Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
b4rt3k
b4rt3k

b4rt3k

Dołączył 18 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16067
  • Znaleziska 11004
  • Mikroblog 5063
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 107

8

Trump zagroził nałożeniem 100 proc. ceł na kraje BRICS - w tym na Rosję

Pokaż treści 18+

Trump zagroził nałożeniem 100 proc. ceł na kraje BRICS - w tym na Rosję

W sobotę amerykański prezydent-elekt Donald Trump ostro skrytykował państwa z grupy BRICS, grożąc nałożeniem na nie 100% cła, jeśli będą próbowały odejść od dolara amerykańskiego. BRICS obejmuje dziewięć krajów Brazylię, Rosję, Indie, Chiny, RPA, Egipt, Etiopię, Iran i Zjednoczone Emiraty Arab

PKB24_PL
z
pkb24.pl
dodany: 02.12.2024, 13:19:56
  • 10
  • #
    polityka
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    rosja
b4rt3k
b4rt3k
b4rt3k 02.12.2024, 15:09:13 via Wykop
  • 1
@Kaker: hegemonia USA i Europy? Tego świata już nie ma
Można tylko mieć nadzieję że USA i Daleki Wschód z Chinami na czele przestaną odjeżdżać coraz szybciej Europie

38

[AFERA] Stanowisko "dla swoich" na warszawskim Ursynowie, czy zwykła pomyłka?

Mirki, znalazłem takie coś:https://ursynow.um.warszawa.pl/-/oferta-pracy-na-stanowisko-dyrektora-osrodka-pomocy-spolecznej-dzielnicy-ursynowNabór na dyrektora MOPS na Ursynowie. Ogłoszenie zostało zamieszczone dziś o godzinie 18:00 (chyba już poza godzinami pracy urzędu?), termin składania ofert jes

manjan
z
wykop.pl
dodany: 29.11.2024, 20:06:05
  • 3
  • #
    warszawa
  • #
    ursynow
  • #
    polityka
  • #
    afera
  • #
    urzad
  • #
    polska
b4rt3k
b4rt3k
b4rt3k 30.11.2024, 17:18:04 via Wykop
  • 1
Aaahhh te ciągłe zbiegi okoliczności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

434

Sondaż: 72,8 proc. Polaków za obniżką składki zdrowotnej dla przedsiębiorców

Sondaż: 72,8 proc. Polaków za obniżką składki zdrowotnej dla przedsiębiorców

Obniżka składki zdrowotnej to jedna z najważniejszych obietnic koalicji rządzącej. Sondaż Rzeczpospolitej pokazuje, że Polacy zdecydowanie popierają ten postulat. Co ciekawe osoby deklarujące swoje poglądy jako lewicowe - jeszcze częściej (74%) niż te o poglądach prawicowych (65%).

plackojad
z
rp.pl
dodany: 27.11.2024, 16:27:47
  • 145
  • #
    podatki
  • #
    zdrowie
  • #
    polityka
  • #
    przedsiebiorczosc
  • #
    dzialalnoscgospodarcza
b4rt3k
b4rt3k
b4rt3k 28.11.2024, 08:02:59 via Wykop
  • 59
@lewoprawo: nie widzę przekonującego argumentu dlaczego mieliby płacić mniej
Tego typu różnicowanie podatkowe prowadzi do patologii gdzie np firmy zatrudniają tylko na b2b osobę która pracuje tak jak na etacie, 8-16 w biurze/fabryce

13

Warszawski wieżowiec sprzedany za 280 milionów euro.

Warszawski wieżowiec sprzedany za 280 milionów euro.

Firma deweloperska Ghelamco sprzedała za 280 milionów euro wieżowiec Warsaw UNIT położony w stolicy przy rondzie Daszyńskiego. Kupiła go szwedzka spółka nieruchomościowa Eastnine AB - podała firma Ghelamco. To największa transakcja na rynku biurowym, jaką w tym roku zawarto w Europie - podkreślono.

duzy_krotki
z
tvn24.pl
dodany: 26.11.2024, 14:02:01
  • 8
  • #
    nieruchomosci
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
b4rt3k
b4rt3k
b4rt3k 27.11.2024, 11:24:31 via Wykop
  • 1
Bronić takich wieżowców przed rosją mają polscy mężczyźni z przymusowego poboru?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

michalcorobisz
michalcorobisz
25.11.2024, 07:07:01
  • 1228
Onet widzę w formie. Nic głupszego dzisiaj nie przeczytacie.
michalcorobisz - Onet widzę w formie. Nic głupszego dzisiaj nie przeczytacie.

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b4rt3k
b4rt3k
b4rt3k 25.11.2024, 11:47:13 via Wykop
  • 0
@michalcorobisz: może pisał chat for i poszło bez sprawdzenia
  • Odpowiedz

23

"Ja niechętnie wziąłbym u siebie kogoś na tydzień za 3000 zł"

Pokaż treści 18+

"Ja niechętnie wziąłbym u siebie kogoś na tydzień za 3000 zł"

Filip Prokop, współwłaściciel hotelu Senator w Starachowicach, który zresztą odziedziczył, opowiada o powodach dlaczego w polskiej branży hotelarskiej jest źle... oraz proponuje rozwiązanie! Bon turystyczny. "Hotele dopłaciłyby do tego jeszcze połowę" - czyli daj 500+ mam chory hotel

MazurskiSmak
z
money.pl
dodany: 25.11.2024, 08:43:09
  • 20
  • #
    wakacje
  • #
    hotel
  • #
    nieruchomosci
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    darmozjady
  • #
    koalicjadeweloperska
b4rt3k
b4rt3k
b4rt3k 25.11.2024, 11:42:03 via Wykop
  • 0
W obecnym kapitalizmie teoria skapywania rzeczywiście działa.... ale odwrotnie
Skapuje z dołu do góry
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2869

Elmex - popularna pasta do zębów drastycznie zmieniła skład

Elmex - popularna pasta do zębów drastycznie zmieniła skład

Ostatnio, obecny (od lat) w jej składzie aminofluorek został zastąpiony fluorkiem sodu. Badania wskazują, że aminofluorek może być bardziej efektywny w remineralizacji szkliwa niż fluorek sodu. Fluorek sodu nie tworzy tak trwałej warstwy ochronnej jak aminofluorek (linki w treściach powiązanych).

Trado
z
elmex.pl
dodany: 24.11.2024, 02:15:57
  • 724
  • #
    elmex
  • #
    aminofluorek
  • #
    fluoreksodu
  • #
    neoaminex
  • #
    pastadozebow
  • #
    podmiana
b4rt3k
b4rt3k
b4rt3k 25.11.2024, 07:50:35 via Wykop
  • -2
@else_if: wołaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
b4rt3k
b4rt3k
b4rt3k 25.11.2024, 07:56:03 via Wykop
  • 1
@NoName4891: Sensodyne nie ma, przynajmniej Sensodyne Pro Szkliwo
b4rt3k
b4rt3k
b4rt3k 25.11.2024, 08:03:48 via Wykop
  • 7
Wrzucać co tydzień takie rzeczy wielokrotnie i robić antyreklamę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Megalogin
Megalogin
23.11.2024, 07:55:15
  • 188
Dlaczego w Polsce jest taka bieda pod względem żywności premium? Serio jedynie czego klienci oczekują to promocji na masło. Kiedyś były ciekawsze markety i większy wybór "delikatesów" zobaczcie jak w Polsce wyglądają hipermarkety typu Carrefour czy Auchan - od czasu budowy nic się nie zmieniło. Śmierdzi i brudno. Całkowicie mają w------e w estetykę i porządek. Za granicą jak byłem w Carrefour to nadal stoją hostessy i częstują kawą czy nawet suszi. A
Megalogin - Dlaczego w Polsce jest taka bieda pod względem żywności premium? Serio je...

źródło: OTIzLnBuYDUoGDpdbQ5tIGtAbgcrV2N2PFh2TG1DfWAxVSEBLBA2ej4KLwosWz84ZhNjBm1EfGVmFT4XJUZ3YXBIf0AyGyh2NA

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b4rt3k
b4rt3k
b4rt3k 23.11.2024, 11:45:00 via Wykop
  • 0
Za granicą jak byłem


@Megalogin: za którą granicą? De, Ru, Czechy, Szwecja, Litwa?
  • Odpowiedz
JakDorobic_com
JakDorobic_com
21.11.2024, 12:22:02
  • 943
Witajcie w kolejnym #rozdajo
Tym razem jeden mirek lub mirabelka zdobędzie, zupełnie za darmo, białe słuchawki Pioneer SE-MJ503 o wartości około 79 zł! W sam raz, by przy akompaniamencie ulubionej muzyki i podcastów przetrwać jakoś pogodę, która towarzyszy nam na dworze. Oprócz tego zwycięzca znajdzie w paczce kubek Banku Pekao – na zimowe kakao lub ciepłą herbatę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady są proste. Aby wziąć udział w
JakDorobiccom - Witajcie w kolejnym #rozdajo
Tym razem jeden mirek lub mirabelka zdob...

źródło: rozdajo słuchawki

Pobierz
  • 181
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b4rt3k
b4rt3k
b4rt3k 21.11.2024, 17:22:26 via Wykop
  • 0
@JakDorobic_com: Wygrać w totolotka. Zarobić 50% na bitcoin. Zarobić 50% na akcjach nvidii, a potem all in nieruchomości XD
  • Odpowiedz
Alcadent
Alcadent
Alcadent
16.11.2024, 15:20:45
  • 370
„ja juz mam mieszkanie to ceny mogą se rosnąć” - statystyczny polak
#nieruchomosci
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b4rt3k
b4rt3k
b4rt3k 16.11.2024, 17:31:04 via Wykop
  • 22
@Alcadent: @JackDaniels albo
- "jestem młody, nie choruję więc niech sprywatyzują służbę zdrowia jak w USA"
- "jestem przedsiębiorcą, daję ludziom pracę więc należą mi się: dopłaty/niższy podatek/minimalna dla pracowników na poziomie Afryki"
- "mam 10 mieszkań, nie znośmy Belki ale nie wprowadzajmy też dodatkowych podatków od 3ciego mieszkania wzwyż"
- "mam panele fotowoltaniczne założone kiedyś na dobrych warunkach (de facto dopłaca reszta), uwolnijmy ceny energii, przecież jest wolny rynek"
- "jeżdżę
  • Odpowiedz

620

Youtube chce przerobic swój mechanizm odtwarzania na tiktokowy.

Youtube chce przerobic swój mechanizm odtwarzania na tiktokowy.

Konsekwencje 1. jeszcze większe udupienie dopaminowe głównie młodego pokolenia (af fr fr) 2. przesunięcie nawyków w kierunku korzystania z internetu jak z telewizora gdzie przełączasz sobie kanały 3. karmienie algorytmu twoimi zachowaniami i preferencjami

Phallusimpudicus
z
theverge.com
dodany: 16.11.2024, 04:34:11
  • 209
  • #
    youtube
b4rt3k
b4rt3k
b4rt3k 16.11.2024, 16:58:37 via Wykop
  • 4
@tokatonton: właśnie tam wszedłem, ale szajs XD

486

Rafał Trzaskowski chwali Trumpa i krytykuje UE

Rafał Trzaskowski chwali Trumpa i krytykuje UE

Piekło zamarzło czy jak to w platformie - przed wyborami obieca wszystko co tylko możliwe, żeby tylko wygrać?

markee
z
onet.pl
dodany: 14.11.2024, 11:16:40
  • 136
  • #
    trzaskowski
  • #
    polityka
b4rt3k
b4rt3k
b4rt3k 14.11.2024, 14:20:47 via Wykop
  • 4
nie ma takiej podłości, której brzydziliby się politycy, by osiągnąć swe cele


@krol_europy: gdyby jeszcze polscy politycy je osiągali (dla dobra narodu)...

340

Ostro krytykował Donalda Trumpa. Teraz usuwa nieprzychylne wpisy

Ostro krytykował Donalda Trumpa. Teraz usuwa nieprzychylne wpisy

Premier Australii Anthony Albanese poinformował, że rozmawiał z Donaldem Trumpem i pogratulował mu zwycięstwa w wyborach

mateuszu
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 07.11.2024, 07:25:17
  • 42
  • #
    australia
  • #
    slychacwycieznakomicie
  • #
    polityka
b4rt3k
b4rt3k
b4rt3k 08.11.2024, 11:03:56 via Wykop
  • 0
@mastalegasta: bardzo przenikliwe umysły rządzą tym krajem xd
PrawaRenka
PrawaRenka
06.11.2024, 06:18:00
  • 887
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b4rt3k
b4rt3k
b4rt3k 06.11.2024, 12:12:53 via Wykop
  • 1
@PrawaRenka:
b4rt3k - @PrawaRenka:
  • Odpowiedz
Olek3366
Olek3366
04.11.2024, 06:02:28
  • 873
#polityka klasyka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Olek3366 - #polityka klasyka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: temp_file7974403456373824176

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b4rt3k
b4rt3k
b4rt3k 04.11.2024, 13:28:04 via Wykop
  • 1
@Olek3366: Internet był wolny dopóki nie pojawiły się ruskie trolle.


@sameowoce: internet był wolny dopóki nie weszli normalsi (czyli większość społeczeństwa) z facebookiem i smartfonami ;)
  • Odpowiedz
Pepu323
Pepu323
03.11.2024, 06:12:50
  • 35
Okna wymieniane jakieś 8 lat temu. Temperatura w pomieszczeniu 19 stopni, wilgotność ok 60% i coś takiego. Dlaczego?
#budujzwykopem #remontujzwykopem
Pepu323 - Okna wymieniane jakieś 8 lat temu. Temperatura w pomieszczeniu 19 stopni, w...

źródło: temp_file2842794751638113402

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b4rt3k
b4rt3k
b4rt3k 03.11.2024, 08:52:39 via Wykop
  • 0
@prawdziwabrzoza: dokładnie, nawiewniki i otwarte kratki w kuchni/łazience
  • Odpowiedz

756

"FAZ" szokuje: Niemcy nie są już nikomu nic winne, też były ofiarami

"FAZ" szokuje: Niemcy nie są już nikomu nic winne, też były ofiarami

Niemiecki dziennik 'Frankfurter Allgemeine Zeitung' zdecydowanym tonem odrzuca roszczenia reparacyjne zgłoszone przez Grecję podczas wizyty prezydenta Franka W. Steinmeiera w Atenach. Komentator przypomina, że ofiarami zbrodni byli także Niemcy, którzy utracili w dodatku jedną czwartą terytorium.

dzieju41
z
gospodarka.dziennik.pl
dodany: 31.10.2024, 19:59:37
  • 133
  • #
    niemcy
  • #
    polityka
  • #
    prawo
  • #
    odszkodowanie
b4rt3k
b4rt3k
b4rt3k 01.11.2024, 07:30:07 via Wykop
  • 0
@Czajnikowsky: to nie Niemcy to UE xd

552

Pracownik dostał podwyżkę. 5 groszy brutto na godzinę

Pracownik dostał podwyżkę. 5 groszy brutto na godzinę

Januszex level hard

vipdavid
z
money.pl
dodany: 27.10.2024, 11:49:30
  • 87
  • #
    januszex
  • #
    chlewobsranygownem
b4rt3k
b4rt3k
b4rt3k 28.10.2024, 13:13:45 via Wykop
  • 0
To pewnie ten sam przedsiębiorca co krzyczy, że pensje minimalne są za wysokie bo psują rozwój gospodarczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

758

Unia ma plan stworzenia raju dla imigrantów w Polsce.

Unia ma plan stworzenia raju dla imigrantów w Polsce.

Będziemy wielkim centrum migracyjnym...

konto usunięte
z
niezalezna.pl
dodany: 26.10.2024, 04:39:55
  • 253
  • #
    polityka
  • #
    usmiechnietapolska
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    islam
  • #
    lewackalogika
b4rt3k
b4rt3k
b4rt3k 26.10.2024, 16:10:12 via Wykop
  • 2
@Hymenajos: dodatkowo pewnie jakiś socjal dostaną a obywatel nie
Obywatel ma za to bronić kraju, a przyjezdni nie
Więcej minusów niż plusów z bycia obywatelem, chyba że coś przegapiłem

413

Skandal w brytyjskiej marynarce. Załoga okrętu nuklearnego przymierała głodem

Skandal w brytyjskiej marynarce. Załoga okrętu nuklearnego przymierała głodem

Załoga brytyjskiego okrętu nuklearnego przymierała głodem podczas wykonywanej misji. Chodzi o olbrzymi okręt podwodny

konto usunięte
z
rmf24.pl
dodany: 25.10.2024, 11:28:37
  • 94
  • #
    wielkabrytania
  • #
    okrety
  • #
    marynarkawojenna
  • #
    statki
  • #
    skandal
  • #
    wydarzenia
b4rt3k
b4rt3k
b4rt3k 26.10.2024, 08:33:12 via Wykop
  • 0
A to znaczy ze te łodzie sa defacto jedyną szansą na aktywne nuklearne odstraszanie


@jamajskikanion: a NATO i tarcza USA?
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 23
  • Strona 9 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.07.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.05.2018

    Gadżeciarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Mikroblogger
    od 14.10.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking