Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
J-Roc

J-Roc

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 85821
  • Znaleziska 8470
  • Mikroblog 77351
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 30
  • Dodane (45)
  • Komentowane (1415)
  • Plusowane (75891)
jabol6000
jabol6000
20.04.2026, 03:50:52
  • 39
#heheszki
jabol6000 - #heheszki

źródło: 1000007033

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rewasek1374
rewasek1374
rewasek1374
20.04.2026, 05:39:42 via Android
  • 4
@jabol6000: kiedy otwierasz drzwi bmw.
  • Odpowiedz
quaz2020
quaz2020
20.04.2026, 03:38:28
  • 32
Halo dzwoncie po smieciarke albo pijcie ze mną kompot mirki.

#urodziny #zalesie #420 #wykop30plus
quaz2020 - Halo dzwoncie po smieciarke albo pijcie ze mną kompot mirki.

#urodziny #z...

źródło: temp_file1220913941583574343

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zimowyporanek
zimowyporanek
20.04.2026, 04:11:08 via Wykop
  • 4
@quaz2020: Sto lat mordeczko!
  • Odpowiedz
shitman6
shitman6
20.04.2026, 04:13:05 via Android
  • 17
@quaz2020: Ooo, dzień i miesiąc jak u Hitlera. Gratulacje i 100 lat!
  • Odpowiedz
Pjort10
Pjort10
Pjort10
20.04.2026, 05:28:05
  • 38
On administrowal Tira a TY CZEGOŚ SIĘ DOROBIŁEŚ?
(ʘ‿ʘ)
#kononowicz #patostreamy
Pjort10 - On administrowal Tira a TY CZEGOŚ SIĘ DOROBIŁEŚ? 
(ʘ‿ʘ)
#kononowicz #patost...

źródło: InShot_20260420_072624442

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hexenbrenner
Hexenbrenner
20.04.2026, 06:03:38 via Wykop
  • 71
@Pjort10: W tamtych latach, w tamtych latach jak ktoś na forum mi ubliżył to jak z perma z-----------m, przepraszam że tak powiedziałem, to aż z serwera spadali. Taki byłem ugułem, a teraz jestem normalnym człowiekiem, kręcę kółkiem i ludzie mnie chwalą.
  • Odpowiedz
PZt37
PZt37
20.04.2026, 06:21:36 via Wykop
  • 10
@zigzag667: Może poczuł zew wolności za kółkiem TIRa po latach przy komputerze.
  • Odpowiedz
verq2137
verq2137
20.04.2026, 02:00:48
  • 58
#polityka
verq2137 - #polityka

źródło: IMG-20260418-WA0003

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vulcanitu
vulcanitu
20.04.2026, 02:05:04 via Wykop
  • 15
@verq2137: kąkuter ujebion fest
  • Odpowiedz
verq2137
verq2137
Autor
20.04.2026, 02:05:23 via Wykop
  • 8
@kjut-ass: Nawrocki u Stanowskiego
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
20.04.2026, 06:02:40
  • 167
"6 minut Karol Nawrocki w OficjalneZero o kryptowalutach i 1️⃣2️⃣kłamstw ❗️Niesamowite jak Prezydent kłamie jak z nut, żeby uciec od odpowiedzialności za aferę Zondacrypto. Koniecznie posłuchaj tych kilku minut, żeby zrozumieć jak oszukuje Cię PiS i Konfederacja i podziel się nim 🔁 ze swoimi znajomymi❗️"

https://www.facebook.com/share/v/1Db6HLNfE6/

#kryptowaluty #pieniadze #polityka #gielda #zonda
widmo82 - "6 minut Karol Nawrocki w OficjalneZero o kryptowalutach i 1️⃣2️⃣kłamstw ❗️...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiecznylowcaumyslow
wiecznylowcaumyslow
wiecznylowcaumyslow
20.04.2026, 06:48:15 via Wykop
  • 36
@kwiat_pustyni626: no robi z siebie pajaca, żeby trafić do odbiory, pośmialiśmy się. A coś o merytorycznej części filmu. Możesz wskazać błędy?
  • Odpowiedz
wiecznylowcaumyslow
wiecznylowcaumyslow
wiecznylowcaumyslow
20.04.2026, 07:18:22 via Wykop
  • 21
@kwiat_pustyni626: tak, przeciwdziałanie czemuś to też forma chronienia. Informacje wcześnie mogłyby też sprawić, że więcej ludzi za w czasu wycofałoby się z giełdy w jakiś sposób chroniąc swoje środki, a inni w ogóle by nie inwestowali, co w sumie do dziś jest możliwe.

Jakie znasz regulacje, które w 100% zapewniają bezpieczeństwo twoich środków? Prawo giełdowe i rynków kapitałowych zapewnia bezpieczeństwo tylko do pewnego progu.
  • Odpowiedz
manlet185cm
manlet185cm
20.04.2026, 07:04:02
  • 688
Witam w nowym tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #heheszki
manlet185cm - Witam w nowym tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #heheszki

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benzyna_abstrakcyjna
benzyna_abstrakcyjna
benzyna_abstrakcyjna
20.04.2026, 07:20:08 via Wykop
  • 275
@manlet185cm: CIEŚNINA jest zamknięta, żeby rodziny spędziły wspólnie czas, poszły do parku, do kościoła sobie poszły, a nie spędzały czasu w CIEŚNINIE

No i nie zapominajmy o pracownikach CIEŚNINY, oni też mają rodziny i zasługują na odpoczynek
  • Odpowiedz
nomysza6666
nomysza6666
20.04.2026, 08:53:40 via Wykop
  • 31
@manlet185cm: zawsze jak trafiam na takie artykuly to mysle ze zyje w matrixie
  • Odpowiedz
sie-k
sie-k
sie-k
20.04.2026, 05:59:18
  • 436
Dajcie mi rybę, to wykarmicie mnie na jeden dzień. Dajcie mi szczura, a nie będzie dzisiaj obiadu.
#xtb #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

borysjelcyn2020
borysjelcyn2020
20.04.2026, 06:45:42 via Wykop
  • 14
@sie-k: mądrzej o tym nie wspomnieć
  • Odpowiedz
Pasiak420
Pasiak420
20.04.2026, 06:47:14 via Wykop
  • 53
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
20.04.2026, 04:31:27
  • 565
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: 1000001114

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eremites
Eremites
20.04.2026, 09:47:50 via Wypiek
  • 6
@anoysath zawsze jak widzę ten render młyna wodnego to mnie kłuje to jak się ta woda na kole zachowuje xd
  • Odpowiedz
Altar
Altar
20.04.2026, 15:41:24 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
20.04.2026, 06:09:16
  • 1565
Obniżył ale się nie cieszył xD

#heheszki #bekazpisu #bekazpodludzi #polityka #bekazprawakow
ProstyKrzywy - Obniżył ale się nie cieszył xD

#heheszki #bekazpisu #bekazpodludzi #p...

źródło: 1000133612

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn
20.04.2026, 06:18:22 via Wykop
  • 868
@ProstyKrzywy: wstydzę się, ze moi starzy oglądają republikę
  • Odpowiedz
KielbasianyJad
KielbasianyJad
20.04.2026, 06:31:18 via Wykop
  • 587
@ProstyKrzywy: to już mogli powiedzieć, że specjalnie obniżył, żeby Niemcom było taniej
  • Odpowiedz
kwmd
kwmd
kwmd
20.04.2026, 03:30:49
  • 817
Zaplusuj mlyn na niewolnikow a w tym tygodniu otrzymasz 1000 zl premii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#poniedzialkowymlynnaniewolnikow #heheszki #humorobrazkowy #glupiewykopowezabawy #januszex
kwmd - Zaplusuj mlyn na niewolnikow a w tym tygodniu otrzymasz 1000 zl premii. ( ͡° ͜...

źródło: 1aaad5671065d20120e66bce1d142620a248bc6b817b287f39883c59472edcf9

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WH40K
WH40K
20.04.2026, 04:48:36 via Wykop
  • 198
@kwmd: Może dla niewolników ale po kilku latach kończysz z taką sylwetką
WH40K - @kwmd:  Może dla niewolników ale po kilku latach kończysz z taką sylwetką

źródło: arnold-did-his-own-stunts-in-conan-the-barbarian-1982-v0-viL7quArTgsOhWAKKZRME0qW2cQRItErnqTe0oCyWR4

Pobierz
  • Odpowiedz
Bialek_napraw_tagi
Bialek_napraw_tagi
Bialek_napraw_tagi
20.04.2026, 05:08:02 via Wykop
  • 106
@WH40K: LOL, chyba z taką... https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQBJ70oc9LS-SOjjsrqBERPlRsMXtzujD2jsxpUd8wPy7eBWDHJ8M5SAR4&s
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t
19.04.2026, 21:49:02
  • 76
- Panie Prezydencie, jak to w końcu było z tym [kompromitujący temat], bo mi się wydaje, że to Onet rozdmuchuje sprawę, a przecież nic takiego szczególnego się nie stało. Zgodzi pan się ze mną, prawda?

#kanalzero #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski
gr0m1t - - Panie Prezydencie, jak to w końcu było z tym [kompromitujący temat], bo mi...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
20.04.2026, 06:14:56 via Android
  • 21
@gr0m1t: Ksysiu to taka nowa Holecka
  • Odpowiedz
Drmscape2
Drmscape2
Drmscape2
19.04.2026, 21:49:56
  • 44
W poniedziałek wizyta Macrona w Polsce, w Gdańsku. Spotkania ze snussolinim nie ma w planie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysssss
krzysssss
19.04.2026, 21:51:47 via Wykop
  • 50
@Drmscape2: przeciez go na poważnie to tylko biora widzowie republiki ;d
  • Odpowiedz
atreus-bogwojny
atreus-bogwojny
20.04.2026, 06:44:38 via Wykop
  • 2
@krzysssss: i sporo wykopowiczów :D zaraz się kilku zleci
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
19.04.2026, 22:18:29
  • 527
wfyokyga

źródło: temp_file8538263209963720456

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KukiScotland
KukiScotland
19.04.2026, 22:32:20 via Wykop
  • 44
@wfyokyga:
KukiScotland - @wfyokyga:

źródło: 17f17f26e0b8ff3a780d6f0274af26f3d1924f9bdff39098e925be83d3e661b5

Pobierz
  • Odpowiedz
realizta
realizta
20.04.2026, 07:16:02 via Wykop
  • 38
@wfyokyga: Brakuje kadru "z góry żeby było widać tylko twarz i dekolt"
  • Odpowiedz
gutowszczyzna
gutowszczyzna
gutowszczyzna
19.04.2026, 18:18:34
  • 426
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ekrad
Ekrad
19.04.2026, 20:13:18 via Wykop
  • 73
@gutowszczyzna: Ale wiecie, że majątek nabyty przed zawarciem związku małżeńskiego nie wchodzi w skład wspólności majątkowej małżeńskiej? W małżeństwie także możecie nabywać nieruchomości do majątku osobistego.
  • Odpowiedz
Big_Bocchers
Big_Bocchers
19.04.2026, 20:15:14 via iOS
  • 221
@Ekrad: No chyba że sąd osądzi inaczej xD Do podziału majątku to już nie trzeba nawet małżeństwa mieć.
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
19.04.2026, 15:09:35
  • 250
Snussolini XD

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
donatien-de-sade - Snussolini XD

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu

źródło: IMG_7426

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SynuZMagazynu
SynuZMagazynu
19.04.2026, 15:13:40 via Wykop
  • 44
@donatien-de-sade: to jest mimika bycia dumnym z bohaterskich epizodów Polski
  • Odpowiedz
kocha_to_poczeka
kocha_to_poczeka
19.04.2026, 15:16:31 via Wykop
  • 57
@donatien-de-sade:
kiedyś za dzieciaka, jak o tym pisali to nie wiedziałem jak to odczytać
teraz już wiem

  • Odpowiedz
MatemXVI
MatemXVI
19.04.2026, 15:01:17
  • 233
#bekazpisu #polityka #polska
W komentarzach peany na cześć wodza, niektóre mają 1-2 k
Do czego to doszło że to oderwany od rzeczywistości stary dziad z Żoliborza daje Mariuszkom człowieka o którym mogą mówić "I to jest gość" i się nim zachwycają jaki to "mąz stanu, swój chłop itd."
MatemXVI - #bekazpisu #polityka #polska
W komentarzach peany na cześć wodza, niektóre...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
19.04.2026, 15:02:56 via Wykop
  • 200
@MatemXVI: bardzo merytoryczną odpowiedź kibolskiego snusidla
  • Odpowiedz
jabbababba
jabbababba
19.04.2026, 15:23:35 via Wykop
  • 170
@MatemXVI: na oficjalnym profilu taki prostacki przekaz?
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
19.04.2026, 15:59:01
  • 1030
Antoni Zdzisław K., syn byłego prezesa TVP Jacka Kurskiego, usłyszał w toruńskiej prokuraturze zarzut zgwałcenia Magdaleny N., która w chwili czynu nie miała ukończonych 15 lat. Według śledczych do zdarzeń miało dochodzić wiosną i latem 2009 r. Sprawa nie jest nowa - wcześniej była dwukrotnie umarzana (2017, 2019) przez gdańską prokuraturę, mimo że biegli oceniali zeznania pokrzywdzonej jako wiarygodne. Po zmianie rządu audyt wskazał, że decyzje o umorzeniu zapadły zbyt pochopnie.

„Tylko
donatien-de-sade - Antoni Zdzisław K., syn byłego prezesa TVP Jacka Kurskiego, usłysz...

źródło: IMG_7427

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
19.04.2026, 16:03:45 via Wykop
  • 581
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
19.04.2026, 16:04:05 via Wykop
  • 458
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
radziuxd
radziuxd
19.04.2026, 15:10:01
  • 1271
Początkowo byłem przeciwny, ale nie w-------m gniazda, bo młody był podekscytowany jak mu pokazałem co gołębie szykują. Uznałem, że postawię kamerkę i będziemy sobie podglądać życia cud.
To przyleciał ptasi dindu i z-----ł jajko.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ptaki #golebie #srokacwel #natura #przyroda
radziuxd - Początkowo byłem przeciwny, ale nie w-------m gniazda, bo młody był podeks...

źródło: 1000078488

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bad_Sector
Bad_Sector
19.04.2026, 15:12:04 via Wykop
  • 1802
@radziuxd: Powinieneś podziękować tej sroce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tellet
tellet
19.04.2026, 15:41:31 via Wykop
  • 2013
@radziuxd: medal dla sroki, że ogranicza populacje latającego szczura
  • Odpowiedz
saggitarius_a
saggitarius_a
19.04.2026, 10:36:14
  • 574
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #humorobrazkowy #polityka
saggitarius_a - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #humorobrazkowy #polityka

źródło: Zrzut ekranu_20260419_123559

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karl_Tofel
Karl_Tofel
19.04.2026, 11:04:59 via Android
  • 159
@saggitarius_a: faje na stole zamiast snusa?
  • Odpowiedz
MistrzKowalski
MistrzKowalski
19.04.2026, 11:15:11 via Wykop
  • 142
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
JoeToye
JoeToye
19.04.2026, 10:24:53
  • 931
C**j z planami na lepszą gospodarkę, infrastrukturę, mniejszą korupcję, najważniejszy cel to ODSUNĄĆ TUSKA OD WŁADZY.
Pisiory nawet się nie kryją, że jedyne o czym marzą to wygrać z Tuskiem, a ich wyborcy pewnie klaszczą uszami ¯\(ツ)/¯

Gardzę wami.

#polityka #polska #4konserwy #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazpisu
JoeToye - C**j z planami na lepszą gospodarkę, infrastrukturę, mniejszą korupcję, naj...

źródło: image

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocha_to_poczeka
kocha_to_poczeka
19.04.2026, 10:32:54 via Wykop
  • 455
@JoeToye: zapomniał wspomnieć jeszcze o działkach dla niego xD
  • Odpowiedz
deletenomads
deletenomads
deletenomads
19.04.2026, 10:36:19 via Wykop
  • 189
@JoeToye: Myślałem że jednak bardziej ambitnie będzie xd Tzn "PiS ale pro-UE"
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 3795
  • Strona 29 z 3795
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.04.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking