Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko132
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Banan917

Banan917

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 145
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 145
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
Banan917
Banan917 8 godz. i 21 min temu
  • 7
#f1 jak już udało się Raselowi prowadzić w wyścigu to go objechał chłop który od 4 lat wyścigu nie wygrał. Klontfa ma moc.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banan917
Banan917 wczoraj, 14:54:21
  • 3
#f1 Jeśli Leklerk do końca kwartału się nie powiesi to przyznam publicznie ze jestem hetero.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JuzefCynamon
JuzefCynamon
11.06.2026, 17:08:09
  • 22
#f1 dziwnie renka zgieta
JuzefCynamon - #f1 dziwnie renka zgieta

źródło: image0

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banan917
Banan917 11.06.2026, 18:50:28 via Wykop
  • 2
@JuzefCynamon: to na cześć przyjaciela Georga Russella. Renka wygjenta w L.
L jak Loooooseeeeer
  • Odpowiedz
Banan917
Banan917 07.06.2026, 14:00:51
  • 2
#f1 dlaczego zakazali aktywnego aero w ten weekend? Widziałem info ale nie śledziłem za bardzo tego rawe ceeku więc nie wiem jakie były podstawy decyzji.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

honeybadger9951
honeybadger9951
07.06.2026, 14:01:46 via Android
  • 3
@Banan917: obawiali się że może zdarzy się coś ciekawego, a tego by nie chcieli
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
07.06.2026, 14:01:49 via Wykop
  • 1
@Banan917: Bo i tak nic to nie zmienia
  • Odpowiedz
Banan917
Banan917 07.06.2026, 13:54:22
  • 22
#f1 muj borze
Banan917 - #f1 muj borze

źródło: 1000011985

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banan917
Banan917 07.06.2026, 13:41:09
  • 9
#f1 Gekon będzie nurkował a francuski francuz z Francji nie odpuści i przywitamy na torze Bernda Maylandera. Róbcie screeny.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banan917
Banan917
Autor
07.06.2026, 13:46:27 via Wykop
  • 0
@Banan917: no i w p---u. I wymienili opony. I cały misterny Bernd też w p---u.
  • Odpowiedz
Marek_Tempe
Marek_Tempe
27.05.2026, 15:15:10
  • 10
To co, może jak kiedyś, niteczka z filmami i książkami gdzie jedno ze słów zastępuje się spuchą?

Spuchaj albo rzuć

#j----------------y
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banan917
Banan917 27.05.2026, 16:17:09 via Wykop
  • 1
@Marek_Tempe: Spucha Diabła
  • Odpowiedz
Rambo8_w_TV
Rambo8_w_TV
27.05.2026, 06:49:41
  • 196
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banan917
Banan917 27.05.2026, 07:55:11 via Wykop
  • 20
@Rambo8_w_TV: dlatego ja na zarzut że jestem alkoholikiem odpowiadam klasycznie
"Tak, a o co chodzi?" I tu się dyskusja kończy.
Zauważyłem że Ci co starają się wszystkich uświadamiać w dużej części sami przepili w życiu pociąg pancerny.
A najbardziej podobają mi się dyskusje, w których pojawią się argument mieszkańców południowej Europy i ich codzienne spożywanie wina do obiadu czy kolacji. Wtedy dopiero robi się keksworkerkę z logiki. I jaja jak
  • Odpowiedz
Saper86
Saper86
26.05.2026, 11:33:42
  • 87
Pijcie ze mną kompot Mirasy #zegarki #omega #zegarkiboners
Saper86 - Pijcie ze mną kompot Mirasy #zegarki #omega #zegarkiboners

źródło: IMG_5493

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banan917
Banan917 26.05.2026, 13:32:26 via Wykop
  • 1
@Saper86: ten zegarek... niech sobie przypomnę... to nie jest Omega
  • Odpowiedz
helvetica
helvetica
12.05.2026, 22:04:50
  • 12
#f1 #mysliniemysli Wyobraźmy sobie, że Aldona pojawia się w Kanadzie z grzywką. Co miałby zrobić taki człowiek jak np. ja obecnie, który wrzuca przeróbki jej zdjęć w internecie?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banan917
Banan917 12.05.2026, 22:06:09 via Wykop
  • 4
@helvetica: muszę o tym poczytać
  • Odpowiedz
helvetica
helvetica
12.05.2026, 21:55:31
  • 13
#f1 #nocnemyslihelvetici
Wyobraźmy sobie że wykop upada. Co miałby zrobić taki człowiek jak np. ja obecnie, który szuka jakiejś przystani dla siebie w internecie? Każde inne miejsce jest lepsze...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banan917
Banan917 12.05.2026, 21:56:23 via Wykop
  • 8
@helvetica: gdzieś już to czytałem
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
30.04.2026, 07:47:09
  • 351
Ale się już polskie mariusze, sebki i janusze ślinią na samą myśl o 3 dniowym CHLANIU na umór. Z wózków sklepowych to już się przesypują puszki z tymi szczynami w promocjach 12+12 czy czymś podobnym dla hołoty zalkoholizowanej.

Karyny po zasadniczej zawodowej już się cieszą i dokładają mięsa na grilla, bo "hihi chłop to czasem musi się napić", a ich spuchlaki brzuchate z czerwonymi mordami może tego dnia ich nie zwyzywają
codziennaKasia - Ale się już polskie mariusze, sebki i janusze ślinią na samą myśl o ...

źródło: image

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banan917
Banan917 30.04.2026, 09:32:34 via Wykop
  • 3
@codziennaKasia: słodki Jezu. Muszę dzisiaj wódki dokupić bo jutro zamknięte wszystko. Dzięki za przypominajkę! 👍
  • Odpowiedz
Banan917
Banan917 22.04.2026, 13:45:15
  • 11
#f1 gdzieś nad Włochami.
Banan917 - #f1 gdzieś nad Włochami.

źródło: 1000011465

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LM317K
LM317K
22.04.2026, 13:48:19 via Android
  • 4
@Banan917 narysuj renkę
  • Odpowiedz
Banan917
Banan917 01.04.2026, 07:10:44
  • 5
Za PiSu to przynajmniej na mistrzostwa jeździliśmy

#polityka #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestem_pingwinem
jestem_pingwinem
24.03.2026, 15:41:02
  • 38
Ja tam tankowałem jeszcze po 5.50 zł, potem jakieś home office, trochę wolnego, a teraz jeżdżę za pół ceny, jak król i biegi to zmieniam dopiero przy 3500 rpm.
Te zazdrosne spojrzenia ludzi mnie doładowują pozytywną energią. Co prawda, to tylko Punto 1.2 od żony, ale zawsze.

#iran #trump #paliwo #heheszki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banan917
Banan917 24.03.2026, 17:34:01 via Wykop
  • 7
@jestem_pingwinem: ja normalnie za 250zł zatankowałem i przy kasie chcieli też 250zl. Nie rozumiem gdzie ta banda bezmózgich kretynów widzi podwyżki.
  • Odpowiedz
Banan917
Banan917 22.03.2026, 14:05:55
  • 8
Czy od jutra jest rawe ceek szukaj

#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
22.03.2026, 14:08:05 via Android
  • 3
@Banan917: Śpieszmy się kochać Rawe Ceeki, bo to ostatni tej wiosny
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
22.03.2026, 14:21:23 via Wykop
  • 5
@Banan917: Są miejsca na Ziemi gdzie rawe ceek trwa już od kilku godzin.
Gieekaa - @Banan917: Są miejsca na Ziemi gdzie rawe ceek trwa już od kilku godzin.

źródło: austria

Pobierz
  • Odpowiedz
m4xejd
m4xejd
04.03.2026, 09:08:49
  • 660
Stanowski zrobił 40 minutowy materiał o wywiadze Rafała Trzaskowskiego i najmocniejszy zarzut jaki na nim padł to jest to że Rafał poszedł do pani psycholog xDD
Drodzy pisowcy, powód dla którego Rafal przegrał wybory jest taki jak na obrazku. Najgłupszymi ludźmi najłatwiej manipulować, a w tym mistrzem jest TV Republika, Kanał Zero, Radio Maryja i wPolsce.tv.

#polityka #kanalzero
m4xejd - Stanowski zrobił 40 minutowy materiał o wywiadze Rafała Trzaskowskiego i naj...

źródło: 7c181fd4f2023b2120521c272f953375ab454f79047c1cc8e3ee876b8571bb2a

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banan917
Banan917 04.03.2026, 10:22:19 via Wykop
  • 0
@m4xejd:
A tak z innej beczki, to wyjaśni mi ktoś skąd oni wiedzą jakie wykształcenie mają ludzie biorący udział w wyborach?
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
31.10.2025, 06:06:52
  • 1692
#polityka To chyba korupcja co nie?
badreligion66 - #polityka To chyba korupcja co nie?

źródło: temp_file2851272842475149473

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Banan917
Banan917 31.10.2025, 08:41:22 via Wykop
  • 0
@badreligion66: przy okazji jeszcze córcia zawyła na Eurowizji, wygrywając z dvpy eliminacje 🤣🤣

Paczpan co za pszypadek
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Adam

  • Nie udało się wczytać opisu. Odśwież stronę za 5 sekund.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking