Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
radek7773
radek7773

radek7773

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4062
  • Znaleziska 47
  • Mikroblog 4015
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 11
radek7773
radek7773
radek7773 przedwczoraj, 14:17:07
  • 557
RYKNĄŁ po Turecku, powtarzam RYKNĄŁ po Turecku!!!!

#polityka #bekazpisu
radek7773 - RYKNĄŁ po Turecku, powtarzam RYKNĄŁ po Turecku!!!! 

#polityka #bekazpisu

źródło: 1000007623

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

evancito
evancito
przedwczoraj, 14:18:11 via Wykop
  • 546
@radek7773: jak jest "koń zwalony" po turecku?
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
przedwczoraj, 14:19:32 via Android
  • 597
@radek7773: oho, teraz gadanie w obcych językach jest dobre. Tusk raz coś po niemiecku powiedział to do teraz uważają go za folksdojcza.

Ciekawe czy Max stękał po turecku, gdy walił do tego wpisu?
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773 20.06.2026, 19:49:59
  • 278
I tak to się kręci w tym Pisowskim przekazie, jaka by nie była decyzja to jest to najlepsza najbardziej strategiczna decyzja xD

#bekazpisu #polityka #ukraina #polska
radek7773 - I tak to się kręci w tym Pisowskim przekazie, jaka by nie była decyzja to...

źródło: 1000006812

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T
20.06.2026, 19:58:36 via Wykop
  • 151
@radek7773: Bo pisowska. Oni sprzedaliby ten kraj a ich sekta będzie klaskać uszami i dorabiać na to filozofię bo przecież decyzja pisowska to musi być dobra.
  • Odpowiedz
Baleburg
Baleburg
20.06.2026, 21:05:52 via Wykop
  • 37
@radek7773: Dwójmyślenie oznacza przede wszystkim wyznawanie dwóch sprzecznych poglądów i wierzenie w oba naraz. Partyjny inteligent wie, kiedy powinien zmienić swoje wspomnienia, a zatem w pełni się orientuje, że przekręca fakty; równocześnie jednak, dzięki dwójmyśleniu, święcie wierzy, iż prawda nie została pogwałcona. Proces ten musi być świadomy, gdyż inaczej brakowałoby mu precyzji, a zarazem bezwiedny, aby człowiek nie zdawał sobie sprawy z faktu dokonania fałszerstwa, bo to mogłoby wywołać w
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773 17.06.2026, 05:20:42
  • 640
Mam znajomych w Niemieckim T-Mobile i Makro.. sytuacja jest tragiczna, zaczęły się pierwsze zwolnienia, firmy są na skraju bankructwa

XD

#bekazpisu #tvrepublika #polityka
radek7773 - Mam znajomych w Niemieckim T-Mobile i Makro.. sytuacja jest tragiczna, za...

źródło: 1000006561

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gieekaa
Gieekaa
17.06.2026, 06:00:41 via Wykop
  • 389
@radek7773: Podobno w Kauflandzie takie pustki że brakuje wózków.
  • Odpowiedz
Hrjk
Hrjk
17.06.2026, 06:14:15 via Android
  • 237
@radek7773: a Passata też sprzeda?
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773 16.06.2026, 20:44:30
  • 16
Następne upamiętnienie Polaków będzie w Rosji jak rozumiem? Niech tam się wykażą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #polityka #polska
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404
16.06.2026, 20:47:35 via Wykop
  • 6
Następne upamiętnienie Polaków będzie w Rosji jak rozumiem? Niech tam się wykażą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@radek7773: Nie, tam nie będzie upamiętnienia bo Rosja to przecież według nich normalny kraj i ostoja normalności bo zakazali gejów. A poza tym jeszcze omon faktycznie brutalnie by ich zezłomował i dostaliby z miejsca karę łagru albo coś takiego nie byłoby tak łatwo jak z Niemcami ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
16.06.2026, 20:49:06 via Wykop
  • 3
@radek7773: nie no tyle to nie
eSUBA94 - @radek7773: nie no tyle to nie

źródło: image

Pobierz
eSUBA94 - @radek7773: nie no tyle to nie
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773 16.06.2026, 17:07:26
  • 361
Ale jak to??? To w jedynej POLSKIEJ stacji były Niemieckie reklamy????
#polityka #bekazpisu #tvrepublika
radek7773 - Ale jak to??? To w jedynej POLSKIEJ stacji były Niemieckie reklamy????
#p...

źródło: 1000006546

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kieranz
Kieranz
16.06.2026, 17:08:52 via Wykop
  • 201
@radek7773: Republika ma na rękach krew naszych husarzy, taka jest prawda
  • Odpowiedz
JuliuszSlowacki
JuliuszSlowacki
16.06.2026, 17:12:32 via Wykop
  • 215
@radek7773: Straty wyceniono na 12,50
  • Odpowiedz
uranium14
uranium14
01.06.2026, 10:25:07
  • 5
Kiedy w końcu ten PiS przestanie kraść?
#polityka #bekazpo
uranium14 - Kiedy w końcu ten PiS przestanie kraść?
#polityka #bekazpo

źródło: IMG_1511

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

radek7773
radek7773
radek7773 01.06.2026, 10:33:46 via Android
  • 18
@uranium14: taki szczegół że pracuje tam od 2015r ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773 30.05.2026, 13:34:12
  • 331
A jak tam SAFE Nawrockiego? Ile już tych zysków z NBP przekazali na zbrojenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda że rząd nie przypomina o tym i nie dopytuje ludzi Nawrockiego jak i samego PiS jak się sprawy mają..

#polityka #polska #bekazpisu #safe
radek7773 - A jak tam SAFE Nawrockiego? Ile już tych zysków z NBP przekazali na zbroj...

źródło: 1000005154

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idaho597
Idaho597
30.05.2026, 13:40:12 via Wykop
  • 224
@radek7773: Tusk powinien dzwonić codziennie o 5:30 do Batyra i pytać: gdzie są pieniądze?
  • Odpowiedz
Smarek37
Smarek37
30.05.2026, 15:02:14 via Wykop
  • 159
@radek7773: spokojnie, na razie batyr jeszcze obniża ceny prądu, żeby już Czarnek mógł zdjąć to oze sroze.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773 28.05.2026, 11:30:42
  • 133
To w końcu jak to z tymi sądami jest? Jak wyrok po myśli PiS to wolne i dobre sądy, jak odwrotnie to sądy Tuska? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #bekazpisu
radek7773 - To w końcu jak to z tymi sądami jest? Jak wyrok po myśli PiS to wolne i d...

źródło: 1000005054

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shitman6
shitman6
28.05.2026, 11:38:31 via Android
  • 200
@radek7773: Jak na korzyść PiS to wyroki są sprawiedliwe, a służby Tuska nieudolne, a jeśli na niekorzyść to sądy są upolitycznione i stronnicze i cała machina działa przeciw niewinnym pisowcom. Proste.
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
28.05.2026, 12:14:50 via Wykop
  • 24
@radek7773: odblokowano mu hajs ale nic nie napisano ze nie jest winny
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773 27.05.2026, 05:58:42
  • 303
Sprawców fałszywych alarmów znaleźli więc wracamy z tematem xD

#polityka #bekazpisu
radek7773 - Sprawców fałszywych alarmów znaleźli więc wracamy z tematem xD

#polityka...

źródło: 1000005019

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plejton26
plejton26
27.05.2026, 06:02:32 via Wykop
  • 174
@radek7773: Batyr musi znowu jakieś gównoreferendum wymyślić, żeby był temat zastępczy xd
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
27.05.2026, 06:12:40 via Android
  • 118
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773 25.05.2026, 09:51:42
  • 26
Ja tylko żartowałem!! XD

#polityka #polska #bekazpisu
radek7773 - Ja tylko żartowałem!! XD

#polityka #polska #bekazpisu

źródło: 1000004935

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Basiura89
Basiura89
25.05.2026, 09:56:34 via Wykop
  • 1
@radek7773: cyrk
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
25.05.2026, 09:59:58 via Android
  • 9
@radek7773: rozumiem, że jak coś stanie się kibolowi, to nie będzie wina Tuska tylko tych Parysów z ROG?
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
24.05.2026, 11:29:26
  • 61
może ktoś mi po krótce streścić genezę jak to się stało że kanał zero strimuje non stop z mobilnego centrum dowodzenia tą akcje?
darmowe budowanie sobie zasięgów, subów, wycierania mordy tą akcją czy co?
czy może zwyczajnie wyczuli temat pragnięć swoich widzów?

#kanalzero #latwogang
eSUBA94 - może ktoś mi po krótce streścić genezę jak to się stało że kanał zero strim...

źródło: image

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

radek7773
radek7773
radek7773 24.05.2026, 11:31:15 via Android
  • 33
@eSUBA94: ogólnie mieli zgodę od latwogang ale wiadomo bezinteresownie tego nie robią ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773 24.05.2026, 11:28:34
  • 24
Tylko Kierwinski? Cały rząd do dymisji i od jutra władze przejmuje Nawrocki!!!!
Jak tak można żeby przyjmować zgłoszenie alarmowe i wysyłać strażaków na miejscu?? (Swoją drogą jakby nikt nie zareagował to byłoby ze "służby" Tuska nie dbają o bezpieczeństwo prezydenta xD)
No i straż pożarna i policja do wywalenia, od jutra bezpieczeństwem kraju będzie zajmować się Ruch Obrony Granic

#polityka #kanalzero #bekazpisu #polska
radek7773 - Tylko Kierwinski? Cały rząd do dymisji i od jutra władze przejmuje Nawroc...

źródło: 1000004786

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walciak
walciak
walciak
24.05.2026, 12:24:13 via iOS
  • 2
@yaah: tak, to Ksysio Stanoski był, chciał mieć materiał dla mariuszy
  • Odpowiedz
radkoski
radkoski
24.05.2026, 12:32:57 via Wykop
  • 3
@radek7773: Mazurek ze Stanowskim weszli w dupę PiSuarom i się tam urządzili 😎
  • Odpowiedz
Kuklak
Kuklak
23.05.2026, 14:19:58
  • 0
#latwogang ma ktoś tego mema:
członkowie zarządu xtb zen itd. jak latwogang zaczyna kolejna akcję?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

radek7773
radek7773
radek7773 23.05.2026, 14:33:39 via Android
  • 1
@Kuklak: to zdjęcie
radek7773 - @Kuklak: to zdjęcie

źródło: 1000004758

Pobierz
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
23.05.2026, 13:51:45
  • 2
#latwogang Policja z--------a na sygnale, ale peloton nieugięty nie zjedzie na bok - wszystko dla Maksia
adam-pajac - #latwogang Policja z--------a na sygnale, ale peloton nieugięty nie zjed...

źródło: policja

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

radek7773
radek7773
radek7773 23.05.2026, 13:53:09 via Android
  • 0
@adam-pajac: bo ta policja im blokuje drogi żeby mogli jechać, po to tam jadą xD
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773 23.05.2026, 13:55:10 via Android
  • 0
@adam-pajac: nie, chwilę później zablokował rondo na które wjeżdżali
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773 18.05.2026, 09:43:59
  • 1118
Jak to było? Gest sztyletu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka. #bekazpisu #polska
radek7773 - Jak to było? Gest sztyletu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka. #bekazpisu #polska

źródło: 1000004541

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MotorParowy
MotorParowy
18.05.2026, 10:11:28 via Wypiek
  • 760
@radek7773 teraz to wyjątkowa sytuacja lewaku
  • Odpowiedz
pozdroxxx666
pozdroxxx666
18.05.2026, 10:24:57 via Wykop
  • 344
@radek7773: Na pewno trzymała za plecami kartkę z serduszkiem dla Pana Prezydenta w którym, co oczywiste, jest zakochana. Chciała jednak ukryć ja przed pierwszą damą żeby nie była zazdrosna.

Eh, w ogóle nie rozumiecie współczesnej polityki
  • Odpowiedz
EkspertEverything
EkspertEverything
24.04.2026, 07:33:19
  • 326
Telewizja Republika znalazła nowy cel zbiórki. Tym razem potrzebują 300 000 zł na... "trasmisję uroczystości 3 maja" XD
#bekazpisu #neuropa #polityka
EkspertEverything - Telewizja Republika znalazła nowy cel zbiórki. Tym razem potrzebu...

źródło: 2864

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

radek7773
radek7773
radek7773 24.04.2026, 08:13:03 via Android
  • 190
@EkspertEverything: i dziwnym trafem do 30 kwietnia bedzie powoli rosło ale wieczorem magiczne 100% się pojawi xD Bo przecież jak nie uzbierają to nie będą mogli transmitować? No bo jak bez pieniędzy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773 22.04.2026, 13:11:31
  • 37
Poważna telewizjia (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#bekazpisu #polityka #polska
radek7773 - Poważna telewizjia (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#bekazpisu #polityka #polska
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malin90
malin90
malin90
22.04.2026, 13:14:08 via Wykop
  • 29
@radek7773: I oni chcą, żeby ich "dziennikarzy" traktować poważnie.
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
22.04.2026, 13:14:10 via Wykop
  • 16
@radek7773: Wiesz w rozumieniu ich elektoratu to jest coś złego jakby mu jacyś Niemcy zaczęli śpiewać i złożyli życzenia, więc i dowcip pewnie jest dla nich taki, że boki zrywać
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773 20.04.2026, 17:07:47
  • 893
Miałem głosować na PiS ale skoro Tusk jest tak potężny że dyktuje krajom UE z kim mają się spotkać to jednak zagłosuje na KO
Widocznie ma tam najwięcej do gadania i takich przywódców nam potrzeba
#polityka #polska #bekazpisu
radek7773 - Miałem głosować na PiS ale skoro Tusk jest tak potężny że dyktuje krajom ...

źródło: 23736

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31
20.04.2026, 17:11:30 via Wykop
  • 473
@radek7773: Po co mialby sie spotkac z prezydentem skoro prezydent sam z siebie nic nie moze? I skoro stoi wbrew stanowiskom rzadu
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
20.04.2026, 17:22:00 via iOS
  • 260
@adam-pajac: siedziałby, tylko niejaki Andrzej Duda ulaskawil kolegę
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773 17.04.2026, 12:46:10
  • 40
A do północy jeszcze sporo czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #polska #bekazpisu #tvrepublika
radek7773 - A do północy jeszcze sporo czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #polska #bekazpis...

źródło: 23525

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanAlbert
PanAlbert
PanAlbert
17.04.2026, 14:39:18 via Wykop
  • 0
@radek7773: można tak twittera Tuska sprawdzic ze slowem PiS xD
  • Odpowiedz
JemKredki1983
JemKredki1983
17.04.2026, 15:47:31 via Wykop
  • 2
@radek7773: Panie złoty ... idziemy na rekord
JemKredki1983 - @radek7773: Panie złoty ... idziemy na rekord

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773 25.03.2026, 08:55:59
  • 223
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzesiok
Grzesiok
25.03.2026, 09:11:20 via Wykop
  • 42
@radek7773: przy nim trzaskowski to urodzony zwycięzca. Tragedia
  • Odpowiedz
bardzospokojnyczlowiek
bardzospokojnyczlowiek
25.03.2026, 11:49:54 via Wykop
  • 11
Błaszczak wysłał na tanks@germany.gov.pl ale nikt nie odpowiedział.


@Petururururu: przecież każdy wie że powinien wysłać na tanks@deutschland.gov.de
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.06.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.08.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking