Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
UID0

UID0

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 91267
  • Znaleziska 88665
  • Mikroblog 2602
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 3
  • Dodane (0)
  • Komentowane (3)
  • Plusowane (2599)
curiousboi
curiousboi
01.05.2026, 10:13:52
  • 273
właśnie wyciągnąłem najcięższe działo z domowej spiżarni #kulinaria #polskiedomy #gotujzwykopem
curiousboi - właśnie wyciągnąłem najcięższe działo z domowej spiżarni #kulinaria #pol...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

curiousboi
curiousboi
Autor
01.05.2026, 10:15:16 via iOS
  • 115
@curiousboi
curiousboi - @curiousboi

źródło: Zdjęcie z aparatu

Pobierz
  • Odpowiedz
Zielonkazdr
Zielonkazdr
Zielonkazdr
01.05.2026, 10:17:57 via Wykop
  • 217
@curiousboi: oho. Mamy albo babci zeszyt z przepisami. Szanuję
  • Odpowiedz
Milioner_z_Choroszczy
Milioner_z_Choroszczy
01.05.2026, 13:24:48
  • 547
Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez użytkowników tagu #gielda. Wierząc w ich przemowy przy cenie 9zł, uwierzyłem że cena masła będzie ciągle rosła. Kupowałem masła na promocjach po 2.99zł przy cenie regularnej 6.99zł. Kupiłem je za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 120zł, aktualnie pojawiły się promocje na masło za 0.95zł a ja jestem ponad 80zł w plecy
MilionerzChoroszczy - Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez...

źródło: 1000014801

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
01.05.2026, 13:29:45 via Wykop
  • 182
@Milioner_z_Choroszczy: ja bym tyle masła jadł chyba przez 10 lat xd
  • Odpowiedz
Milioner_z_Choroszczy
Milioner_z_Choroszczy
Autor
01.05.2026, 13:33:35 via Wykop
  • 56
@CarlChryniszzswics: wiem że jesteś porządnym człowiekiem bo masz Ala Bundy'ego na profilowym
  • Odpowiedz
the_last_tomato_in_the_world
the_last_tomato_in_the_world
01.05.2026, 11:29:39
  • 1203
Co za czasy.
Kiedyś mając 5 złotych można było pójść do sklepu i wyjść z Big Milkiem, oranżadą w słomce w proszku, gumą Shock i chrupkami Star Fooda, a teraz wszędzie te pierdykniete kamery.

#zalesie #gownowpis
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asdfghjkl
asdfghjkl
01.05.2026, 11:31:59 via Wykop
  • 205
@the_last_tomato_in_the_world: xD
  • Odpowiedz
JanPancerzII
JanPancerzII
01.05.2026, 13:09:30 via iOS
  • 196
@the_last_tomato_in_the_world: cholera, tego sie nie spodziewalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
CzekoDonut
CzekoDonut
01.05.2026, 17:16:30
  • 3637
Znasz ten widok - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#heheszki #humorobrazkowy
CzekoDonut - Znasz ten widok - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#heheszki #humorobra...

źródło: BIOS_4812_481_33

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xgre
xgre
01.05.2026, 17:18:39 via Wykop
  • 717
@CzekoDonut: Ja go słyszę
  • Odpowiedz
Autohandel_lawety24pl
Autohandel_lawety24pl
01.05.2026, 17:20:35 via Wykop
  • 763
@CzekoDonut: #gimbynieznajo
Autohandel_lawety24pl - @CzekoDonut: #gimbynieznajo

źródło: IMG_9799

Pobierz
  • Odpowiedz
koyto
koyto
30.04.2026, 12:26:22
  • 98
#gif #humorobrazkowy #heheszki
koyto - #gif #humorobrazkowy #heheszki

źródło: królik gif

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piasek_w_spreju
piasek_w_spreju
30.04.2026, 12:43:09 via Wykop
  • 22
@koyto: oddawej kruliczka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
30.04.2026, 16:07:19
  • 85
Wania ty nie za wczesnie wrzucasz takie rozkazy? Do takiego poziomu propagandy żeby brać miedwiediewa na poważnie to dojdziecie może za 10 lat, a wcześniej znikniecie z mapy xD

@VoxClamantisInDeserto

#ukraina #rosja #wojna #polityka
robertkk - Wania ty nie za wczesnie wrzucasz takie rozkazy? Do takiego poziomu propag...

źródło: hdffhdhfdhfddfhfh

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

washington
washington
30.04.2026, 16:09:06 via Wykop
  • 45
@robertkk: ruskie pieski z od rzeczy (z lisickim na czele) juz przebieraja nozkami zeby wpasc w ramiona mateczki rasiji, bo "konserwatywne wartosci" przeciez xd
  • Odpowiedz
panzerfucker
panzerfucker
30.04.2026, 16:27:35 via Wykop
  • 29
@robertkk: nie wiem kim jest @VoxClamantisInDeserto ale zauważyłem że wrzuca masę tak negatywnych wykopalisk o UE, Europie i Polsce że chyba chłop żyje na antydepresantach
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
30.04.2026, 16:02:06
  • 101
Obiad dla chuopa. Zestaw kebab na talerzu. Na wynos wzięty. Mam tu frytki, kurczaka, sałatkę i sos

#obiadove #kebab #jedzenie #jedzzwykopem #majowka #przegryw
tomwick55 - Obiad dla chuopa. Zestaw kebab na talerzu. Na wynos wzięty. Mam tu frytki...

źródło: 1000030640

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zazdrosny
zazdrosny
30.04.2026, 16:03:08 via Wykop
  • 16
@tomwick55: niech chłop posili się psznym kababem!!ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • Odpowiedz
Famine
Famine
30.04.2026, 16:23:02 via Android
  • 34
@tomwick55

Sosiwa to od sercucha
  • Odpowiedz
SynJaniny_Natansatan
SynJaniny_Natansatan
30.04.2026, 12:06:16
  • 222
Orzeł wylądował, powtarzam, Orzeł wylądował, załadować protokół M A J Ó W K A.

#pijzwykopem #grill #ogrodnictwo
SynJaniny_Natansatan - Orzeł wylądował, powtarzam, Orzeł wylądował, załadować protokó...

źródło: 3793

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

powsinogaszszlaja
powsinogaszszlaja
30.04.2026, 12:13:19 via Wykop
  • 40
@SynJaniny_Natansatan: Ty pijusie, moczymordo. poskarżę do @codziennaKasia

  • Odpowiedz
PanKapibara
PanKapibara
PanKapibara
30.04.2026, 12:15:39 via Wykop
  • 241
@SynJaniny_Natansatan: chłop będzie p--o podłożem zagryzał, paradne.
  • Odpowiedz
retromirek
retromirek
retromirek
30.04.2026, 20:21:13
  • 1956
W ciągu zaledwie kilku lat pochowałem całą swoją najbliższą rodzinę. Zostałem na świecie zupełnie sam, mając pod opieką dorastające dziecko. Robię za ojca, matkę i tarczę ochronną.

Po drugiej stronie mam byłą żonę, której jedynym celem życiowym stało się zniszczenie mnie psychicznie, finansowo i zdeptanie spokoju naszego dziecka. Od lat toczę wykańczającą walkę z patologią systemu, złośliwością urzędników i kłamstwami. Ex zdołała zmanipulować i przeciągnąć na swoją stronę resztki mojej dalszej rodziny, robiąc
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lipathor
Lipathor
30.04.2026, 20:26:42 via Wykop
  • 940
@retromirek: Trzymaj się Miras, masz dla kogo.
  • Odpowiedz
Kuntakintos
Kuntakintos
30.04.2026, 20:40:49 via Wykop
  • 406
@retromirek: Skąd jesteś? Też przechodzę przez trudny czas...
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
30.04.2026, 17:02:19
  • 507
#ekonomia #antykapitalizm #heheszki
duzy_krotki - #ekonomia #antykapitalizm #heheszki

źródło: isnt-this-extremely-uneducated-inflation-will-catch-up-v0-0ivxk7dd25yg1

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piratestorm
piratestorm
30.04.2026, 17:04:41 via Wykop
  • 222

Komentarz usunięty przez moderatora

adam-kminek
adam-kminek
adam-kminek
30.04.2026, 17:32:42 via Wykop
  • 355
@WhiskeyIHaze: czyli pozwolimy oligarchą kumulować astronomiczne majątki które pozwolą im do dociskania klasy średniej i niższej oraz do korumpowania polityków by ich chronić. świetny pomysł.
  • Odpowiedz
dlugijohn
dlugijohn
30.04.2026, 16:14:06
  • 676
Nie rozumiem tego bólu d--y o system kaucyjny w Polsce.

Jako posiadacz luksusowego apartamentu 34 m² rozwiązałem temat elegancko i systemowo, wystarczyło zamontować pod sufitem sieć rybacką. Wszystkie butelki i puszki po konsumpcji trafiają prosto tam. Zero bałaganu, zero problemu, trochę jak w porcie w Gdyni, tylko bliżej kuchni.

Jak sieć się zapełni (czyli średnio co kilka dni), robię standardową procedurę logistyczną: demontaż, załadunek na rower z przyczepką i wycieczka 15 km do najbliższego
dlugijohn - Nie rozumiem tego bólu d--y o system kaucyjny w Polsce.

Jako posiadacz l...

źródło: image

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
30.04.2026, 16:17:27 via Wykop
  • 500
@dlugijohn: świetny pomysł, w dodatku kapiące z puszek resztki piwa na kanapę automatycznie odświeżałyby tapicerkę nadając jej piwnego aromatu.
  • Odpowiedz
kocurrek32
kocurrek32
30.04.2026, 16:18:24 via Wykop
  • 82
@dlugijohn: nowy szyk mody
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
30.04.2026, 15:56:43
  • 578
Rosja 2021: Polska ma wyjść z NATO. Zajmiemy Ukrainę, państwa bałtyckie i zobaczymy co jeszcze, bo do Lizbony blisko

Rosja 2026: Panie Brezydcie Trumb czy może pan poprosicz Ukraińcuf żeby nie atakowali 9 maja w Moskwie? Jak nie to wyciekniemy panu nagrania.

Grzesiok - Rosja 2021: Polska ma wyjść z NATO. Zajmiemy Ukrainę, państwa bałtyckie i ...

źródło: FtOV_ocWAAALABX

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
30.04.2026, 16:03:29 via Android
  • 432
@Grzesiok: mam nadzieję, że przynajmniej jeden dron w-------i się w sam środek "parady zwycięstwa"
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent
30.04.2026, 16:38:21 via Wykop
  • 139
@Grzesiok:
mleko3-2procent - @Grzesiok:

źródło: 8821

Pobierz
  • Odpowiedz
bar125
bar125
30.04.2026, 13:42:48
  • 645
Microsoft traci może i -3%, ale jak wam powiem widzowie, że kupiłem go sprzedając mete, która dzisiaj traci -9% to tak samo jakbym zarobił +6% proszę państwa
#gielda
bar125 - Microsoft traci może i -3%, ale jak wam powiem widzowie, że kupiłem go sprze...

źródło: aqcdfd

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daretti877
daretti877
30.04.2026, 13:45:43 via Wykop
  • 337
@bar125: tak stracić to jak zarobić
  • Odpowiedz
Mamiser
Mamiser
30.04.2026, 13:46:04 via Wykop
  • 172
@bar125: i taki człowiek na giełdzie daleko zajdzie, mądrego to miło posłuchać
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
30.04.2026, 14:24:50
  • 673
#ukraina #rosja #wojna
robertkk - #ukraina #rosja #wojna

źródło: hdfdfhhdfdhfh

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
30.04.2026, 14:29:44 via Wypiek
  • 510
@robertkk czy oni zdają sobie sprawę że ich problemy dopiero się zaczynają?
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
30.04.2026, 14:33:50 via Wykop
  • 279
czy oni zdają sobie sprawę że ich problemy dopiero się zaczynają?


@dqdq1: tak, wczesniej nie nagrywali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Podcast_Echa_Antyku
Podcast_Echa_Antyku
26.04.2026, 16:59:01
  • 184
Najstarszym dywanem, jaki przetrwał do naszych czasów, jest dywan Pazyryk, ma około 2400 lat, bo datowanie radiowęglowe wskazuje na rok 400 przed naszą erą. Znaleziono go w 1949 roku na Syberii, w dolinie Pazyryk w Ałtaju, w scytyjskim grobowcu. Pracami kierował archeolog Siergiej Rudenko. Dywan jest wełniany, ma wymiary 183 na 200 centymetrów i naprawdę imponującą gęstość: około 360 tysięcy węzłów na metr kwadratowy, czyli więcej niż w wielu dzisiejszych dywanach. Zachował
PodcastEchaAntyku - Najstarszym dywanem, jaki przetrwał do naszych czasów, jest dywan...

źródło: 4216

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
26.04.2026, 17:35:35 via Wykop
  • 9
@Podcast_Echa_Antyku: Ciekawe.
#gruparatowaniapoziomu
  • Odpowiedz
Mpocztowski
Mpocztowski
Mpocztowski
27.04.2026, 11:55:15 via Wykop
  • 4
Ciekawe czy już wtedy wisiał na ścianie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
reaction_c
reaction_c
reaction_c
27.04.2026, 05:14:33
  • 968
WItam serdecznie #samochodoza #konfitura, widzów #polsat, miłośników #parkowanie W ramach wymiany kulturowej parę słów o parkowaniu w takim kraju jak Szwajcaria (już kiedyś robiłem podobny wpis, ale w temacie śmieci).

Zacznijmy od tego, że bezpłatne miejsca parkingowe w #szwajcaria to coś jakby jednorożec - właściwie nie ma. Strefy parkowania są wyraźnie oznaczone, a do ich oznaczania używa się 3 kolorów:
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andr3v
Andr3v
Andr3v
27.04.2026, 05:35:30 via Wykop
  • 346
@jas0n-statham: serio? Odpowiedź z chata gpt? xD
Wystarczy, że:
- między jezdnią, a chodnikiem jest pas zieleni i już nie wolno,
- wymaga jazdy wzdłuż po chodniku,
- jest to droga rowerowa, a dopiero potem chodnik,
- jest w
  • Odpowiedz
lucassith
lucassith
lucassith
27.04.2026, 05:42:42 via Wykop
  • 263
@jas0n-statham: a co tam po przecinku czacik napisał? Coś niewygodnego ale rozumiem że nie powiesz bo nie będziesz przecież psuł narracji, ja to rozumiem.
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0
27.04.2026, 06:38:34
  • 1333
Czy samochód jadący drogą powinien ustąpić pierwszeństwa pojazdowi, który chce wyjechać przez przejścia dla pieszych?

#konfitura #samochodoza #prawojazdy
o__0 - Czy samochód jadący drogą powinien ustąpić pierwszeństwa pojazdowi, który chce...

źródło: image

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
27.04.2026, 06:39:45 via Wykop
  • 606
@o__0: Tak, ale kierowca samochodu powinien pamiętać również o tym że przed przejściem z pojazdu należy wysiąść i przeprowadzić go przez przejście dla pieszych
  • Odpowiedz
skrytek
skrytek
27.04.2026, 07:33:02 via Wykop
  • 485
kierowca samochodu powinien pamiętać również o tym że przed przejściem z pojazdu należy wysiąść i przeprowadzić go przez przejście


@Tagliacozzo: @o__0: nie musi, bo to przejazd pieszo-samochodowy
skrytek - >kierowca samochodu powinien pamiętać również o tym że przed przejściem z p...

źródło: 898492384

Pobierz
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
27.04.2026, 06:21:34
  • 4468
Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zawsze.
Czas dać mu jasny znak, że jego działalność jest niepotrzebna. Odetnijmy go od oglądalności i zasięgów.
Gdy nie bedzie miał oglądalności, filmy nie bedą przynosić zysków i w końcu weźmie sie do uczciwej roboty!

Zasady:
1. Parkujcie w oznaczonych miejscach albo na ulicy jesli nie ma zakazów zatrzymania. Jazda po chodniku to podstawa jego filmów - jak nie bedzie tam samochodów
miodeksmrodek - Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zaw...

źródło: IMG_1429

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
27.04.2026, 06:26:02 via Wykop
  • 262
wyposażył cie w wózek


@miodeksmrodek: przecież oni mają te wózki, tylko wygodniej im zaparkować na chodniku i chodzić mniej. Kurier koło mojego ojca parkował na chodniku (żeby nie blokować samochodów), a i tak paczki ładował na wózek. O tyle dobrze, że po zwróceniu mu uwagi przestał tam tak stawać
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
Autor
27.04.2026, 06:48:30 via Wykop
  • 511
@Doktor_PajHiWo: ale dajesz wyedy kontent konfidentowi, wrecz wkladasz mu pieniadze do kieszeni
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
26.04.2026, 21:07:46
  • 69
Zejdźcie z drogi samochodowi jadącemu na was po chodniku, bo inaczej to pan kierowca się zdenerwuje i potem zrobi wypadek na jezdni, no i będzie na was.

Tak w Polsacie pan były policjant mówił.

#konfitura #polsatcwel
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Menel-san
Menel-san
26.04.2026, 21:11:05 via Wykop
  • 15
@ish_waw: trzensem siem i bojem siem
  • Odpowiedz
PiersKurczaka
PiersKurczaka
27.04.2026, 00:19:59 via Wykop
  • 2
@ish_waw: ale w sumie co miał powiedzieć, rzucajcie się pod koła? Jak jedzie debil to się ucieka, a nie czeka aż cię rozjedzie

Jak przechodzę przez jezdnię to też zawsze się rozglądam, nieważne że mam zielone, przecież nie będę umierać w imię obrony mojego pierwszeństwa

Kogoś kiedyś taki debil zabije i może wtedy poniesie konsekwencje, ale czemu tym zabitym miałbym być ja? Mi tam dobrze wśród żywych
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 130
  • Strona 9 z 130
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.08.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking