Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
barto142

barto142

Dołączył 7 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3081
  • Znaleziska 455
  • Mikroblog 2626
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 10

885

Budowa A2 - odetnij prąd, opróżnij szambo, uprzątnij budynki i znikaj, a kasa...

Budowa A2 - odetnij prąd, opróżnij szambo, uprzątnij budynki i znikaj, a kasa...

... kasa może kiedyś będzie, ale nie wiadomo kiedy i ile. Myślałem, że te czasy minęły, a tutaj wyrzucają ludzi na bruk i nie dają im nawet zaliczki na przeprowadzkę, zorganizowanie sobie życia, wynajem lub kupno domu.

geszue
z
youtu.be
dodany: 07.11.2022, 12:58:55
  • 55
  • #
    polska
  • #
    drogi
barto142
barto142 07.11.2022, 15:21:30
  • 0
Czemu tu płomienia nie ma ლ(ಠ_ಠ ლ)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

barto142
barto142 07.11.2022, 15:38:52
  • -2
dlatego jarek przejmie sądy i szybko pójdzie do ziobroumorzenia


@Pawel993: czyli wyzerowania.

A czasem autostrada A2 nie jest prywatna?

2039

Siergiej Ławrow zapowiada zwrot w polityce Rosji. "Nie można zmusić do miłości"

Pokaż treści 18+

Siergiej Ławrow zapowiada zwrot w polityce Rosji. "Nie można zmusić do miłości"

Siergiej Ławrow oświadczył we wtorek, że Moskwa nie ma już potrzeby utrzymywania dyplomatów w krajach zachodnich. Kreml rozważa pomysł całkowitego zerwania więzi dyplomatycznych z Zachodem. "Nasi ludzie pracują tam w warunkach, które trudno nazwać ludzkimi" — żalił się szef rosyjskiego MSZ.

biesy
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 19.10.2022, 09:39:47
  • 198
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    ruskimir
  • #
    usa
  • #
    ukrainanafroncie
barto142
barto142 19.10.2022, 10:48:34
  • 5
@uknot: Wszedłem tu tylko po to żeby dać plusa pod tym obrazkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

655

Kraków wydał miliony na telewizję. Średnia liczba wyświetleń? 40

Kraków wydał miliony na telewizję. Średnia liczba wyświetleń? 40

Kraków stworzył drugą urzędową telewizję: Play Kraków News. Ta miała pokazywać, w jaki sposób krakowianie pomagają uchodźcom z Ukrainy. Jednak szybko stała się kolejnym kanałem informacyjnym władz miasta, który kosztuje podatnika miliony złotych.

Dawser
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 17.10.2022, 17:49:27
  • 40
  • #
    polska
barto142
barto142 17.10.2022, 20:07:20
  • 7
Miliony na publiczną telewizję? Nowe, nie znałem ¯\_(ツ)_/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2180

Nie ma pieniędzy na dodatek węglowy. Polacy odchodzą z kwitkiem

Pokaż treści 18+

Nie ma pieniędzy na dodatek węglowy. Polacy odchodzą z kwitkiem

Kwestia dodatku węglowego wciąż budzi kontrowersje. Pojawił się kolejny problem. Osoby składające wniosek o dodatek węglowy otrzymują informacje od władz samorządowych, że nie ma wypłat. Dzieje się tak dlatego, że rząd wciąż nie przekazał pieniędzy na wypłatę 3000 złotych w ramach dodatku osłonowego

Szewczenko
z
superbiz.se.pl
dodany: 20.09.2022, 09:21:19
  • 156
  • #
    polska
  • #
    wegiel
  • #
    pieniadze
  • #
    bekazpisu
barto142
barto142 20.09.2022, 12:00:00
  • 0
@Rasteris: bo wydanie go do obiegu zaplanowane jest dopiero na 2024 rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

475

Zła zima.

Pokaż treści 18+

Zła zima.

Rząd węgiel na zimę kupił, tylko zima jest w złym momencie.

raul7788
z
streamable.com
dodany: 16.09.2022, 10:44:24
  • 55
  • #
    polityka
  • #
    pgg
  • #
    wegiel
  • #
    bekazpisu
  • #
    ogrzewanie
barto142
barto142 16.09.2022, 14:36:38
  • 1
Nie ukrywam, jestem tym zaskoczony, że powiedział o tym kontrakcie na kwiecień. Jakby nie wspomniał to elektorat byłby bardziej dumny z rządu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

293

Pies pogryzł wolontariuszkę. Zwierzę nie było wcześniej agresywne

Pies pogryzł wolontariuszkę. Zwierzę nie było wcześniej agresywne

35-letnia wolontariuszka z domu opieki dla seniorów w gminie Strzegowo na Mazowszu została zaatakowana przez psa. Kobieta trafiła do szpitala. Zwierzę przebywało na terenie ośrodka od kilku miesięcy i według pracowników nigdy wcześniej nie było agresywne.

Wincyyyyj
z
rmf24.pl
dodany: 01.09.2022, 07:48:37
  • 130
  • #
    psy
  • #
    polska
  • #
    pies
  • #
    zwierzeta
  • #
    wydarzenia
barto142
barto142 02.09.2022, 11:56:54
  • 0
@QuickCharger: Ostatnio miałem dyskusję z różową odnośnie piesełków typu pitbulle, amstafy czy inne dobermany, że niby są to spokojne zwierzątka i tylko się bronią gdy się boją... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedyś pewien doberman mnie upier^%lił mnie, na szczęście tylko rozszarpany rękaw od puchowej kurtki podczas gdy przechodziłem poboczem drogi jako dzieciak. Faktycznie milutki

2063

Olszanski znow grozi Wykopkom: Znajdziemy Was

Pokaż treści 18+

Olszanski znow grozi Wykopkom: Znajdziemy Was

"Znalezienie Was to zaden problem. Sami sie demaskujecie. Byle sredniorozgarniety informatyk jest w stanie was znalezc". Moze juz o nim zapomnieliscie, ale po banach na youtube, wciaz boli go dupa o smieszne obrazki

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 23.08.2022, 10:09:59
  • 259
  • #
    olszanski
  • #
    jablonowski
  • #
    rodacykamraci
  • #
    osadowski
  • #
    ukrainscypatrioci
barto142
barto142 23.08.2022, 11:15:54
  • 8
Moje marzenie to AMA z Olszańskim ( ͡° ͜ʖ ͡°) byłoby zabawnie i pewnie padłby rekord usuniętych komentarzy przez moderację
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

878

Wędkarze uratowali ryby z zatrutej Odry. Urzędnicy chcieli je zutylizować...

Wędkarze uratowali ryby z zatrutej Odry. Urzędnicy chcieli je zutylizować...

Zorganizowali basen, pompę do natleniania wody i zabezpieczeni w kombinezony weszli do wody z podbierakami. Grupa wędkarzy uratowała wiele ryb z Odry, karpi, amurów, sumów. Choć trudno w to uwierzyć zostali skrytykowani przez służby kryzysowe a uratowanym rybom groziła śmierć i utylizacja...

Takiseprzecietniak
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 20.08.2022, 05:22:01
  • 84
  • #
    polska
  • #
    odra
  • #
    afera
  • #
    wedkarstwo
barto142
barto142 20.08.2022, 09:03:31
  • 7
Na bank urzędnicy obawiają się że ryby mogą być świadkami w sprawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2004

Suwak po polsku i szeryf w ciężarówce spychający z pasa

Suwak po polsku i szeryf w ciężarówce spychający z pasa

Jazda na zamek po polsku i szeryf w ciężarówce. Jak widać nadal istnieją jednostki, które nie mogą pojąć zasady jazdy na suwak, a pusty pas ma pozostać pusty.

szuwarek-mini
z
youtube.com
dodany: 26.07.2022, 09:42:00
  • 260
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawojazdy
  • #
    kierowcy
barto142
barto142 26.07.2022, 11:20:53
  • 0
W tym roku miałem przygodę na kilka km przed zjazdem z A1 na S8.
Był późny wieczór koło 22:00. Na spokoju jechałem sobie za tirem bo już nie czułem potrzeby by wyprzedać skoro i tak za chwilę będę zjeżdżać. Za mną pojawił się kolejny tir, który zaczął wyprzedzać. Ledwie co samym ciągnikiem był przede mną i zaczął na mnie wjeżdżać. Oczywiście uratował tutaj pas awaryjny gdzie mogłem (choć dość gorączkowo) zjechać. Gdyby
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

602

Odliczanie do końca koncesji Stalexportu na odcinek A4 Krk-Kato

Odliczanie do końca koncesji Stalexportu na odcinek A4 Krk-Kato

Coraz bliżej normalności

krdk
z
7is7.com
dodany: 20.07.2022, 06:44:19
  • 97
  • #
    polska
  • #
    autostrady
  • #
    ekonomia
  • #
    a4
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
barto142
barto142 20.07.2022, 14:46:47
  • 11
@zatrwazajacy: prędzej niż ktoś pójdzie siedzieć skończy się tym, że umowa gdzieś zginęła, jest nieczytelna albo ""uj wie co jeszcze

3110

Złota passa Obajtka - będąc prezesem Orlenu został prezesem Energi.

Pokaż treści 18+

Złota passa Obajtka - będąc prezesem Orlenu został prezesem Energi.

Daniel Obajtek będzie tymczasowo wykonywał obowiązki prezesa Energi, nadal będąc prezesem Orlenu i jednocześnie przejmując Lotos. Czy prezes poradzi sobie z pracą trzy etaty?

NaglyAtakGlazurnika
z
biznesalert.pl
dodany: 20.07.2022, 08:07:21
  • 205
  • #
    ekonomia
  • #
    gpw
  • #
    gielda
  • #
    bekazpisu
barto142
barto142 20.07.2022, 09:54:34
  • 0
Kwestią czasu jest aż Obajtek z dworków przestawi się na zamki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3280

Kierowca Kaczyńskiego łamał przepisy. Pędził limuzyną z Prezesem do kościoła

Pokaż treści 18+

Kierowca Kaczyńskiego łamał przepisy. Pędził limuzyną z Prezesem do kościoła

Kierowca limuzyny Jarosława Kaczyńskiego gnał na złamanie karku remontowaną Wisłostradą, tylko dlatego, by prezes PiS nie spóźnił się na niedzielną mszę (miesięcznicę). A przecież to właśnie rząd PiS znacznie zaostrzył kary za nadmierną prędkość. Jaki przykład dają Polakom rządzący?

Szewczenko
z
polityka.se.pl
dodany: 11.07.2022, 09:40:23
  • 161
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    samochody
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bekazpisu
barto142
barto142 11.07.2022, 11:31:20
  • 9
Co do prawa ustalanego przez partię rządzącą i ich przestrzegania przez tych samych rządzących - można by było nawet książkę o tym napisać.
Przypomnę może sytuację z lockdownów covidowych i to piosenką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
barto142 - Co do prawa ustalanego przez partię rządzącą i ich przestrzegania przez ty...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1545

Protest rolników w Warszawie. "Zdzierają z nas skórę bez znieczulenia"

Protest rolników w Warszawie. "Zdzierają z nas skórę bez znieczulenia"

W czwartek w centrum Warszawy odbędzie się protest rolników, którzy narzekają na inflację oraz twierdzą, że władza destabilizuje produkcję żywności w Polsce. Inicjatorem protestu jest AgroUnia. Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień.

Hyrkan
z
polsatnews.pl
dodany: 07.07.2022, 10:45:58
  • 196
  • #
    polska
  • #
    rolnictwo
barto142
barto142 07.07.2022, 12:11:02
  • 2
@winio: @wygazowane_p--o:
Oczywiście, macie rację ale to, że ktoś głosował na daną partię nie znaczy, że nie może się wściekać na rząd, szczególnie po obietnicach.
Same strajki uważam za zasadne, metody nie zawsze.

1199

Zrobiliśmy zakupy w markecie po polskiej i niemieckiej stronie. Efekt zaskakuje!

Zrobiliśmy zakupy w markecie po polskiej i niemieckiej stronie. Efekt zaskakuje!

Porównanie cen w sklepach w Polsce vs Niemczech wg. onetu na podstawie koszyka zakupów. W skrócie po dzisiejszym kursie euro czyli 4.69 Polska: 140.49 PLN Niemcy: 27,7 euro = 129,88 PLN

debek
z
onet.pl
dodany: 30.06.2022, 12:38:46
  • 286
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
barto142
barto142 30.06.2022, 16:56:37
  • 4
@chilon: Tak, moje premium to herbatki Remsey, lody Diuna, chipsy Top Chips a mięsko z Krainy Mięs ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3205

Rosjanie uderzyli w czynne centrum handlowe w Krzemieńczuku

Pokaż treści 18+

Rosjanie uderzyli w czynne centrum handlowe w Krzemieńczuku

Władze mówią o dużej ilości ofiar i poszkodowanych cywilów

TenebrosuS
z
streamable.com
dodany: 27.06.2022, 14:17:47
  • 259
  • #
    europa
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    ruskimir
barto142
barto142 27.06.2022, 14:45:18
  • 9
Pewnie niedługo pójdzie informacja z kacapskiej strony, że to były pozycje wojsk Ukraińskich.
Sku^%ysyny
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1297

69 mln zł wydano na polskiego elektryka. Efektów brak.

Pokaż treści 18+

69 mln zł wydano na polskiego elektryka. Efektów brak.

Nie wybudowano nawet fabryki. Nie kupiono nawet gruntu pod fabryke - pisze "Rzeczpospolita".

NaglyAtakGlazurnika
z
money.pl
dodany: 21.06.2022, 07:56:28
  • 187
  • #
    technologia
  • #
    bekazpisu
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
barto142
barto142 21.06.2022, 10:51:22
  • 20
@ej-no-nie-przesadzaj: A mi się wydaje że PiS korzystał z tego co dostał czyli budżet w nienajgorszym stanie i dobrej globalnej sytuacji rynkowej ¯\_(ツ)_/¯

795

Podczas Święta Gminy Alvernia Norbiego przyszło posłuchać 7 osób, w tym 3 dzieci

Podczas Święta Gminy Alvernia Norbiego przyszło posłuchać 7 osób, w tym 3 dzieci

Fani podejrzewają, że znalazły się tam przez przypadek.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
pomponik.pl
dodany: 15.06.2022, 07:43:41
  • 167
  • #
    polska
  • #
    heheszki
  • #
    tvpis
  • #
    muzyka
barto142
barto142 15.06.2022, 12:18:48
  • 3
Widzieli, że ktoś na scenie to przyszli zapytać gdzie jest budka z lodami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

535

Część rady programowej TVP chciała odsunięcia Holeckiej i Olechowskiego

Pokaż treści 18+

Część rady programowej TVP chciała odsunięcia Holeckiej i Olechowskiego

- Działania propagandowe są realizowane w sposób, który może przyprawiać o zażenowanie - część rady programowej TVP chciała, by odpowiedzialni za programy informacyjne i publicystyczne zostali wezwani do dymisji. Ale większość to zablokowała.

Kolekcjoner_dusz
z
wyborcza.pl
dodany: 27.05.2022, 15:38:47
  • 64
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    tvpis
  • #
    tvpiscodzienny
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
barto142
barto142 28.05.2022, 08:06:46
  • 1
@RudaaSwinia: i cyk! zdymisjonować tych co chcieli Holecką wywalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2372

Andy Fletcher z Depeche Mode nie żyje. Miał 60 lat

Andy Fletcher z Depeche Mode nie żyje. Miał 60 lat

Członek legendarnego brytyjskiego zespołu Depeche Mode, Andy Fletcher nie żyje. Miał 60 lat. #muzyka #depeche #swiat #kultura

Raa_V
z
muzyka.interia.pl
dodany: 26.05.2022, 19:22:01
  • 249
  • #
    kultura
  • #
    zainteresowania
  • #
    depeche
  • #
    muzyka
  • #
    muzykaelektroniczna
  • #
    swiat
barto142
barto142 26.05.2022, 20:21:20
  • 1
Rest in peace
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2548

Prezydent Finlandii: Zadzwonię do Putina i poinformuję o naszym wejściu do NATO

Pokaż treści 18+

Prezydent Finlandii: Zadzwonię do Putina i poinformuję o naszym wejściu do NATO

"Zadzwonię do prezydenta Rosji Władimira Putina i poinformuję o naszym wejściu do NATO" - zapowiedział w wywiadzie dla szwedzkiego dziennika "Svenska Dagbladet" prezydent Finlandii Sauli Niinisto.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 14.05.2022, 11:52:46
  • 136
  • #
    europa
  • #
    finlandia
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    nato
  • #
    geopolityka
barto142
barto142 14.05.2022, 13:34:10
  • 4
@qbik: ja też. Prezydent Finlandii przedstawia całą sytuację a Putin

  • <
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • Strona 20 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.09.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking