Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Varadar

Varadar

Dołączył 7 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2580
  • Znaleziska 878
  • Mikroblog 1702
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 9
  • Dodane (1)
  • Komentowane (18)
  • Plusowane (1683)
cornel9192
cornel9192
15 godz. i 58 min temu
  • 1977
#humorobrazkowy #heheszki @Janusz_Rekina
Poprawiłem
cornel9192 - #humorobrazkowy #heheszki @Janusz_Rekina
Poprawiłem

źródło: meme_familia

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jurasik201
Jurasik201
15 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 858
@cornel9192: twój kraj
Jurasik201 - @cornel9192: twój kraj

źródło: tektura

Pobierz
  • Odpowiedz
Das_Ungeheuer_von_Danzig
Das_Ungeheuer_von_Danzig
15 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 641
@Jurasik201: to bardziej tak wyglada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
DasUngeheuervon_Danzig - @Jurasik201: to bardziej tak wyglada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
przedwczoraj, 17:54:49
  • 1076
– Panie doktorze, ile pan musi pracować, żeby kupić Teslę?
– Około 10 lat.
– Aż tyle?!
– Wie pani, to jest całkiem duża firma.

#heheszki #dowcipsurowowzbroniony #kawal #lekarz #lekarz100k #konowalposting
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kubako
kubako
przedwczoraj, 19:49:25 via Wykop
  • 364
@ukojenie: Żona lekarza pyta go, gdy wrócił do domu ze szpitala:
- Dawid, kupiłeś arbuza czy airbusa bo jak dzwoniłeś to nie dosłyszałam. ....
  • Odpowiedz
jamajskikanion
jamajskikanion
przedwczoraj, 22:35:32 via Wykop
  • 137
@ukojenie: okropne oszczerstwa lekarz nigdy by tak nie zrobił!!
(Tesla to firma z miejscami pracy i produktem, oni potrafią tylko wykupić mieszkania w całym województwie i skubać na wynajmie)
  • Odpowiedz
corran
corran
przedwczoraj, 10:48:30
  • 342
#humorobrazkowy #heheszki #lekarz100k
corran - #humorobrazkowy #heheszki #lekarz100k

źródło: 727621725_1564759831932809_2056282659737698261_n

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DEMONzSZAFY
DEMONzSZAFY
przedwczoraj, 12:50:20 via Wypiek
  • 37
@corran AI sprzed 5 lat, te glitche aż kłują w oczy
  • Odpowiedz
Ilirian
Ilirian
przedwczoraj, 14:40:35 via Wykop
  • 31
@DEMONzSZAFY: Wystarczyłoby poprawić prompt albo wygenerować obrazek z paroma innymi seedami by dostać lepszy wynik. Problem polega na tym że slopiarze są zbyt leniwi ale za to nie mają gustu
  • Odpowiedz
MajoZZ
MajoZZ
przedwczoraj, 15:15:29
  • 1158
#lekarz100k #konowalposting #heheszki
MajoZZ - #lekarz100k #konowalposting #heheszki

źródło: lekarz100k

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
przedwczoraj, 16:39:54 via Wykop
  • 227
@MajoZZ: śmiechy śmiechami ale nie ma lepszego boosta dla chłopa na rynku matrymonialnym niż zostanie lekarzem i wtedy laski same rozpinają przed tobą stanik
  • Odpowiedz
Nowy_wypok_Nowy_ja
Nowy_wypok_Nowy_ja
Nowy_wypok_Nowy_ja
przedwczoraj, 16:44:40 via Wykop
  • 649
@pieknylowca: ba, jak zostaniesz ginekologiem to nawet same rokladaja przed tobą nogi
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
przedwczoraj, 15:28:47
  • 480
¯\(ツ)/¯
#ukraina #heheszki #bekazprawakow #polityka #bekazpisu
KIaudik - ¯\(ツ)/¯
#ukraina #heheszki #bekazprawakow #polityka #bekazpisu

źródło: image

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skorvez_957_
Skorvez_957_
przedwczoraj, 15:57:35 via Wykop
  • 431
@KIaudik: przepaść moralna, intelektualna i behawioralna między Kwachem a Millerem jest porażająca
pragmatyzm i postawa patriotyczna kontra kierowanie się kompleksami, urazą, prywatą i atencją wśród widowni która powinna pluć na SLD za to co się działo w latach 90-tych.
  • Odpowiedz
CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
przedwczoraj, 16:53:31 via Wykop
  • 263
@KIaudik: Kwachu jaki był taki był, ale bezapelacyjnie jest najlepszym prezydentem jakiego mieliśmy. To dużo mówi o konkurencji. Ciekawsze są jednak dyskusje: który jest najgorszy... bo to jest walka wszystkich pozostałych.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
22.06.2026, 11:33:46
  • 531
Nie mogę przestać myśleć o tym, ze o #afera #lekarz100k dowiedzieliśmy sie tylko dlatego, bo jakiś losowy twitterowicz wyciągnął publicznie dostępne oświadczenia podatkowe. I tylko dlatego sie to udało. Bo nie trzeba było bylo dostepu i narzędzi.

Władza miała info i to ignorowała. Serio XD

Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że jakby wykopki miały dostęp do danych z jakimi "zniżkami" (ładne słowo na łapówkę) kupowali mieszkania politycy
Czoso - Nie mogę przestać myśleć o tym, ze o #afera #lekarz100k dowiedzieliśmy sie ty...

źródło: image

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden
22.06.2026, 11:36:53 via Wykop
  • 89
@Czoso: no ale co ma nie ignorować. Przez tyle lat było dobrze i nagle jakiś jeden społeczniak się pojawił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rtone
rtone
22.06.2026, 11:37:49 via Wykop
  • 288
@Czoso: A oświadczenia znamy tylko dlatego, że ten baran się jeszcze pchał na stanowisko radnego. Sam to oświadczenie opublikował, wiedział, że będzie publiczne, nie bał się tego zrobić.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
22.06.2026, 18:22:10
  • 595
No nie wierzę.

Przy tak słabej sytuacji mieszkaniowej w Polsce, Naczelna Izba Lobbistyczna zajmuje się skupowaniem nieruchów.

Żeby było smieszniej zaangażowana jest w to Komisja Etyki.

patologia
Czoso - No nie wierzę.

Przy tak słabej sytuacji mieszkaniowej w Polsce, Naczelna Izb...

źródło: obraz

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
22.06.2026, 20:01:25 via Wykop
  • 293
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Famine
Famine
22.06.2026, 20:04:02 via Android
  • 397
@Czoso

PODATEK KATASTRALNY NA JUŻ, TERAZ, ZARAZ
Famine - @Czoso

PODATEK KATASTRALNY NA JUŻ, TERAZ, ZARAZ

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
przedwczoraj, 05:55:46
  • 485
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #bekazkatoli #katolicyzm #polska

Wystarczy tylko zacytować JPII, a już się katozaściankowość PiSowska oburza, bo przecież JPII to tylko oni mogą cytować XD
Kempes - #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #bekazkatoli #katolicyzm #pols...

źródło: 1000079968

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
przedwczoraj, 06:05:16 via Android
  • 263
@Kempes: jestem zaskoczony że już się czepiają JPII. Wiadomo cytowanie następnych papieży ble, bo to albo Niemiec albo "lewacy" i "po naszym papieżu nie ma już papieży", teraz się okazuje że i JPII jest ble, bo "bronił banderowców". Jeszcze chwila a pisowcy jak lefebryści i sedecy będą wrzucać zdjęcia jak Wojtyła całuje Koran, jest w synagodze, czy modli się z Dalajlamą w Asyżu.
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
przedwczoraj, 06:51:10 via Wykop
  • 235
@Kempes: Tusk podał cytat, nic więcej. Czyżby PiSowiec opluwał JPII?
  • Odpowiedz
GigaPanda
GigaPanda
GigaPanda
22.06.2026, 08:39:04
  • 33
Prawak jak czegoś nie ukradnie to nie będzie sobą.
Nawet na okładkę o rzymianach musiał podwędzić postać z Berserka - nawet nic nie zmienił xD

https://berserk.fandom.com/wiki/Chimimoryo

#bekazprawakow #prawakzawszekradnie #polityka
GigaPanda - Prawak jak czegoś nie ukradnie to nie będzie sobą.
Nawet na okładkę o rzy...

źródło: rola

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits
22.06.2026, 08:39:51 via Wykop
  • 52
@GigaPanda: jak oni k---a wyglądają
  • Odpowiedz
milo1000
milo1000
22.06.2026, 08:48:40 via Wykop
  • 41
@Grits: Jak alkoholowi mutanci
  • Odpowiedz
_TiniMini_
_TiniMini_
22.06.2026, 08:00:56
  • 1806
#heheszki #humorobrazkowy
TiniMini - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: 1000006242

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To_ja_moze_pozamiatam
To_ja_moze_pozamiatam
22.06.2026, 08:48:19 via Android
  • 261
@_TiniMini_: why not both...
  • Odpowiedz
cielak44
cielak44
22.06.2026, 09:32:04 via Wykop
  • 523
@_TiniMini_: prawdziwe hobby to praca i opieka nad dziećmi.
Akceptowalne tylko p--o przed telewizorem który jest zagłuszony przez kłótnie o duperele
  • Odpowiedz
tomkol
tomkol
19.06.2026, 14:20:58
  • 180
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
tomkol - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 1000021988

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heniek2000
Heniek2000
Heniek2000
19.06.2026, 18:23:49 via Wykop
  • 20
@tomkol: Pjoter, odłuncz ojcu ten wentylator, i zabierz mie ostatni raz pod brzezine...
  • Odpowiedz
odysjestem
odysjestem
20.06.2026, 02:10:44 via Wykop
  • 4
@Heniek2000: Po co pod brzezinę, weź tego ojca na pieniek i ulżyj mu
  • Odpowiedz
MicekWiseman
MicekWiseman
19.06.2026, 20:44:40
  • 114
Tate ja kce na gure teras jusz.
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
MicekWiseman - Tate ja kce na gure teras jusz. 
#konkursnanajbardziejgownianymemznosa...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
19.06.2026, 20:46:48 via Android
  • 56
@MicekWiseman: synek to trzeba wtaczać głaz w nieskończoność, nie wiem dlaczego
  • Odpowiedz
skyer
skyer
19.06.2026, 20:54:18 via Wykop
  • 46
stary uciemiężony ponosić musi trud piotera ktory ciągle sie stacza
  • Odpowiedz
LeVr
LeVr
20.06.2026, 08:33:45
  • 642
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
LeVr - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: Kurła

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redorbiter
redorbiter
20.06.2026, 08:52:26 via Wykop
  • 118
@LeVr: widac napracowanie. Leci plusik
  • Odpowiedz
Agrestowa_owca
Agrestowa_owca
20.06.2026, 09:07:24 via Wykop
  • 97
@LeVr: To jest świeże
  • Odpowiedz
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
20.06.2026, 07:16:16
  • 2416
Oto Mark Thomson, dyrektor generalny CERN. Doktorat w Oksfordzie, profesor Uniwersytetu Cambridge, pracował też w Fermilabie. Jednak nie musiał zdawać polskiej matury z biologii, więc zarabia w Genewie mniej niż ortopeda gdzieś w Grójcu

#polska #fizyka #lekarski #heheszki #zarobki #nauka #lekarz100k #konowalposting
tomasztomasz1234 - Oto Mark Thomson, dyrektor generalny CERN. Doktorat w Oksfordzie, ...

źródło: thomson_534.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kskskkdkdkk
Kskskkdkdkk
Kskskkdkdkk
20.06.2026, 07:18:09 via Wykop
  • 1317
@tomasztomasz1234: CERN to budżetówka, więc tam są mniejsze zarobki niż w korpo, natomiast lekarze… nie, czekaj..
  • Odpowiedz
toolonge
toolonge
toolonge
20.06.2026, 07:18:55 via Wykop
  • 1342
@tomasztomasz1234: i co on takim cernem zrobi ? Zbada ciśnienie ? No chyba tylko kosmiczne
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
20.06.2026, 07:07:44
  • 333
#heheszki
ROTTE_N - #heheszki

źródło: 1000029028

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Momento83
Momento83
20.06.2026, 07:10:29 via Android
  • 42
@R_O_T_T_E_N najlepszy w stanie
Momento83 - @ROTTE_N najlepszy w stanie

źródło: temp_file5354968284265806575

Pobierz
  • Odpowiedz
fastmotion
fastmotion
fastmotion
20.06.2026, 09:18:53 via Wykop
  • 24
@R_O_T_T_E_N: choćbyś mu zapłacił sto tysi na miesiąc to i tak ci nie pomoże
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
20.06.2026, 08:36:48
  • 1487
#humorobrazkowy #heheszki #lekarz100k
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy #heheszki #lekarz100k

źródło: 1000018897

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eepy_napcel
eepy_napcel
20.06.2026, 09:51:56 via Wykop
  • 502
@ZarodziecMalaryczny997:
eepy_napcel - @ZarodziecMalaryczny997:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
ja_nie_lubie
ja_nie_lubie
ja_nie_lubie
20.06.2026, 10:27:50 via Wykop
  • 463
@eepy_napcel: ocieplenie na wysokim piętrze klejone na placki i bez kołkowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszze do tego wełna, którą trzeba odpowiednio zaciągnąć klejem. Elegancka fuszera, ale to kwestia z------a przez wykonawcę a nie stanu technicznego jako takiego.
janielubie - @eepy_napcel: ocieplenie na wysokim piętrze klejone na placki i bez kołk...

źródło: comment_nmxailcjmDitbEYj6j20IUE0nWPxb2hY

Pobierz
  • Odpowiedz
OCIEBATON
OCIEBATON
20.06.2026, 04:49:43
  • 438
Polacy nigdy nie potrafili w politykę

Dla nas zawsze ważne były nic nie znaczące zrywy, nic nie znaczące gesty i najlepiej bezsensowna śmierć w powstaniu

XD

#ukraina #wojna #bekazprawakow #polityka
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OCIEBATON
OCIEBATON
Autor
20.06.2026, 05:55:28 via Android
  • 58
@hatsune_miku1993: tak tak super decyzja XD
  • Odpowiedz
Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle
20.06.2026, 06:17:14 via Wykop
  • 275
jak nie masz poszanowania do własnych przodków i lubisz jak ktoś ci mela na pysk to może ci sie to nie podobać


@hatsune_miku1993: Mam wrażenie że to takie trochę polskie przekleństwo, że wiecej uwagi się przykłada do martwych niż żyjących. Poszanowaniem przodków byłoby nie popełnianie w kółko tych samych kretyńskich błędów jako naród i skupienie się na interesie kraju, a nie wiecznej martyrologii i machaniu szabelką. Zamiast tego fajnie byłoby
  • Odpowiedz
wredny_bombelek
wredny_bombelek
19.06.2026, 17:32:52
  • 1107
Matka Kacprzyka to prokurator a ojciec deweloper. Wygląda na to że najbardziej znany lekarz w kraju (XD) wpier*alał nie tylko granulat dla lekarzy, ale i dla deweloperów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konowalposting #lekarz100k #lekarz #afera #nieruchomosci
wredny_bombelek - Matka Kacprzyka to prokurator a ojciec deweloper. Wygląda na to że ...

źródło: kacprzyk

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andbatros
andbatros
andbatros
19.06.2026, 17:34:04 via Wykop
  • 738
@wredny_bombelek: Bogole robią bogolowe rzeczy żeby utrzymać status bogolstwa
  • Odpowiedz
wredny_bombelek
wredny_bombelek
Autor
19.06.2026, 17:46:36 via Wykop
  • 263
@curiousboi: sam se potwierdź. Z innych rzeczy czesne na jego prywatnej uczelni to było 85k/rok także biedy nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
123_
123_
18.06.2026, 10:12:10
  • 663
#usa #iran #wojna
123_ - #usa #iran #wojna

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wtbn
wtbn
wtbn
18.06.2026, 11:17:14 via Wykop
  • 373
@123_: brakło jeszcze żeby wspomnieć o nazwaniu operacji "Epic Fury" xDDDD
  • Odpowiedz
123_
123_
Autor
18.06.2026, 11:27:37 via Wykop
  • 258
@wtbn: Do tej pory skręca mnie z żenady jak to słyszę
  • Odpowiedz
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
18.06.2026, 14:57:32
  • 1005
Jakieś dziwne czasy nastały.
Wybucha afera, zarząd szpitala od razu odwołany, a złodziej potracił stołki i został zmuszony do oddania kasy.
Za czasów pisu wyszłaby taka szydło, powiedziałaby, że ta kasa mu się po prostu należała, w szczujniach porobiliby z niego męczennika i byłoby po sprawie. ¯\(ツ)/¯
#polityka
tomasz-kalucki - Jakieś dziwne czasy nastały. 
Wybucha afera, zarząd szpitala od razu...

źródło: hjhgj

Pobierz
tomasz-kalucki - Jakieś dziwne czasy nastały. 
Wybucha afera, zarząd szpitala od razu...
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jurasik201
Jurasik201
18.06.2026, 15:00:14 via Wykop
  • 179
@tomasz-kalucki: niezły fikołek żeby odwrócić uwage od P0,j---c P0PIS
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
18.06.2026, 15:16:51 via Wykop
  • 808

Komentarz usunięty przez moderatora

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 85
  • Strona 1 z 85
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking