To pozwala na wyciągnięcie dosyć ciekawych wniosków, iż każdy normalnie i tak jest na b----e.
@Estetykatopodstawa: Albo pomyśleć o tym, że liczy się też coś takiego jak czas reakcji czy długość kończyny czy wzrost gdy są to różnice setnych sekund
Czy znacie jakąś dobrą alternatywę dla Stravy? Zacząłem jeździć na rowerze i chcę sobie mierzyć czas, prędkość i spalone kalorie. Strava to g---o wg mnie. Za dużo się tam dzieje. Co chwile popupy żebym kupił subskrypcję, jakieś pytania z d--y czy chce poszukać znajomych albo udostępnić swoją trasę w jakimś rankingu. A już czarę goryczy przelało to, że zrobiłem trasę z włączoną apką i nie zmierzyło mi spalonych kalorii. Się okazało, że
Pojechałem sobie podjechać podjazd za Wisłą na krajówce, bo mam tam jeden z ulubionych segmentów na Strava i g---o - musiałem hamować przed autami, które z jakiegoś znanego tylko kierowcom powodu jechały 20kmh. Nie było przed nimi żadnych rowerzystów, tira ani traktora. Po prostu wylosowali jeden z drugim prawo jazdy w czipsach i nie potrafią dwóch serpentyn wjechać bez redukcji na dwójkę. W dodatku nie
Zestawienie "umiejętności" mojego bota "ejaj" który ogarnia moje zmęczenie i regenerację w treningu siłowym. Brakuje tu informacji że z hevy czyta też notatki do treningu/ćwiczeń - subiektywne informacje, które często robią robotę i zmieniają kontekst związany z daną sesja, stanem w którym mogę być lub jestem.
Naklepanie treningu, dowalenie objętości to pikuś, zregenerowanie się po tym, żeby podejść do kolejnej sesji i osiągnąć założony cel to już inna para kaloszy. Niektórzy uważają że regeneracja
Załatwiał ktoś z Was sobie skierowanie na rehabilitację kręgosłupa? Mam niby długoletni problem, uniemożliwiający normalne funkcjonowanie. Zastanawiam się czy by mi się nie udało dostać na to. Niby w terminach NFZ, widać że one są na bieżąco ale nie za bardzo się orientuje czego one dotyczą. Nawet chyba poz mógłby wypisać pilne, jak dostarczę dokumentację z kilku ostatnich lat plus teraz z nowego problemu? Bo do tych fizjo na swoj koszt do
@interpenetrate: Rehablitacja wobec dyskopatii = ćwiczenia siłowe + stretching. Na NFZ Ci tego nie pokażą bo u nas w PL "nie istnieje" rehabilitacja w tej kwestii
Byłem ostatnio u fizjo, i doradził mi hiptrusty które mi rozerwały krążek międzykręgowy i mam przynajmniej tydzień z głowy aż zacznę normalnie chodzić. (ćwiczenie było źle dobrane do mnie, leciał książkowo widocznie). Najlepsze że jak się pyta chatagpt o takie rzeczy, to pisze że jest tylko ai i należy konsultować się ze specjalistą bo można żeby go nie pociągnąć do odpowiedzialności. A co jak specjalista jest specjalistą to można go pociągnąć do
@interpenetrate: Po pierwsze to HT przy Twoim schorzeniu, jeśli wykonywane bez ciężaru dodatkowego i nie przy ostrym stanie, ma bardzo znikome możliwości "rozerwania krążka międzykręgowego". Po drugie - nawet mimo tego "świstka" możesz wytoczyć proces cywilny wobec fizjoterapeucie jeśli masz czas i pieniądze
Zrobię gdzieś we wrocku taki podstawowy bike fitting? Nie za tysiąc złotych, bo jeżdżę do 100km max na rowerze crossowym ale n------a mnie kark i nadgarstki. #rower #wroclaw
Szukam speca od fizjoterapii ręki/barku/szyi w Warszawie i okolicach. Na czym polega problem?
Nie jestem w stanie grać w gry np. w counter-strike/league of legends, bo nie mam siły w ręce, pogram pół godziny i głównie w przedramieniu już czuje znaczne zmęczenie, które powoduje spadek precyzji i zręczności. Dodatkowe objawy, to np. skurcze i sztywnienie dłoni przy myciu zębów, przy mieszaniu ciasta ręką, drętwienie ręki przy niesieniu reklamówki, drżenia palców, całego przedramienia,
@RenoJackson: USG kanału nadgarstka, pełne badania krwi, badania krwi w kierunku tężyczki utajonej. Skorelować ze sobą i z badaniem MRI kręgosłupa szyjnego. Do tego sprawdzić dokładnie pozycje w jakiej trzymasz kończynę górną w trakcie gry i prześledzić czy gdzieś samodzielnie nie uciskasz któregoś nerwu.
@RenoJackson: Wydaję mi się po tym co piszesz, że sam się zdiagnozowałeś za pomocą wiedzy dostępnej w Internecie i szukasz kogoś kto Ci to "potwierdzi" :)
@RenoJackson: Ciężko bo może być na różnych poziomach - ale jeśli "EMG KG - czysto" to albo EMG źle zrobione albo problem stricte leży w odcinku szyjnym
Na razie dojeżdżam te co były w komplecie z kołami i chciałbym wiedzieć czego szukać i jak wpływają na powierzchnię hamowania inne klocki, czy nie są zbyt agresywne dla struktury obręczy np: Black Prince’
Jeśli leci się na samym testosteronie i ktoś ma już ustaloną dawkę inhibitora, przy której czuje się okej i zbija ona E2 przykładowo do górych widełek, to potem wrzucając np Proviron albo Winstrol 25-50mg dziennie powinien tę dawkę AI zbić? No i pytanie, czy po takim zabiegu E2 będzie realnie niższe, czy w laboratorium wynik będzie ten sam, a odczuwanie tego E2 będzie jakby było niższe? Pytam, bo ostatnio widziałem ciekawy komentarz
#mikrokoksy #silownia #bieganie są tu jakieś chłopy 100kg+ co biegają? Do końca roku muszę zrobić pod wojsko 3 km w 13 min. I zastanawiam się czy da się to zrobić z wagą ok 100-105 kg. Czy jednak trzeba ciąć kalorie i chudnąć do 90-95 kg. Na tą chwilę mam czas ok 14,5 min i ucięcie 1,5 minuty wydaje się kosmosem
@markov90: Jestem ja, ostanie zawody jw. 5km w 18:07, brutto ważyłem ~99kg. Tylko trochę już trenuję sporty wytrzymałościowe. Ogólnie każdy jeden kilogram w dół „czuć” pod kątem wydolności na płucach więc im więcej zejdzie z Ciebie tym będzie łatwiej. Zacznij biegać spokojnie sobie po 5-8km, zacznij raz w tygodniu robić jakieś biegi interwałowe po 400-1000 metrów, do tego jeśli masz czas jeździj na rowerze tak dużo jak tylko możesz (to
Taki dzień jak dziś zasługuje na to, bym określił go jako DZIEŃ KONIA! Na zdj nowy asfalt w Kampinosie, Górki-Sowia Wola PS. Dzięki @Poemat za podpowiedź w sprawie opon. GP5000 dały mi +3 km/h do avg. :D
planuję zakup m240i, warto dopłacać do xDrive czy można brać RWD? nigdy nie miałem RWD samochodu, 6 lat jeżdże napędem na prżód (1.6 180km), pozabijam się w zimie? na oponach nie planuje oszczędzać, będę brał topke (budżet 8-10k na opony zimowe)
Radosław Gołębiowski został przyłapany na oszukiwaniu podczas Trans Balcan Race.
Legenda polskiego Ultra okazała się zwykłym oszustem. Ehh kolejny karaś.
https://www.instagram.com/p/DZHEKRBCGrX/?img_index=1
#rower #afera
źródło: image
Pobierz@Estetykatopodstawa: Albo pomyśleć o tym, że liczy się też coś takiego jak czas reakcji czy długość kończyny czy wzrost gdy są to różnice setnych sekund