Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
zadowyn31
zadowyn31

zadowyn31

Dołączył 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 471
  • Znaleziska 22
  • Mikroblog 449
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
arturek98c
arturek98c
12 godz. i 26 min temu
  • 3
na antenie TVN pan Bartosz "ci co mogą milczeć, niech milczą w tej sprawie, bo JA WIEM kto powinien milczeć!" ( ͡° ͜ʖ ͡°) - fajnie w tym PO. Taka świeżość po tym PiSie

#afera #lekarz
#polska #sejm #polityka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 12 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 0
@arturek98c: przeciez on mowi o gosciach z innych partii i dziennikarzach :) Ktorzy naduzyli swojej pozycji do przyspeiszenia kolejek
  • Odpowiedz
zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 11 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 0
@arturek98c: Bo sprawa nie jest polityczna. Tak robia ludzi eniezaleznie od partii.
Praktycznie kazdy majac znajomeg/w rodzinie lekarza poprosi go o pomoc/szybsze zalatwienie czegos jesli bedzie taka potrzeba, nie udawajmy ze tak nie jest
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
12 godz. i 30 min temu
  • 0
#polityka #polska #bekazlewactwa #bekazprawakow
Pytanie o wasze opinie o tym kto jest bardziej niebezpieczny dla polski jezeli chodzi o poglady oraz biorac pod uwage to co sie dzieje w europie prze polityke tych ugrupowan oraz poglady jezeli chodzi o to co robia w europie co widzimy w inych krajach

kto stwarza wieksze niebezpieczenstwo

  • skrajna prawica 55.4% (31)
  • skrajna lewica 44.6% (25)

Oddanych głosów: 56

  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 12 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 3
@MecenasMarcinNajman: prawica bo jest duzo bardziej popularna niz lewica. Wiec walczyc trzeba z prawicą. Zas gdyby skrajna lewica miala kilkadziesiat procent poparcia to walczylbym ze skrajna lewicą
  • Odpowiedz
XeNinja
XeNinja
20.06.2026, 07:57:37
  • 3
Czyli przed wyborami powstaje nowa partia mająca za zadanie zapewnić drugą kadencję Donaldowi Tuskowi w zamian za stołki w ministerstwach i spółkach skarby państwa. Ah sh*t, here we go again.

#polityka #wybory
XeNinja - Czyli przed wyborami powstaje nowa partia mająca za zadanie zapewnić drugą ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 20.06.2026, 07:58:54 via Wykop
  • 10
@XeNinja: lepsze to niz wyjscie z ue i gloryfikowanie kosciola w polsce
a krasc prpawica kradnie jeszcze wiecej (np Wipler zonda)
  • Odpowiedz
zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 20.06.2026, 08:17:55 via Android
  • 0
@XeNinja: psl tego nie chce wiec tego nie zrobia. Nirstety alr rzadzi koalicja kilku partii a nie samo ko. Plus prezydent na pewno by to zawetowal
  • Odpowiedz
zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 przedwczoraj, 07:16:02 via Android
  • 0
@Yaman99: panstwa na to nie stac, przy rekordowym deficycie idiota by podnosil kwote wolna
  • Odpowiedz
zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 14 godz. i 35 min temu via Android
  • 0
@Yaman99: a co nieprawda?
  • Odpowiedz
zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 12 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 0
@Yaman99: A skad meli wiedziec? Nie mieli dostepu do tego jak wygladaja finanse panstwa. Pis pochowal rozne dlugi po roznych funduszach
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
12 godz. i 51 min temu
  • 71
#polityka #polska
do wyborców KO, czy pamietacie co robili politycy KO kilka lat temu
MecenasMarcinNajman - #polityka #polska 
do wyborców KO, czy pamietacie co robili pol...

źródło: z27512746AMP,Franciszek-Sterczewski-w-Usnarzu-Gornym-probuje-do

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 12 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 0
@MecenasMarcinNajman: 2 osoby
  • Odpowiedz
Shoujiki
Shoujiki
13 godz. i 12 min temu
  • 31
Zełeński powinien się zdecydować, czy chce reprezentować wartości europejskie, wolne od zamordyzmu i przemocy, czy stać za ukraińską skrajną prawicą. Jako prozachodni lewak nie wyobrażam sobie mieć przyjazny stosunek wobec kraju, którzy uważa UPA za bohaterów i ma wrogie nacjonalistyczne ciągoty wobec Polski.
A Snusa to wiadomo co, ale dobrze zrobił. na taką samą postawę jeszcze oczekuje wobec m.in. Trumpa albo Bibiego.

#polityka #ukraina #rosja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 13 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 0
@Shoujiki A czy wyobrazasz sobie miec mieć przyjazny stosunek wobec kraju, który/ktorego prezydent ma wrogie nacjonalistyczne ciągoty wobec Ukrainy?
  • Odpowiedz
bastek66
bastek66
14 godz. i 36 min temu
  • 34
#bekazlewactwa #giertych #stanowski #polityka #bekazkonia
bastek66 - #bekazlewactwa #giertych #stanowski #polityka #bekazkonia

źródło: Screenshot 2026-06-23 at 08-47-17 Roman Giertych w serwisie X „Panie Stanowski a czy nie przypadkiem pan dr Emil pracuje w szpitalu gdzie robiono kolanka prezesa i gdzie z Funduszu Sprawiedliwości poszło 18 milionów 9 milionó[...]

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 14 godz. i 35 min temu via Android
  • 1
@bastek66: beka? Zwykla pomylka i przyznanie sie do bledu
  • Odpowiedz
zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 13 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 0
@bastek66: a jednak przyznaj, ze tez bys nie pomyslal ze w jakims otwocku sa 2 szpitale
  • Odpowiedz
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
wczoraj, 16:33:23
  • 11
Arłukowicz z uśmiechniętej Polski grozi sygnalistom, że mają milczeć w sprawie cyrku w Szpitalu Południowym. Doradza milczenie i grozi swoją wiedzą i nazywa brnięcie w temat Szpitala niebezpiecznym. Jak uśmiechnięte grono to skomentuje? Nawet porusza temat 60tek jakby był w #primemma i widać, że jego idolem jest Denis Załęcki

#polityka #lekarz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 wczoraj, 16:36:37 via Wykop
  • 0
@Pomorski_Wilk: Bo wie, ze politycy wszystkich opcji oraz dziennikarze korzystali z uslug lekarzy poza kolejkami po znajomosciach :))
  • Odpowiedz
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
wczoraj, 15:08:44
  • 4
Karol Nawrocki nie dostał zaproszenia na Konferencję Odbudowy Ukrainy, która 25-26 czerwca odbędzie się w Gdańsku - ustaliła nieoficjalnie Wirtualna Polska. Podpisane proszenia rozsyłali Donald Tusk i Wołodymyr Zełenski

No ładnie, Rudy kolaboruje z Ukraińcami

#polityka #ukraina
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 wczoraj, 15:11:47 via Wykop
  • 3
@Pomorski_Wilk: A co mialby tam robic nawrocki? Jego obecnosc przyczynilaby sie do zawarcia lepszych umow przy odbudowie ukrainy? XD
  • Odpowiedz
Cosipi
Cosipi
wczoraj, 14:41:23
  • 10
Te czasy gdy Zdradek Applebaum był bardziej proruski niż Braun xddddddd
No ale przecież reset sam by się nie zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazlewactwa #polityka #konfederacja
Cosipi - Te czasy gdy Zdradek Applebaum był bardziej proruski niż Braun xddddddd
No a...

źródło: 1000002701

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 wczoraj, 14:42:38 via Wykop
  • 3
@Cosipi: ukraina nie byla wtedy w stanie wojny z rosja. Rosja miala wrecz swoj marionetkowy rzad na ukrainie.
Wiec tym wpisem Radoslaw Sikorski wlasne UDOWADNIA, ze byl kiedys antyrosyjski. Byl przeciw dobrym kontaktom/wspieraniu PROROSYJSKIEJ wtedy ukrainy.
  • Odpowiedz
zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 wczoraj, 14:50:31 via Wykop
  • 2
@Latarenko: Bo byla przesadna i wrecz chorobliwa - chodzilo o oskarzenia o 'zamach' w smolensku co jest bzdurą. Bo winę za smolensk ponosi kaczynski i general ktory na polecenie kaczynskiego zmusil do ladowania w zlych warunkach
  • Odpowiedz
zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 wczoraj, 14:59:02 via Wykop
  • 2
@Latarenko: Pis byl antyrosyjski. Ale glupi bo nie byl swiadomy, ze wspierajac ukraine z rosyjskim rzadem wspiera tez rosje. Rozumiesz czy nie? To sa oszolomy
  • Odpowiedz
zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 wczoraj, 15:03:14 via Wykop
  • 1
@zimowyporanek: No i na tamte czasy byla to trafna ocena
  • Odpowiedz
Kostor95
Kostor95
wczoraj, 14:45:12
  • 0
KO bez programu z ośmioma gwiazdami na ustach wygrali wybory, nakradli mniej niż PiS więc jest sukces. Szkoda tylko Polski, że mamy właśnie takie opcje w postaci mniejszego i większego zła haha PiS i KO… a później wcale nie lepiej a pewnie jeszcze gorzej czyli Konfa #polityka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 wczoraj, 14:47:13 via Wykop
  • 1
@Kostor95: Ko to po prostu na obecnej scenie politycznej najmniejsze zlo. Idealnego wyboru nie ma i pewnie nigdy nie bedzie. Znajdzie sie kilka osob ktore sa w porzadku, ale aby rzadzisz partia musi miec kilkaset poslow. A wsrod tylu ludzi nie ma opcji aby byli sami czysci mimo nawet najszczerszych checi lidera
  • Odpowiedz
Dobromierz
Dobromierz
wczoraj, 14:11:28
  • 5
Tak wyglądają wyniki sondy wyborczej zrobionej na zweryfikowanej grupie dla lekarzy.

https://remedium.md/publikacje/wiadomosci/jak-w-wyborach-zaglosuja-lekarze-ankieta-dla-uzytkownikow-remedium

#bekazpisu #polityka #ciekawostki #bekazlewactwa #lekarz100k #sondaz #wybory
Dobromierz - Tak wyglądają wyniki sondy wyborczej zrobionej na zweryfikowanej grupie ...

źródło: Screenshot_20260622-160602

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 wczoraj, 14:29:42 via Wykop
  • 4
@Pomorski_Wilk: na prawice glosuja praktycznie tylko mieszkancy wsi i debile bez wyksztalcenia z niskim iq
  • Odpowiedz
zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 wczoraj, 14:40:37 via Wykop
  • 1
@Pomorski_Wilk: Mowie o wiekszosci/mniejszosci a nie o pojedynczych przypadkach
Watpie, zeby jakikolwiek inzynier wierzyl w boga
  • Odpowiedz
zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 wczoraj, 12:42:59
  • 1
#polityka Jesli tuskowi ubylo 100 tys followersow przez noc to czy ktos patrzyl ile ubylo np braunowi/nawrockiemu itd?
Czy elon musk po prostu prawicowe boty zostawil a usunal tylko te ktore sa przeciw jego pogladom
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysiekGD
krzysiekGD
krzysiekGD
wczoraj, 12:44:45 via Wykop
  • 0
elon musk


@zadowyn31: Naprawdę wymaga to zadawania takiego pytania?
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
wczoraj, 11:54:09
  • 1
#polityka #polska
Tak konczy sie klócenie nas z naszymy bracmi ukraincami, od pierwszego dnia wojny pomagamy i dajemy ponad miare a teraz widac kto dostanie kontrakty, gdzie ten tusk co nikt na swiecie mal go nie ograc, polska nawet gdybysmy dalej w dupe zelenskiemu wchodzili to by nie dostala zadnego kontraktu, moze tylko firmy transportowe by zarobily na transporcie z niemiec na ukraine i tak sie skoncza te
MecenasMarcinNajman - #polityka #polska
Tak konczy sie klócenie nas z naszymy bracmi ...

źródło: mapa_odbudowy

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 wczoraj, 11:56:46 via Wykop
  • 0
@MecenasMarcinNajman: pomagamy w takim samym stopniu jak i 20 innych krajow. Nie pomagamy wiecej niz inne kraje
  • Odpowiedz
zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 wczoraj, 07:58:02
  • 9
#polityka
zadowyn31 - #polityka

źródło: tt1

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31
Autor
wczoraj, 08:03:47 via Wykop
  • 0
@Dominsiemaelo: 2 lata to jednak nie cale zycie :)
A po drugie, strach glosowac na kogos takiego. Oddajesz glos bo mowi A, a 2 lata po wyborach zmienia zdanie i juz nie reprezentuje twoich pogladow
  • Odpowiedz
RomanKarburator
RomanKarburator
wczoraj, 07:51:38
  • 3
Każdy kiedyś wyrasta....
#polityka #heheszki
RomanKarburator - Każdy kiedyś wyrasta....
#polityka #heheszki

źródło: 14fafb9b65f7419dada2510d943d248b

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 wczoraj, 07:54:10 via Wykop
  • 1
@RomanKarburator: Jesli ktos w wieku 20 lat ma takie same poglady na wszystkie sprawy jak w wieku 50 lat to znaczy, ze nie przezyl zycia
  • Odpowiedz
Dominsiemaelo
Dominsiemaelo
Dominsiemaelo
wczoraj, 07:48:43
  • 1
#polityka Mam pytanie jakie są logiczne argumenty za tym aby Ukraina była w unii i w NATO? Dobrze że walczy z Rosją i do tego ona jest nam tylko potrzebna.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 wczoraj, 07:50:51 via Wykop
  • 0
@Dominsiemaelo: bardzo bogate zasoby naturalne
  • Odpowiedz
zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 wczoraj, 07:27:34
  • 15
#polityka https://x.com/SzJadczak/status/2068949772031955254

Czyzby koniec konfederacji? :)
zadowyn31 - #polityka https://x.com/SzJadczak/status/2068949772031955254

Czyzby koni...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31
Autor
wczoraj, 07:32:31 via Wykop
  • 1
@Polakmaly85: wyborcy konfy nie wiedza, ze wipler to jest byly posel pisu XD To rasowy polityk gruba swinia
  • Odpowiedz
Lexi20
Lexi20
wczoraj, 07:06:16
  • 866
Jak tam wyborcy #konfederacja ? Tak ładnie gadacie, że POPIS to złodzieje, a jednocześnie wspieracie jeszcze większych szkodników

#polityka #bekazpodludzi
Lexi20 - Jak tam wyborcy #konfederacja ? Tak ładnie gadacie, że POPIS to złodzieje, a...

źródło: 1000012975

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 wczoraj, 07:28:43 via Wykop
  • 55
@turfa8: inteligencja glosuje na tuska bo to jest najmniejsze zlo. Po prostu nie ma sensownej centrowej pro europejskiej partii
Pokazaly to ostatnie wybory, gdzie PL2050 dostala bardzo duzo glosow zamiast KO. A jak PL2050 zatonela to w sondazach jej glosy glownie przeszly w duzej mierze na KO
  • Odpowiedz
alfonsgajowy
alfonsgajowy
alfonsgajowy
przedwczoraj, 20:39:18
  • 14
#polityka Giertych co manto dostaje od Zakolaka na X to przyznam szczerze az mi go żal. Chetnie przeleje na jakas fundacje ktora ma w statucie wpisana opieke i ochrone koni (oprocz polnordu)
#bekazlewactwa #lekarz100k #polska #kanalzero
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 przedwczoraj, 20:41:19 via Wykop
  • 0
@alfonsgajowy: w twoich oczach manto, ocena zalezy jakie masz poglady
  • Odpowiedz
zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31 przedwczoraj, 20:53:32 via Wykop
  • 0
@alfonsgajowy: jeden to wulgarny niewychowany cep z chlopskim rozumem
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 19.03.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking