Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
L3stat

L3stat

Dołączył 14 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6133
  • Znaleziska 976
  • Mikroblog 5157
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 15
L3stat
L3stat 18.06.2026, 23:55:37
  • 0
Jeszcze więcej drużyn w mistrzostwach świata! Tak ze 103, co za g---o...
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat
Autor
18.06.2026, 23:58:37 via Android
  • 0
@Dundes2136: no a z czego wynikały te czerwone kartki? Bo chyba nie ze zbyt dużych umiejętności?
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus
17.06.2026, 23:02:54
  • 2
#mecz a miałem już nie oglądać paździerzy, c--j jakoś się wstanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 17.06.2026, 23:05:01 via Android
  • 1
@Atomus: damy radę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
L3stat
L3stat 17.06.2026, 22:03:15
  • 2
Ciekawe czy to nie jest TEN turniej dla Anglii, mam jakieś takie przeczucie...
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat
Autor
17.06.2026, 22:09:29 via Android
  • 0
@PdG_PL: w grupie zostaje im Ghana i Panama, więc obrona nie zostanie odpowiednio przetestowana, pozostaje czekać na 2 rundę.
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
17.06.2026, 17:55:01
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 17.06.2026, 17:58:40 via Android
  • 0
@jaroty: romantyzujesz piłkę nożną. Ci kolesie to do Kongo latają tylko jak grają jakieś eliminacje. Zakładam też że większa część zawodników nawet nie urodziła się w tym kraju. Byli po prostu zbyt słabi żeby przebic się do reprezentacji Francji, Holandii czy innych Niemiec.
  • Odpowiedz
Jrv20
Jrv20
16.06.2026, 23:48:32
  • 0
Tak powinien wyglądać nasz mecz ze Słowacją
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 16.06.2026, 23:50:37 via Wykop
  • 0
@GrochenMochen: za dużo przerw na picie
  • Odpowiedz
L3stat
L3stat 16.06.2026, 23:32:21
  • 0
Na mistrzostwach świata można reklamować wódę? Teraz Smirnoff wcześniej widziałem Jakąś W----y
#mecz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat
Autor
16.06.2026, 23:35:47 via Wykop
  • 0
@JanTadeusz: @bonpensiero No tak USA ale jendak FIFA to organizuje.
  • Odpowiedz
Vinizius
Vinizius
16.06.2026, 23:29:27
  • 12
Widzę, że Zielone przylądki, Egipty i Iraki pozamykały usta tym co mówili że powiększenie mundialu to błąd i powinno być więcej z Europy (czytaj leszcze z Italii i orły). Nawet Kurakao mimo że dostali ostro to ich gra i postawa mogły się podobać.
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 16.06.2026, 23:34:10 via Wykop
  • 1
@Vinizius: wszyscy z wymienionych grają słabo ale ładnie, a mistrzostwa są dla najlepszych chyba?
  • Odpowiedz
L3stat
L3stat 16.06.2026, 23:16:06
  • 1
Se kanapkę zrobię

#mecz
L3stat - Se kanapkę zrobię

#mecz

źródło: 1000039832

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
16.06.2026, 23:17:38 via Wykop
  • 1
@L3stat: te z papryką moje ulubione (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
L3stat
L3stat 16.06.2026, 22:31:32
  • 2
Te rozpoczęcia ze środka to conajmiej dziwne są
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat
Autor
16.06.2026, 22:47:30 via Wykop
  • 0
@AtlantyQ: No wywalenie na aut jak naldalej od środka boiska bardzo rzadko skutkuje strzeleniem bramki
  • Odpowiedz
L3stat
L3stat
Autor
16.06.2026, 23:07:34 via Android
  • 0
@AtlantyQ: czyli lepiej się pozbyć piłki noz przy niej być, takie to jakieś nielogiczne
  • Odpowiedz
programista_wykopek
programista_wykopek
16.06.2026, 22:56:33
  • 2
Te wiosłowanie kibiców Norwegii to jest cringe az mam ochote ugotować bigos.
Ktoś zna etymologie tego osobliwego dopingu?
#mecz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 16.06.2026, 23:00:57 via Wykop
  • 0
@programista_wykopek: Spoko jest to wiosłowanie
  • Odpowiedz
NiceshootPL
NiceshootPL
16.06.2026, 22:52:23
  • 21
#mecz k---a co za meczycho
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 16.06.2026, 22:53:39 via Wykop
  • 1
@NiceshootPL: Następny taki Austria Jordania, nie ma co czekać na jakies Brazylie, czy Argentyny
  • Odpowiedz
BigVV
BigVV
16.06.2026, 22:41:02
  • 8
#mecz
BigVV - #mecz

źródło: depositphotos_209370180-stock-photo-woman-piercing-red-balloon-white

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 16.06.2026, 22:44:07 via Wykop
  • 1
@BigVV: haha no
  • Odpowiedz
L3stat
L3stat 16.06.2026, 22:30:14
  • 1
Erlinduś yeeeey
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 16.06.2026, 22:16:48
  • 0
I ten krzyż na koszulkach pzreciwko Irakowi. NORGE!
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 16.06.2026, 21:58:09
  • 2
Te ich stadiony, mają coś w sobie
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
16.06.2026, 21:59:23 via Wykop
  • 2
@L3stat: współczesne coloseum
  • Odpowiedz
L3stat
L3stat 16.06.2026, 21:00:35
  • 1
O żesz kurde

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaoen9
kaoen9
16.06.2026, 20:37:56
  • 2
#mecz
Nie ma żadnych dowodów że nalepka kibicuje francji. Żadnych. Jego nadmierna ekscytacja gdy strzela embappe jest całkowicie przypadkowa.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 16.06.2026, 20:38:39 via Wykop
  • 1
@kaoen9: Kibic Realu..
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 25
  • Strona 2 z 25
  • >

Krzysiek

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.07.2012

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.01.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.10.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking