Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
J-Roc

J-Roc

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 85821
  • Znaleziska 8470
  • Mikroblog 77351
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 30
  • Dodane (45)
  • Komentowane (1415)
  • Plusowane (75891)
Sin-
Sin-
19.04.2026, 10:03:39
  • 1197
Jeśli Karol Nawrocki myślał, że tym wywiadem w Kanale Zero ociepli sobie wizerunek, to chyba tylko wśród najwierniejszych wyborców PiS i botów z YouTube. Dla wszystkich poza bańką był to raczej pokaz arogancji.

Najgorzej brzmiały jego teksty sugerujące, że wszyscy mają grzecznie czekać, aż prezydent łaskawie po roku czy dwóch zaprzysięgnie dyplomatów, wojskowych czy sędziów. To była demonstracja lekceważenia państwa, procedur i zwykłej odpowiedzialności.

Do tego doszło zaprzeczanie samemu sobie, kompletny brak
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
19.04.2026, 10:04:52 via iOS
  • 697
@Sin-: typowy Snussolini ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DonTadeo
DonTadeo
19.04.2026, 10:07:54 via Android
  • 531
@Sin-: Wywiad miał być typowym ociepleniem wizerunku. Kanał Zero od kampanii wyborczej mocno gra na Nawrockiego.

Uśmiech prezydenta z jego spojrzeniem to dziwne połączenie, wygląda strasznie nienaturalnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Czuć, ze stołek bardzo mocno napomował jego ego. To nie będzie mimo wszystko dość miękki i zdolny do kompromisów Duda, NowRocky będzie szedł na twardo.
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
19.04.2026, 05:53:00
  • 687
Czyli TV republika i politycy PiSu mogą ciągle obrażać innych, ale jak piszesz Obajtkowi, że na rozmowie na prezesa Orlenu będzie wymagana znajomość angielskiego (bez epitetów), lub jak niżej żartujesz pytaniem o metraż mieszkania to jesteś "skończonym kretynem i moralnym zerem"

ciagleloginzajety - Czyli TV republika i politycy PiSu mogą ciągle obrażać innych, al...

źródło: temp_file4293985940432541181

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
19.04.2026, 05:59:05 via Wykop
  • 544
@ciagleloginzajety: skoro Stefaniak jest totalnym kretynem i moralnym zerem to kim jest szmatecki?🤔
  • Odpowiedz
MazurskiSmak
MazurskiSmak
19.04.2026, 06:39:28 via Android
  • 256
@ciagleloginzajety: batyr widać się czai na kolejne mieszkanie.
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
19.04.2026, 05:12:26
  • 489
#polityka #rosja #zdradastanu #batyr #safe

Ćpun zawetował SAFE w interesie Rosji i pisowskiej targowicy, nie przeszkadza mu to w bredzeniu o suwerenności i o tym, że niby znalazł środki na SAFE zero procent, a zakute prawicowe łby klaszczą jajami w komentarzach.
Aldona_Lipska - #polityka #rosja #zdradastanu #batyr #safe 

Ćpun zawetował SAFE w in...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

starerursko
starerursko
19.04.2026, 05:16:01 via Wykop
  • 87
@Aldona_Lipska: ale jest za kościołem a to się liczy
  • Odpowiedz
regularne_ekspresje
regularne_ekspresje
19.04.2026, 06:10:44 via Wykop
  • 313
@Aldona_Lipska:

tak jak obniżył ceny prądu o 30%
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
19.04.2026, 05:54:00
  • 752
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
19.04.2026, 05:54:57 via Wykop
  • 671
@szmichal: sprawdza czy mu się ząb nie rusza. Mój brat też tak robił jak mu mleczaki wypadały
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane
19.04.2026, 06:06:36 via Android
  • 367
@szmichal: Snusik wziety, batyr usmiechniety( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
greedy_critic
greedy_critic
19.04.2026, 01:33:43
  • 545
Przypominam że polska ma najgorszego prezydenta w historii.

Nienawiść do osób, które wybraly tego wieśniaka na czempiona tego zacnego kraju jest naturalną reakcją, nawet jeśli bezjajek jest w jakiejś jego radzie.

Pozdrawiam.

#nawrockicore #bekazpisu #bekazprawakow #polityka
greedy_critic - Przypominam że polska ma najgorszego prezydenta w historii.

Nienawiś...

źródło: image_picker_0F7B98DC-F726-48B6-B992-7FFF3FF7C9DF-773-00000009FF8C6ED8

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE
19.04.2026, 05:41:26 via Wykop
  • 178

Komentarz usunięty przez moderatora

KIaudik
KIaudik
19.04.2026, 05:47:06 via Wykop
  • 116
@greedy_critic: Ale nie podoba ci sie jak RYKNOL?!
Czolem panei sutenerze xD
  • Odpowiedz
14latnawykopie
14latnawykopie
19.04.2026, 04:38:51
  • 1471
Gorące wpisy ustawione na 2h kończą się na drugiej stronie xDD ja p------e, gdyby nie to że chyba z przyzwyczajenia wchodzę na ten portal od 17 lat to bym się śmiał sam z siebie
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

14latnawykopie
14latnawykopie
Autor
19.04.2026, 04:41:43 via Android
  • 569
To cos napiszę jakiś content. W liceum mieliśmy w klasie takiego koksa majkela. Siłka i codziennie kurczak z kaszą i oliwą albo olejem. Majkel jak raz sobie trzepał to nie posprzatal po sobie, wpadła matka do pokoju i się poślizgnęła na jego spermie przy tym zwichnęła nogę xD wkręcał jej później, że to była oliwa co dodawał do kurczaka
  • Odpowiedz
fredperry
fredperry
19.04.2026, 06:09:18 via Wykop
  • 664
@14latnawykopie: a co się dziwić. Niedorobiony admin s--------ł ten portal, który zmienił się w polityczna tubę propagandową. Połowa wpisów to boty a debile z moderacji nie reaguje na zgłaszanie braku tagu polityka
  • Odpowiedz
Sinti
Sinti
19.04.2026, 03:44:27
  • 632
jeśli zastanawiacie się jak wyglądają januszowe myśliwskie społeczności w necie, to wyglądają dokładnie tak jak sobie wyobrażacie, stado wąsatych januszów uskutecznia chłopski rozum
#myslistwo #bekazpodludzi
Sinti - jeśli zastanawiacie się jak wyglądają januszowe myśliwskie społeczności w nec...

źródło: asd

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ecooo
Ecooo
19.04.2026, 04:23:59 via Wykop
  • 345
@Sinti: Odbiegając całkiem od tematu, to trochę nie rozumiem ostatnio najazdu na chłopski rozum - często ma on zupełnie sens i bywa lepszym rozwiązaniem niż lewackie p---------e XD
  • Odpowiedz
Obrzydzenie
Obrzydzenie
19.04.2026, 04:33:21 via Android
  • 1089

Komentarz usunięty przez moderatora

Jestem_Tutaj
Jestem_Tutaj
19.04.2026, 01:07:33
  • 351
W każdej fabryce landrynek owocowych był jakiś zwyrol, który do opakowania dorzucał te białe co smakowały jak spucha ( ಠ_ಠ)
JestemTutaj - W każdej fabryce landrynek owocowych był jakiś zwyrol, który do opakowa...

źródło: temp_file1975405140244048422

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krystiano_ps3
krystiano_ps3
19.04.2026, 01:10:44 via Wykop
  • 107
@vulcanitu: anyżowe, moje ulubiene
  • Odpowiedz
edmund-kwas
edmund-kwas
19.04.2026, 01:55:24 via Wykop
  • 377
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KemezrpAkwils
KemezrpAkwils
18.04.2026, 06:10:10
  • 919
#kanalzero Wymyśliłem nowa zabawę. Wchodzicie w wywiad z Nawrockim na #kanalzero i próbujecie znaleźć negatywny komentarz odnośnie osoby prezydenta, powodzenia. #polityka
KemezrpAkwils - #kanalzero Wymyśliłem nowa zabawę. Wchodzicie w wywiad z Nawrockim na...

źródło: 1000006241

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nieograniczony1
nieograniczony1
18.04.2026, 06:26:30 via Wykop
  • 1050
@KemezrpAkwils: coś znalazłem XD
nieograniczony1 - @KemezrpAkwils: coś znalazłem XD

źródło: Screenshot 2026-04-18 at 08-25-30 GODZINA ZERO #180 KAROL NAWROCKI KRZYSZTOF STANOWSKI ROBERT MAZUREK - YouTube

Pobierz
  • Odpowiedz
wstanczyk
wstanczyk
18.04.2026, 07:28:31 via Wykop
  • 773
wejście na mikro i szukoanie komentarzy krytykujących rząd xD


@KochanekAdmina: Żartujesz, prawda? Czy to kolejna halucynacja z gatunku "jeszcze nei wszyscy są tu prawakami, znaczy się jest lewacko"? Rząd to krytykują nawet jego zwolennicy tutaj, bo w przeciwieństwie do fanbojów konfedepisu są do tego zdolni xD
  • Odpowiedz
makgyvergaleriapl
makgyvergaleriapl
18.04.2026, 03:35:25
  • 112
makgyvergaleriapl

źródło: 1000005699

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BOGUSLAW_WINDA
BOGUSLAW_WINDA
18.04.2026, 07:48:51 via Wykop
  • 45
@makgyvergaleriapl: czy ja przypadkiem nie jadłem wczoraj draży korsarzy i nie cofnąłem się do 2000🤔?
  • Odpowiedz
El_mirabel
El_mirabel
El_mirabel
18.04.2026, 08:36:26 via Wykop
  • 33
@BOGUSLAW_WINDA: 2010
  • Odpowiedz
GrimesZbrodniarz
GrimesZbrodniarz
18.04.2026, 05:40:03
  • 504
Dziwna ta zabawka, może trzeba domknąć

#heheszki #humorobrazkowy #pdk
GrimesZbrodniarz - Dziwna ta zabawka, może trzeba domknąć

#heheszki #humorobrazkowy ...

źródło: 1000139107

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrimesZbrodniarz
GrimesZbrodniarz
Autor
18.04.2026, 05:41:40 via Wykop
  • 251
Jeszcze taki śmieszny kluczyk był w zestawie
GrimesZbrodniarz - Jeszcze taki śmieszny kluczyk był w zestawie

źródło: 1000139109

Pobierz
  • Odpowiedz
Aaso
Aaso
18.04.2026, 06:22:37 via Wykop
  • 405
@GrimesZbrodniarz: urany boskie
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
18.04.2026, 05:50:34
  • 572
hihi ale im pan prezydent powiedział, aż mi trochę pociekło w majtki
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - hihi ale im pan prezydent powiedział, aż mi trochę pociekło w majtki
#po...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-18 074938

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
18.04.2026, 06:00:10 via Wykop
  • 577
@splinter96: hubner jak tylko zobaczy prezydenta to ma kisiel w majtkach. A jak ryknie to już cały pokój zaspermiony xD
  • Odpowiedz
sameowoce
sameowoce
18.04.2026, 06:39:56 via Wykop
  • 221
@splinter96: przecież on wymigał się od odpowiedzi niczym Pinokio w shreku 2
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
18.04.2026, 06:07:45
  • 1951
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bzyku95
bzyku95
18.04.2026, 06:43:42 via Wykop
  • 1214
@Afrobiker: stare p0lczysko
  • Odpowiedz
silnikAtrakcyjny
silnikAtrakcyjny
18.04.2026, 06:52:02 via Wykop
  • 1526
@Afrobiker: Boomerzy: Dziś to młode pracy nie nauczone
Młode: *chcą pracować już w młodości
Boomerzy: ALE ZA PIENIĄDZE? KTO TO WIDZIOŁ
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
18.04.2026, 01:51:17
  • 297
O bogowie, walka
wfyokyga - O bogowie, walka

źródło: temp_file7433722548215609013

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makgyvergaleriapl
makgyvergaleriapl
18.04.2026, 01:54:34 via Wypiek
  • 152
@wfyokyga Na każdego kozaka, znajdzie się większy kozak...
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
18.04.2026, 01:55:15 via Wykop
  • 141
@wfyokyga: znam gościa manleta z 165cm max, ale od dziecka trenuje i już nie raz widziałem jak nokautuje typów po 180cm+
  • Odpowiedz
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
18.04.2026, 03:11:36
  • 316
Mazurek jak zawsze na posterunku xD #polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekaznawrockiego #bekazestanowskiego #bekazmazurka #kanalzero
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gieekaa
Gieekaa
18.04.2026, 04:43:54 via Wykop
  • 135
@Bonzolog11:

Coś Panu wypadło. Niech się Pan nie schyla. To przyzwoitość
  • Odpowiedz
Gjbgghbhhjj
Gjbgghbhhjj
18.04.2026, 04:59:25 via Wykop
  • 308
@Bonzolog11: jprd, ale wstyd, a nawet na to nie głosowałem
  • Odpowiedz
djtartini1
djtartini1
18.04.2026, 05:15:00
  • 1074
#heheszki #humorobrazkowy
djtartini1 - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: obraz

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Recovery1994
Recovery1994
Recovery1994
18.04.2026, 06:19:06 via Wykop
  • 242
@djtartini1: przecież to Ciri.
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
18.04.2026, 06:30:31 via Wykop
  • 674
@Recovery1994: dokładnie. Próby Traw i brzuszek boli
  • Odpowiedz
szychun
szychun
17.04.2026, 18:46:07
  • 156
#kanalzero #bekazpisu #polityka a mnie już wku...a to pitolenie o ambasadorach. Batyr chce miec swoich ludzi na stołkach, ale jak któryś coś odwali to będzie wina Sikorskiego.

W obecnej układance nawet Zbyszek Stonoga byłby lepszym ambasadorem niż Nawrocki prezydentem.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szychun
szychun
Autor
17.04.2026, 18:49:08 via Wypiek
  • 44
@KOLEGAMAMY widzisz- tak samo z Tobą siedzę na jednym portalu a w Twojej trollowni nie pracuję.
  • Odpowiedz
szychun
szychun
Autor
17.04.2026, 18:54:43 via Wypiek
  • 31
@KOLEGAMAMY obecność w tej radzie to akurat siara, mówiąc lekko, patrząc na jej skład. Na Twoim miejscu unikałbym tego argumentu xdd
  • Odpowiedz
MaxGigaW
MaxGigaW
MaxGigaW
17.04.2026, 18:33:38
  • 178
#polityka #kanalzero

TO ON WYBIERA SĘDZIÓW XDDDDDDDDDDDDD AHAHAHAHA XDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MaxGigaW
MaxGigaW
MaxGigaW
17.04.2026, 18:24:18
  • 217
#polityka #kanalzero

JAK COS TO BATYR WLASNIE POWIEDZIAL ZE NIE POPARL ORBANA XDDDDDDDDDD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniok
maniok
17.04.2026, 20:04:21 via Android
  • 26
@MaxGigaW Pojechał mu powiedzieć prosto w oczy że go nie popiera
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 3795
  • Strona 30 z 3795
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.04.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking