Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko149
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
anb

anb

Dołączył 18 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11430
  • Znaleziska 1127
  • Mikroblog 10303
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 54
splinter96
splinter96
2 godz. i 50 min temu
  • 22
ohui, ale się tu Krzysio odpalił xD jeszcze z rok-dwa i pewnie będzie wygłaszał ranty do ludu niczym Sołowjow
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #stanowski #kanalzero
splinter96 - ohui, ale się tu Krzysio odpalił xD jeszcze z rok-dwa i pewnie będzie wy...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anb
anb 54 min temu via Wypiek
  • 0
@splinter96 już wygłasza ranty jak widać xD
  • Odpowiedz
ocynkowanyodpornynahejt
ocynkowanyodpornynahejt
6 godz. i 10 min temu
  • 31
Chciałbym odnotować fakt, że im większe wycie na Wykopie, tym bardziej Pan Prezydent robi to, czego od niego oczekiwali wyborcy.

#polityka #bekazlewactwa
ocynkowanyodpornynahejt - Chciałbym odnotować fakt, że im większe wycie na Wykopie, t...

źródło: nawrocc

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anb
anb 4 godz. i 12 min temu via Wypiek
  • 3
@ocynkowanyodpornynahejt najgorszy prezydent
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
21 godz. i 10 min temu
  • 102
#gielda

Ktoś kto kupił tego Space X dziś po debiucie i sprzedał na ATH wyrobił normę zwrotu jak Tomek w 116 lat.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anb
anb 19 godz. i 27 min temu via Wypiek
  • 3
@KjatanSveisson czyli całe 30% xD
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo
przedwczoraj, 07:41:15
  • 418
Samochodziarze kiedy kawałek asfaltu nie dla nich istnieje:

#wroclaw #konfitura #samochodoza #j--------e
Reepo - Samochodziarze kiedy kawałek asfaltu nie dla nich istnieje:

#wroclaw #konfit...

źródło: C5DAF9A8-501E-4134-BFC1-4E4452BDDF38

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anb
anb przedwczoraj, 09:13:52 via Wypiek
  • 31
@Reepo klasyk, i w wielu miejscach to widać.

Z początku wszystko ładnie czysto, nikt nie staje. Później pojawiają się pierwsi smialkowie wybadać teren. Nie dostają mandatów, więc stają tam już na pewniaka. A następnie cała reszta widząc to też tam parkuje i tak właśnie wyglądają narodziny nowego parkingu.
  • Odpowiedz
anb
anb przedwczoraj, 10:23:15 via Wypiek
  • 5
@bigos555 sorry, założyłem, że to sciezka rowerowa, ale rzeczywiście nie widać znaku
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
10.06.2026, 20:34:25
  • 74
#budujzwykopem
MLeko29 - #budujzwykopem
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anb
anb przedwczoraj, 06:26:34 via Wypiek
  • 5
@MLeko29 kult cargo ;)
  • Odpowiedz
przypadkowy_bohater
przypadkowy_bohater
10.06.2026, 05:21:17
  • 67
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anb
anb 10.06.2026, 17:41:19 via Wypiek
  • 0
@czapayew

@przypadkowy_bohater: podejdź, przedstaw się i grzecznie zapytaj czy mogę cię prosić do tańca, jakoś tak to chyba było


Ale najsampierw ucałuj go w rękę.
  • Odpowiedz
world
world
10.06.2026, 08:33:31
  • 236
Deprecjonowanie zarówna wojska jak i służby wobec kraju. Praktycznie jakby odpalono z dnia na dzień akcję. Dzieje się już to co przewidywałem - dokładnie ten sam mechanizm był przed wybuchem wojny na Ukrainie. ABW powinna siedzieć na takich polskich kacapach i mam ogromną nadzieję, że wkrótce i Ciebie odwiedzą. @Famine - u ciebie jest bardzo długi ciąg zdarzeń i aktywności
#polska #przemyslenia #ukraina #wojna
world - Deprecjonowanie zarówna wojska jak i służby wobec kraju. Praktycznie jakby od...

źródło: abw

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anb
anb 10.06.2026, 10:13:31 via Wypiek
  • 2
@Famine a po kim ty taki biegły w tematach dotyczących FSB?
  • Odpowiedz
anb
anb 09.06.2026, 21:31:25
  • 31
Z tego, co widzę, to ten #kiszak jest po prostu mało inteligentnym debilem (masło maślane, ale musiałem to podkreślić).

Gra gorzej niż ośmiolatek. Ciągle dostaje po dupie i płacze jak nie umie zcheesować kretoszczurów. Nie umie też zaadaptować stylu gry do sytuacji. W kółko próbuje tego samego i w kółko mu nie wychodzi.

Jeśli chodzi o groznawstwo, to wyuczył się paru pojęć na krzyż (takich jak "pathing") i tylko narzeka jak
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anb
anb
Autor
09.06.2026, 21:45:28 via Wypiek
  • 0
@musze_miec_konto_zeby_widziec *śmiech pawiana*
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
09.06.2026, 13:58:40
  • 50
Załóżmy, że udaje wam się osiągnąć FIRE w wyniku w-------a inwestycji i możecie żyć z %. Powiedzmy, że jutro wasze portfolio to $1mln i dajecie to na lokatę negocjowaną w PKB osobiście przez mickpl z szefem PKO na 6% i dostajecie +/- 15k PLN miesięcznie bez potrzeby kontynuowania pracy.

Jak realistycznie wygląda wasz dzień biorąc pod uwagę, że:

1) Brak przymusu pracy odbiera motywację do trzymania dyscypliny więc trzeba się przygotować na to

2)
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anb
anb 09.06.2026, 20:23:20 via Wypiek
  • 1
@jegertilbake

1. Bieganko
2. Siłka
3. Rowerek
4. Pianino albo
  • Odpowiedz
brzusio
brzusio
09.06.2026, 08:14:37
  • 580
#heheszki #glupiewykopowezabawy
brzusio - #heheszki #glupiewykopowezabawy

źródło: image

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anb
anb 09.06.2026, 12:57:08 via Wypiek
  • 1
@brzusio Adolescents of Bodom
  • Odpowiedz
JAn2
JAn2
JAn2
06.06.2026, 19:05:40
  • 186
Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć redaktorom Kanału Zero, ale tak. Tym właśnie są miasta, a w szczególności ich centra. Żyjącymi przestrzeniami z parkami, skwerami i bulwarami, przy których mieszczą się restauracje, kawiarnie, lokalne sklepiki i punkty usługowe dla mieszkańców.

Powiem więcej, to właśnie takie przestrzenie tworzą klimat odpowiedni dla rozwoju lokalnych biznesów. Bo zamiast kolejnych wielkich centrów handlowych budowanych na poczet korporacyjnych sieciówek, mamy miejscówki przyjazne wyżej wymienionym lokalnym biznesom, które
JAn2 - Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć redaktorom Kanału Zero, ale tak. Tym właśn...

źródło: 0055747822

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anb
anb 06.06.2026, 23:28:13 via Wypiek
  • 6
@HrabiaTruposz i te same Krzyśki potem kupują sobie działki od lasów państwowych i budują wille oraz domy za granicą i żyją sobie jak pączki w maśle z dala od tego wszystkiego.

A ty polaku biedaku robaku siedź w tym betonie i z---------j codziennie do roboty w korkach, bo przecież i tak nie powinno być ci dane korzystać z jakichś "przestrzeni".
  • Odpowiedz
washington
washington
05.06.2026, 08:55:32
  • 503
#wojna #ukraina #rosja
dzisiaj bedzie duzy ruch na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
washington - #wojna #ukraina #rosja 
dzisiaj bedzie duzy ruch na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #po...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anb
anb 05.06.2026, 10:33:48 via Wypiek
  • 1
@washington pan Boczek top
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
04.06.2026, 15:27:05
  • 135
Jakby ktoś pytał to tutaj gdzieś jestem
#zlomkiemprzezswiat #pct
ChlopoRobotnik2137 - Jakby ktoś pytał to tutaj gdzieś  jestem 
#zlomkiemprzezswiat #p...

źródło: image_picker_7870758D-2D37-4706-90F3-FC7D981E9A9F-8310-000000A088C2CA8A

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anb
anb 04.06.2026, 18:50:05 via Wypiek
  • 0
@ChlopoRobotnik2137 akat wczoraj se sprawdzałem gdzie jesteś na podstawie stravy. :D

Ile już idziesz? Z miesiąc? W ile planujesz przejść całość? Masz bilet powrotny kupiony?
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
04.06.2026, 12:32:58
  • 3516
#mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport

NIE PATRZ NA JPG PRZED PRZECZYTANIEM!

Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem.
Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
wiktor-wkpl - #mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport 

NIE PATRZ NA JPG PRZED...

źródło: 7602

Pobierz
  • 251
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anb
anb 04.06.2026, 14:02:25 via Wypiek
  • 2
@wiktor-wkpl Argentyna, przypominają mi się lata młodości :D
  • Odpowiedz
Minus09
Minus09
03.06.2026, 20:48:34
  • 237
#mecz
przypominam ze jego stary zostal oskarzony za udzial w grupie przestepczej ktora planowala napad na dom lewandowskiego XDDDDDD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anb
anb 03.06.2026, 22:23:34 via Wypiek
  • 22
@Minus09 a czy to też nie ten koleżka z kultowego wywiadu?

https://youtu.be/Gs38THS79pk?is=l6b3HUSHMDg8ly9V
  • Odpowiedz
anb
anb 02.06.2026, 12:17:03
  • 0
#gielda

Macie jakiś fajny kod polecający do rejestracji w XTB?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anb
anb
Autor
02.06.2026, 20:52:26 via Wypiek
  • 1
@PaczekRecords @cojaturobiedokunedzy

Dzięki za odpowiedzi chłopaki
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
02.06.2026, 07:05:25
  • 546
Komu bułeczkę wyślinioną psim kałem, szczynami i innymi śmieciami, których piesek dotykał nosem węsząc wcześniej na spacerze, a teraz liże po rękach panią podającą klientom pieczywo?

Smacznego i dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #warszawa #truestory
WielkiNos - Komu bułeczkę wyślinioną psim kałem, szczynami i innymi śmieciami, któryc...

źródło: 1000131277

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anb
anb 02.06.2026, 12:00:17 via Wypiek
  • 1
@WielkiNos W R U C I Ł!
  • Odpowiedz
KAFF
KAFF
31.05.2026, 00:52:10
  • 72
leże se jusz
KAFF - leże se jusz

źródło: IMG_7703

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anb
anb 31.05.2026, 10:58:01 via Wypiek
  • 2
@KAFF stary nie chce kota
stary i kot po tygodniu:
  • Odpowiedz
Serghio
Serghio
28.05.2026, 05:41:16
  • 60
Zwątpiłem w Mikroblog, to jest skrajna propaganda, być może opłacana #moderacja, bo nie umiem tego inaczej wyjaśnić. Prawie 1000 idiotów.

Ci ludzie mają prawa wyborcze? #bekazlewactwa #polityka #krakow #neuropa #afera #bekazpodludzi #prawo #bekaztuska #tusk

Gamonie, rezultat referendum powoduje automatyczne odwołanie wszystkich jego zastępców (wiceprezydentów). Los stanowisk wiceprezydentów jest prawnie i nierozerwalnie
Serghio - Zwątpiłem w Mikroblog, to jest skrajna propaganda, być może opłacana #moder...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-28 071623

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anb
anb 28.05.2026, 10:23:28 via Wypiek
  • 0
@Serghio sam jesteś botem lol xD

Chłop się spłakał bo Tusk zrobił to, do czego miał prawo.

Powinien Berkowicza powołać, wtedy by było ok? xD
  • Odpowiedz
anb
anb 28.05.2026, 10:48:49 via Wypiek
  • 0
@Serghio to nie obrażaj ludzi
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.12.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.08.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking