@jaroty: romantyzujesz piłkę nożną. Ci kolesie to do Kongo latają tylko jak grają jakieś eliminacje. Zakładam też że większa część zawodników nawet nie urodziła się w tym kraju. Byli po prostu zbyt słabi żeby przebic się do reprezentacji Francji, Holandii czy innych Niemiec.
Widzę, że Zielone przylądki, Egipty i Iraki pozamykały usta tym co mówili że powiększenie mundialu to błąd i powinno być więcej z Europy (czytaj leszcze z Italii i orły). Nawet Kurakao mimo że dostali ostro to ich gra i postawa mogły się podobać. #mecz
#mecz