Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
arkus124235
arkus124235

arkus124235

Dołączył 13 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3862
  • Znaleziska 3815
  • Mikroblog 47
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

637

Są nowe dane z Niemiec o wykształceniu migrantów.

Są nowe dane z Niemiec o wykształceniu migrantów.

74,5 proc. Syryjczyków oraz 72,1 proc. Afgańczyków w wieku od 25 do 34 lat w Niemczech bez zawodu. Ale to nie problem - piszą Niemcy. Niepotrzebnie się uczyliście.

editores
z
rp.pl
dodany: przedwczoraj, 13:22:46
  • 99
  • #
    niemcy
arkus124235
arkus124235
arkus124235 16 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 0
aj tam aj tam. Umieją obsługiwać swoje telefony.... to już coś ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4168

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

Tak zarabia się 1.6 miliona złotych rocznie jeśli jest się lekarzem i radnym PO: Wizyty w telewizji, udział w sesji rady dzielnicy oraz polityczne spotkania wszystko w dniach, w których pełnił dyżury.

eMWu12
z
zero.pl
dodany: 15.06.2026, 06:43:11
  • 420
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    wydarzenia
arkus124235
arkus124235
arkus124235 15.06.2026, 19:14:08 via Wykop
  • 0
Ale zdziwienie, że pracował na 2,2 etatu w szpitalu. Już w 2005 roku słyszałem o takich praktykach w szpitalu w Szczecinie Pracowali lekarze kilka godzin i mieli przyzwolenie na wpisywanie sobie drugich tylu godzin
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

384

MENTZEN GRILLUJE #94: Lekarz z Platformy

MENTZEN GRILLUJE #94: Lekarz z Platformy

Bajońskie zarobki 28-letniego lekarza, jest to najgłośniejsza sprawa ostatnich dni, który bez specjalizacji zarobił w Warszawskim szpitalu milion 600 tys. złotych.

XeNinja
z
youtube.com
dodany: 15.06.2026, 16:44:18
  • 96
  • #
    konfederacja
  • #
    polityka
  • #
    nfz
arkus124235
arkus124235
arkus124235 15.06.2026, 18:33:17 via Wykop
  • 28
Takie praktyki pracy po 11godzin i więcej gdzie nie było nawet połowy słyszałem 20 lat temu na PUM w Szczecinie.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

633

Pracownik firmy Norma ul. Estrady 8, Warszawa-Klaudyn atakuje przechodnia

Pracownik firmy Norma ul. Estrady 8, Warszawa-Klaudyn atakuje przechodnia

Zniszczone drzewa, niezabezpieczone prace, a do tego atak na osobę zwracającą uwagę - dla policji to nadal za mało, aby trzymać stronę praworządnych obywateli. Skandaliczne zachowanie operatora ciężkiego sprzętu i równie skandaliczna postawa funkcjonariuszy policji utwierdza nieuczciwe osoby w przek

Vraagno
z
youtube.com
dodany: 15.06.2026, 13:24:28
  • 155
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    wykop
  • #
    nikogo
  • #
    prawo
  • #
    norma
arkus124235
arkus124235
arkus124235 15.06.2026, 18:27:01 via Wykop
  • -20
Facet staje w pobliżu pracujągo HDS. Za to powinien być zwinięty i do tworek za teksty o drzewku
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

114

Batyr po raz trzeci zawetował ustawę o rynku kryptoaktywów

Batyr po raz trzeci zawetował ustawę o rynku kryptoaktywów

Batyr w czwartek po raz trzeci zawetował rządową ustawę, która miała uregulować rynek kryptoaktywów. Przepisy te wyznaczały Komisję Nadzoru Finansowego jako organ nadzorczy dla tego rynku i upoważniały ją m.in. do nakładania sankcji na działające na nim podmioty.

banzi
z
strefainwestorow.pl
dodany: 11.06.2026, 14:10:27
  • 72
  • #
    polityka
  • #
    gielda
  • #
    kryptowaluty
  • #
    pis
  • #
    bekazpisu
arkus124235
arkus124235
arkus124235 12.06.2026, 07:54:43 via Wykop
  • 1
Zondakrypto padła i ludzie stracili kupę pieniędzy. Co ma się jeszcze stać, żeby wprowadzić kontrole na tymi patofirmami. Batyr, Zero przyjęli małe sumki. Ciekawe jakie są na kontach w Szwajcarii. Obajtek pewnie pomagał im nawet takie założyć...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

arkus124235
arkus124235
arkus124235 12.06.2026, 08:06:13 via Wykop
  • 4
@MagicznyMariusz: Zondakrypto padła i ludzie stracili kupę pieniędzy. Co ma się jeszcze stać, żeby wprowadzić kontrole na tymi patofirmami

435

Lewica bohatersko walczy ze skutkami swoich decyzji.

W Krakowie radni lewicy razem z radnymi platformy przegłosowali wyższe ceny biletów komunikacji miejskiej. Teraz kandydatka na prezydenta Krakowa będzie chciała te ceny obniżyć XD

alibaski
z
streamable.com
dodany: 12.06.2026, 06:50:43
  • 44
  • #
    krakow
  • #
    wybory
  • #
    polska
  • #
    lewica
  • #
    polityka
arkus124235
arkus124235
arkus124235 12.06.2026, 07:56:53 via Wykop
  • -32
Patoprawica: jesteśmy za zielonym ładem po 3 latach jesteśmy przeciwko ... i przykładów można mnożyć
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

41

Mamy to! 2 440 000 000 000 zł długu. Polska przekroczyła historyczną granicę

Mamy to! 2 440 000 000 000 zł długu. Polska przekroczyła historyczną granicę

Na koniec pierwszego kwartału tego roku dług publiczny Polski przekroczył poziom 60 proc. PKB, osiągając 61,6 proc. prod

lodowy19
z
wnp.pl
dodany: 12.06.2026, 06:30:51
  • 32
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
arkus124235
arkus124235
arkus124235 12.06.2026, 07:38:58 via Wykop
  • -1
@lesnywladek: Tusk przeniósł OFE do ZUS a PIS zrobił to samo ale opodatkował 15% !

349

Wyszedł ze szpitala i zmarł na przystanku. Lekarka twierdzi, że jest niewinna

Wyszedł ze szpitala i zmarł na przystanku. Lekarka twierdzi, że jest niewinna

Prokuratura Regionalna w Rzeszowie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko lekarce szpitala MSWiA. Zdaniem śledczych to przez jej błędy 29-latek, który zgłosił się do placówki medycznej, chwilę po wyjściu z niej zmarł.

lormont
z
onet.pl
dodany: 27.05.2026, 21:28:36
  • 88
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    szpital
  • #
    zdrowie
arkus124235
arkus124235
arkus124235 28.05.2026, 12:32:43 via Wykop
  • -10
Przed wypisem ładują ludzi sterydami, dotyczy to szczególnie starszych osób, czują się wtedy jak nowonarodzeni a poźniej zalicząją zgon. Mój ojciec przy wypisie czuł się bardzo dobrze. Dzień po zmarł
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3154

Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW

Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW

Szef jechał tak szybko, że się bałem, jak patrzyłem, jak szybko mijamy drzewa na poboczu. Zapytałem wtedy, ile jedziemy. Odpowiedział, że 304 km/h. Nigdy wcześniej w życiu, ani nigdy potem tak szybko nie jechałem samochodem opisywał.

tombeczka
z
brd24.pl
dodany: 22.05.2026, 08:42:06
  • 323
  • #
    wypadki
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    wypadek
  • #
    kryminalne
arkus124235
arkus124235
arkus124235 22.05.2026, 13:25:55 via Wykop
  • 1
@BlackpillMonster: w tle cmentarz ...

280

Decyzja Trumpa w sprawie żołnierzy USA w Polsce

Decyzja Trumpa w sprawie żołnierzy USA w Polsce

Prezydent USA Donald Trump ogłosił, że Stany Zjednoczone wyślą do Polski dodatkowe pięć tysięcy żołnierzy.

staryjednaknowy
z
tvn24.pl
dodany: 21.05.2026, 20:39:40
  • 229
  • #
    polska
  • #
    usa
  • #
    wojsko
  • #
    armia
  • #
    trump
  • #
    polityka
arkus124235
arkus124235
arkus124235 22.05.2026, 07:24:47 via Wykop
  • 0
Polska płaci za stacjonowanie a Niemcy nie, czysty biznes dla USA
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

arkus124235
arkus124235
arkus124235 22.05.2026, 12:32:49 via Wykop
  • 1
@pan_Ropuch: wustarczy zapytac wujka google:

1. Bieżący koszt pobytu żołnierzy USA
Według informacji podawanych przez rząd i media w 2025-2026 r. Polska ponosi koszt ok. 15 tys. dolarów rocznie na jednego żołnierza USA. Przy ok. 10 tys. żołnierzy i personelu pomocniczego daje to szacunek rzędu ok. 548 mln zł rocznie.

2. Infrastruktura dla

573

Biuro posła KO wydało 46 tysięcy zł na stronę internetową, której nie ma w sieci

Biuro posła KO wydało 46 tysięcy zł na stronę internetową, której nie ma w sieci

Pozostaje się tylko uśmiechnąć.

Edonik
z
wpolsce24.tv
dodany: 21.05.2026, 20:46:51
  • 100
  • #
    polityka
  • #
    polska
arkus124235
arkus124235
arkus124235 22.05.2026, 06:36:35 via Wykop
  • -10
zatrwożona gazeta PISu, która jednocześnie popiera zamach i popierała miliony dla komisji czy inne wydatki posłów PIS
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

452

Jak się pracuje w Gazecie Wyborczej

Jak się pracuje w Gazecie Wyborczej

Ujawnia były pracownik

kinlej
z
wykop.pl
dodany: 13.05.2026, 10:42:59
  • 76
  • #
    gazetawyborcza
  • #
    bekazlewactwa
arkus124235
arkus124235
arkus124235 13.05.2026, 13:23:27 via Wykop
  • 6
W SIECI - to ten periodyk co tylko widzi teorie zamachu smoleńskiego jako jedynego wytlumaczenia co sie stało z samolotem prezydenckim?
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

arkus124235
arkus124235
arkus124235 14.05.2026, 07:02:34 via Wykop
  • 0
@JemBanaNyga: Brak dowodów. Zgadywanie co było przyczyną. Tak samo "wartościowy artykuł" o wyborczej i inne artykuły W SIECI.

1083

Ludzie coraz odważniej zwracają patusom uwagę

Ludzie coraz odważniej zwracają patusom uwagę

Im więcej flamastrów kredowych na szybach, tym szybciej patusy ogarną, że źle robią.

LudzieToDebile
z
tinyurl.com
dodany: 19.04.2026, 12:41:46
  • 268
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
arkus124235
arkus124235
arkus124235 19.04.2026, 23:00:13 via Wykop
  • -6
Postawiłem prawidłowo samochód wzdłuż krawężnika ale tak że zastawiłem wjazd na swoją posesję. Sobota i nie chciałem zeby mi ktoś wjechał na mój duży plac. Jedna konfitura widocznie nie mogla znaleźć miejsca na ulicy i chciała zaparkować na moim placu i nie spodobało się, że zastawiłem. Doniosła na mnie do SM. Ci zostawili kartkę żebym się zgłosił. Oczywiście zadzoniłem i przez telefon wyjaśniłem, że nie będę jeździć i niech sprawdza w KW
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

arkus124235
arkus124235
arkus124235 21.04.2026, 09:22:18 via Wykop
  • -2
@Pawel993: Mój pojazd stał zgodnie z przepisami i nie blokował ruchu. Widzę, że się rodzi już myśl konfitury: jak udupić człowieka, który poprawnie postawił przed swoim wjazdem.

@STEFAN_n00b: jest coś takiego jak własność a nie widzimi się konfitury . Nie będę wydatkował a szlabany. Niech się douczą z prawa

2773

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek SKŁAMAŁA ws. współpracy z Instytutem?

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek SKŁAMAŁA ws. współpracy z Instytutem?

Odznaczona przez Karola Nawrockiego 17-letnia "naukowczyni" Kornelia Wieczorek twierdzi, że współpracowała z Netherlands Institute for Neuroscience jako "Research Assistant". Sama instytucja - po zapytaniu mailowym - zaprzecza jednak, by taka osoba kiedykolwiek pracowała dla Instytutu.

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: 17.04.2026, 13:31:56
  • 366
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    afera
  • #
    nauka
  • #
    polska
  • #
    oszukujo
arkus124235
arkus124235
arkus124235 18.04.2026, 11:00:15 via Wykop
  • 0
endomorfiny


@Hodofca: aj tam, aj tam. czepiacie sie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

356

51% przeciwko wprowadzeniu pensji dla pierwszej damy

51% przeciwko wprowadzeniu pensji dla pierwszej damy

Rezygnują z pracy, reprezentują nie tylko swojego męża, ale cały kraj - pierwsza dama w Polsce mimo pełnienia wielu obowiązków i udzielania się w społecznych inicjatywach nie otrzymuje pensji. Dyskusja, aby to zmienić trwa w Sejmie od miesięcy. Póki co na ten temat wypowiedzieli się Polacy.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 17.04.2026, 12:33:57
  • 173
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
  • #
    informacje
arkus124235
arkus124235
arkus124235 17.04.2026, 20:03:17 via Wykop
  • 0
Czyli rozumiem ze swoje kreacje będzie opłacać ze swojej niby nowej pensji czy nadal będzie to płacone z kancelarii prezydanta?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2945

Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek

Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek

10 marca 2026 Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek Srebrnym Krzyżem Zasługi. Na jakiej podstawie odznaczenie to zostało przyznane nastolatce, której "dorobek naukowy" jest mocno wątpliwy? Być może należałoby skierować w tej sprawie zapytanie do Kancelarii Prezydenta?

Nigarun
z
gdynia.pl
dodany: 16.04.2026, 08:47:05
  • 411
  • #
    polska
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    nauka
  • #
    afera
  • #
    csiwykop
arkus124235
arkus124235
arkus124235 17.04.2026, 08:45:28 via Wykop
  • 2
Naukowszczyni to ta w środku na zdjęciu? Wypadało tak podkreślić jej znaczenie a nie Batyrowa
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2554

Na podwyżki dla lekarzy pieniędzy starczy. Na leczenie pacjentów już nie XD

Na podwyżki dla lekarzy pieniędzy starczy. Na leczenie pacjentów już nie XD

Operacja się udała, pacjent zmarł

PIAN--A_A--KTYWNA
z
dorzeczy.pl
dodany: 09.04.2026, 06:44:59
  • 325
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
arkus124235
arkus124235
arkus124235 13.04.2026, 17:46:46 via Wykop
  • 0
@pan_Ropuch: Z czatgpt korzystają już lekarzę bo im się nie chce samemy karty wypisywac

4059

AFERA Edyta Pazura ma 5 minut piechotą do przedszkola, a jeździ po chodniku!

AFERA Edyta Pazura ma 5 minut piechotą do przedszkola, a jeździ po chodniku!

Okzauje się, że firma zarejestrowana na Edytkę oraz dom Pazourów jest 5 minut spacerkiem od przedszkola ich dzieci. O których WIZERUNEK TAK SIĘ MARTWILI! A Cezary Pazura UDOSTĘNIA BEZ ZGODY WIZERUNKI INNYCH DZIECI! TO jest skandal! Szczegóły: firma Edyty Pazura: https://rejestr.io/krs/883291/sk

zawisza
z
wykop.pl
dodany: 08.04.2026, 17:52:59
  • 495
  • #
    afera
  • #
    konfitura
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    pato
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochodoza
arkus124235
arkus124235
arkus124235 09.04.2026, 07:37:34 via Wykop
  • -5
@zawisza: Ewidentnie próbujesz zrobić z tego show i wykreowac konfiture. zakop

717

Pękła historyczna bariera. Zadłużenie Skarbu Państwa przebiło 2 biliony zł

Pękła historyczna bariera. Zadłużenie Skarbu Państwa przebiło 2 biliony zł

Zadłużenie Skarbu Państwa na koniec lutego 2026 r. wyniosło ok. 2 bln 37,5 mld zł, co oznaczało wzrost o 2 proc. w porównaniu ze styczniem tego roku - poinformowało we wtorkowych wstępnych szacunkach Ministerstwo Finansów.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 31.03.2026, 14:59:46
  • 243
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
arkus124235
arkus124235
arkus124235 01.04.2026, 14:11:47 via Wykop
  • 0
@pan_Ropuch: za dużo oglądasz tvrepublika gdzie takie glupoty mówią

139

Felieton: Pamiętacie 100 konkretów? Ja też nie

Felieton: Pamiętacie 100 konkretów? Ja też nie

Nie oznacza to, że rząd Donalda Tuska nie ma żadnych osiągnięć. Wręcz przeciwnie. Wystarczy spojrzeć na liczbę Polaków bez pracy. Bezrobocie? Krzywa rośnie. Zadłużenie Polski? Tylko w 2025 r. wzrosło o 323 mld zł

freedomseeker
z
tygodniksiedlecki.com
dodany: 27.03.2026, 16:56:30
  • 44
  • #
    polityka
  • #
    tusk
  • #
    pis
  • #
    platformaobywatelska
  • #
    czytajzwykopem
  • #
    polska
arkus124235
arkus124235
arkus124235 28.03.2026, 09:52:47 via Wykop
  • 2
PIS zadłużył polske na niespotykaną skalę. Bioliony plus pożuczki u koeranczyków i USA. Infacja 40proc. zostawił z 0PKB. Za zadłużenie jak za pisu Gierek wybudował setki zakładów pracy, stki tysiecy mieszkan, elektrownie, szpitale i inne. A PIS? potrafił z etsow 100milardów przejeść zamiast zainwstowac w energetykę. Tak zapuszczony kraj przez 8 lat nie ruszy się od razu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.05.2021

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.04.2020

    Złotousty
  • Rocznica
    od 02.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.07.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking