Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MagikTWD

MagikTWD

Dołączył 4 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 623
  • Znaleziska 137
  • Mikroblog 486
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 16
Mokkorichan
Mokkorichan
19 godz. i 37 min temu
  • 5
#endofeden #kiszak Wężojad nie wie nic o serii która ma 40 lat i nie wie, że kolejne numerowane Finale to bardzo luźno powiązane ze sobą gry. https://www.youtube.com/watch?v=4F_z5-nSvtM
Mokkorichan - #endofeden #kiszak Wężojad nie wie nic o serii która ma 40 lat i nie wi...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagikTWD
MagikTWD 7 godz. i 15 min temu via Android
  • 0
@czmaja: to zle? Tez mnie to odrzuca, bo zeby wejsc w fabule go chyba musialbym od samego poczatku zaczynav
  • Odpowiedz
Bela022
Bela022
12.06.2026, 16:47:50
  • 1
#kiszak Ten nioh faktycznie takie g---o czy tu juz hejtowanie na wyrost?
Bela022 - #kiszak Ten nioh faktycznie takie g---o czy tu juz hejtowanie na wyrost?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagikTWD
MagikTWD 12.06.2026, 16:53:28 via Android
  • 0
@Bela022: Jedynka tez mi nie podeszła, jakos k---a wymagala grindowania zeby ciebie wzmocniony przeciwnik nie walil na hita.
  • Odpowiedz
miloszy
miloszy
miloszy
11.06.2026, 19:53:08
  • 47
#kiszak #endofeden #heheszki #cdaction

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
miloszy - #kiszak #endofeden #heheszki #cdaction

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagikTWD
MagikTWD 12.06.2026, 05:25:40 via Android
  • 0
@Jonasz-Kiszke-Mikke: Tak mowil, cisnal wtedy beke ze c--j z tymi intencjami i maja w---------c skoro nie potrafia programowac gierki
  • Odpowiedz
DomBrataAlberta
DomBrataAlberta
07.06.2026, 13:59:25
  • 4
Pytanko do was, czy w ciągu ostanich 20h z Gothica da się znaleźć na streamie nieprzerwany 2-minutowy fragment, w którym DonKiszakow nie narzeka? K---a serio włączyłem go kilka razy na 30 sekund i cały czas jest p---------e, że coś źle działa. Czemu tyle ludzi to sobie robi i go ogląda? W sumie różni są ludzie, jedni wolą hamburgera, drudzy g---o z majonezem. No chyba, że jest tyle tysięcy ludzi, którzy zamiast wybrać
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagikTWD
MagikTWD 07.06.2026, 21:54:29 via Android
  • 0
@DomBrataAlberta: A co ma ci pozytywnego powiedziec skoro przez bity ponad rok j---l po tej grze xD
  • Odpowiedz
MotorParowy
MotorParowy
07.06.2026, 21:16:04
  • 12
#gothic #kiszak
Właśnie skończyłem giere i bawiłem się przezajebiście. Szkoda że szybko musiałem ją skończyć bo jutro kołchoz, ale będzie jeszcze czas żeby przejść to na spokojnie.

Bezpiecznie już usiadłem do tego co się dzieje na twitchu i na wydarzeniach dookoła samej gry i super jest uczucie być w tej części która po prostu dobrze się bawiła przy całkiem udanej grze (bo nie oszukujmy się, gra ma problemy)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagikTWD
MagikTWD 07.06.2026, 21:52:11 via Android
  • 5
@Protectorx: xD
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
07.06.2026, 09:07:13
  • 17
Trio s---------w łączy siły xD

#kiszak
Larsberg - Trio s---------w łączy siły xD

#kiszak

źródło: Zrzut ekranu (6337)

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagikTWD
MagikTWD 07.06.2026, 11:26:48 via Android
  • 3
@Jonasz-Kiszke-Mikke: przypominam ze gra the last of us 2 tak wywolala emocjonalne zalamanie jordana ze przez tydzien nie mogl sie ogarnac ;)
  • Odpowiedz
Jazon
Jazon
06.06.2026, 19:15:33
  • 10
#kiszak
Jak się czujecie z tym, że Kiszak zarobił w c--j siana na monetyzacji Gothic Remake, osiągnął peak swojej oglądalności, a na dodatek sprawił, że w cholerę ludzi (w tym wam) pękła d--a? XDDD
Na pewno go bolą te recenzje na steamie o pobiciu menela, płacze pewnie później w nocy i ociera łzy Rumuńskimi Lejami xDDD
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagikTWD
MagikTWD 06.06.2026, 19:16:20 via Android
  • 4
@Jazon: Nie peak, w peaku mial ponad 10k widzow. Skoro banuje to boli xD
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
06.06.2026, 18:00:09
  • 51
#kiszak Kiszak Wukonga nad którym się tak spuszczał grał po 2-3 godziny w jednej sesji i miał dosyć bo była nudna i schematyczna a w gothica który podobno jest gównem gra z zaangażowaniem już 10 godzin bez przerwy i nie czuje nudy.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagikTWD
MagikTWD 06.06.2026, 18:05:21 via Android
  • 0
@adam-pajac: tak jej nie lubi ze az swietnie sie bawi
  • Odpowiedz
alverini
alverini
06.06.2026, 16:46:54
  • 87
- ustaw najwyższy poziom trudności bo jesteś prosem i Mesjaszem gejmingu
- przez kilka godzin padaj na najprostszych kreaturach jak kretoszczury
- wykorzystuj exploity w nowej grze żeby zdobyć topowa zbroje i miecz
#kiszak
alverini - - ustaw najwyższy poziom trudności bo jesteś prosem i Mesjaszem gejmingu
-...

źródło: 1000027473

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagikTWD
MagikTWD 06.06.2026, 16:57:25 via Android
  • 14
@alverini: w ogole jaki jest teraz fun z gry skoro ma op bron i zbroje?
  • Odpowiedz
TakaJestPrawada
TakaJestPrawada
TakaJestPrawada
06.06.2026, 16:05:36
  • 0
Ale z tą zbroją to rzeczywiście lipa
K---a gra tyle czasu robiona i jednak trąci crapem
#kiszak #gothic #gothicremake
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagikTWD
MagikTWD 06.06.2026, 16:55:27 via Android
  • 1
@TakaJestPrawada: No nie, w jedynce jestes w stanie pobic na poczatku laresa i z-----c mu tez op topor jednoreczny na poczatek, remake to remake bedzie pewnie poprawiony
  • Odpowiedz
Mistrzwstrzemiezliwosci
Mistrzwstrzemiezliwosci
Mistrzwstrzemiezliwosci
06.06.2026, 16:42:31
  • 8
#kiszak wychodzi na to, że Snakeiter miał rację z tym gdy mówił, że dla Aureliusza największym osiągnięciem życiowym jest to że tamten mu poświęcił 26 minut.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagikTWD
MagikTWD 06.06.2026, 16:54:30 via Android
  • 0
@Mistrzwstrzemiezliwosci: snejki top
  • Odpowiedz
MagicznyKarp
MagicznyKarp
06.06.2026, 14:34:51
  • 7
#kiszak #snakeiter Snakeiter pokazał na prywatnym pokazie pewne dzieło, jako że rent free ludologia, to nagrałem to co ugotował

https://streamable.com/g9ph3b
MagicznyKarp - #kiszak #snakeiter Snakeiter pokazał na prywatnym pokazie pewne dzieło...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagikTWD
MagikTWD 06.06.2026, 15:08:04 via Android
  • 0
@WujekDoggi: XDDDD
  • Odpowiedz
MagikTWD
MagikTWD 06.06.2026, 14:19:27
  • 8
A wlasnie jak z tymi nowymi herosami? Przeciez mialy byc gownem jak gothic remake ;)

#kiszak
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

josedra52
josedra52
06.06.2026, 14:00:29
  • 10
https://x.com/TotalnyChampion/status/2063218991389114387?s=20

#kiszak #zawszesmieszy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagikTWD
MagikTWD 06.06.2026, 14:06:29 via Android
  • 1
@Jonasz-Kiszke-Mikke: XDDDDDD
  • Odpowiedz
RealnyMadrysta
RealnyMadrysta
06.06.2026, 13:59:58
  • 2
#kiszak skąd on k---a ma zbroje z magicznej rudy?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagikTWD
MagikTWD 06.06.2026, 14:05:08 via Android
  • 4
@RealnyMadrysta: pamietaj ze kiszak sral sie do gier ze sa za latwe/casualowe ;)
  • Odpowiedz
AntyKuc
AntyKuc
06.06.2026, 13:04:44
  • 51
Serio ten Aureliusz po tym jak rumun gnoił go przez 20 minut, przy ponad tysiącu widzów i nabijał się z jego recenzji, nadal siedzi u niego na streamach i jeszcze mu donosi jak ktoś na na niego źle mówi na twitterku? Typ przekroczył chyba wszystkie limity braku szacunku do własnej osoby. Żałuje, że go broniłem. Bardzo dobrze menelobijca zrobił z tym fr***rem XD
#kiszak
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagikTWD
MagikTWD 06.06.2026, 13:08:00 via Android
  • 0
@AntyKuc: W koncu go subujez nie moze byc normalny
  • Odpowiedz
Sterax33
Sterax33
Sterax33
05.06.2026, 21:42:20
  • 5
Czy komukolwiek podoba się to otwieranie zamków? Kto na produkcji stwierdził, że to zajebisty super systemik? Przecież tym można torturować więźniów w Guantanamo XDDD
#gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagikTWD
MagikTWD 06.06.2026, 01:06:51 via Android
  • 0
@Giga_Przegryw: zabawnie bedzie u magnatow ;)
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
05.06.2026, 22:51:05
  • 7
Bezsensowne otwieranie zamków i tragiczny głos Mikołajczaka. Tak to jest fajnie z tego co pograłem

Ciekawe kiedy będzie modzik na usunięcie tej abominacji skrzynkowej. 10 minut otwierania żeby dostać 10 rudy xD
#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagikTWD
MagikTWD 06.06.2026, 01:04:08 via Android
  • 0
@JednaRenkaJedenKaleka: ten system sprawia ze nie chce otwierac zadnej skrzynki i nie tylko ja tak mam, bedzie trzeba bawic sie modami
  • Odpowiedz
altknight1337
altknight1337
05.06.2026, 23:00:17
  • 0
#gothic

20 minut juz probuje otworzyc skrzynke u Scattiego, kto to wymyslil (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagikTWD
MagikTWD 06.06.2026, 01:03:25 via Android
  • 1
@altknight1337: spokojnie, bedzie tozmienione mam nadzieje a jak nie to modyfikacja bo mam w------e meczyc sie za 10 rudy
  • Odpowiedz
MagikTWD
MagikTWD 05.06.2026, 20:05:22
  • 1
Dawno tak z-------o systemu otwierania zamkow to nie widzialem
#gothic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagikTWD
MagikTWD
Autor
05.06.2026, 20:09:09 via Android
  • 0
@ppooii: @fizzly Zrobili z tego gre logiczna ;)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 16.05.2022

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 16.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking