Aktywne Wpisy

karpikmirek88 +393
Dobra... to jest P------E co my tutaj zrobiliśmy... trzęsę się caly z wrazenia. O tym co zrobil wczoraj wykop prawdopodobnie beda mowic kiedys na lekcjach historii
UZBIERALIŚMY PONAD 700 PLUSÓW co przekłada się na 70.1 grosza na zbiórke
Niestety siepomaga pozwala na wpłate minimum 1 złotego wplacic nie da rady ale i tak jestem wzruszony na to jaką historie wczoraj stworzyliśmy jako internet. Jesteście BOHATERAMI <3 Dziękuje wam!
https://wykop.pl/wpis/86232541/dobra-c--j-raz-sie-zyje-zrobmy-to-jako-wykop-dla-d
UZBIERALIŚMY PONAD 700 PLUSÓW co przekłada się na 70.1 grosza na zbiórke
Niestety siepomaga pozwala na wpłate minimum 1 złotego wplacic nie da rady ale i tak jestem wzruszony na to jaką historie wczoraj stworzyliśmy jako internet. Jesteście BOHATERAMI <3 Dziękuje wam!
https://wykop.pl/wpis/86232541/dobra-c--j-raz-sie-zyje-zrobmy-to-jako-wykop-dla-d

CrimsonCube +213





Zacząłem ponownie biegać i drętwieje mi stopa. (Lewa)
Po ok 20-30 minutach zaczyna drętwieć. Potem co 10 minut muszę ściągać but, minuta odpoczynku i znowu 10min.
Zmieniałem wkładki, buty, luźne wiązanie, również pomijające dziurki w butach. Nic to nie daje.
Miał ktoś tak? Jak to rozwiązać?
#buty #trening
Instrukcja sznurowania "z oknem"
Rozsznuruj buta do punktu, w którym zaczyna się dyskomfort (zazwyczaj jest to środek podbicia).
Zamiast krzyżować sznurowadła do następnej dziurki, poprowadź je pionowo w górę.
Włóż prawe sznurowadło w dziurkę bezpośrednio nad nią (po tej samej stronie).
Zrób to samo z
źródło: 1000038370
PobierzButy sa stare, w zasadzie dwie pary butów. Nigdy takiego problemu nie miałem.
Zaczynam zastanawiać się, czy coś nie mam z kręgosłupem, albo krążeniem.