Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko185
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Stanislav94

Stanislav94

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 968
  • Znaleziska 192
  • Mikroblog 776
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2

40

Szczęśliwy koniec historii suma z jeziorka Balaton w Warszawie.

Szczęśliwy koniec historii suma z jeziorka Balaton w Warszawie.

Sum żyje. 57-letni obywatel Ukrainy deportowany + 5 lat zakazu wjazdu do UE.

Carnage666
z
fakt.pl
dodany: 17 godz. i 21 min temu
  • 17
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    warszawa
  • #
    sumtakzwanyolimpijczyk
  • #
    wedkarstwo
  • #
    ciekawostki
Stanislav94
Stanislav94 1 godz. i 48 min temu via Wykop
  • -1
I wilk syty i owca cała, a w zasadzie to nie owca a sum :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

czerwonykomuch
czerwonykomuch
przedwczoraj, 11:24:16
  • 2605
Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od rzeczywistości, a przed nami kolejna podwyżka, która uzasadniona zostanie koniecznością podania wody z kranu. Będzie to kosztowało biednych cieciembiordzów aż ułamek grosza, ale pozwoli uzasadnić podwyżkę kolejną podwyżkę cen - w końcu kolejny mikroapartament inwestycyjny sam się nie kupi, a poza tym oni mają koszta i ZUS!!!!!!!

Dlatego proponuję ogólnopolską akcję PODPIE*DOL RESTAURATORA.

Co do zasady, dowodem sprzedaży jest PARAGON FISKALNY pochodzący z
czerwonykomuch - Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od r...

źródło: IMG_2525

Pobierz
  • 286
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stanislav94
Stanislav94 przedwczoraj, 20:56:08 via Wykop
  • 0
@sberatel: myślę, że sprawę trzeba postawić jaśniej : "nie tylko" ale "też"
  • Odpowiedz
Stanislav94
Stanislav94 przedwczoraj, 20:59:30 via Wykop
  • 0
@szmichal: w punkt
  • Odpowiedz

1011

Ukraińska modelka pędziła w Warszawie 220 km/h. Mamy komentarz policji

Ukraińska modelka pędziła w Warszawie 220 km/h. Mamy komentarz policji

Media społecznościowe obiegły nagrania, na których widać, jak ukraińska celebrytka pędzi przez centrum Warszawy. Na jedn

Sopel74
z
o2.pl
dodany: 05.06.2026, 17:59:53
  • 151
  • #
    polska
  • #
    ukraina
Stanislav94
Stanislav94 06.06.2026, 06:02:43 via Wykop
  • 1
@buczkog: niestety ale realiach wojennych to kobiety robią zupełnie inne rzeczy niż bieganie między minami i granatnikami...
Stanislav94
Stanislav94 06.06.2026, 20:24:27 via Wykop
  • 0
@has-kr: coś w ten deseń :)
morgiel
morgiel
06.06.2026, 04:06:03
  • 557
morgiel

źródło: 710827349_36020100354300852_7470633941675837256_n

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stanislav94
Stanislav94 06.06.2026, 11:14:25 via Wykop
  • 0
@morgiel: a czy współczesna kobieta to zrobi xd
  • Odpowiedz

hung
hung
hung
04.06.2026, 04:30:59
  • 739
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stanislav94
Stanislav94 04.06.2026, 06:19:30 via Wykop
  • 13
@o__0: to jest piękny zwrot, powinien zostac młodzieżowym wyrażeniem roku
  • Odpowiedz
cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
31.05.2026, 20:34:02
  • 19
wczoraj zaczęłam szukać nowego partnera, ale jedyne co mam, to takie coś :/
i niby jak dalej prowadzić rozmowę z taką osobą?
#zwiazki #tinder #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski
cierpka-rzodkiewka - wczoraj zaczęłam szukać nowego partnera, ale jedyne co mam, to t...

źródło: image

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stanislav94
Stanislav94 01.06.2026, 05:38:13 via Wykop
  • 1
@cierpka-rzodkiewka: poinformował, że lubi
  • Odpowiedz
HardWax
HardWax
31.05.2026, 21:02:04
  • 127
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stanislav94
Stanislav94 01.06.2026, 05:34:24 via Wykop
  • 1
@eugeniusz_geniusz: i jeszcze nazywają to tradycją xd
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
31.05.2026, 17:55:25
  • 72
Wygląda jak zasadzka, muszę być ostrożny
Soothsayer - Wygląda jak zasadzka, muszę być ostrożny

źródło: 1000004439

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stanislav94
Stanislav94 01.06.2026, 05:31:37 via Wykop
  • 1
@Soothsayer:
Stanislav94 - @Soothsayer:

źródło: 7176

Pobierz
  • Odpowiedz

1324

Pół litra wody z kranu za darmo dla każdego klienta restauracji

Pół litra wody z kranu za darmo dla każdego klienta restauracji

Od 12 sierpnia restauracje, bary i kawiarnie mogą zostać zobowiązane do bezpłatnego podawania klientom do 0,5 litra wody z kranu na osobę

Victor_Manzon
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 29.05.2026, 23:06:35
  • 421
  • #
    polska
  • #
    restauracja
  • #
    jedzzwykopem
  • #
    ekonomia
Stanislav94
Stanislav94 31.05.2026, 04:22:43 via Wykop
  • 1
@OrionPSG: dodatkowo będzie opłata za serwis kranowy, bo kelnerzy dodatkowo zamiast wydawania i zbierania zamówień będą "musieli" śmigać kuchnia -sala, sala - kuchnia (jakby tego nie robili) i wydawać darmową (hurr durr) wode
Stanislav94
Stanislav94 31.05.2026, 04:24:31 via Wykop
  • 0
@mocten: zobaczycie bedą przelewac kranowke w PETy i kaucje dojebią do rachunku na koniec
727282771
727282771
29.05.2026, 10:33:07
  • 62
Jem teraz kebab

#przegryw
727282771 - Jem teraz kebab 

#przegryw

źródło: IMG_3868

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stanislav94
Stanislav94 29.05.2026, 20:44:56 via Wykop
  • 0
@727282771: ale cebuli Ci tam n------i
  • Odpowiedz
arkan997
arkan997
26.05.2026, 11:50:50
  • 147
Żegnaj biedo, piękna kusicielko
#wygryw #chwalesie
arkan997 - Żegnaj biedo, piękna kusicielko
#wygryw #chwalesie

źródło: 1000024840

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stanislav94
Stanislav94 26.05.2026, 20:31:29 via Wykop
  • 0
@arkan997: W jednej transakcji można wykożystać tylko jeden voucher xd
zrob zakupy za 317 zł i zapłać z voucherem 316,50 zł
  • Odpowiedz
mikserq21
mikserq21
mikserq21
26.05.2026, 11:16:06
  • 161
chłop ma urodziny, można brać po dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#urodziny #wykop30plus
mikserq21 - chłop ma urodziny, można brać po dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#urodziny #wykop30plus

źródło: miniaturkinowe1-rotated

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stanislav94
Stanislav94 26.05.2026, 20:29:10 via Wykop
  • 2
@mikserq21: a gdzie paryskie z galaretką?
  • Odpowiedz

vieniasn
vieniasn
26.05.2026, 15:33:07
  • 231
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stanislav94
Stanislav94 26.05.2026, 20:27:18 via Wykop
  • 0
@vieniasn: nabili Cię w balona, w trąbę Cię zrobili, wystrychnęli na dudka siarczyście
  • Odpowiedz
CzarnaAlbinoska
CzarnaAlbinoska
CzarnaAlbinoska
26.05.2026, 17:13:53
  • 364
A takie bento robię mężowi na nockę ^^
grilowany wrap z domową pasta z tuńczyka, ogórkiem i sałatą, jajko z majonezem, grillowana cukinia w panierce z parmezanu, polana sirracha mayo, dodatki rzodkiewki w kwiatki (wyglądają retarded ale nie umiem jak japońce), na górze śliwka w plasterkach i czereśnie, koreański pikantny smaczek, ciastko z serem i solą i kostka czekolady w pudełeczku ^^
#gotujzwykopem
CzarnaAlbinoska - A takie bento robię mężowi na nockę ^^ 
grilowany wrap z domową pas...

źródło: 1000017803

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stanislav94
Stanislav94 26.05.2026, 20:24:31 via Wykop
  • 1
@14latnawykopie: *bęto
  • Odpowiedz

185

Podatek od kaucji za butelki. Fiskus patrzy uważnie na system

Podatek od kaucji za butelki. Fiskus patrzy uważnie na system

Jeśli zbieranie ma charakter okazjonalny, to można kwalifikować je jako przychód z innych źródeł, który rozlicza się rocznie w PIT-36 (12% lub 32%). Jednak jeśli osoba robi to w sposób systematyczny, bez przerwy i zorganizowany, powinna zarejestrować się w CEIDG, opłacać składki i podatek dla JDG.

Zbychu222
z
bankier.pl
dodany: 25.05.2026, 16:24:13
  • 95
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
Stanislav94
Stanislav94 26.05.2026, 05:37:02 via Wykop
  • 7
@CapsLock3: Żule będą musiały pozakładać jdg i bedą narzekać, że "łooo panie najpierw musze na zusy nazbierać puszek a co mi na chleb zostanie"

470

W Orange wdrożono AI analizującą efektywność pracowników

W Orange wdrożono AI analizującą efektywność pracowników

W Orange narasta konflikt wokół wdrażania narzędzi AI, które analizują rozmowy i lokalizację pracowników w czasie rzeczywistym.

Victor_Manzon
z
benchmark.pl
dodany: 25.05.2026, 05:26:43
  • 95
  • #
    europa
  • #
    orange
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    prawapracownicze
  • #
    mobing
Stanislav94
Stanislav94 26.05.2026, 05:13:07 via Wykop
  • 1
@JoBackManhorse: po co ? xd
snorli12
snorli12
23.05.2026, 18:11:05
  • 495
Zaśmiane #latwogang
snorli12 - Zaśmiane #latwogang

źródło: 10664

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stanislav94
Stanislav94 24.05.2026, 05:18:42 via Wykop
  • 0
@snorli12: Da rade, prosze wyjść i oczekiwać na możliwość zrobienia zdjęcia.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz

Miguelos
Miguelos
23.05.2026, 12:51:32
  • 325
Gościu płaci przy kasie na stacji benzynowej a jego pies liże czekolady. Oczywiście typa to nie obchodzi. Czy Wy psiarze macie rozum i godność człowieka?
#psiarze #psy #bekazpsiarzy #bekazpodludzi #polska
Miguelos - Gościu płaci przy kasie na stacji benzynowej a jego pies liże czekolady. O...

źródło: image_picker_AA6E7C2F-43A8-43DB-AFD4-71B1219C9781-10611-0000012EDB6F4B05

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stanislav94
Stanislav94 23.05.2026, 21:42:22 via Wykop
  • 0
@Miguelos: trzeba było rozpakować i dać pieskowi do zjedzenia, właściciel by się ucieszył
  • Odpowiedz

sokool
sokool
23.05.2026, 15:12:11
  • 1008
58 zł lemoniada xD #wroclaw #jedzenie71
sokool - 58 zł lemoniada xD #wroclaw #jedzenie71

źródło: IMG_1203

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stanislav94
Stanislav94 23.05.2026, 21:40:26 via Wykop
  • 0
@sokool: przecież ceny paliwa poszły do góry, a przecież szef musi się pokręcić porshe i poudawać, że jeździ na spotkania
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Stanisu0142aw

  • Ogrodnik wizjoner
  • Polsza

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.02.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 23.02.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking