Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
JesMan
JesMan

JesMan

Dołączył 6 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2883
  • Znaleziska 82
  • Mikroblog 2801
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 31

597

Zwolniono 8000 osób w meta, a wczoraj awaria faceooka

Zwolniono 8000 osób w meta, a wczoraj awaria faceooka

Zuckerberg wyraźnie powiedział inwestorom, że ostatnie zwolnienia Meta były spowodowane pilną potrzebą zrównoważenia ogromnych wydatków na sprzęt i badania nad sztuczną inteligencją, a nie bezpośrednim zastąpieniem ludzkich miejsc pracy przez zautomatyzowane algorytmy.

DriveSpace
z
timesofindia.indiatimes.com
dodany: 13.06.2026, 08:57:13
  • 104
  • #
    facebook
  • #
    it
  • #
    praca
  • #
    usa
JesMan
JesMan
JesMan 13.06.2026, 17:09:17 via Wykop
  • 68
@dobry-informatyg: z 3 miesiące temu? Pól internetu nie działało. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
JesMan
JesMan
JesMan 13.06.2026, 22:16:35 via Wykop
  • -1
@chillybilly: No ich SRE to musiał mieć mokry podkoszulek. Natomiast sądzę, ze to była bzdura i pokłosie "zwalniamy ludzi po ej aj" ;)
Szybko się podnieśli, but still, przez jakieś głupoty nie działają banki, lotniska, tysiące małych serwisów.
JesMan
JesMan
JesMan 13.06.2026, 22:17:32 via Wykop
  • -1
@dobry-informatyg: To była właśnie chyba jedna za drugą, nie dam sobie reki uciąć, ale przez parę dni co chwile coś padało.
wfyokyga
wfyokyga
09.06.2026, 23:45:58
  • 29
Sram se juz, jak nie będziecie mieć prondu to nie moja wina. Pozatym nie ma zakazu srania do komina.
wfyokyga - Sram se juz, jak nie będziecie mieć prondu to nie moja wina. Pozatym nie m...

źródło: temp_file8853379352153101760

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JesMan
JesMan
JesMan 10.06.2026, 04:48:32 via Wypiek
  • 1
@wfyokyga to jest chłodnia kominowa. Na dole jest bardzo dużo mazutu podobnego do gowna. Nic się nie stanie jak tam nasrasz.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
JesMan
JesMan
JesMan 10.06.2026, 05:23:22 via Wykop
  • 0
@Wygryw_pospolity: Czyściłem to, tam na dole jest pół metra mułu (a potem woda ofc).
Nikt się nie zorientuje jak nasra. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
JesMan
JesMan
JesMan 10.06.2026, 07:13:52 via Wykop
  • 0
@Wygryw_pospolity: Hipotetycznie, nawet gdyby był rozmiarów jak na obrazku. To tego mazutu na dole jest podobna jak nie większa ilość niż potencjalnych fekaliów.
Natomiast jeśli normalnych rozmiarów, no to nie mamy nad czym dywagować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłego dzionka życzę
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
02.06.2026, 23:07:55
  • 18
AAAAAAAAAAAAAA
wfyokyga - AAAAAAAAAAAAAA

źródło: temp_file7088854091554753748

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JesMan
JesMan
JesMan 03.06.2026, 05:08:33 via Wypiek
  • 2
@wfyokyga We come from the land of the ice and snow
From the midnight sun where the hot springs flow
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
02.06.2026, 04:29:15
  • 1255
W całym tym społeczeństwie już chyba nie chodzi o przekraczanie prędkości, palenie na balkonach czy trzymanie szczekających psów w mieszkaniach. Tylko bezczelność ludzi. Liczy się tylko ja i mój czubek nosa.

A BO SAMOCHODY SĄ NOWSZE I BEZPIECZNIEJSZE
No ale jak jeb**iesz człowieka to ten nowszy nie jest. Poza tym większa prędkość to większy hałas i spalanie

MÓJ BALKON I BĘDĘ NA NIM ROBIŁ CO BĘDĘ CHCIAŁ
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JesMan
JesMan
JesMan 02.06.2026, 06:24:11 via Wypiek
  • 7
@codziennaKasia 30 lat temu wcale nie było lepiej. Zobacz co robił Miller z Kwachem, Beger, Lepper. Teraz ta różnica, że świat poszedł do przodu i dalej takie tłuki jak Mejza, Żukowska mają szansę wepchać ryj. Świat się dużo nie zmienił, k------o jak było (po stodołach na pielgrzymkach) tak jest tyle że w klubach i otwarcie.
Alkoholu trochę mniej pijemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) za to dragów pełno.
  • Odpowiedz
JesMan
JesMan
JesMan 02.06.2026, 06:54:36 via Wykop
  • 0
@semen_korczaszko: Tak, dokładnie tak
  • Odpowiedz
ozmatox
ozmatox
30.05.2026, 05:56:03
  • 36
48 212,44 - 10,13 = 48 202,31

Dzisiaj mija 2 lata biegania - takie małe urodziny.
Warka piękna, okolica Pilicy zamyka ten rozdział i jednocześnie otwiera następny.
Dziękuję pulsującym, to zawsze motywuje do kolejnych wpisów.
Cel półmaratonu osiągnięty w tym roku, co dalej wiadomo ale czy starczy sił¯
ozmatox - 48 212,44 - 10,13 = 48 202,31

Dzisiaj mija 2 lata biegania - takie małe ur...

źródło: 1000040615

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JesMan
JesMan
JesMan 30.05.2026, 07:36:15 via Wypiek
  • 0
@ozmatox ja zacząłem znowu, to nogi mi zaczęły drętwieć od kręgosłupa. Ehhh muszę to jakoś naprawić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
JesMan
JesMan
JesMan 30.05.2026, 08:38:03 via Wypiek
  • 0
@ozmatox nie ma czego :) lenistwo, trzeba ruszać dupę sprzed komputera.
Wszystko jest w głowie, powoli się rozkręcam, będzie dobrze :)
Garmin jest więc trzeba biegać :D
  • Odpowiedz
JesMan
JesMan
JesMan 28.05.2026, 19:03:52
  • 0
Orientuje się ktoś w gzaminach UKE na pozwolenie radiowe w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej?

W sensie tam jest tylko pare terminów do wyboru, a w wykazie jest ich więcej.
Miejsca się wyczerpały, czy są systematycznie dodawane? (na inne ośrodki egzaminacyjne/lokalizacje)

#ukf #krotkofalarstwo #uke #egzamin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JesMan
JesMan
JesMan
Autor
28.05.2026, 19:09:36 via Wykop
  • 0
@RicoElectrico: Thx
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
14.05.2026, 04:15:44
  • 1700
6 rano. Tuptamy.

Nie ma miękkiej gry.

#demografia #dobryprzekaz
Krzewiciel_prawdy - 6 rano. Tuptamy.

Nie ma miękkiej gry.

#demografia #dobryprzekaz

źródło: 20260514_060332

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JesMan
JesMan
JesMan 14.05.2026, 08:40:30 via Wykop
  • 0
@Krzewiciel_prawdy: Coś pięknego, zdrówka życzę i uśmiechu każdego dnia.
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
02.05.2026, 06:20:15
  • 792
Do wzięcia kredytu hipotecznego na te 20-30 lat to trzeba mieć silną psychikę. Najpierw załatw sobie porządną pracę, potem wybiegaj umowę na czas nieokreślony, a bank w nagrodę przygotuje chomąto. No i potem się zaczyna wyścig nadgodzin, znoszenia mobbingu, nadpłacania ratek aby zmniejszać bandycką lichwę odsetek, widzę to po swoim kołchozie, tzn kilka rozmów o życiu i już wiesz, kto ma jakie zobowiązania, zdradza ich nawet podejście do przełożonych czy kierownictwa. Ten
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JesMan
JesMan
JesMan 02.05.2026, 12:17:39 via Wypiek
  • 0
@kowalzmetina no ale jak żyjesz na wynajmie i płacisz tyle samo za mniejszy metraż to nie masz tego „strachu”?
Wgl tutaj jak czytam to taka lekka odklejka jest ludzi.
Większość Polaków bierze kredyt, spłaca, nadpłacą, mają wakacje, normalne życie no i domy.
Kredyty ubezpieczone, nieruchomości też.
4k kredytu w PL to jest jakieś samobojstwo? Ale 4k na wynajmie jest ok? Czy co?
  • Odpowiedz
JesMan
JesMan
JesMan 05.04.2026, 12:54:40
  • 0
Mirki z #bieganie
Zacząłem ponownie biegać i drętwieje mi stopa. (Lewa)
Po ok 20-30 minutach zaczyna drętwieć. Potem co 10 minut muszę ściągać but, minuta odpoczynku i znowu 10min.
Zmieniałem wkładki, buty, luźne wiązanie, również pomijające dziurki w butach. Nic to nie daje.
Miał ktoś tak? Jak to rozwiązać?

#buty #trening
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JesMan
JesMan
JesMan
Autor
05.04.2026, 14:17:57 via Wykop
  • 0
@Poemat: Mam hoki speedgoat 5 w wersji szerokiej. Nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu z żadnymi butami.
  • Odpowiedz
JesMan
JesMan
JesMan
Autor
05.04.2026, 15:30:04 via Wykop
  • 0
@ozmatox: Zrobiłem to, pisałem o tym w poście. Też nie pomogło ;(
Buty sa stare, w zasadzie dwie pary butów. Nigdy takiego problemu nie miałem.
Zaczynam zastanawiać się, czy coś nie mam z kręgosłupem, albo krążeniem.
  • Odpowiedz

301

Austria: Tureckie oszustwo na zasiłek rodzinny.

Austria: Tureckie oszustwo na zasiłek rodzinny.

Turecka rodzina wyprowadziła się z Austrii w 2014 roku ale przez kolejne dziesięć lat pobierała zasiłek na dzieci. Razem 50 tysięcy euro. Wyłudzenie odkryto dopiero teraz.

Manah
z
heute.at
dodany: 22.03.2026, 13:54:28
  • 36
  • #
    austria
  • #
    imigranci
  • #
    turcja
  • #
    4konserwy
  • #
    konfederacja
JesMan
JesMan
JesMan 23.03.2026, 20:39:11 via Wypiek
  • 1
Iks de xd

Połowa podhala tak robi i wielkie mecyje. Jeżdżą tylko czasami coś podpisać i ciągną kasę i z PL i od kasztanów.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JesMan
JesMan
JesMan 17.03.2026, 07:22:04
  • 0
Panowie, pustak ceramiczny czy silikat?
Każdy doradza inaczej.
Mi bliżej jest silikat ze względu na cenę, twardość i potem przy bruzdowaniu.

A wy co doradzacie? Może ktoś budował i odradza?
#budowa #budownictwo #pustak #silikat

Silikat czy pustak ceramiczny?

  • Tylko Ceramika! 35.0% (7)
  • Tylko silikat! 50.0% (10)
  • mieszkam w bloku 15.0% (3)

Oddanych głosów: 20

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ziomus13
ziomus13
ziomus13
17.03.2026, 07:59:23 via Wykop
  • 1
@JesMan: Ja mam z ceramiki chatę i wszystko GIT. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu weź spytaj zaufanego majstra co woli i niech se chłop działa. Mi to kolega robił. Nie dawno swoją chatę budował, więc po prostu mówiłem, żeby brał takie same materiały jak do sb. ;P

Bardziej istotna jest wykończeniówka, tutaj czekają Cię dużo cięższe dylematy. Ważne żebyś miał już plan mniej więcej teraz
  • Odpowiedz
Vanlid
Vanlid
03.03.2026, 13:38:14
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JesMan
JesMan
JesMan 04.03.2026, 07:32:14 via Wykop
  • 0
@Vanlid: Co Ty gadasz, Pani Adamowicz bije ją, na łeb, na szyje ( ͡º ͜ʖ͡º)
JesMan - @Vanlid: Co Ty gadasz, Pani Adamowicz bije ją, na łeb, na szyje ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
09.02.2026, 05:27:42
  • 1564
Mega_Smieszek

źródło: 1000014927

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JesMan
JesMan
JesMan 09.02.2026, 08:13:27 via Wypiek
  • 1
@pastryk oni mają nasrane we łbie.
  • Odpowiedz

563

Maria Wiernikowska: Usuwałam ciąże notorycznie.

Maria Wiernikowska: Usuwałam ciąże notorycznie. Skrobanka była jak wyciskanie pryszczy

PiS_on_Poland
z
pomponik.pl
dodany: 08.02.2026, 09:57:51
  • 245
  • #
    aborcja
  • #
    wernikowska
  • #
    bekazprawakow
  • #
    stanowski
  • #
    kanalzero
JesMan
JesMan
JesMan 08.02.2026, 20:23:59 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lukija
lukija
08.02.2026, 02:33:40
  • 6
robić mielone?
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JesMan
JesMan
JesMan 08.02.2026, 03:13:23 via Wypiek
  • 0
@lukija aż mnie obudziła myśl o tych mielonych.
Ja robię pulpety w sosie ala demi-glace.
Pozdro z fartem
  • Odpowiedz
JesMan
JesMan
JesMan 08.02.2026, 03:19:36 via Wypiek
  • 0
@lukija mam nadzieję że to nie te pulpety ;P
Kurde, ja zawsze robię wołowe. Ale mam łopatkę wieprzowa i ten sos zrobiłem…Notabene 5h się gotował ladznie z pieczeniem kości.
Zastanawiam się czy mielone pasują do takiego sosu? Czy lepiej pulpety
  • Odpowiedz
JesMan
JesMan
JesMan 08.02.2026, 03:45:15 via Wypiek
  • 2
@Melkovva_ e no, dobre pulpety nie są złe.
@lukija a w sumie taka ładna nazwa dla naszego prawie że sosu pieczeniowego ;P
Tyle że na kościach to robię. 2kg kości do tego warzywa i przyprawy. Około 4-5l wody i wychodzi może 0.4-0.5 sosu xd
  • Odpowiedz

829

Przemoc wobec mężczyzn: Nie powiem, że jestem słaby

Pokaż treści 18+

Przemoc wobec mężczyzn: Nie powiem, że jestem słaby

Mężczyźni częściej niż kobiety mówią, że są w związkach szantażowani, obrażani, poniżani. Ale pamiętajcie, przemoc ma płeć

Buckshot_00
z
vogue.pl
dodany: 01.02.2026, 21:18:17
  • 184
  • #
    zdrowiepsychiczne
  • #
    przemocdomowa
  • #
    przemocwobecmezczyzn
  • #
    p0lka
JesMan
JesMan
JesMan 02.02.2026, 09:12:31 via Wykop
  • 0
@Harmonijka_w_Gsus911:

Dawno nie spotkałem ciepłej, serdecznej miłej kobiety.


No tutaj to mnie zmartwiłeś, bo jest ich od groma. Nie wiem gdzie się poruszasz (w jakim środowisku).
Ja spotykam bardzo dużo kobiet, żon, matek, pełnych miłości
NieJanek
NieJanek
31.01.2026, 13:56:09
  • 381
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JesMan
JesMan
JesMan 31.01.2026, 16:43:17 via Wypiek
  • 8
@Eremites byłem u 6 specjalistów.
Dwie „terapeutki” to kasa wyrzucona w błoto.
Dwóch facetów spoko, widać doświadczenie i jakąś wiedzę.
Psychiatra kobieta z wieloletnim doświadczeniem bardzo mi pomogła. Wręcz terapia u niej, a nie tylko leki.
Psychiatra mężczyzna akurat mega mega doświadczenie tylko w moim przypadku była już diagnoza (adhd) i potrzebowałem leków. Natomiast umiał nakierować i pomóc.

Także tak :) Raczej jak terapia to mężczyzna.
  • Odpowiedz
zrzed
zrzed
zrzed
31.01.2026, 12:17:39
  • 304
#krakow już chyba nieosiągalne
zrzed - #krakow już chyba nieosiągalne

źródło: obraz

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JesMan
JesMan
JesMan 31.01.2026, 16:39:34 via Wypiek
  • 3
@zrzed ale czemu w Krk nieosiągalne? Bo nie kumam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >
  • A co tu pisać?
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.07.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking