Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko199
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
JemBanaNyga

JemBanaNyga

Dołączył 3 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2435
  • Znaleziska 1663
  • Mikroblog 772
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
01.06.2026, 05:52:31
  • 75
Dzisiaj piękna rocznica zwycięstwa prawicy nad uśmiechniętą części Polski. Najlepsi byli Ci, którzy chcieli pomóc Trzaskowskiemu na siłę i tylko u nas premier robił z Murańskiego autorytet, a posłanka poleciała do DPSu rozdawać ziemniaki czy przerzucano się tęczową flagą na debacie. Była również masakracja partyjnych funkcjonariuszy na debatach i kłótnie w gronie koalicji, że mniejsi śmieli wystawić swoich kandydatów.

Najlepszy był jednak wieczór wyborczy, gdzie przedwcześnie otwarto szampana i było Gosia, Gosia,
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JemBanaNyga
JemBanaNyga 01.06.2026, 09:08:29 via Wykop
  • 1
@przeciwko78: To rafau nie chciał testów
  • Odpowiedz
JemBanaNyga
JemBanaNyga 01.06.2026, 09:40:34 via Wykop
  • 1
@przeciwko78: no no! A na wiecach trzeźwiutki był xD zwłaszcza mówiąc o brygadzie :D
  • Odpowiedz

1620

Krzysztof Paszyk BEZCZELNY w Radiu ZET o wieku emerytalnym

Krzysztof Paszyk BEZCZELNY w Radiu ZET o wieku emerytalnym

-Mężczyźni żyją krócej, kobiety dłużej, to nie jest dla pana argument ważny? -NIE JEST, TO JEST STATYSTYKA https://www.youtube.com/live/fXcS1Klj6ew

pafnucy666
z
wiadomosci.radiozet.pl
dodany: 15.05.2026, 06:18:04
  • 208
  • #
    wiek
  • #
    emerytalny
  • #
    psl
  • #
    polityka
JemBanaNyga
JemBanaNyga 15.05.2026, 19:49:46 via Wykop
  • 7
@tomasz-aleksander-barania: dla mnie szczytem bezczelności była fraza, jak chłop się przyznał, że obietnica akademików za złotówkę t była ściema. I z tym bezczelnym uśmieszkiem "taaaak :D". Chętnie dałbym mu w jape za takie szydzenie z wyborcy. Szczególnie młodego studenta, który ma być przyszłością narodu

452

Jak się pracuje w Gazecie Wyborczej

Jak się pracuje w Gazecie Wyborczej

Ujawnia były pracownik

kinlej
z
wykop.pl
dodany: 13.05.2026, 10:42:59
  • 76
  • #
    gazetawyborcza
  • #
    bekazlewactwa
JemBanaNyga
JemBanaNyga 13.05.2026, 13:41:29 via Wykop
  • -13
@arkus124235: Poczytaj ile ludzi zginęło już po katastrofie, a miało wiedzę o zamachu, samolot był też na przeglądzie w rosji na pół roku przed "katastrofą". Plus ŚP. Lech Kaczyński był otwarcie za Ukrainą w NATO i jako jedyny przewidział co będzie się działo w przyszłości. Polecam pomyśleć
JemBanaNyga
JemBanaNyga 15.05.2026, 12:17:10 via Wykop
  • 0
@adammich: https://www.youtube.com/watch?v=GJGBd0X2zMM
JemBanaNyga - @adammich: https://www.youtube.com/watch?v=GJGBd0X2zMM

4492

Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry

Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry

W sobotę walczyła o prawa zwierząt i równe traktowanie, dziś jest twarzą kampanii dla firmy robiącej rzeczy ze skory tych samych zwierząt których tak zaciekle broni. Pieniądz nie śmierdzi, prawda?

Edonik
z
facebook.com
dodany: 13.05.2026, 12:34:16
  • 309
  • #
    ostaszewska
  • #
    polska
JemBanaNyga
JemBanaNyga 13.05.2026, 13:16:17 via Wykop
  • 1806
Największa hipokrytka aktoreczka w showbiznesie, nie szanuję w ogóle, zaraz obok kurde-diobeł
  • 26
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JemBanaNyga
JemBanaNyga 13.05.2026, 13:54:21 via Wykop
  • 338
@BigSW: Chociażby jej zaangażowanie w obronie uciśnionych ludzi na granicy z Białorusią, zapominając, albo nie chcąc widzieć, że trwa wojna hybrydowa, a takim zachowaniem tylko pomaga ruskiemu i białoruskiemu reżimowi.

Czy wielki strajk kobiet, a teraz jak kobiety rodzą na SORach i jest zapaść służby zdrowia to milczy. Wiesz to jest taki wybiórczy wzrok, ona robi to dla mnie w wyjątkowo perfidny sposób
JemBanaNyga
JemBanaNyga 13.05.2026, 22:12:43 via Wykop
  • 3
@janikomuniewierzeacozdopieroniemcom: po pierwsze winszuje, głównie sobie, a Tobie z połowy serca dziękuję ;)
JemBanaNyga
JemBanaNyga 14.05.2026, 13:25:46 via Wykop
  • 0
@Swiadek_Szatana_: Czyli hipokrytka w 30% wciąż pozostaje hipokrytką, j---ć ją tak na 30% w takim razie ;)
Lardor
Lardor
11.05.2026, 06:34:32
  • 346
Wstaje rano wychodzę z klatki a tu mam taki widok xddddd #krakow oczywiście ładuje wszystkie i dziś jadą do lamusowni na makulaturę właśnie tam dziś się wybierałem
Lardor - Wstaje rano wychodzę z klatki a tu mam taki widok xddddd #krakow oczywiście ...

źródło: 1000091710

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JemBanaNyga
JemBanaNyga 11.05.2026, 12:34:17 via Wykop
  • 1
@rolnik_wykopowy: podobnie jak jego szef uroczyście unieważnił ogólnopolskie referendum, a barany to łykły i stadko grzecznie odmawiało swojego prawa do głosu
  • Odpowiedz
NieoznaczonaReklama
NieoznaczonaReklama
10.04.2026, 14:00:37
  • 28
Niech mi ktoś powie czy ja źle rozumiem.

Zonda jest podejrzana o brak środków. Coś tam wypłaca, ale bardziej takie zlecenia po 1000 zł niż po 100000 zł. I nagle na giełdzie pojawia się bardzo tani BTC. Więc barany wpłacają tam codziennie po milion złotych i giełda obiecuje im, że kupili BTC, ale nie mogą niestety ich wypłacić, bo przed nimi jest dwumiesięczna kolejka innych.

Czy błędem jest podejrzewać, że te wpłacane miliony przeznaczane
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JemBanaNyga
JemBanaNyga 20.04.2026, 20:59:23 via Wykop
  • 0
@TajnyPortfelBuffeta: i jak, doszło Ci?
  • Odpowiedz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
15.04.2026, 09:19:52
  • 1312
Donald Franciszek Tusk. W polityce od kilkudziesięciu lat. Ludzie jak to ludzie, mają różne opinie. Niektórzy mogą go nie lubić z pewnych powodów. Inni go uwielbiają. Ale każdy, bez względu na poglądy, musi przyznać, że Tusk jest czysty jak łza. Tyle lat rządził, był pewnie podsłuchiwany pegazusem? Pisowcy przez tyle lat rządzili i nic na niego nie znalezli. To jest wręcz nieprawdopodobne. Zróbcie trochę hałasu i dajcie plusa dla Donalda.

#polityka
NadwornyPanicz - Donald Franciszek Tusk. W polityce od kilkudziesięciu lat. Ludzie ja...

źródło: image

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JemBanaNyga
JemBanaNyga 15.04.2026, 13:17:22 via Wykop
  • 1
@RetorykaPisowska: "Rozmawiajmy z Rosją taką jaka ona jest, nie pozwolę z prezydentem Putinem żeby nikt wkładał kij w szprychy" Czyje to słowa?

Mur na granicy nie powstanie. Umorzył 1mld długu gazpromowi, oddał śledztwo Smoleńskie, nie zgodził się na tarcze antyrakietowe po wizycie w Moskwie.

Czy wy naprawdę tego nie widzicie, nie chcecie widzieć, czy o co chodzi? Serio pytam
  • Odpowiedz
JemBanaNyga
JemBanaNyga 16.04.2026, 09:13:43 via Wykop
  • 0
"Rozmawiajmy z Rosją taką jaka ona jest, nie pozwolę z prezydentem Putinem żeby nikt wkładał kij w szprychy" Czyje to słowa?

Mur na granicy nie powstanie. Umorzył 1mld długu gazpromowi, oddał śledztwo Smoleńskie, nie zgodził się na tarcze antyrakietowe po wizycie w Moskwie.

Czy wy naprawdę tego nie widzicie, nie chcecie widzieć, czy o co chodzi? Serio pytam
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
15.04.2026, 06:22:20
  • 626
#polska #polityka #bekazkonfederacji
CipakKrulRzycia - #polska #polityka #bekazkonfederacji

źródło: 1000000306

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JemBanaNyga
JemBanaNyga 15.04.2026, 13:18:25 via Wykop
  • 2
@CipakKrulRzycia: Cezary Tomczyk: Jako kraj jesteśmy gotowi na każdą ilość uchodźców...
  • Odpowiedz

259

ABW zawiadamia prokuraturę. Chodzi o udział Cenckiewicza w RBN

ABW zawiadamia prokuraturę. Chodzi o udział Cenckiewicza w RBN

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego uważa, że podczas ostatniego posiedzenia Rady Bezpieczeństwa Narodowego mogło dojść do przestępstwa. Agencja wysłała w tej sprawie zawiadomienie do Prokuratury Krajowej.

spere
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 18.03.2026, 10:41:23
  • 105
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polityka
  • #
    kryminalne
JemBanaNyga
JemBanaNyga 19.03.2026, 09:04:04 via Wykop
  • -5
Oni już nie mają się do czego przyczepiać. Tematy zastępcze, a dziura budżetowa pęka w szwach, bezrobocie i ceny rosną. Bieda znów zaczyna hulać po Polsce, jak za pierwszego Tuska
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JemBanaNyga
JemBanaNyga 19.03.2026, 09:04:52 via Wykop
  • 2
@trach: Igrzyska dla gawiedzi, dla uśmiechniętych i ślepych Polaków
JemBanaNyga
JemBanaNyga 19.03.2026, 09:08:15 via Wykop
  • 6
@genburson: z tym że żadne prawo łamane nie jest. Prawo łamie KO wprowadzając uchwały
JemBanaNyga
JemBanaNyga 19.03.2026, 09:44:40 via Wykop
  • 1
@genburson: do pierdla z żurkiem, który na każdym kroku łamie prawo, swoich bandytów już wyciągają, Nowak, Giertych, Karpiński. Wał na wałku, a Ty Polaku dostaniesz bezrobocie i zadłużenie. Precz z tym rządem!
JemBanaNyga
JemBanaNyga 20.03.2026, 13:02:29 via Wykop
  • -1
@genburson: Tusk umorzył gazpromowi 1MLD złotych i chciał się dogadywać z Rosją taką jaka ona jest, pamiętasz?
JemBanaNyga
JemBanaNyga 20.03.2026, 13:03:33 via Wykop
  • 0
@mimmo: dokładnie, to są raczej opłacani ludzie, bo nie wierzę że można być aż tak ślepym, chyba że są ogłupieni przez TVN onet i wyborczą, przykre. Szkoda Polski
JemBanaNyga
JemBanaNyga 20.03.2026, 13:07:42 via Wykop
  • -1
@stefan-ziut: dokładnie tak samo ukrywają, tylko do ytego kradną na potęgę, mafie paliwowe i vatowskie wracają, PiS z tym walczył i kasa była. Jest Tusk, pieniedzy nie ma i nie bedzie, już bezrobocie rośnie, są masowe zwolnienia, nie działa służba zdrowia, a oni chcą nas dalej zadłużać, patrz SAFE - widać to po tym jak Tusk naciska - wyobraź sobie jakie na niego są naciski ze strony Niemiec. Myślisz że
JemBanaNyga
JemBanaNyga 20.03.2026, 13:09:10 via Wykop
  • 0
@genburson: hahahahaha jest przy stole.... nie przy stole tylko przy korycie, a cierpimy my, Polacy z powodu drożyzny, ZOBACZ CO SIĘ NA STACJACH DZIEJE. A PRZECIEŻ WCIĄŻ SĄ KONTRAKTY SPRZED 3 MIESIĘCY, WIĘC CZEMU JEST TAK DROGO?!!!1
JemBanaNyga
JemBanaNyga 20.03.2026, 14:42:52 via Wykop
  • -1
@genburson: co złego zrobiła prawica, co naprawia teraz KO? XD
JemBanaNyga
JemBanaNyga 20.03.2026, 14:46:04 via Wykop
  • -1
@genburson: wiesz co, zapewne pajacu krzyczałeś - jak kolega Tuska (dogadamy się z rosją taką jaka ona jest) Putin zaatakował Ukrainę i po dłuższym czasie Orlen też podniósł ceny w okolice 8 zł, ale na krótko, przypomnij sobie. Z tym że dolar kosztował wtedy 4,3zł a ropa 130$ - teraz Dolar jest po 3,70, a ropa po 105 - ZA TO CENY JUŻ SĄ TAKIE JAK WTEDY PO PARUNASTU DNIACH
JemBanaNyga
JemBanaNyga 20.03.2026, 14:50:11 via Wykop
  • -1
@genburson: akurat jestem doktorem ekonomii i powiem ci, że to, co PiS wtedy zrobił, utrzymał ceny w ryzach, mimo tych waszych czerwonych plakatów pis = drożyzna, na które tacy jak ty wątpliwej inteligencji ludzie dali się nabrać, to tylko chwała im za to. Zobaczysz co się niebawem stanie, ceny paliw jeszcze wystrzelą, drożyzna już jest, zapewne to widzisz - i to nie taka pseudo drożyzna jak za PiS, tylko faktyczna,

2185

Karol Nawrocki nie podpisze ustawy o SAFE

Pokaż treści 18+

Karol Nawrocki nie podpisze ustawy o SAFE

Według przedstawicieli rządu, prezydenckie weto nie uniemożliwi Polsce skorzystania ze środków SAFE, choć utrudni to na przykład dofinansowanie służb takich jak Straż Graniczna, policja czy SOP.

a2t1
z
tvn24.pl
dodany: 12.03.2026, 19:09:38
  • 924
  • #
    bekazpisu
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
JemBanaNyga
JemBanaNyga 13.03.2026, 08:17:35 via Wykop
  • -5
@Alconnoisseur: a czemu nie możemy tego finansować z POLSKICH PIENIĘDZY, nie tracąc suwerenności wyboru, plus warunkowość to też cudowny zapis. Mogą nam uciąć finansowanie, wy ślepi jesteście eurofanatycy?

496

Jacek Siewiera jednym zdaniem rozjeżdża PiSowską narrację ws. SAFE

Jacek Siewiera jednym zdaniem rozjeżdża PiSowską narrację ws. SAFE

Były szef BBN Jacek Siewiera w programie Debata Gozdyry. Krótko i na temat.

alfokloda0
z
facebook.com
dodany: 12.03.2026, 07:53:15
  • 159
  • #
    militaria
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    uniaeuropejska
JemBanaNyga
JemBanaNyga 13.03.2026, 08:06:35 via Wykop
  • -2
@crejzus: niesłychanie zmanipulowanym człowiekiem jesteś, który nie umie samodzielnie myśleć, bez tefałenku

408

Rafał Trzaskowski - długi wywiad

Rafał Trzaskowski - długi wywiad

Komedia, dramat Rafał Trzaskowski pierwszy długi wywiad po wyborach. W życiu nie zobaczycie takiego odklejenia. Poziom samo uwielbienia porównywalny chyba tylko z Trumpem.

slowmtb
z
youtube.com
dodany: 04.03.2026, 09:12:05
  • 183
  • #
    polityka
  • #
    komedia
  • #
    dramat
  • #
    bol
JemBanaNyga
JemBanaNyga 04.03.2026, 11:02:05 via Wykop
  • 60
@Sexinstruktor: oj ćpie, przecież było wyzwanie, żeby sie przebadali przed wyboram to pan Rafau zrezygnował :(
vulfpeck
vulfpeck
03.03.2026, 21:45:01
  • 224
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JemBanaNyga
JemBanaNyga 04.03.2026, 09:10:52 via Wykop
  • 0
@vulfpeck: Niestety rządowi tuska nigdy nie zależy na obywatelu. Dbali i dbają tylko o swoich zgodnie z doktryną neumana
  • Odpowiedz
enforcer
enforcer
enforcer
26.02.2026, 06:31:21
  • 578
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JemBanaNyga
JemBanaNyga 26.02.2026, 12:14:42 via Wykop
  • 1
@enforcer: a Ty kojarzysz te dzieci z marszów krzyczące PiS do piekła. Pamiętasz kampanie nienawiści po zamachu smoleńskim? TV zrobiła wtedy taką papkę ludziom z mózgu, że do dziś połowa kraju myśli że w Smoleńsku nad Putinowskią Rosją, która robi dokładnie to co Lech Kaczyński przewidywał już dawno - był wypadek, czysty przypadek. Przecież to trzeba nie mieć mózgu, żeby tak zażarcie wykluczać zamach, po latach z dystansu dużo lepiej
  • Odpowiedz
JemBanaNyga
JemBanaNyga 27.02.2026, 08:25:08 via Wykop
  • 0
doszło do wypadku z powodu szeregu błędów pilota i presji Kaczyńskiego w bardzo złych warunkach


@Elaviart: tak tak, presji Kaczyńskiego - na EUROPĘ ŻEBY ZOBACZYŁA KIM JEST PUTIN
  • Odpowiedz
JemBanaNyga
JemBanaNyga 27.02.2026, 10:38:54 via Wykop
  • 0
@Elaviart: przypomnę że Tupolew był na przeglądzie w Rosji na pół roku przed "wypadkiem".
A tu masz listę ludzi, którzy już nie żyją i zginęli w dziwnych okolicznościach i są związani z tym zdarzeniem: https://www.fronda.pl/a/lista-seryjnego-samobojcy,59218.html

Otwórz swój umysł przyjacielu. Kaczyński jako jedyny mocno lobbował za Ukrainą w NATO, przez co był wyśmiewany głównie przez elity europejskie, które jak wiesz finansowały przez lata obecną wojnę Putina. Nord Stream 1, 2. Połącz
  • Odpowiedz
JemBanaNyga
JemBanaNyga 27.02.2026, 13:38:57 via Wykop
  • 0
Kolego wygoogluj sobie te nazwiska. Uwielbiam takich mądrych którzy widzą portal i nawet nie sprawdzą faktów. WPISZ NAZWISKA!
  • Odpowiedz
szychun
szychun
26.02.2026, 09:49:35
  • 808
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JemBanaNyga
JemBanaNyga 26.02.2026, 12:34:47 via Wykop
  • 0
@szychun: KO nawet nie umie wydać Polskich pieniędzy na zbrojenia, nie wydali 20mld w 2024 i 2025 na zbrojenia z budżetu Państwa, ale zapożyczyć się u Niemca bardzo chętnie. Ludzie otwórzcie oczy, ten pseudo SAFE to zakładanie sobie i naszym dzieciom łańcucha. Nie ma szans wydać takich pieniędzy do 2030roku, zacznijcie myśleć!! a 10 mld dla Poncyliusza, gdzie firma zarobiła w zesżłym roku kilkadziesiąt tysięcy to wg was normalne?!
  • Odpowiedz
washington
washington
26.02.2026, 08:49:22
  • 1095
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JemBanaNyga
JemBanaNyga 26.02.2026, 12:07:43 via Wykop
  • 0
@washington: piękny fikołek, dziecko było gwałcone przez byłego posła PO, ale wy mało inteligentni ludzie będziecie winić posła PiS, za mówienie prawdy. DRAMAT
  • Odpowiedz

770

Czemu KSeF jest niebezpieczny? Zbieranie danych o całej polskiej gospodarce

Czemu KSeF jest niebezpieczny? Zbieranie danych o całej polskiej gospodarce

"Problemem nie musi być treść. Problemem może być metapoziom, czyli to, co dla analityka jest cenniejsze niż jedna faktura. Jedna faktura jest informacją lokalną. Metadane wszystkich faktur w kraju to jest informacja strategiczna." i wiele więcej.

look997
z
x.com
dodany: 10.02.2026, 22:46:31
  • 151
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ksef
JemBanaNyga
JemBanaNyga 12.02.2026, 08:28:11 via Wykop
  • 0
@otua: nie kartonowym, tylko tuskowym. Ten człowiek działa na szkode Państwa polskiego. Zawsze
JemBanaNyga
JemBanaNyga 12.02.2026, 08:30:23 via Wykop
  • -2
@vojtas123: tusk i KO, nie mieszaj w to PiSu
JemBanaNyga
JemBanaNyga 18.02.2026, 08:47:00 via Wykop
  • -2
@tommyd: wyłącz tvn bo ci robi z mózgu papkę
Sin-
Sin-
11.02.2026, 21:50:01
  • 287
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JemBanaNyga
JemBanaNyga 12.02.2026, 09:15:57 via Wykop
  • 0
@Sin-: gonic komucha!
  • Odpowiedz

3279

Załatwiła dotację i zniknęła? Gra od Olgi Tokarczuk to nowa Izera

Załatwiła dotację i zniknęła? Gra od Olgi Tokarczuk to nowa Izera

Blisko 17 milionów złotych z Polskiej Agencji PARP trafiło do spółki Sundog, której członkiem była w 2024 roku Olga Tokarczuk. Tokarczyk ulotniła się z zarządu kilka miesięcy po otrzymaniu dotacji. O silniku gier i samej grze, która miała bazować na jej twórczości, nic nie słychać.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 10.02.2026, 08:36:18
  • 360
  • #
    gry
  • #
    technologia
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
JemBanaNyga
JemBanaNyga 10.02.2026, 13:40:10 via Wykop
  • -1
@rzeznia22: ale Ziobre za konkretną pomoc konkretnym podmiotom ścigają
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Adam Nowak

  • Przyjaźnie nastawiony do świata normik
  • Rzeszów

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.01.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 26.10.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking