Na rynku pracy w moim powiatowym jest taka sama lipa jak na rynku matrymonialnym.
Serwis rowerowy - jeżdżę rowerem od 15 lat, większość napraw sam robiłem, czyli umiem rower serwisować. Sory, ale to nie jest budowanie rakiet latających w kosmos. To mnie nie przyjmą, bo nie mam doświadczenia xD K---a, by przyjęli, ogarnąłbym to wszystko w tydzień, wiadomo co bym nie umiał to by mi pokazali i mieli by stałego pracownika, co po prostu
@BiggerJapanTapczan: @Arivederczi a tam p---------e. od kierownika juz slyszalem ze szef odrzucal kandydatow bo jakos dziwnie sie zachowywali albo dziwnie wygladali xd. jest duzo kandydatow to sobie moga wybierac kto im bardziej do gustu przypadl, nie zawsze biorac ludzi z najlepszym cv
@CzlowiekMagnetowid: Gdyby tylko janusze wykorzystali 1% swojej pomysłowości w dymaniu pracowników na zwiększenie przychodu z produktu i zwiększenie pensji.
Ludzie śmieją się z Hołowni, a prawda jest taka, że on zarobił swoje pieniądze na wolnym rynku: - pracując z gazetach - pracując w telewizji - pracując w konferansjerce - pisząc książki
@Nutaharion: powinna być zlota zasada że jak radny chce coś powiedzieć to musi znaleźć w ciągu 50 minut poparcie dla swojej tezy w obowiązującym prawie. Jeżeli nie jest w stanie wskazać przepisu to się nie odzywa
Mam sąsiada z 3 domy dalej z którym czasami wypijemy piwko, obejrzymy meczyk, albo ogarniemy jakiś DYI projekcik w ogrodzie. Nie mam pojęcia jak się nazywa, wołam na niego Jurek, bo tak wołał na niego inny sąsiad. Dla mojej dziewczyny jest to niepojęte, że nic o nim nie wiem xD
Mam własne rusztowanie. Dorobiłem się. 28 ramek, mogę w---------ć w------a wieżę w kosmos. Na regulowanych kółkach, każde hamowalne osobno, do tego mam połówki ramek, tylko muszę dowieźć. Blaty też mam. To jest punkt zwrotny w mojej karierze. Teraz mam rusztowanie, przyjeżdżam na robotę, rozkładam, każdy przechodzeń z uznaniem kiwa głową "ten gość ma rusztowanie, to zawodowiec" Moje własne rusztowanie. Niektóre ramki są brązowe, a niektóre zielone. Rusztowanko
@let_it_be: @NitrousOxide tam dalej typ pisze że specjalnie wybudował się 400m od najbliższych zabudowań żeby mieć "święty spokój", a teraz wymaga żeby gmina mu doprowadziła infrastrukturę. No i tu są dwie sprawy, bo te 400m infrastruktury to pewnie więcej niż przez całe życie wpłaci w podatkach do budżetu gminy, z drugiej strony gmina wydała pozwolenie na budowe, wiec powinna to uwzględnić wtedy. Trzecia strona jest taka, że jak chciano
Widze znowu skomlenie, więc potrzebny jest wpis przypominający ( ͡°͜ʖ͡°)
Przeciwko nocnej prohibicji protestować może tylko łeb przeżarty alkoholem na wylot. Bo żeby ta prohibicja w czymkolwiek przeszkadzała to trzeba spełniać wszystkie poniższe warunki: - Nie mieć pieniędzy na kulturalne spożywanie alkoholu w knajpach / klubach - Być pierdołą która nie potrafi
@Leniek: czekam aż w końcu w tym kraju skończy się moda na zalewanie mordy i mam nadzieję, że prohibicja w tym pomoże. Alkusy i ochlejmordy które nie potrafią żyć bez alko zaraz będą kwiczeć, ale moim zdaniem trzeba w końcu zdusić ten problem i oduczyć ludzi chlać. Zaraz po prohibicji powinny się skończyć te wszystkie promocje 12+12 i ceny alkoholu też powinny iść w górę.
@Leniek: a niech się każdy ogłupia czym chce, mnie interesuje żeby nie darli mi ryja jak mam otwarte okna w nocy pod tym względem ten zakaz poprawia sytuację
zresztą nie wyobrażam sobie żeby trzeźwa osoba wychodziła o północy kupić a-----l, a ponieważ sprzedaż alkoholu nietrzeźwym jest zakazana - to z definicji sklepy nocne powinny utracić koncesję ( ͡°͜ʖ͡°)
Do wzięcia kredytu hipotecznego na te 20-30 lat to trzeba mieć silną psychikę. Najpierw załatw sobie porządną pracę, potem wybiegaj umowę na czas nieokreślony, a bank w nagrodę przygotuje chomąto. No i potem się zaczyna wyścig nadgodzin, znoszenia mobbingu, nadpłacania ratek aby zmniejszać bandycką lichwę odsetek, widzę to po swoim kołchozie, tzn kilka rozmów o życiu i już wiesz, kto ma jakie zobowiązania, zdradza ich nawet podejście do przełożonych czy kierownictwa. Ten
W ciągu zaledwie kilku lat pochowałem całą swoją najbliższą rodzinę. Zostałem na świecie zupełnie sam, mając pod opieką dorastające dziecko. Robię za ojca, matkę i tarczę ochronną.
Po drugiej stronie mam byłą żonę, której jedynym celem życiowym stało się zniszczenie mnie psychicznie, finansowo i zdeptanie spokoju naszego dziecka. Od lat toczę wykańczającą walkę z patologią systemu, złośliwością urzędników i kłamstwami. Ex zdołała zmanipulować i przeciągnąć na swoją stronę resztki mojej dalszej rodziny, robiąc
Chciałbym serdecznie podziękować Polsatowi, a także gościom, których zaprosił do programu "Państwo w państwie" - Wiktorowi Pełczyńskiemu (przedstawiciel kierowców), Marcinowi Taraszewskiemu (były policjant), jak i redaktorom Leszkowi Dawidowiczowi oraz Przemysławowi Talkowskiemu - za utwierdzenie mnie w przekonaniu, że warto wspierać finansowo Konfiturę. Po emisji odcinka programu dotyczącego jeżdżenia samochodem po chodnikach mam jeszcze więcej przekonania i motywacji do pomaganiu Konfiturze w monetyzacji jego działalności. Dziękuję!
@stawo niesamowite jakie oburzenie wywołało to że chłop se zarabia z monentyzacji i darowizn od internetautów xD. Rozumiem jeszcze gdyby przytulał jakiś hajs z podatków a to są dobrowolne wpłaty ludzi, czym sie oburzać?
Ale ten program "państwo w państwie" to był szczyt idiotyzmu xD Dziennikarz zarabiający z mediów czepiał się konfitury że zarabia z mediów, bronił jeżdżenia po chodnikach, namawiał do popełnienia wykroczenia (wysypanie elementów chodnika w jakichś urzędach), broniąc Edyty Pazury że nagrywa wizerunki przed szkołą pokazali wizerunek żony konfitury, dziennikarze nagrywali pół dnia przed szkołą ale nie puścili nawet minuty
Drugi typ żalił się że (podobno) dostał groźby jak wcześniej nazwał konfiturę śmiec**m,
@robertkk: Trzeba dodać, że skoro taki policjant doszedł tak wysoko, to nie ma szans na to, że policja w ogóle w tym kraju będzie działała bo stosuje sobie prawo wybiórczo.
#rolnictwo #ogrodnictwo #jedzenie szykujcie portfele na tegoroczne zakupy owoców i części warzyw, 4 noc pod rząd dokończyła zniszczeń, w wielu miejscach temperatura do szła do -8/-10, straty w większości gatunków 95-100% zanim się zesracie w komentarzach to odpowiadam na najpopularniejsze: 1. nie, nie dało się ubezpieczyć, żadna firma nie oferowała ubezpieczeń owoców od przymrozków 2. nie, przy takich mrozach nie dało się ochronić, bo nawet najlepsze
WItam serdecznie #samochodoza #konfitura, widzów #polsat, miłośników #parkowanie W ramach wymiany kulturowej parę słów o parkowaniu w takim kraju jak Szwajcaria (już kiedyś robiłem podobny wpis, ale w temacie śmieci).
Zacznijmy od tego, że bezpłatne miejsca parkingowe w #szwajcaria to coś jakby jednorożec - właściwie nie ma. Strefy parkowania są wyraźnie oznaczone, a do ich oznaczania używa się 3 kolorów:
@jas0n-statham: serio? Odpowiedź z chata gpt? xD Wystarczy, że: - między jezdnią, a chodnikiem jest pas zieleni i już nie wolno, - wymaga jazdy wzdłuż po chodniku, - jest to droga rowerowa, a dopiero potem chodnik, - jest w
@jas0n-statham: a co tam po przecinku czacik napisał? Coś niewygodnego ale rozumiem że nie powiesz bo nie będziesz przecież psuł narracji, ja to rozumiem.
Serwis rowerowy - jeżdżę rowerem od 15 lat, większość napraw sam robiłem, czyli umiem rower serwisować. Sory, ale to nie jest budowanie rakiet latających w kosmos. To mnie nie przyjmą, bo nie mam doświadczenia xD
K---a, by przyjęli, ogarnąłbym to wszystko w tydzień, wiadomo co bym nie umiał to by mi pokazali i mieli by stałego pracownika, co po prostu