Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Voltix
Voltix

Voltix

Dołączył 10 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 41103
  • Znaleziska 16287
  • Mikroblog 24816
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 23

586

Rząd podniósł akcyzę licząc na wzrost wpływów. A wpływy spadły

Rząd podniósł akcyzę licząc na wzrost wpływów. A wpływy spadły

Okazuje się, że wpływy z podatków nie są w stanie rosnąć w nieskończoność

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 26.05.2026, 05:30:09
  • 191
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    podatki
  • #
    finanse
Voltix
Voltix
Voltix 26.05.2026, 08:55:50 via Wykop
  • 13
@kastrator2: Wiadomo, przemytnik wie, ze nie sa kontrolowane, wiec robi je z drozszych materialow i sprzedaje ze strata xD

381

Wałęsa znowu narobił wstydu Polsce

Wałęsa znowu narobił wstydu Polsce

Lech Wałęsa i Jerzy Buzek odebrali w Strasburgu Europejskie Ordery Zasługi za dekady pracy na rzecz zjednoczonej Europy. | Po co się odzywał?

Poludnik20
z
facebook.com
dodany: 25.05.2026, 14:59:16
  • 219
  • #
    lechwalesa
  • #
    polityka
Voltix
Voltix
Voltix 26.05.2026, 08:48:24 via Wykop
  • -2
@debiec: Jak widac ludziom sie podoba, bo teraz wybrali Nawrockiego xD

446

Bruksela szykuje nowy obowiązek. Polskie firmy będą musiały kupić elektryki

Bruksela szykuje nowy obowiązek. Polskie firmy będą musiały kupić elektryki

Unia Europejska chowa marchewkę, a wyciąga kij. Nowa regulacja ma bowiem ustalić parytet udziału samochodów elektrycznych we flotach firmowych. BEV-y będą musiały stanowić co najmniej jedną trzecią.

rychu-nalepa
z
moto.pl
dodany: 25.05.2026, 13:00:29
  • 267
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    ciekawostki
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
Voltix
Voltix
Voltix 25.05.2026, 19:43:49 via Wykop
  • -9
@crazy_wolf: A ile polska juz wyslala lotniskowcow w strone iranu, aby stabilizowac ceny ropy i bronic naszj gospodarki? Niektorzy to tutaj zyja w bajce xD
Voltix
Voltix
Voltix 25.05.2026, 19:46:01 via Wykop
  • -8
Nic dziwnego, przy aktualnej cenie ropy i nie zanosi sie, aby spadla, to racjonalne wyjscie, aby chronic gospodarke. Jezeli by zniesli regulowanie ceny i byscie placili ponad 8 zl za paliwo, to szybko byscie zmienili zdanie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Voltix
Voltix
Voltix 25.05.2026, 19:50:55 via Wykop
  • -6
@Dorodny_Wieprz: Spisz glabie, nie wiesz co sie dzieje z usa/Iranem i ile teraz koszuje barylka ropy? Jak nic nie zrobia, to zaraz wszystko w sklepach bedziesz mial 2x drozsze. Za paliwo placisz tak malo, bo cena jest regulowana przez rzad, w niemczech masz za ponad 8 zl/L.
Voltix
Voltix
Voltix 25.05.2026, 19:54:00 via Wykop
  • -3
@Arnie123: To pokazuje, ze wystarczy cos zrobic z lancuchami dostaw ropy i europa jest w dupie. Wlasnie probuja to zmienic, a janusze jecza.
Voltix
Voltix
Voltix 25.05.2026, 20:08:07 via Wykop
  • -4
@Arnie123: Ale wiesz, ze firmowe pojazdy moga sie ladowac na bazie przez noc? Ty w ogole czytasz co komentujesz? xDDDD

Reszte mozna rozbudowac z czasem np. w usa juz to dobrze dziala.
Voltix
Voltix
Voltix 25.05.2026, 20:14:08 via Wykop
  • -7
@Arnie123: To zaczna, pracownik wroci rowerem do domu lub naladuje za swoje w swoim domu.
Voltix
Voltix
Voltix 25.05.2026, 20:17:44 via Wykop
  • -4
@zwirz: Ty w ogole czytasz co komentujesz? Ale sie januszow zebralo xDDDDDD
Voltix
Voltix
Voltix 25.05.2026, 20:40:04 via Wykop
  • -5
@zwirz: Janusz przeczytal, zorientowal sie, ze zrobil z siebie idiote i teraz robi fikolki - zrobiles piekne samozaoranie xD
Voltix - @zwirz: Janusz przeczytal, zorientowal sie, ze zrobil z siebie idiote i tera...

źródło: pretending-to-be-happy-hiding-crying-behind-a-mask-meme-template-full-804c275b

Pobierz
Voltix
Voltix
Voltix 25.05.2026, 22:49:08 via Wykop
  • -5
@crazy_wolf: Ceny poszly w gore przez niestabilnosc na bliskim wschodzie i Polska nie ma na to wplywu tak samo jak EU, ktora nie ma swojego wojska. Obecnie 90, a jutro moze byc za 110 jak w zeszym tygodniu. Prad mozna uzyskac z wielu zrodel energii, wiec widac tu twoja tepa ignorancje.

https://www.bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=ROPA
Voltix
Voltix
Voltix 26.05.2026, 08:43:50 via Wykop
  • -1
@zwirz: Piekny fikolek, zeby pozbieraj.
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
25.05.2026, 09:41:17
  • 313
"Rosja zamierza zwrócić się do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w celu "ochrony" praw Rosjan w krajach bałtyckich — poinformowało rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych"

Hmmm..brzmi jakoś znajomo, ale chyba czerwona zaraza nie jest aż tak głupia, aby przygotowywać grunt pod atak na następny kraj, wiedząc jak ch**owo idzie na Ukrainie, prawda?

#ukraina #wojna #rosja
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Voltix
Voltix
Voltix 25.05.2026, 21:43:33 via Wykop
  • 0
@CzeczenCzeczenski: Pewnie strasza, ze jak im Ukraincy rozwala wszystko, to nie bede mieli nic do stracenia.
  • Odpowiedz
jest_agrest-nie_ma
jest_agrest-nie_ma
25.05.2026, 15:59:02
  • 25
to juz miesiac jak szinako nie ma z nami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wojna #rosja #ukraina
jestagrest-niema - to juz miesiac jak szinako nie ma z nami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wojna #rosja...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Voltix
Voltix
Voltix 25.05.2026, 21:32:21 via Wykop
  • 0
@jest_agrest-nie_ma: Nie pierwszy raz, wczesniej zwal sie koniasz. Ciekawe kim jest teraz.

https://wykop.pl/ludzie/Koniasz
  • Odpowiedz

636

Wielki przekręt Trumpa. Ograbił własny kraj na miliardy. "Bezczelne oszustwo"

Wielki przekręt Trumpa. Ograbił własny kraj na miliardy. "Bezczelne oszustwo"

Prezydent Trump pozwał własny kraj, dzięki kontroli nad Departamentem Sprawiedliwości wynegocjował ugodę sam ze sobą xD Wycofał pozew, uzyskując odpowiednik Funduszu Sprawiedliwości z utajnieniem wypłat (amerykański Ziobro!) o budżecie 1,8 mld USD i wywalczył zakaz kontroli zeznań swoich i synów :)

nie_mow_o_mnie_swojemu_mezowi
z
onet.pl
dodany: 25.05.2026, 01:01:00
  • 66
  • #
    trump
  • #
    usa
  • #
    ziobro
  • #
    polityka
Voltix
Voltix
Voltix 25.05.2026, 19:38:25 via Wykop
  • -1
nic nowego Biden dał rodzinie amnestie in blanco na wszelkie przestępstwa o które jeszcze nie zostali oskarżeni xD


@Miszczu_wszystkiego: W USA tak robi kazdy prezydent xD

415

Ukraińskie drony sieją strach w Rosji. "Wojna jest już wszędzie"

Ukraińskie drony sieją strach w Rosji. "Wojna jest już wszędzie"

W piątym roku wojny drony Ukrainy niszczą rosyjską infrastrukturę krytyczną i wzbudzają lęk w oddalonych od frontu wojny zakątkach Rosji. Ukraińskim dronom udało się posiać strach mówi Rzeczpospolitej rosyjski opozycjonista.

Kolekcjoner_dusz
z
rp.pl
dodany: 25.05.2026, 08:06:40
  • 78
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
Voltix
Voltix
Voltix 25.05.2026, 18:43:49 via Wykop
  • 4
@Parker_: 3 dni operacji specjalnej.

1427

SCT głównym powodem odwołania Miszalskiego. Kolejne to dług miasta i nepotyzm

SCT głównym powodem odwołania Miszalskiego. Kolejne to dług miasta i nepotyzm

Uczestnicy referendum zostali zapytani także o to, czy do głosowania bardziej skłoniła ich negatywna ocena władz miasta czy rządu Donalda Tuska. Dla zdecydowanej większości (74 proc.) ważniejsza okazała się być pierwsza z tych kwestii.

Nigarun
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 25.05.2026, 05:17:05
  • 320
  • #
    krakow
  • #
    referendum
  • #
    polityka
Voltix
Voltix
Voltix 25.05.2026, 17:42:39 via Wykop
  • -6
To wyborcom sie odkleilo, bo SCT dalej bedzie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Voltix
Voltix
Voltix 25.05.2026, 17:44:07 via Wykop
  • -3
@Lardor: Tylko w taki sposob nie pozbeda sie SCT, ale mozna sie posmiac.

276

Bez pakietu CPN płacilibyśmy 8 zł za diesla. Najdroższy tydzień od startu

Bez pakietu CPN płacilibyśmy 8 zł za diesla. Najdroższy tydzień od startu

Do tego, że paliwa w Polsce są drogie kierowcy mogli już przywyknąć. Taka sytuacja utrzymuje się już trzeci miesiąc. Mijający tydzień był najdroższym od momentu wprowadzenia rządowej regulacji CPN. Na światowych giełdach są jednak sygnały, które wskazują na to, że wkrótce kierowcy będą mogli odczuć

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 25.05.2026, 05:57:33
  • 137
  • #
    paliwo
  • #
    energetyka
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
Voltix
Voltix
Voltix 25.05.2026, 15:36:09 via Wykop
  • 4
@uciuuu: Widze fxmag i zakopuje, bo wiem, ze nie musze czytac tytulu.

297

UOKiK przeszukał biura Lidla.

UOKiK przeszukał biura Lidla.

Przeszukanie w biurach Lidla i czterech współpracujących z nim firm przewodowych.

HardWax
z
rmf24.pl
dodany: 25.05.2026, 07:23:52
  • 50
  • #
    lidl
  • #
    ciekawostki
Voltix
Voltix
Voltix 25.05.2026, 09:38:43 via Wykop
  • 0
@pan_Ropuch: wiecej plusow, niz minusow - dla tego narodu nie ma ratunku xD
Voltix
Voltix
Voltix 25.05.2026, 09:41:01 via Wykop
  • 4
@PieknyWojciech: Kierowcy mogli zglaszac anomimowo.
Voltix
Voltix
Voltix 25.05.2026, 10:39:46 via Wykop
  • 0
@SeverianPL: To juz bys musial sie dowiedziec, czy zglaszajacy byl na wifi.
nowszyja
nowszyja
nowszyja
24.05.2026, 19:03:23
  • 310
hahahahahah Tuskoboty, jak to było? Nikogo to referendum nie obchodzi, poza wykopkami, będzie 5% frekwencji? Jest 33% i nawet rada miasta wywalona xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#krakow #polityka
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Voltix
Voltix
Voltix 24.05.2026, 21:24:31 via Wykop
  • 7
tuskobocie


@nowszyja: Ilu znajduje sie z roba w pokoju? W choroszczy macie wifi?
  • Odpowiedz
Voltix
Voltix
Voltix 24.05.2026, 21:36:13 via Wykop
  • 3
@nowszyja: Znow leki wyplules, ordynator nie bedzie zadowolony.
  • Odpowiedz

9

Bruksela kusi UK szybką ścieżką. Tylko ulg już nie będzie.

Bruksela kusi UK szybką ścieżką. Tylko ulg już nie będzie.

W Brukseli pada temat szybkiej ścieżki dla Wielkiej Brytanii, bo Londyn ma pamięć instytucjonalną i przepisy bliskie UE. YouGov: 55 proc. za powrotem, ale wniosku nadal nie ma. YouGov daje 55 proc. za powrotem, wniosku brak.

Pan_od_Internetu
z
bham.pl
dodany: 24.05.2026, 07:00:49
  • 20
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    europa
  • #
    uk
  • #
    swiat
  • #
    wiadomosci
Voltix
Voltix
Voltix 24.05.2026, 21:33:28 via Wykop
  • -1
@elo345: Czyli nie masz zielonego pojecia o czym bredzisz, typowy brauniarz.
MarcinDerk
MarcinDerk
MarcinDerk
24.05.2026, 19:01:59
  • 290
Nie mieszkam w Krakowie, ale trzeba być naprawdę łajzą, złodziejem, nieudacznikiem albo wszystko naraz, jeśli w polskich warunkach obywatele robią przeciwko Tobie referendum i jeszcze dostaniesz w nim w------l

Także gratuluję mieszkańcy Krakowa, że pozbyliście się cymbałów

#krakow #referendum #wybory
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Voltix
Voltix
Voltix 24.05.2026, 21:29:12 via Wykop
  • 1
@No_mad: Mieszkancy Krajowa kochaja gryzc powietrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
24.05.2026, 16:18:41
  • 243
Pisowcy p------ą o kompromitacji służb bo straż pożarna zareagowała na zawiadomienie o pożarze w domu prezydenta xD kompromitacja byłaby wtedy, gdyby straż nie zareagowała.

Na co pewnie liczą pisowcy, którzy dokonują tych zgłoszeń.

#bekazpisu #polityka #nawrocki
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Voltix
Voltix
Voltix 24.05.2026, 21:22:50 via Wykop
  • 0
@Ariel1990lbn: Po co w ogole to komentujesz, oni to krzycza pod najbardziej tepych wyborcow - nie ma sensu.
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon
24.05.2026, 07:54:52
  • 111
#krakow #polityka #takaprawda
bero-telefon - #krakow #polityka #takaprawda

źródło: 1000039137

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Voltix
Voltix
Voltix 24.05.2026, 13:31:33 via Wykop
  • 0
@bero-telefon: Chociaz dobrze ci placa za spamowanie tymi bredniami od rana?
  • Odpowiedz
feelingr8
feelingr8
feelingr8
24.05.2026, 11:19:11
  • 439
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Voltix
Voltix
Voltix 24.05.2026, 13:28:01 via Wykop
  • 7
@feelingr8: Standardowo, musi sie stac tragedia, aby cos z tym zrobili.
  • Odpowiedz

3018

Kraków dziś rozstrzyga ważną sprawę. Nie zepsucie tego.

Niedziela w Krakowie to dzień referendum. Dajcie na główna z płomieniem niech nikt nie przegapi! Róbcie swoje!

real_scoria
z
gazetakrakowska.pl
dodany: 24.05.2026, 08:42:50
  • 280
  • #
    krakow
  • #
    polska
  • #
    sct
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    polityka
Voltix
Voltix
Voltix 24.05.2026, 10:40:30 via Wykop
  • 2
@re5ublimacja: Daj linka do opisu tradycji calowania scian kremla, jestem ciekaw.
Voltix
Voltix
Voltix 24.05.2026, 10:45:19 via Wykop
  • 7
@re5ublimacja: Lekarz mowil wyraznie, ze masz nie pomijac dawek.
Voltix
Voltix
Voltix 24.05.2026, 13:19:23 via iOS
  • 0
@K-S-: a ty nie jestes botem z drugiej strony?
Apiro
Apiro
Apiro
23.05.2026, 16:56:02
  • 4
#uk #bekazlewactwa

Dziewczynie skradziono motocykl w UK, znalazła złodziei i zawiadomiła policję, ale ta twierdzi że jest bezradna. Podobno w UK tak to właśnie jest. Ktoś moze to potwierdzić z własnego doświadczenia, bo to chyba niemożliwe żeby w UK juz całkowicie odjechała cywilizacja?
Apiro - #uk #bekazlewactwa

Dziewczynie skradziono motocykl w UK, znalazła złodziei i...

źródło: 5208

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Voltix
Voltix
Voltix 24.05.2026, 10:49:30 via Wykop
  • 0
@Apiro: Task jest, policja jest tylko od wystawienia crime number dla ubezpieczalni. Kiedys do domu kolegi sie wlamali i po 3 dniach przyjechali zdejmowac odciski.
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
23.05.2026, 14:26:41
  • 140
#heheszki #polityka
ROTTE_N - #heheszki #polityka

źródło: 1000027683

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Voltix
Voltix
Voltix 23.05.2026, 19:53:50 via Wykop
  • 9
@R_O_T_T_E_N: Juz sie nie moge doczekac ustawy nakazujacej informowania o uzyciu AI i ciagniu po sadach za pomowienia.
  • Odpowiedz
Voltix
Voltix
Voltix 23.05.2026, 23:35:17 via Wykop
  • 0
@abwgd: Konfederackipiskoronypolskiej, to tylko jedna strona
  • Odpowiedz
Voltix
Voltix
Voltix 24.05.2026, 09:02:40 via Wykop
  • 0
@abwgd: Mozesz pokazac.
  • Odpowiedz

383

Ciało młodej kobiety znalezione w Lesie Wolskim w Krakowie

Ciało młodej kobiety znalezione w Lesie Wolskim w Krakowie

Ciało młodej kobiety znaleźli w Lesie Wolskim w Krakowie strażnicy miejscy. Informację przekazała nam rzeczniczka małopo

zwykly-jez
z
rmf24.pl
dodany: 23.05.2026, 11:09:18
  • 144
  • #
    krakow
Voltix
Voltix
Voltix 24.05.2026, 08:51:53 via Wykop
  • 9
@Ciekawska_baba: Albo zabil siebie, bo wiedzial, ze przyjda, a reszta to osiedlowa legenda.
Voltix
Voltix
Voltix 24.05.2026, 08:54:27 via Wykop
  • 14
@misiozaur: Ciekawe jak sie wychowuje dziecko na samobojce.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14
  • Strona 2 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.07.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.11.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking