Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko206
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

697

Potrzebne także w Polsce i Europie!

Javier Milei pokazuje, które ministerstwa zostaną USUNIĘTE na dobre.

TomMen
TomMen
TomMen
z
youtube.com
dodany: 19.12.2024, 13:37:35
  • #
    argentyna
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
  • 246
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (5)

Poziom ubóstwa już spadł do poziomu niższego niż sprzed objęcia władzy przez Milei
dfg1
z x.com
  • 32
Konfederacja lista cięć jakie proponowali przed ostatnimi wyborami
Efesmalt
z streamable.com
  • 13

Komentarze (246)

najlepsze

Czolgowy_tank
Czolgowy_tank
19.12.2024, 14:57:33 via Wykop
  • 293
Czekam na takich polityków w Polsce, nasze państwo obrosło biurokracją i urzędami jak kot u bogatego bezdzietnego małżeństwa.
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Relkin
Relkin
Relkin
19.12.2024, 16:58:03 via Wykop
  • 106
@Czolgowy_tank: Ilu jest urzędników? 500k? to jest jakiś 1mln głosów (bo jeszcze partnerzy, rodzice, dzieci itp.) Który polityk zaryzykuje? Głupich policjantów jest niecałe 100k i władza im w dupę wchodzi.
  • Odpowiedz
m_ney
m_ney
m_ney
20.12.2024, 08:33:20 via Wykop
  • 59
@Czolgowy_tank: przecież miałeś korwina który gadał dokładnie tak samo xD
  • Odpowiedz
JaTuTylkoOgladamObrazki
JaTuTylkoOgladamObrazki
20.12.2024, 08:38:28 via Wykop
  • 102
Śmiesznie się patrzy na zachwyt nad tym człowiekiem w narodzie, gdzie jest problem z prawami pracownika i parę instytucji próbuje to jakoś unromować. Myślicie, że jakby taki ktoś pokroju Mileia doszedł do władzy w Polsce, to byłoby lepiej? Zagranicznie koncerny urządziłby tu sobie eldorado waszym kosztem i byście j----i po 16 godzin dziennie xD. Niestety tacy chłopskorozumni rewolucjoniści maja poparcie wśród motłochu i potem dostają obuchem w głowę. Lenin też obiecywał złote
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
20.12.2024, 08:44:03 via Wykop
  • 75
agranicznie koncerny urządziłby tu sobie eldorado waszym kosztem


@JaTuTylkoOgladamObrazki: Tam zagraniczne koncerny to byłby chyba akurat jedyne miejsca, do których ludzie uciekali by pracować w jako takich warunkach ze względu na standardy przeniesione z firm matek, bo to już byłoby względnie cywilizowane. Prawdziwy raj to miałby polskie januszobiznesy.
  • Odpowiedz
JaTuTylkoOgladamObrazki
JaTuTylkoOgladamObrazki
20.12.2024, 08:49:35 via Wykop
  • 41
@niecodziennyszczon:

Prawdziwy raj to miałby polskie januszobiznesy

Januszobiznesy to nawet nie zatrudniałyby Polaków tylko ściągały masowo pracowników z krajów trzeciego świata, bo nikt by nawet tego nie regulował ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
ZwyklyRoman
ZwyklyRoman
20.12.2024, 04:23:16 via Wykop
  • 76
Niestety nasi politycy mają zbyt duże rodziny, a te ich rodziny już mają swoje rodziny no i przecież wszyscy gdzieś muszą pracować nie?
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dupa01
Dupa01
Dupa01
20.12.2024, 10:10:08 via Wykop
  • 21
3x15 i tanie państwo. Pamiętamy. ... PO zrujnowało najważniejsze osiągnięcie: zniszczyło obraz liberalizmu.

Konfa to PIS do potęgi, to żadna alternatywa


@janekplaskacz: bardzo się zgadzam z tym co piszesz, za wyjątkiem ostatniego zadania, bo fakty są takie, że ich czyny są właściwe. Jedynie odpowiednio wybrane słowa i nagonka prasowa budują inny obraz.
Marzy mi się aby ludzie zauważyli że i PO i PiS to gospodarczo nigdzie nie prowadzący socjalizm, aby
Dupa01 - >3x15 i tanie państwo. Pamiętamy. ... PO zrujnowało najważniejsze osiągnięci...

źródło: FyhhEKvWIBQe9Jx

Pobierz
  • Odpowiedz
Dupa01
Dupa01
Dupa01
20.12.2024, 15:02:38 via Android
  • 4
@janekplaskacz pokaż mi tą koalicję z PiS, bo póki co to najbliższe PiS jest SLD - w czynach partii czyli głosowaniach, a nie bajdurzeniu.
  • Odpowiedz
chudogruby
chudogruby
chudogruby
19.12.2024, 23:24:56 via Wykop
  • 67
Margaret Tacher w spodnaich
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
20.12.2024, 00:58:21 via Wykop
  • 17
@chudogruby: @yolantarutowicz
no i babeczka podobno ładnie rozwaliła rynek mieszkaniowy.
  • Odpowiedz
Aryo
Aryo
20.12.2024, 08:36:35 via Wykop
  • 41
@yolantarutowicz: Jakoś nie widać aby przed nią ani po niej był jakiś dramatyczny skok wzrostu PKB. Po jej odejściu rozpoczęło się zadłużanie kraju
Aryo - @yolantarutowicz: Jakoś nie widać aby przed nią ani po niej był jakiś dramatyc...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
20.12.2024, 09:03:19 via Wykop
  • 52
Chłop zerwał, między innymi, ministerstwo zdrowia, życzę powodzenia w leczeniu Argentyńczykom, będą mieli tę samą patologię co w stanach.
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RozowaZielonka
RozowaZielonka
20.12.2024, 09:16:53 via iOS
  • 30
@paticool kto kiedykolwiek i gdziekolwiek wyszedł dobrze na prywatnej służbie zdrowia?
  • Odpowiedz
Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
20.12.2024, 09:21:54 via Wykop
  • 44
@paticool: Podaj mi jeden kraj z dobrze rozwiązaną prywatną służbą zdrowia. To jest sektor który powinien być w jak największym stopniu kontrolowany przez państwo, bo wolny rynek na tym polu kompletnie się nie sprawdza.
  • Odpowiedz
xaviivax
xaviivax
20.12.2024, 08:33:09 via Wykop
  • 48
"Biurokracja od czasu upadku komuny rozrosła się trzykrotnie
Z tą różnicą że zamiast jednej stanowiska obsadzają cztery partie
Dziejące zasadniczo to samo w ramach jednego modelu tak
Władza korupcja i kłamstwa prowadzą najlepiej do celu
A różnica że jedni mówią że PRL była „cool" a drudzy że nie
I że jedni mówią że pewno Boga nie ma a drudzy mówią że jest
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

xaviivax
xaviivax
20.12.2024, 09:14:19 via Wykop
  • 10
@Wroman: Ta piosenka Kazika powstała w 2000.
  • Odpowiedz
allmilczar
allmilczar
20.12.2024, 12:58:05 via Wykop
  • 3
@xaviivax: Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
b4rt3k
b4rt3k
b4rt3k
20.12.2024, 08:40:45 via Wykop
  • 35
W Polsce to nawet zredukować liczby przepisów nie potrafią a co dopiero o redukcji stołków xd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ruonim
ruonim
20.12.2024, 08:45:02 via Wykop
  • 25
@b4rt3k: przepisy mają być zawiłe żeby uświadomieni mogli robić wały
  • Odpowiedz
so8oo
so8oo
so8oo
20.12.2024, 10:12:22 via Wykop
  • 5
uświadomieni mogli robić wały


@ruonim: i by nie brakło stołków, ba - wręcz by ich przybywało
  • Odpowiedz
anadyomenel
anadyomenel
20.12.2024, 06:08:00 via Wykop
  • 29
Czy będzie lepiej, czy tylko Milei?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

arkadi2020
arkadi2020
20.12.2024, 10:54:39 via Wykop
  • 0
@anadyomenel: zacny dobór słów milordzie.
  • Odpowiedz
jackblackcanada
jackblackcanada
jackblackcanada
20.12.2024, 09:25:43 via Wykop
  • 20
U nas bym zlikwidował na poczatek ministerstwo ds równości. Równości nie ma i nie bedzie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ja_jeti
ja_jeti
ja_jeti
20.12.2024, 09:59:31 via Wykop
  • 12
@jackblackcanada: ale jest pensja i prestiżowe stanowisko dla pudla to po co likwidować xd
  • Odpowiedz
mag_zbc
mag_zbc
20.12.2024, 08:32:48 via Wykop
  • 18
Ironią jest ze ci sami ludzie którzy brandzlują się do Milei jednocześnie plują na Balcerowicza
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dzyndzla
dzyndzla
20.12.2024, 09:02:52 via Wykop
  • 10
@mag_zbc: hehe, ale wiesz, że plan Balcerowicza NIE DOTYKAŁ struktur instytucji państwowych, jedyny urząd MINISTERIALNY, który zlikwidował się po komunie, to ten od cenzury (nie pamiętam całej nazwy), reszta się tylko przemianowała i w takiej, czy innej formie istnieje do dzisiaj; nie wspominając o całej masie struktur biurokratycznych, które się od tego czasu napączkowały. Zatem, plan Balcerowicza to dotyczył innej materii niż odbiurokratyzowanie.
  • Odpowiedz
kulorok
kulorok
kulorok
20.12.2024, 09:15:03 via Wykop
  • 5
@mag_zbc: razemki i Lewica brandzlują się do Milei? Przeszedłeś przez jakiś portal z innego uniwersum?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

VAT 5 proc. na prąd? Polska sceptyczna wobec propozycji Komisji Europejskiej
VAT 5 proc. na prąd? Polska sceptyczna wobec propozycji Komisji Europejskiej
3016
Kolejny rajdowiec jeżdżący 350 km/h po polskich drogach
Kolejny rajdowiec jeżdżący 350 km/h po polskich drogach
2605
Kaucje za butelki. Zrobili z nas śmieciarzy!
Kaucje za butelki. Zrobili z nas śmieciarzy!
2638
Jak Okraść Społeczeństwo na Własną Emeryturę Przewodnik po Polskich Przywilejac
Jak Okraść Społeczeństwo na Własną Emeryturę Przewodnik po Polskich Przywilejac
2543
Związek zawodowy policjantów twierdzi, że policjantów nie wolno badać alkomatem
Związek zawodowy policjantów twierdzi, że policjantów nie wolno badać alkomatem
2396
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #ekonomia
  • #swiat
  • #geopolityka
  • #tiktok
  • #usa
  • #antykapitalizm
  • #buenosaires
  • #milei
  • #javiermilei
  • #gaz
  • #gospodarka
  • #chile
  • #libertarianizm
  • #prawo
  • #finanse

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking