Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Wegrzynski
Wegrzynski

Wegrzynski

Dołączył 9 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7387
  • Znaleziska 1352
  • Mikroblog 6035
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 157
  • Dodane (176)
  • Komentowane (1870)
  • Plusowane (3989)
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
przedwczoraj, 13:17:59
  • 1354
Na rynku pracy w moim powiatowym jest taka sama lipa jak na rynku matrymonialnym.

Serwis rowerowy - jeżdżę rowerem od 15 lat, większość napraw sam robiłem, czyli umiem rower serwisować. Sory, ale to nie jest budowanie rakiet latających w kosmos. To mnie nie przyjmą, bo nie mam doświadczenia xD
K---a, by przyjęli, ogarnąłbym to wszystko w tydzień, wiadomo co bym nie umiał to by mi pokazali i mieli by stałego pracownika, co po prostu
  • 231
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

monsterek443
monsterek443
przedwczoraj, 13:23:54 via iOS
  • 1005
@Schwarzfahrer: no ale roszczeniowi młodzi dzieci nie robiom bo sie im w dupach od dobrobytu poprzewracało!!!! xDd
  • Odpowiedz
lubie-solnik
lubie-solnik
przedwczoraj, 14:00:13 via Wykop
  • 435
@BiggerJapanTapczan: @Arivederczi a tam p---------e. od kierownika juz slyszalem ze szef odrzucal kandydatow bo jakos dziwnie sie zachowywali albo dziwnie wygladali xd. jest duzo kandydatow to sobie moga wybierac kto im bardziej do gustu przypadl, nie zawsze biorac ludzi z najlepszym cv
  • Odpowiedz
CzlowiekMagnetowid
CzlowiekMagnetowid
24.05.2026, 13:35:17
  • 266
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lord-Penetrator
Lord-Penetrator
24.05.2026, 13:54:26 via Wykop
  • 344
@CzlowiekMagnetowid: Powinno się stworzyć łagier dla januszy biznesu. Oraz osobny dla zwolenników "legalnej migracji zarobkowej".
  • Odpowiedz
QoTheGreat
QoTheGreat
24.05.2026, 14:11:08 via Wykop
  • 393
@CzlowiekMagnetowid: Gdyby tylko janusze wykorzystali 1% swojej pomysłowości w dymaniu pracowników na zwiększenie przychodu z produktu i zwiększenie pensji.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
23.05.2026, 10:33:04
  • 902
Ludzie śmieją się z Hołowni, a prawda jest taka, że on zarobił swoje pieniądze na wolnym rynku:
- pracując z gazetach
- pracując w telewizji
- pracując w konferansjerce
- pisząc książki

A
Czoso - Ludzie śmieją się z Hołowni, a prawda jest taka, że on zarobił swoje pieniądz...

źródło: obraz

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn
23.05.2026, 10:39:21 via Wykop
  • 611
@Czoso: w gwoli ścisłości trzeba przypomnieć jedyny epizod z życia bosaka, kiedy uczciwie zarobił pieniądze:
matti-nn - @Czoso: w gwoli ścisłości trzeba przypomnieć jedyny epizod z życia bosaka,...

źródło: 495565897_1096175559211345_2571551854012571476_n

Pobierz
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
23.05.2026, 11:01:19 via Wykop
  • 177
@Czoso: trzeba chłopakom z tagu #neet pokazać, że po wielu latach tej sytuacji da się wyjść na ludzi
  • Odpowiedz
Nutaharion
Nutaharion
21.05.2026, 19:41:31
  • 1608
Paczcie jaki wysryw wyprodukował radny dzielnicy w #krakow xD

#konfitura #samochodoza #patologiazmiasta
Nutaharion - Paczcie jaki wysryw wyprodukował radny dzielnicy w #krakow xD 

#konfitu...

źródło: wysryw radnego Skoczenia

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDocent
panDocent
21.05.2026, 19:44:35 via Wykop
  • 681
@Nutaharion: prawo dżungli. Bo jak inaczej to nazwać?
  • Odpowiedz
Emble
Emble
21.05.2026, 19:56:02 via Android
  • 1890
@Nutaharion: powinna być zlota zasada że jak radny chce coś powiedzieć to musi znaleźć w ciągu 50 minut poparcie dla swojej tezy w obowiązującym prawie. Jeżeli nie jest w stanie wskazać przepisu to się nie odzywa
  • Odpowiedz
MGTOWPL
MGTOWPL
18.05.2026, 08:21:35
  • 489
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

talmudyczny_triumfalizm
talmudyczny_triumfalizm
18.05.2026, 08:22:57 via Android
  • 431
@MGTOWPL ja bym raczej powiedzial że ten serial to muzeum stosunków społecznych z lat 90, które dzisiaj wyglądają jak sprzed stu lat
  • Odpowiedz
Yelonek
Yelonek
18.05.2026, 08:39:33 via Wykop
  • 316
@talmudyczny_triumfalizm: W oryginale Honeymooners było jeszcze ciekawiej, bo tam facet regularnie groził, że uderzy żonę.
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
17.05.2026, 07:48:48
  • 2471
Mam sąsiada z 3 domy dalej z którym czasami wypijemy piwko, obejrzymy meczyk, albo ogarniemy jakiś DYI projekcik w ogrodzie. Nie mam pojęcia jak się nazywa, wołam na niego Jurek, bo tak wołał na niego inny sąsiad. Dla mojej dziewczyny jest to niepojęte, że nic o nim nie wiem xD

Wołam i pytam facetów - czy to serio dziwne? xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #polska
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
17.05.2026, 07:56:08 via Wykop
  • 3262
@arcxa: to normalne
  • Odpowiedz
Cartman_brah
Cartman_brah
17.05.2026, 08:19:08 via iOS
  • 2969
@arcxa: perfekcyjna męska relacja
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
14.05.2026, 04:15:44
  • 1699
6 rano. Tuptamy.

Nie ma miękkiej gry.

#demografia #dobryprzekaz
Krzewiciel_prawdy - 6 rano. Tuptamy.

Nie ma miękkiej gry.

#demografia #dobryprzekaz

źródło: 20260514_060332

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T__J
T__J
T__J
14.05.2026, 04:47:00 via Android
  • 667
@niewiempoco: z tego co wiem to jest krem na ból d--y
  • Odpowiedz
Hissis
Hissis
14.05.2026, 04:48:57 via Android
  • 601
@Krzewiciel_prawdy Elegancko wariacie, pozytywny przekaz
Pozdrawiam.
z fartem
  • Odpowiedz
CzekoDonut
CzekoDonut
11.05.2026, 18:28:17
  • 1559
Znasz ten produkt - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#humorobrazkowy #heheszki
CzekoDonut - Znasz ten produkt - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#humorobrazkowy #h...

źródło: gumczi_kulczi

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobrys13
kobrys13
kobrys13
11.05.2026, 18:30:49 via Wykop
  • 1069
@CzekoDonut: u cioci w szafce nocnej takie widziałem. Tylko sznurkiem były połączone.
  • Odpowiedz
MarkDickenberg
MarkDickenberg
MarkDickenberg
11.05.2026, 18:58:02 via Wykop
  • 482
@kobrys13: Na pewno liznąłeś, jaki miały smak?
  • Odpowiedz
nervous_breakdown
nervous_breakdown
09.05.2026, 06:19:38
  • 575
W natłoku codziennych kataklizmów, konfliktów i mrocznych prognoz często umykają nam dobre wiadomości
nervous_breakdown - W natłoku codziennych kataklizmów, konfliktów i mrocznych prognoz...

źródło: 1000141342

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cognjac
cognjac
09.05.2026, 06:23:56 via Wykop
  • 578
@nervous_breakdown: mam w nich wbite ale też nie rozumiem czemu dobre? A niech sobie grają, nie mój typ muzyki dlatego po prostu omijam
  • Odpowiedz
jutrobedzieinaczej
jutrobedzieinaczej
09.05.2026, 06:35:04 via Wykop
  • 840

Komentarz usunięty przez moderatora

Randy_the_Ram
Randy_the_Ram
08.05.2026, 18:18:01
  • 1137
Mam własne rusztowanie. Dorobiłem się. 28 ramek, mogę w---------ć w------a wieżę w kosmos. Na regulowanych kółkach, każde hamowalne osobno, do tego mam połówki ramek, tylko muszę dowieźć. Blaty też mam. To jest punkt zwrotny w mojej karierze. Teraz mam rusztowanie, przyjeżdżam na robotę, rozkładam, każdy przechodzeń z uznaniem kiwa głową "ten gość ma rusztowanie, to zawodowiec" Moje własne rusztowanie. Niektóre ramki są brązowe, a niektóre zielone. Rusztowanko

#praca #pracbaza
RandytheRam - Mam własne rusztowanie. Dorobiłem się. 28 ramek, mogę w---------ć w----...

źródło: 1000016724

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....z
c.....z
konto usunięte 08.05.2026, 18:24:28 via Wykop
  • 129
@Randy_the_Ram:
Piękne. Mój tata też miał takie. Chyba nawet sam spawał. Pamiętam jak za gówniaka wspinałem się na budowę piętra domu...
  • Odpowiedz
Dzejbok
Dzejbok
08.05.2026, 19:27:07 via Wykop
  • 1061
@Randy_the_Ram: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzejbok - @RandytheRam: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: rusztowanie

Pobierz
  • Odpowiedz
mvmxks
mvmxks
07.05.2026, 18:00:28
  • 519
Kierowca Porsche ze znaleziska w którym wyhamował innego kierowcę, sam przyznał się do tego udostępniając tym samym profil, na którym możemy znaleźć posty:

1. wpis popierający działania nazistowskich Niemiec - https://xcancel.com/CommunistsKille/status/2028432118796169501#m
2. wpis wybielający działania nazistów - https://xcancel.com/CommunistsKille/status/2047321235923619993#m
3. kolejny wpis zakłamujący zbrodnie nazistowskie na Polakach: https://xcancel.com/CommunistsKille/status/2025115078563954976#m
4. grożenie pobiciem:
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
07.05.2026, 18:01:15 via iOS
  • 241
@mvmxks: dojechać fleta
  • Odpowiedz
kapitan-serwatka
kapitan-serwatka
07.05.2026, 18:39:27 via Wykop
  • 317
@mvmxks: Przecież po tym filmie już widać z kim ma się do czynienia. Tacy ludzie jak ten osobnik powinni być eliminowani ze społeczeństwa.
  • Odpowiedz
Handstander12
Handstander12
08.05.2026, 03:51:33
  • 733
Kwintesencja konfiarstwa i ich myślenia xD
Uspołecznić koszty prywatyzować zyski

#polityka #bekazkonfederacji #twitter
Handstander12 - Kwintesencja konfiarstwa i ich myślenia xD
Uspołecznić koszty prywaty...

źródło: 1000107693

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be
08.05.2026, 03:53:06 via Wykop
  • 95
@Handstander12: no jak jest droga gminna i domy to gmina powinna zadbać o infrastrukturę. Jak to droga prywatna to cóż, jeszcze sobie poczeka ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
SynJaniny_Natansatan
SynJaniny_Natansatan
08.05.2026, 04:25:49 via Wykop
  • 610
@let_it_be: @NitrousOxide tam dalej typ pisze że specjalnie wybudował się 400m od najbliższych zabudowań żeby mieć "święty spokój", a teraz wymaga żeby gmina mu doprowadziła infrastrukturę.
No i tu są dwie sprawy, bo te 400m infrastruktury to pewnie więcej niż przez całe życie wpłaci w podatkach do budżetu gminy, z drugiej strony gmina wydała pozwolenie na budowe, wiec powinna to uwzględnić wtedy.
Trzecia strona jest taka, że jak chciano
  • Odpowiedz
Snowdr0p
Snowdr0p
08.05.2026, 05:00:08
  • 1279
#heheszki #humorobrazkowy
Snowdr0p - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: 1000016727

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Snowdr0p
Snowdr0p
Autor
08.05.2026, 05:00:45 via Wykop
  • 554
@Snowdr0p: kiedyś to było
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane
08.05.2026, 05:11:56 via Android
  • 391
@Snowdr0p: #aferabetonowa
  • Odpowiedz
Leniek
Leniek
06.05.2026, 07:36:52
  • 978
Widze znowu skomlenie, więc potrzebny jest wpis przypominający ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przeciwko nocnej prohibicji protestować może tylko łeb przeżarty alkoholem na wylot.
Bo żeby ta prohibicja w czymkolwiek przeszkadzała to trzeba spełniać wszystkie poniższe warunki:
- Nie mieć pieniędzy na kulturalne spożywanie alkoholu w knajpach / klubach
- Być pierdołą która nie potrafi
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr_papieros
dr_papieros
06.05.2026, 07:41:07 via Wykop
  • 532
@Leniek: czekam aż w końcu w tym kraju skończy się moda na zalewanie mordy i mam nadzieję, że prohibicja w tym pomoże. Alkusy i ochlejmordy które nie potrafią żyć bez alko zaraz będą kwiczeć, ale moim zdaniem trzeba w końcu zdusić ten problem i oduczyć ludzi chlać. Zaraz po prohibicji powinny się skończyć te wszystkie promocje 12+12 i ceny alkoholu też powinny iść w górę.
  • Odpowiedz
heniek_8
heniek_8
06.05.2026, 07:43:42 via Wykop
  • 336
@Leniek:
a niech się każdy ogłupia czym chce, mnie interesuje żeby nie darli mi ryja jak mam otwarte okna w nocy
pod tym względem ten zakaz poprawia sytuację

zresztą nie wyobrażam sobie żeby trzeźwa osoba wychodziła o północy kupić a-----l, a ponieważ sprzedaż alkoholu nietrzeźwym jest zakazana - to z definicji sklepy nocne powinny utracić koncesję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
02.05.2026, 06:20:15
  • 792
Do wzięcia kredytu hipotecznego na te 20-30 lat to trzeba mieć silną psychikę. Najpierw załatw sobie porządną pracę, potem wybiegaj umowę na czas nieokreślony, a bank w nagrodę przygotuje chomąto. No i potem się zaczyna wyścig nadgodzin, znoszenia mobbingu, nadpłacania ratek aby zmniejszać bandycką lichwę odsetek, widzę to po swoim kołchozie, tzn kilka rozmów o życiu i już wiesz, kto ma jakie zobowiązania, zdradza ich nawet podejście do przełożonych czy kierownictwa. Ten
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Badmanek
Badmanek
02.05.2026, 06:46:04 via Android
  • 775
@Zopyross: a jaka jest alternatywa dla ludzi, którzy nie urodzili się milionerami?

Mieszkanie z rodzicami do ich śmierci?
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
Autor
02.05.2026, 06:51:35 via Wykop
  • 656
a jaka jest alternatywa dla ludzi, którzy nie urodzili się milionerami?


@Badmanek: w tym satanistycznym systemie alternatywy być nie może, zaprojektowany jest bowiem na nieustanną krzywdę i łzy
  • Odpowiedz
retromirek
retromirek
retromirek
30.04.2026, 20:21:13
  • 1956
W ciągu zaledwie kilku lat pochowałem całą swoją najbliższą rodzinę. Zostałem na świecie zupełnie sam, mając pod opieką dorastające dziecko. Robię za ojca, matkę i tarczę ochronną.

Po drugiej stronie mam byłą żonę, której jedynym celem życiowym stało się zniszczenie mnie psychicznie, finansowo i zdeptanie spokoju naszego dziecka. Od lat toczę wykańczającą walkę z patologią systemu, złośliwością urzędników i kłamstwami. Ex zdołała zmanipulować i przeciągnąć na swoją stronę resztki mojej dalszej rodziny, robiąc
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lipathor
Lipathor
30.04.2026, 20:26:42 via Wykop
  • 940
@retromirek: Trzymaj się Miras, masz dla kogo.
  • Odpowiedz
Kuntakintos
Kuntakintos
30.04.2026, 20:40:49 via Wykop
  • 406
@retromirek: Skąd jesteś? Też przechodzę przez trudny czas...
  • Odpowiedz
stawo
stawo
stawo
29.04.2026, 19:48:28
  • 1439
Chciałbym serdecznie podziękować Polsatowi, a także gościom, których zaprosił do programu "Państwo w państwie" - Wiktorowi Pełczyńskiemu (przedstawiciel kierowców), Marcinowi Taraszewskiemu (były policjant), jak i redaktorom Leszkowi Dawidowiczowi oraz Przemysławowi Talkowskiemu - za utwierdzenie mnie w przekonaniu, że warto wspierać finansowo Konfiturę. Po emisji odcinka programu dotyczącego jeżdżenia samochodem po chodnikach mam jeszcze więcej przekonania i motywacji do pomaganiu Konfiturze w monetyzacji jego działalności. Dziękuję!

#konfitura #samochodoza #
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LudzieToDebile
LudzieToDebile
LudzieToDebile
29.04.2026, 19:50:05 via Wykop
  • 588
@stawo: Efekt Streisand osiagnięty.
  • Odpowiedz
twoj_starrry
twoj_starrry
29.04.2026, 20:00:56 via Wypiek
  • 872
@stawo niesamowite jakie oburzenie wywołało to że chłop se zarabia z monentyzacji i darowizn od internetautów xD. Rozumiem jeszcze gdyby przytulał jakiś hajs z podatków a to są dobrowolne wpłaty ludzi, czym sie oburzać?
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
30.04.2026, 06:16:28
  • 1162
Ale ten program "państwo w państwie" to był szczyt idiotyzmu xD Dziennikarz zarabiający z mediów czepiał się konfitury że zarabia z mediów, bronił jeżdżenia po chodnikach, namawiał do popełnienia wykroczenia (wysypanie elementów chodnika w jakichś urzędach), broniąc Edyty Pazury że nagrywa wizerunki przed szkołą pokazali wizerunek żony konfitury, dziennikarze nagrywali pół dnia przed szkołą ale nie puścili nawet minuty

Drugi typ żalił się że (podobno) dostał groźby jak wcześniej nazwał konfiturę śmiec**m,
robertkk - Ale ten program "państwo w państwie" to był szczyt idiotyzmu xD Dziennikar...

źródło: 1000002541

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chilon
chilon
chilon
30.04.2026, 06:20:17 via Wykop
  • 959
@robertkk: Trzeba dodać, że skoro taki policjant doszedł tak wysoko, to nie ma szans na to, że policja w ogóle w tym kraju będzie działała bo stosuje sobie prawo wybiórczo.
chilon - @robertkk: Trzeba dodać, że skoro taki policjant doszedł tak wysoko, to nie ...

źródło: Screenshot 2026-04-29 at 19.03.38

Pobierz
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
30.04.2026, 06:31:28 via Wykop
  • 940
@robertkk:
robertkk - @robertkk:

źródło: 1000002542

Pobierz
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
30.04.2026, 05:38:55
  • 691
#rolnictwo #ogrodnictwo #jedzenie
szykujcie portfele na tegoroczne zakupy owoców i części warzyw, 4 noc pod rząd dokończyła zniszczeń, w wielu miejscach temperatura do szła do -8/-10, straty w większości gatunków 95-100%
zanim się zesracie w komentarzach to odpowiadam na najpopularniejsze:
1. nie, nie dało się ubezpieczyć, żadna firma nie oferowała ubezpieczeń owoców od przymrozków
2. nie, przy takich mrozach nie dało się ochronić, bo nawet najlepsze
  • 380
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siodemkaxx
siodemkaxx
Autor
30.04.2026, 05:47:06 via Wykop
  • 1188
Planeta płonie do tego stopnia, że punktowo zamarza?


@cichyluki88: tak, przez to że planeta płonie wszystko kwitnie kilka tygodni wcześniej i przychodzą arktyczne mrozy
  • Odpowiedz
Przypomnienie
Przypomnienie
30.04.2026, 06:35:03 via Wykop
  • 1761
@Krupier: Za 3 miesiące (10/08/2026, 09:00:00 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
reaction_c
reaction_c
reaction_c
27.04.2026, 05:14:33
  • 968
WItam serdecznie #samochodoza #konfitura, widzów #polsat, miłośników #parkowanie W ramach wymiany kulturowej parę słów o parkowaniu w takim kraju jak Szwajcaria (już kiedyś robiłem podobny wpis, ale w temacie śmieci).

Zacznijmy od tego, że bezpłatne miejsca parkingowe w #szwajcaria to coś jakby jednorożec - właściwie nie ma. Strefy parkowania są wyraźnie oznaczone, a do ich oznaczania używa się 3 kolorów:
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andr3v
Andr3v
Andr3v
27.04.2026, 05:35:30 via Wykop
  • 346
@jas0n-statham: serio? Odpowiedź z chata gpt? xD
Wystarczy, że:
- między jezdnią, a chodnikiem jest pas zieleni i już nie wolno,
- wymaga jazdy wzdłuż po chodniku,
- jest to droga rowerowa, a dopiero potem chodnik,
- jest w
  • Odpowiedz
lucassith
lucassith
lucassith
27.04.2026, 05:42:42 via Wykop
  • 263
@jas0n-statham: a co tam po przecinku czacik napisał? Coś niewygodnego ale rozumiem że nie powiesz bo nie będziesz przecież psuł narracji, ja to rozumiem.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 200
  • Strona 1 z 200
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.01.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 08.11.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking