
Polak przejechał Maluchem 13.000km po Ameryce Północnej = #nikogo na wykopie

Tymczasem na międzynarodowym 9gagu nawet jakieś zainteresowanie jak na mało interesujący dla obcokrajowców temat (nie mają pojęcia co to Maluch i jaki to wyczyn przejechać nim 13.000km na strzała). Brawo Polacy, duma rozpiera jak głęboko w dupie możecie mieć osiągnięcia innych Polaków.
z- 27
- #
- #
- #
- #
- #
- #














