Wpis z mikrobloga

Mirki z #bieganie
Zacząłem ponownie biegać i drętwieje mi stopa. (Lewa)
Po ok 20-30 minutach zaczyna drętwieć. Potem co 10 minut muszę ściągać but, minuta odpoczynku i znowu 10min.
Zmieniałem wkładki, buty, luźne wiązanie, również pomijające dziurki w butach. Nic to nie daje.
Miał ktoś tak? Jak to rozwiązać?

#buty #trening
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JesMan: przerabiałem temat ostatnio, spróbuj zrobić "okno" w sznuriwaniu:
Instrukcja sznurowania "z oknem"
Rozsznuruj buta do punktu, w którym zaczyna się dyskomfort (zazwyczaj jest to środek podbicia).
Zamiast krzyżować sznurowadła do następnej dziurki, poprowadź je pionowo w górę.
Włóż prawe sznurowadło w dziurkę bezpośrednio nad nią (po tej samej stronie).
Zrób to samo z
ozmatox - @JesMan: przerabiałem temat ostatnio, spróbuj zrobić "okno" w sznuriwaniu:
...

źródło: 1000038370

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@ozmatox: Zrobiłem to, pisałem o tym w poście. Też nie pomogło ;(
Buty sa stare, w zasadzie dwie pary butów. Nigdy takiego problemu nie miałem.
Zaczynam zastanawiać się, czy coś nie mam z kręgosłupem, albo krążeniem.
  • Odpowiedz