Budowa A2 - odetnij prąd, opróżnij szambo, uprzątnij budynki i znikaj, a kasa...

... kasa może kiedyś będzie, ale nie wiadomo kiedy i ile. Myślałem, że te czasy minęły, a tutaj wyrzucają ludzi na bruk i nie dają im nawet zaliczki na przeprowadzkę, zorganizowanie sobie życia, wynajem lub kupno domu.
z- 55
- #
- #





















@Pawel993: czyli wyzerowania.
A czasem autostrada A2 nie jest prywatna?