AntiRender - narzędzie do urealniania pięknych renderów inwestycji mieszkaniowyc

Prześlij wizualizację architektoniczną. Zobacz, jak to będzie wyglądać w przypadkowy wtorek w listopadzie.
z- 74
- #
- #
- #
- #

Prześlij wizualizację architektoniczną. Zobacz, jak to będzie wyglądać w przypadkowy wtorek w listopadzie.
z
Przedstawię wam historię jak potraktowano moją koleżankę która kupiła zegarek w renomowanej firmie Guess (Polska). O tym jak można z uśmiechem na twarzy traktować klienta - historia bez happy endu.
z
Powszechny problem. Kto tego nie widział będąc w sklepie?
z
"Miała być 'po pierwsze Polska', ale doceńmy lojalność Pana Prezydenta wobec swoich sponsorów: jedno weto dla giełd krypto, jedno dla big techów" - napisał w czwartek Radosław Sikorski, mając na myśli Karola Nawrockiego. Komentarz ministra spraw zagranicznych jest pokłosiem nocnego wpisu ambasadora
zAż 75 proc. Amerykanów sprzeciwia się pomysłowi, by Stany Zjednoczone próbowały przejąć to duńskie terytorium. Natomiast co do powodów interwencji w Weneuzeli aż 64 proc. Amerykanów uważa, że kluczowym powodem interwencji była chęć zapewnienia USA dostępu do wenezuelskiej ropy naftowej a tylko 26 %
z
Dziennikarz "Gazety Wyborczej" Wojciech Czuchnowski dostał od władz Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich antynagrodę Hiena Roku za teksty o Sławomirze Cenckiewiczu
z
Przewodniczącym jest Franciszek Sterczewski :)
z
Artykul z onet.pl. Proponuję przeczytać treść odpowiedzi MSZ. Członkowie drużyny Izraela to wg Sikorskiego "członkowie zagranicznej drużyny". Słowo Izrael w odpowiedzi w ogóle nie wystąpiło, więc nie wiadomo z jakiego kraju oni przyjechali, abyś atakować sędziego
z
Trudno o większy upadek polityka, który kreował się na nieustraszonego pogromcę przestępców i rosyjskiej agentury.
z30 lat czekania... Największa decyzja życia... Jest i ono... psiecko. A ludzie przyklaskują.
z
Mateusz Morawiecki w porannej rozmowie w RMF mówił że Grenlandia nie jest problemem Polski tylko Danii. Mówił także że gdyby był mieszkańcem Grenlandii - wolałby być pod kierownictwem USA. Uważa że Dania powinna się "dogadać" z Usa. To są prawa dżungli - stwierdził. Rozmowa o Grenlandii od 9:30
z
System kaucyjny ma uratować planetę. W praktyce to pasmo absurdów, które wiele rzeczy komplikują. "Zamiast skupić się na największym problemie małych butelkach po alkoholu system je pominął. Zamiast pozwolić na zgniatanie butelek, wymaga noszenia ich w oryginalnym kształcie..."
z
W papierze strategicznym przed wyborami do parlamentu landowego w Brandenburgii znalazły się również postulaty partii ws. edukacji. Obok zakazu smartfonów w szkołach, jednym z punktów programowych jest usunięcie z podstawy programowej nauczania języków obych w klasach 1-4.
zPrzeciwko porozumieniu głosowały: Polska, Francja, Irlandia, Węgry i Austria, a Belgia wstrzymała się od głosu. Decydujące dla wyniku piątkowego głosowania było poparcie umowy przez Włochy. W ostatniej chwili zmieniły zdanie i teraz wychodzi na to że dzięki temu zarobią na eksporcie o 14 mld euro wi
z
Badanie United Surveys by IBRiS z grudnia 2025 roku ujawnia zdecydowany brak społecznego poparcia dla skrócenia ustawowego tygodnia pracy w Polsce. Pomimo trwającego pilotażu rządowego i europejskiej debaty na temat work-life balance, respondenci wykazują głęboki sceptycyzm wobec tego rozwiązania.
zNowa asystentka Zohrana Mamdaniego do spraw ochrony najemców Cea Weaver z płaczem uciekała przed reporterem Daily Mail, gdy ten zapytał urzędniczkę o wart 1,4 mln dolarów dom jej matki w Nashville. Wcześniej własność prywatną nazywała "narzędziem białej supremacji"
z
Troglodyci kradną kamerę i próbują wyrwać telefon, ponieważ nie spodobało mi się ich nielegalne parkowanie, wskutek którego utrudniany jest ruch pieszych i rowerzystów oraz niszczony jest chodnik. Mimo strefy dostaw, i mimo że taki jeździk może wjechać na zwykły parking podziemny.
z
Skarbówka uznała, że wszystkie tantiemy i przychody z praw autorskich twórcy prowadzącego firmę są przychodem z firmy.
z
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego wprowadziła innowacyjne rozwiązanie specjalnego chatbota na komunikatorze Telegram. Dzięki niemu każdy obywatel może szybko, wygodnie i anonimowo zgłosić przypadki dywersji oraz próby werbowania przez obce służby.
zKomentator
od 16.05.2021
Złotousty
od 30.04.2020
Rocznica
od 02.04.2025
Gadżeciarz
od 27.07.2018
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking