Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mariaci

Mariaci

Dołączył 5 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10593
  • Znaleziska 7438
  • Mikroblog 3155
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 0
chlopiec_kucyk
chlopiec_kucyk
2 godz. i 32 min temu
  • 7
Pisowiec...
#bekazpisu #bekazpodludzi #ciekawostki #polska #rozrywka #humorobrazkowy
chlopiec_kucyk - Pisowiec...
#bekazpisu #bekazpodludzi #ciekawostki #polska #rozrywka...

źródło: aab6110e88207616f343d99e58576a4728d11179f87899db666a845b596d2c78

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mariaci
Mariaci 2 godz. i 30 min temu via Android
  • 1
@chlopiec_kucyk: dokładnie, przecież jak zapłacimy podatek zrobi się chłodniej
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
wczoraj, 14:24:44
  • 6
ludzie serio kupowali bilety za tyle hajsu na to g---o?

czemu nie było pakietu promocyjnego typu bilet z brighton + transfer z lotniska autobusem na arenę i potem powrót?
#kanalzero #widzowiekanaluzero #mariuszzbrighton #bekazkanaluzero
eSUBA94 - ludzie serio kupowali bilety za tyle hajsu na to g---o?

czemu nie było pak...

źródło: kongres kanalzero bilety

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mariaci
Mariaci wczoraj, 14:27:27 via Android
  • 0
@eSUBA94: piecze co?
  • Odpowiedz
serniczekwiedensky
serniczekwiedensky
przedwczoraj, 17:21:48
  • 12
Mam magistra
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mariaci
Mariaci przedwczoraj, 17:22:45 via Android
  • 1
@serniczekwiedensky: to teraz cv do maczka fiu
  • Odpowiedz
Amadeo95
Amadeo95
przedwczoraj, 17:18:19
  • 305
Ostatnio przeglądając x zauważyłem wzmożoną aktywność kanału zero w stosunku do rządu. Wszedłem w ciekawości na ich kanał na yt. O co tu chodzi. Przecież to jest dosłownie republika tv XD Ostanie filmy polityczne (pomijając mundial) oczywiście jedyny z pozytywnym wydźwiękiem jest o Nawrockim
#polityka #kanalzero
Amadeo95 - Ostatnio przeglądając x zauważyłem wzmożoną aktywność kanału zero w stosun...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-26 o 19.16.43

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mariaci
Mariaci przedwczoraj, 17:21:39 via Android
  • 6
@Amadeo95: no a okim mają pisać jak teraz te niedojdy rządzą xdddd nie to co TVP i tvn
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
przedwczoraj, 17:16:37
  • 895
jprdl, 55% narodu ufa typowi co się n---------ł na ustawkach i o----ł starego dziadka na mieszkanie xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki
splinter96 - jprdl, 55% narodu ufa typowi co się n---------ł na ustawkach i o----ł st...

źródło: 1000030881

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mariaci
Mariaci przedwczoraj, 17:20:11 via Android
  • 183
@splinter96: DONALD UFAM TOBIE
Mariaci - @splinter96: DONALD UFAM TOBIE

źródło: 5c88c1e00e9c08f794176dbd5993a0a6b5a2f116eb7526ff45a442a7dfbdc795

Pobierz
  • Odpowiedz
CCH5OH
CCH5OH
przedwczoraj, 16:55:59
  • 1
Rozkręcają się na tym kanale zero xd #polityka
Chyba wykorzystują ile się da takie chwytliwe tematy żeby sobie podciągnąć zasięgi i wygryzc już całkiem te stare stacje telewizyjne. Moim zdaniem brakuje im jeszcze sporo w dziale realizacji, jakiegoś profesjonalizmu. Jak widać ich zarobki, ilość włożonej kasy to nadal za mało. To ile potrzeba pieniędzy żeby założyć swoją własną telewizję i moc konkurować z monopolistami to jest jednak wysoki próg wejścia.
CCH5OH - Rozkręcają się na tym kanale zero xd #polityka 
Chyba wykorzystują ile się d...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mariaci
Mariaci przedwczoraj, 17:17:30 via Android
  • 2
@CCH5OH:
Mariaci - @CCH5OH:

źródło: ce52f38768d7dc4178c5a7958b7494ee116b90d313ee2d88666b937dca694b5b

Pobierz
  • Odpowiedz

484

Koniec z zarabianiem na patologii. Do 5 lat więzienia za patostreamy

Koniec z zarabianiem na patologii. Do 5 lat więzienia za patostreamy

Sejm niemal jednogłośnie (419 głosów za) przyjął nowelizację Kodeksu karnego, która ma ostatecznie ukrócić patostreaming w Polsce. Nowe przepisy wprowadzają bezwzględne kary więzienia: do 3 lat za znęcanie się i poniżanie dorosłych na wizji oraz do 5 lat, jeśli w sprawę zamieszani są nieletni. Ustaw

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 08:59:55
  • 113
  • #
    patostreamy
  • #
    technologia
  • #
    stream
  • #
    internet
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
Mariaci
Mariaci przedwczoraj, 16:30:11 via Android
  • 120
TVN będą zamykać?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Felixu
Felixu
przedwczoraj, 16:16:19
  • 9
#przegryw #kaucja
Dzisiaj znalazl 89 butelek i puszek z kaucją. Mam już ponad 200, więc cel osiągnięty.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mariaci
Mariaci przedwczoraj, 16:28:11 via Android
  • 0
@Felixu: teraz podatek poprosimy do urzędu
  • Odpowiedz

3

Stanowski grzeje, lekarz milczy - jak nami manipulują

Stanowski grzeje, lekarz milczy - jak nami manipulują

Stanowski grzeje, lekarz milczy - jak nami manipulują? Mrożące krew w żyłach oskarżenia, 500 tysięcy złotych oddane ot tak na konto szpitala i mityczny salonik VIP dla polityków. Afera wokół Szpitala Południowego rozgrzewa internet do czerwoności, ale ile w tym twardych faktów, a ile manipulacji

motvik
z
facebook.com
dodany: 25.06.2026, 18:01:57
  • 3
  • #
    wydarzenia
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    bekazprawakow
  • #
    neuropa
  • #
    medycyna
Mariaci
Mariaci 25.06.2026, 19:11:18 via Android
  • -2
Zakop za promowanie tego umysłowego impotenta
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

26

Słynne pismo sygnalisty ze szpitala południowego, gościa kanału zero.

Słynne pismo sygnalisty ze szpitala południowego, gościa kanału zero.

Okazuje się że to pismo o które była taka afera kanału zero bo nikt nie reagował (a ludzi mordują) dotyczyło..... zbyt częstego wzywania lekarzy na konsultacje.

TenXen47
z
wyborcza.pl
dodany: 25.06.2026, 19:01:54
  • 11
  • #
    kanalzero
  • #
    stanowski
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    polityka
Mariaci
Mariaci 25.06.2026, 19:09:01 via Android
  • 6
Wyborcza xddddddd
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

James_Error
James_Error
James_Error
22.06.2026, 18:54:27
  • 9
#lays #chipsy #obiad #heheszki
takie chipsy poproszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
James_Error - #lays #chipsy #obiad #heheszki
takie chipsy poproszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: lays

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mariaci
Mariaci 22.06.2026, 18:56:37 via Android
  • 0
@James_Error: a gdzie o smaku rosołu
  • Odpowiedz
honeybadger9951
honeybadger9951
22.06.2026, 15:20:35
  • 3
#gielda Co się stało że GOOG zbiera takie baty?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mariaci
Mariaci 22.06.2026, 15:26:24 via Android
  • 0
@honeybadger9951: zakładam że opóźniona reakcja na rozwodnienie akcji
  • Odpowiedz

19

Poseł KO miał przyjąć ponad 1,4 mln zł łapówki.

Poseł KO miał przyjąć ponad 1,4 mln zł łapówki.

Pojawiły się szczegóły sprawy posła KO Wojciecha Króla, któremu Prokuratura Europejska chce uchylić immunitet. Jest duże ciśnienie z góry, żeby tę sprawę szybko załatwić słychać w partii.

Drzepetto
z
google.com
dodany: 19.06.2026, 18:51:40
  • 5
  • #
    polityka
  • #
    informacje
  • #
    polska
Mariaci
Mariaci 19.06.2026, 19:06:54 via Android
  • 4
Jak to było? Wystarczy nie kraść xdd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

138

Pamiętacie jeszcze? 1300+ AFER PiS i Suwerennej Polski.

Pamiętacie jeszcze? 1300+ AFER PiS i Suwerennej Polski.

Złodzieje krzyczą łapać złodzieja.

Paradajek
z
wiesci24.pl
dodany: 19.06.2026, 13:37:40
  • 87
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    prawo
  • #
    pieniadze
Mariaci
Mariaci 19.06.2026, 16:21:31 via Android
  • 23
Oczywiście PiS to dno i 100 metrów mułu, ale nie przykryjecie afer Platformy silniczki
Mariaci - Oczywiście PiS to dno i 100 metrów mułu, ale nie przykryjecie afer Platform...

źródło: 9f36f364eb330adb10f687437dd8163727fd4b71b5d1ce4c9d53abd468cc5c13

Pobierz
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Amicia
Amicia
19.06.2026, 15:48:21
  • 148
Okazuje się, że Donald Tusk też wiedział o nieprawidłowościach w szpitalu południowym, został o tym już dawno poinformowany przez niezależnego obywatela

#bekazpisu #polityka #bekazprawakow #lekarz100k #afera
Amicia - Okazuje się, że Donald Tusk też wiedział o nieprawidłowościach w szpitalu po...

źródło: 1000003395

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mariaci
Mariaci 19.06.2026, 15:53:45 via Android
  • 84
@Amicia:
Mariaci - @Amicia:

źródło: 9f36f364eb330adb10f687437dd8163727fd4b71b5d1ce4c9d53abd468cc5c13

Pobierz
  • Odpowiedz
beer_man
beer_man
19.06.2026, 15:46:37
  • 2
Skoro #lekarz zarabiają faktycznie takie pieniądze to czemu Kosiniak z Kamyszem poszli na ministra gdzie pensja teoretycznie jest mniejsza? #przemyslenia

#lekarz100k #polityka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mariaci
Mariaci 19.06.2026, 15:49:14 via Android
  • 0
@beer_man: widocznie tygrysek nawet tego nie ogarnął
  • Odpowiedz
GwachQar
GwachQar
19.06.2026, 15:43:30
  • 70
Narazka przegrywy ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

#gielda #xtb
GwachQar - Narazka przegrywy ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

#gielda #xtb

źródło: IMG_4463

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mariaci
Mariaci 19.06.2026, 15:47:16 via Android
  • 0
@GwachQar: potężny zysk, grosz do grosza aż będzie....
  • Odpowiedz
majkel_scofield
majkel_scofield
16.06.2026, 18:08:31
  • 3
W jakim banku macie konto i czy jesteście zadowoleni?
Ja będę zmieniał Pekao na Millenium lub ING ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mariaci
Mariaci 16.06.2026, 18:13:51 via Android
  • 1
@majkel_scofield: mam ING z 20 lat, jestem w trakcie zmieniania na PKO BP
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
13.06.2026, 11:40:42
  • 103
„Darmowy ciepły posiłek dla każdego dziecka” brzmi tak pięknie gdyby nie koszt w wysokości 15 miliardów złotych rocznie i fakt, że około 40% podstawówek w Polsce nie ma nawet zaplecza kuchennego.

Łatwo się wymyśla podobne ustawy gdzie coś jest „darmowe”, gorzej z finansowaniem.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - „Darmowy ciepły posiłek dla każdego dziecka” brzmi tak pięknie gdy...

źródło: IMG_7701

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mariaci
Mariaci 13.06.2026, 11:42:24 via Android
  • 0
@donatien-de-sade: gdyby istniały tylko kateringi oraz możliwości u------a zbędnych wydatków
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.07.2020

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 01.04.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 26.07.2024

    Mikroblogger
  • Złotousty
    od 01.04.2025

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking