedz
barto142
barto142
Autor
22.07.2024, 20:39:34 via Wykop
  • 2
@andrzej-sykstus-iwanski: co? Ty nie obrażaj naszego Michaela Cherry'ego. To jest nasz rubin.

A z resztą co cię to interesuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież miałeś nie jechać
  • Odpowiedz

627

Działacz Nowoczesnej narzekał na upolitycznienie państwowych spółek.

Pokaż treści 18+

Działacz Nowoczesnej narzekał na upolitycznienie państwowych spółek.

Właśnie został członkiem zarządu ds. finansów w Enea Centrum. Tak wygląda odpolitycznianie spółek skarbu państwa.

konto usunięte
z
niezalezna.pl
dodany: 22.07.2024, 10:31:02
  • 96
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    nepotyzm
barto142
barto142 22.07.2024, 12:05:46 via Wykop
  • 12
Te stanowiska im się po prostu należały! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1204

Światowym forum ekonomiczne przygotowuje kolejne opłaty emisyjne za zużycie WODY

Światowym forum ekonomiczne przygotowuje kolejne opłaty emisyjne za zużycie WODY

Dyrektor zarządzająca Światowego Forum Ekonomicznego zapowiedziała, iż poza już wprowadzonymi opłatami związanymi z emisją CO2, powinniśmy także rozważyć wprowadzenie NOWYCH opłat za... WODĘ!

ZnajomyTwojejZony
z
x.com
dodany: 02.07.2024, 11:39:36
  • 203
  • #
    ekonomia
  • #
    komunizm
  • #
    socjalizm
  • #
    ciekawostki
barto142
barto142 02.07.2024, 16:35:46 via Wykop
  • 3
Co będzie następne? Opłata za światło słoneczne?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4015

Psy american bully pogryzły jadącą na rolkach. Kobieta w stanie ciężkim|Oleśnica

Psy american bully pogryzły jadącą na rolkach. Kobieta w stanie ciężkim|Oleśnica

Ile musi być ofiar, aby politycy zajęli się całkowitym zbanowaniem agresywnych ras? Art: Trzy psy dotkliwie pogryzły 26-latkę, która jechała na rolkach (uciekły z posesji, gdy pijany właściciel wjeżdżał autem). Ps.: psy zaczęły też gryźć też właściciela XD. Pato over 9000

tak-nie-wiem
z
rmf24.pl
dodany: 16.05.2024, 11:39:08
  • 640
  • #
    psy
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    zwierzeta
barto142
barto142 16.05.2024, 14:35:07 via Wykop
  • 18
@revente: pewnie szurała tymi rolkami jak po&$@%na to ma za swoje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak poważnie to nie wiem jaki jest cel posiadania takich psów ¯\(ツ)/¯ żeby udowodnić tym światu, że są grzeczne?

6163

Podsumowanie ruchu lotniczego dwóch prywatnych odrzutowców Taylor Swift w 2023

Podsumowanie ruchu lotniczego dwóch prywatnych odrzutowców Taylor Swift w 2023

A czy ty posegregowałeś już śmieci? Zrezygnowałeś z samochodu? Zapłaciłeś nowy zielony podatek? Dlaczego nie ratujesz planety???

jfrost
z
streamable.com
dodany: 22.04.2024, 07:09:03
  • 641
  • #
    ekologia
  • #
    zielonylad
  • #
    lotnictwo
barto142
barto142 22.04.2024, 18:11:07 via Wykop
  • 1
@prostychuop: Multimilarderzy w odróżnieniu od nas ciężko pracują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

793

Mazurek w szoku, jak to usłyszał! Rolnik opowiada o absurdach w hodowli świń.

Pokaż treści 18+

Mazurek w szoku, jak to usłyszał! Rolnik opowiada o absurdach w hodowli świń.

Hodowca trzody chlewnej nie ma łatwo. Mówił o tym pewien rolnik w programie Roberta Mazurka na antenie RMF24. Aby spełnić unijne warunki musi zadbać o rygorystyczne procedury, które umożliwią wejście do zwierząt. Najpierw hodowca musi postawić okazały płot wkopany na dużą głębokość, aby nie dostały.

awres
z
youtube.com
dodany: 11.04.2024, 12:39:51
  • 229
  • #
    polska
  • #
    rolnictwo
  • #
    wies
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewackalogika
barto142
barto142 11.04.2024, 16:48:36 via Wykop
  • 66
Może się wypowiem jak to wygląda przy małym kilkuhektarowym gospodarstwie. Gdy wchodziliśmy do UE początki były całkiem fajne bo pojawiały się dopłaty, było mało wymagań, koszty były całkiem znośne w stosunku do zysków. Potem zaczęło się dokręcanie śruby czyli nakładanie coraz większych wymogów (oczywiście nie mam nic przeciwko zakazowi używania rakotwórczych substancji) i tak to sobie wyglądało przez lata że koszty po malutku rosły a zyski nie drgnęły. Doszliśmy do momentu sprzed
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

barto142
barto142 11.04.2024, 18:54:06 via Wykop
  • 2
@Bioenergetyk: zależy od kiedy do kiedy liczysz. Jeżeli od wtedy kiedy dotacje ratowały to być może masz rację. Popatrz na statystyki jak zmieniały się ilości gospodarstw przez lata,
barto142
barto142 11.04.2024, 20:53:29 via Wykop
  • 1
@wojtoon: także te 40 są tyle warte co te ekspertyzy dotyczące CPK co o nich Tusk słyszał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przy tym najbardziej chorym okresie dużo zrobił rynek nawozów gdzie każdy zaczął go mniej używać bo były takie drogie. Oczywiście pojawiły się wtedy też wspaniale dotacje które jeszcze dodatkowo wywindowały ceny. To była taka patologia jak walka o węgiel na stronie PGG.

Az mi się przypomniała dyskusja dwóch pań klocacych się
barto142
barto142 12.04.2024, 05:43:09 via Wykop
  • 3
@Bioenergetyk: Faktycznie relacja cen pasz do świń to wszystko na co trzeba spojrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°) a poza tym , co to za wskaźnik na osi Y?

2196

Wykop to kombajn do zbierania i sprzedaży danych o użytkownikach

Wykop to kombajn do zbierania i sprzedaży danych o użytkownikach

Surfując po wykopie zauważyłem, że dodatki w Firefox blokujące śledzenie informowały mnie o ogromnej liczbie zablokowanych przez nie elementów. Postanowiłem sprawdzić co takiego robi Wykop i... no nie jest dobrze.

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 12.03.2024, 14:16:31
  • 208
  • #
    wykop
  • #
    prywatnosc
  • #
    internet
  • #
    marketinginternetowy
barto142
barto142 12.03.2024, 16:54:13 via Wykop
  • 18
Co prawda nowy wykop chodzi wolniej ale przynajmniej ładuje więcej reklam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1142

Audytorzy CPK wybrani. Mini 20 osobowa firma budowlana.

Pokaż treści 18+

Audytem zajmie się ekipa bez doświadczenia w prowadzeniu audytów, za to najtańsza. Profesjonalizm państwa polskiego w całej okazałości.

Kir91
z
twitter.com
dodany: 28.02.2024, 08:34:11
  • 121
  • #
    polska
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    lotnictwo
barto142
barto142 28.02.2024, 10:31:32 via Wykop
  • 6
To chyba był przetarg na firmy, które podpiszą się pod gotowym raportem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

388

TILT - MÓWIĘ CI , ŻE (JAROCIN 86)

TILT - MÓWIĘ CI , ŻE (JAROCIN 86)

Mówisz o pokoju, czy ty nie widzisz, że Są tacy, którzy chcą, żebyśmy pozabijali się? Zebym ja zabił Ciebie, żebyś ty zabiła mnie Żebyśmy żyli w strachu całe noce i całe dnie Mówisz o miłości, czy ty nie widzisz, że Są tacy, którzy chcą, żebyśmy nienawidzili się? I mówisz o wolności, przecież musisz

lologik
z
youtube.com
dodany: 11.02.2024, 20:22:40
  • 49
  • #
    muzyka
  • #
    polskiezespoly
  • #
    rock
barto142
barto142 13.02.2024, 10:02:22 via Wykop
  • 1
@hyperlink: W zeszłym roku pierwszy raz wybrałem się na Pol'and'Rock. Rodzice jak się dowiedzieli to zaczęła się burza właśnie o debilach i narkomanach. Ojciec myślał że jestem mądrzejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byłem, wróciłem i tematu już nie było

1554

Typek bez matury wyssał 3 mln zł z TVP za samo członkostwo w pisie

Pokaż treści 18+

Typek bez matury wyssał 3 mln zł z TVP za samo członkostwo w pisie

„3 mln złotych w 3 lata. Bez studiów, bez matury, od razu na pozycje dyrektorskie i zarządcze w TVP w zamian za członkostwo w partii. Człowiek odpowiedzialny za działania TVP w trakcie wyborów parlamentarnych.”

konto usunięte
z
x.com
dodany: 08.01.2024, 13:16:45
  • 124
  • #
    bekazpisu
  • #
    polityka
  • #
    tvpis
barto142
barto142 08.01.2024, 16:05:05 via Wykop
  • 3
Jak widać zwykle zeszmacenie się na krótką metę się opłaca. Ale wszystko ma swój początek i koniec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

barto142
barto142 08.01.2024, 22:54:48 via Wykop
  • 3
@ChadGPT: Teoretycznie tak. Ale jeszcze zobaczymy jak władza daleko posunie się z rozliczeniami tych milionerów.
barto142
barto142 09.01.2024, 11:30:29 via Wykop
  • 0
@ultra: No przecież robią konkursy na stanowiska w spółkach (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

503

Kalisz. Dwa razy więcej zgonów niż narodzin. Dramatyczne dane z polskiego miasta

Kalisz. Dwa razy więcej zgonów niż narodzin. Dramatyczne dane z polskiego miasta

Najnowsze dane udostępnione przez Urząd Stanu Cywilnego w Kaliszu nie napawają optymizmem. Z bilansu dotyczącego ubiegłego roku wynika, że zmarło wówczas dwa razy więcej kaliszan, niż się urodziło. Negatywny trend dotyczący przyrostu naturalnego utrzymuje się tam od 2015 roku.

janusz_z_czarnolasu
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 06.01.2024, 21:24:15
  • 237
  • #
    polska
  • #
    kalisz
  • #
    demografia
  • #
    dzietnosc
  • #
    dzieci
barto142
barto142 07.01.2024, 23:35:40 via Wykop
  • 0
@redred1: nie tak dawno widziałem mapkę z danymi na 2023 rok gdzie podane były średnie ceny mieszkań na rynku wtórnym. Okazuje się że już jesteśmy blisko Łodzi czy Bydgoszczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Perspektywy do pracy tutaj to głównie przemysł, w szczególności obróbka numeryczna metali.
Kultura? Imprezy? Szału ni ma. Brakuje jakiegoś mocnego eventu który by tutaj mógł przyciągać.
No w sporcie za to jest trochę

543

Allegro tytułuje zniżkę "Sprzedawaj bez opłat na Allegro Lokalnie" po czym...

Allegro tytułuje zniżkę "Sprzedawaj bez opłat na Allegro Lokalnie" po czym...

Allegro tytułuje zniżkę "Sprzedawaj bez opłat na Allegro Lokalnie" po czym nalicza opłaty Zwracam się do wszystkich poszkodowanych których oszukało allegro, mianowicie w okolicy 23.08.2023 w centrum zniżek allegro zatytułowało zniżkę "Sprzedawaj bez opłat na Allegro Lokalnie" z włą

wezgrzdyla
z
wykop.pl
dodany: 26.09.2023, 15:20:58
  • 59
  • #
    allegro
  • #
    allegrolokalnie
  • #
    uokik
  • #
    oszukujo
  • #
    polska
barto142
barto142 27.09.2023, 05:30:46 via Wykop
  • 1
To nie jest opłata tylko składka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

815

Połowa sierpnia'23 - zboża 40% tańsze niż przed rokiem

Połowa sierpnia'23 - zboża 40% tańsze niż przed rokiem

Taka ciekawostka - zboża 40% tańsze niż przed rokiem - no i tutaj pytanie kto przejadł te 40%, bo jakoś spadku cen pieczywa nie zauważyłem. Z drugiej strony sytuacja podobna do rynku paliw - jak ropa tanieje to obniżek cen na stacjach nie uświadczysz.

sp-sebastian-pawlowski
z
igrit.pl
dodany: 28.08.2023, 07:27:54
  • 145
  • #
    informacje
  • #
    zboza
  • #
    ceny
barto142
barto142 28.08.2023, 10:12:44 via Wykop
  • 0
@NieWiemWiecSieWypowiem: Bo mamy zapasy kupione po wyższych cenach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • <
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 24
  • Strona 18 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.09.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking