Pracuję jako młodszy laborant w sporej (200+ pracowników) firmie, siedziby ma również za granicą, ale to polska firma działająca w branży chemicznej i całkiem znana na lokalnym chemicznym podwórku.

Jestem na umowie zlecenie (ja i dwie inne osoby), reszta laborantów (około 15) pracuje na uop, za ciut więcej niż najniższa krajowa.
Jesteśmy na uz, bo wciąż się uczymy i nie mamy możliwości przejścia na umowę o pracę.

Praca jest trzyzmianowa, czterobrygadówka. Calusieńki okrągły rok, wszystkie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale dzbany nie wiedzą że sprzedawcy też robią teraz przekręt: zaniżają zużycie w fakturach za /lipiec/ sierpień /wrzesień /pazdziernik / przez co nie widać wzrostu finalnej faktury (lub jest niewielki ! hihihi) , jak spojrzysz dokładnie w cennik zobaczysz że cena jednostkowa kilowata wzrosła od lipca o ponad 70% !

no i klient sie cieszy bo nadal ma fakturę za lipiec 140zł i przecież NIC mu nie wzrosło a tak straszyli
jednak że policzonych
  • Odpowiedz