Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Nottingham
Nottingham

Nottingham

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 442
  • Znaleziska 13
  • Mikroblog 429
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 11
daniello87
daniello87
15.05.2026, 19:46:57
  • 47
PIĄTKOWA LISTA OBECNOŚCI TAGU #przegryw
Jesteś, zapisz się.
daniello87 - PIĄTKOWA LISTA OBECNOŚCI TAGU #przegryw 
Jesteś, zapisz się.

źródło: 1000028293

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 15.05.2026, 20:37:53 via Wykop
  • 3
@daniello87: Ej, Dexter miał akurat fajne i urozmaicone życie mimo wszystko.
  • Odpowiedz

441

Rosja morduje cywilów w ogromnej skali. Dokładne liczby szokują

Rosja morduje cywilów w ogromnej skali. Dokładne liczby szokują

Dmytro Łubinec poinformował, że od początku 2025 r. w wyniku działań Rosji na Ukrainie zginęły 2514 osób cywilnych, a ponad 12 tys. zostało rannych. Przekazał również że od rozpoczęcia pełnoskalowej rosyjskiej inwazji w lutym 2022 r. życie straciło już ponad 15 tys. cywilów, w tym blisko 700 dzieci.

Kolekcjoner_dusz
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 13.05.2026, 12:43:46
  • 142
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
Nottingham
Nottingham
Nottingham 13.05.2026, 21:57:55 via Wykop
  • -4
Nie no, przepraszam, całym sercem jestem za Ukrainą i cieszę się, że nie musimy sami przelewać krwi na froncie, ale po takim tytule oczekiwałem setek tysięcy morderstw, a nie kilku tysięcy. Muszę zakopać za informację nieprawdziwą.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 13.05.2026, 22:23:35 via Wykop
  • 3
@krzywy_kanister: No wybacz, ale w strefie aktywnej wojny kilka tysięcy rannych/martwych osób przez pół roku to jest nic, wręcz wskazuje na to, że obie strony starają się mocno pod tym kątem kontrolować. Jasne, każde życie jest "bezcenne", ale bądźmy realistami.
Nottingham
Nottingham
Nottingham 14.05.2026, 12:44:27 via Wykop
  • 0
@kocimietka_BB: @SarahC: Powtórzę się, bo jakaś dziwna dyskusja wam tu wyszła. Nigdzie nie neguję, że to nie są zbrodnie i nigdzie nie twierdzę, że ofiarom nie współczuję. Ale tytuł mówi o "mordowaniu w ogromnej skali", a opis mówi o 15 tysiącach zabitych w przeciągu 4 lat. "Mordować w ogromnej skali" to mordował aparat Hitlera czy Stalina. Jak na wojnę trwającą tyle lat i ciągłe b-----------e ukraińskich miast to
Arutam2002
Arutam2002
13.05.2026, 22:04:18
  • 74
#przegryw nie moglem sie powstrzymać, wpierdzielilem całą tabliczke czekolady, a miałem na jutro zostawić. Huop typu ptasibrzuch obżarł sie na noc
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 13.05.2026, 22:25:34 via Wykop
  • 2
@Arutam2002: Brzmi jak norma. Osobiście nie znam nikogo, kto miałby otwartą tabliczkę czekolady w domu. Zawsze kończy się na pożarciu całości.
  • Odpowiedz
rzuf22
rzuf22
rzuf22
13.05.2026, 13:06:21
  • 4
Dzisiaj na tym tagu padliście ofiarą politycznej manipulacji.

Uśmiechnijcie się brygada lewacka!


@fremmm próbował wam wmówić - i po plusach i komentarzach widzę sukces - że projekt przeszedł, jest autorstwa lewactwa, a prawica dzielnie walczyła o prawa antypsiarzy.
rzuf22 - Dzisiaj na tym tagu padliście ofiarą politycznej manipulacji.
Uśmiechnijcie ...

źródło: ec8eb35ca28b1bf783bc2899543ec131dc144f80cc489e621c8c6ce2336fb3c4

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 13.05.2026, 19:42:24 via Wykop
  • 0
@rzuf22: Czytałeś w ogóle mój komentarz czy tak na pałę skopiowałeś wszystkie które tam były?
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
13.05.2026, 06:02:14
  • 87
#gielda czy warto posłuchać i zapakować się po kule?
nabla-delta - #gielda czy warto posłuchać i zapakować się po kule?

źródło: 1000016821

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 13.05.2026, 08:45:31 via Wykop
  • 2
trochę ryzykownie pakować do jednego samolotu szefów spółek


@Griev: Czemu? Przecież oni nic nie robią, to tylko figuranci.
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm
13.05.2026, 04:57:24
  • 55
Uśmiechnijcie się brygada lewacka!
#psiarze
fremmm - Uśmiechnijcie się brygada lewacka!
#psiarze

źródło: 684186473_122164862108953431_1491307550974302649_n

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 13.05.2026, 08:43:45 via Wykop
  • 3
@fremmm: Beka z priorytetów wykopków. Podatki złe, no chyba że od czegoś czego nie lubię, to wtedy nakładajcie ile wlezie.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
11.05.2026, 11:35:43
  • 1223
Polski deep state ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #heheszki
Czoso - Polski deep state ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #heheszki

źródło: 1000058431

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 11.05.2026, 17:45:49 via Wykop
  • 3
@Mew151: Ale rozumiesz, że można uważać micka za debila i jednocześnie j---c deweloperów? To się nie wyklucza


@wietnamiec: Przecież ona niczego sobą nie reprezentuje, to jest typ człowieka, który napisze do innego "wyj xD" - po co w ogóle wchodzić tutaj w interakcje?
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
11.05.2026, 09:16:45
  • 271
#polityka PiS oddał władze 2.5 roku temu a i tak codziennie muszą się tłumaczyć z afer. Jak nie Ziobro to Zonda krypto. Jak nie Zonda to rars. Co to była za ekipa xD
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 11.05.2026, 10:41:42 via Wykop
  • 3
Ale wychodzi Czarnek czy inny Morawiecki to zamiast o programie tłumacza się z afer.


@badreligion66: Nie no, nie przesadzaj, Czarnek przecież mówił o programie, np. zalecał robić dzieci nawet jak się nie ma mieszkań.
  • Odpowiedz
paluszki_rybne
paluszki_rybne
11.05.2026, 05:22:02
  • 275
Nienawidzę tych bambinistów z psami. Lezie taka stara torba, psa spuszcza na 3m, żeby na gołębia mógł się zaczaić, oczywiście myślę sobie, co myślę o tym, ale spieszyłem się, więc dosyć szybko ją wyminąłem, a gołąb wleciał w powietrze, a ten durny kundel mi zrobił rundkę wokół nóg i dosłownie jak w kreskówkach się wywaliłem. No to z ryjem na nią, że po co tak robi, a ta, że piesek pobawić się
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 11.05.2026, 07:21:36 via Wykop
  • 0
Będę forsował i podpisywał się rękami i nogami, za wszystkim co będzie ograniczeniem dla sierściuchów w mieście, szcza, sra i przeszkadza


@paluszki_rybne: Ale samemu już z inicjatywą nie wyjdziesz, bo faktycznie trzeba byłoby coś zrobić, a nie tylko pluć na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
10.05.2026, 14:34:05
  • 731
karakan już wie, że w 2027 Polaków weźmie za mordy i domknie system. Bo szybko Polakom wolność i demokracja zbrzydły.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - karakan już wie, że w 2027 Polaków weźmie za mordy i domknie syste...

źródło: IMG_7526

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 10.05.2026, 18:37:42 via Wykop
  • 3
@donatien-de-sade: Przecież o ile nie stanie się antycud i PiS nie odzyska tych 20-25% straconego poparcia, to się z Konfederacją co najwyżej pozagryzają, tak jak to miało miejsce z poprzednimi koalicjantami w latach 2005-2007.

PiS ze swojej natury - z tego jakich ludzi promuje w swoich szeregach - jest niezdolny do zakładania działających koalicji. Nawet w swoich własnych szeregach szybko się podzielili na skłócone obozy, a co tu dopiero mówić
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
10.05.2026, 07:40:27
  • 411
#gielda Wyobrażacie sobie strajk w orlenie? 93% pracowników stacji irafinerii mówi zarządowi że kurs urósł znacząco ostatnio i należy im się część tych zysków, bo w sumie to dzięki pracownikom też jest zysk. Chcą powiedzmy 15% tego co firma zarobi w tym roku.

Ja też sobie nie wyobrażam, dlatego jestem całym sercem z pracownikami samsunga, którzy mają rozpocząć strajk 21 maja, bo domagają się części od rosnących zysków firmy.

#
jatutylkonamoment - #gielda Wyobrażacie sobie strajk w orlenie? 93% pracowników stacj...

źródło: image

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 10.05.2026, 13:35:59 via Wykop
  • 0
a jak firma będzie miała straty to się dołożą z własnej pensji?


@pepedros: Pracownicy ryzykują utratą pracy, także możesz sobie wsadzić wiadomo gdzie ten przestarzały, januszowski argument z kategorii "ja to od lat dokładam do interesu żebyście tylko pracę mieli".
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR
07.05.2026, 10:58:11
  • 131
JWRJWR

źródło: bogactwo

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 07.05.2026, 13:03:23 via Wykop
  • 2
@JWRJWR: Mmm, piękne romantyzowanie rodziny. W rzeczywistości te dzieciaki darłyby ryja wniebogłosy i chciałyby się przez kolejne 4 godziny bawić z ojcem wyczerpanym pracą, której nie może rzucić, bo przecież na jednej pensji rodziny się dzisiaj nie utrzyma.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
06.05.2026, 13:49:01
  • 966
#polityka To jest jeszcze lepsze xD
badreligion66 - #polityka To jest jeszcze lepsze xD

źródło: 1000046531

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 06.05.2026, 19:16:05 via Wykop
  • 0
@badreligion66: Ale to jest polski patriotyczny projekt imienia Marszałka Piłsudskiego! A nie jakiś niemiecki imienia Adolfa Hitlera.

To są te różnice. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
drslump
drslump
06.05.2026, 16:03:50
  • 11
#rosja #ukraina wydaje mi sie ze n------n nie mialby skrupulow zeby zaatakowac rosje w dniu ich swieta zwyciestwa nad nazizmem i wspierajacymi ich ukraincami
drslump - #rosja #ukraina wydaje mi sie ze n------n nie mialby skrupulow zeby zaatako...

źródło: 01

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 06.05.2026, 17:40:25 via Wykop
  • 0
@drslump: Wania, cała Europa czeka na ten atak. Albo serię ataków w innych miejscach, z których ściągnęliście obronę przeciwlotniczą. Rozpinajcie siatki lepiej a nie spamujecie w necie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
06.05.2026, 11:21:14
  • 810
Pan Premier wybrał p-----c, dotarło zakute łby? XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Pan Premier wybrał p-----c, dotarło zakute łby? XD

#polityka #bek...

źródło: IMG_7492

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 06.05.2026, 12:21:09 via Wykop
  • 20
@TwarogTlusty: To źle pamiętasz. Nic nielegalnie nie zrobiono. Pisanie capsem nie sprawia, że masz rację.
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
04.05.2026, 17:46:04
  • 876
xDDDD

#wojna #ukraina #rosja
duzy_krotki - xDDDD

#wojna #ukraina #rosja

źródło: Screenshot from 2026-05-04 19-45-43

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 05.05.2026, 10:46:24 via Wykop
  • 1
@duzy_krotki: Zawieszenie broni się obustronnie negocjuje, a nie ogłasza. Ogłosić to można bankructwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
04.05.2026, 07:29:16
  • 151
Chcę spróbować wrócić na Białoruś. Wszystko zależy od tego, jak to się potoczy na granicy. Wpuszczą, tak jak obiecali, czy nie — powiedział w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Andrzej Poczobut.


Jeśli to jest prawda to nie chce słyszeć nigdy więcej jego nazwiska w temacie wymian, uwolnien czy negocjacji. I nie tylko. Nie interesuje mnie czy będzie głodował albo czy będzie bity. Chcącemu nie dzieje się krzywda. Wie czym jest Białoruś. Nikt go
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 04.05.2026, 09:17:22 via Wykop
  • 0
jak naplucie w twarz Polsce i innym krajom które oddały ruskich terrorystow


@Grzesiok: Ale on o to prosił? Jak nie, to w czym problem?
  • Odpowiedz
retromirek
retromirek
retromirek
30.04.2026, 20:21:13
  • 1956
W ciągu zaledwie kilku lat pochowałem całą swoją najbliższą rodzinę. Zostałem na świecie zupełnie sam, mając pod opieką dorastające dziecko. Robię za ojca, matkę i tarczę ochronną.

Po drugiej stronie mam byłą żonę, której jedynym celem życiowym stało się zniszczenie mnie psychicznie, finansowo i zdeptanie spokoju naszego dziecka. Od lat toczę wykańczającą walkę z patologią systemu, złośliwością urzędników i kłamstwami. Ex zdołała zmanipulować i przeciągnąć na swoją stronę resztki mojej dalszej rodziny, robiąc
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nottingham
Nottingham
Nottingham 30.04.2026, 23:20:12 via Wykop
  • 1
@retromirek: Skąd mamy wiedzieć, że mówisz prawdę, a nie piszesz bajta łatwego do łyknięcia przez tutejszych naiwniaków?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 2 z 6
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking