Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
J-Roc

J-Roc

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 85821
  • Znaleziska 8470
  • Mikroblog 77351
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 30
  • Dodane (45)
  • Komentowane (1415)
  • Plusowane (75891)
kochamcovid
kochamcovid
20.04.2026, 08:10:42
  • 84
Oczywiście szurskie janusze i grażyny (generalnie boomerstwo) podjarane, bo "pan prezydęt niemiał rząkila!!!1!1!!1!", nigdy nie widzieli, jak gdy jeszcze ich kochane słońce narodu nie było szerzej znane, to ochoczo z żonkilem śmigało.

Takie obrazki trzeba im rozsyłać, aby maksymalnie obrzydzić im tego stadionowego łobuza, ale pewnie i tak by powiedzieli, że "to kompóterowo pszerobjone lewaku!!!1!1". #polityka
kochamcovid - Oczywiście szurskie janusze i grażyny (generalnie boomerstwo) podjarane...

źródło: 1000020828

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass
20.04.2026, 09:28:47 via Wykop
  • 57
@kochamcovid: nie ma takiej rzeczy, której prawak nie usprawiedliwi u swojego idola. Batyr mógłby zabić im matki, a i tak by go wielbili. To jest sekta.
  • Odpowiedz
KielbasianyJad
KielbasianyJad
20.04.2026, 09:44:06 via Wykop
  • 2
@kochamcovid: weź lewagu skończ z tym AjEj bo to już nudne. Nie macie dowodów i generujecie w internecie xd iksde JE Karol Nawrocki to patriota
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
20.04.2026, 10:36:32
  • 276
Trafne podsumowanie prawackich fikolków w kwestii nowego premiera Węgier.
Polskie prawaki to jedyne osoby, które łyknely bajkę i rzekomej lewackości Maygara.
No, ale oni myślą samodzielnie, nikt nie będzie mówił, że białe jest białe, a czarne jest czarne.

#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu
Turin89 - Trafne podsumowanie prawackich fikolków w kwestii nowego premiera Węgier.
P...

źródło: 1000004055

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
20.04.2026, 11:00:27 via Wykop
  • 75
@houk: @grim_fandango: Tymczasem wlasnie on jest Turbo pro unijny. Już zapowiada ze będzie chciał przyjąć Euro. To nawet u nas nikt od lewa do prawa nie chce przyjąć euro.

A przyjęcie Euro = całkowite uzależnienie sie od UE.

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/peter-magyar-zmienia-kurs-wegier-tisza-chce-przyjecia-euro/2eg0y7t

https://www.money.pl/gospodarka/euro-na-wegrzech-partia-magyara-wskazuje-termin-7276214526703968a.html
fidelio-fidelio - @houk: @grim_fandango: Tymczasem wlasnie on jest Turbo pro unijny. ...

źródło: 1000139405

Pobierz
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
20.04.2026, 11:17:56 via Android
  • 235
@fidelio-fidelio: tymczasem nikogo w Polsce nie obchodziło czy on jest prawicowy czy lewicowy, ale to czy wyda nam Ziobrę i Romanowskiego i czy nie będzie ssał putinowskiej knagi jak jego poprzednik i tyle.
  • Odpowiedz
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
20.04.2026, 09:14:57
  • 152
A oni dalej swoje xD Już miesiąc czasu klepią ten temat. #tvrepublika #bekazprawakow #bekazpisu #polityka
Bonzolog11 - A oni dalej swoje xD Już miesiąc czasu klepią ten temat. #tvrepublika #b...

źródło: Screenshot_20260420_111339_YouTube

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
20.04.2026, 09:18:16 via Android
  • 166
@Bonzolog11: nic innego im nie pozostaje, jak tylko robić aferę, bo winni zostali osadzeni.
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
20.04.2026, 09:21:52 via Wykop
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
20.04.2026, 09:57:58
  • 548
#polityka Dobrze, że polacy wybrali Pana Nawrockiego na przywódcę - inaczej Dupiarz by dziś przyjmował Pana Macrona i jeszcze by gęgał coś po francusku czyli gejowsku. Ale był by wstyd.
adam-pajac - #polityka Dobrze, że polacy wybrali Pana Nawrockiego na przywódcę - inac...

źródło: rafal

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
Autor
20.04.2026, 10:10:49 via Wykop
  • 148
@fan_poteznego_dunczyka: W 2027 Macron na pewno nie będzie już prezydentem bo był nim przez 2 kadencje a we Francji to maksimum. Widać, że jesteś niedouczony
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
20.04.2026, 10:11:16 via Wypiek
  • 217
@fan_poteznego_dunczyka a Nawrocki dalej będzie jadł snusy z podłogi.
  • Odpowiedz
dzkeson
dzkeson
20.04.2026, 09:03:06
  • 186
Skąd się wzięło powszechne przekonanie wśród Januszy, że obowiązkowa służba wojskowa „naprawi młodzież”?

Czy naprawdę ktoś myśli, że gej nad którym będzie się pastwił od rana jakiś lysy trep nagle przestanie być gejem? Że młodzież zacznie chodzi w koszulkach „red is bad” i zacznie głosować na Konfederacje? XD

Ze wszystkich mokrych snów prawakow ten lubię najbardziej

#polityka #bekazpisu
dzkeson - Skąd się wzięło powszechne przekonanie wśród Januszy, że obowiązkowa służba...

źródło: IMG_1160

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pituch
Pituch
20.04.2026, 09:04:46 via Wykop
  • 146
@dzkeson: bo pewnei sami by chcieli pokręcić wora młodym teraz. xD
  • Odpowiedz
wstanczyk
wstanczyk
20.04.2026, 09:05:45 via Wykop
  • 147
Skąd się wzięło powszechne przekonanie wśród prawakow, że obowiązkowa służba wojskowa „naprawi młodzież”?


@dzkeson: Janusze od zarania dziejów narzekają na młodzież, jak i dopatrują się przyczyn tego stanu rzeczy w czymkolwiek, co oni sami robili, a czego kolejne pokolenie robić nie musiało.
  • Odpowiedz
N331
N331
20.04.2026, 09:23:22
  • 267
Dlaczego PiS głosował przeciw SAFE a prezydent Nawrocki zawetował? By pisowcy i prezydent mogli pisać, że brak zamówień w polskim przemyśle zbrojeniowym jest winą Tuska.

Fakty: Łucznik miał dostać zamówieniem na GROTy z SAFE

#polityka #polska #bekazpisu #safe
N331 - Dlaczego PiS głosował przeciw SAFE a prezydent Nawrocki zawetował? By pisowcy ...

źródło: 1000166118

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaroty
jaroty
20.04.2026, 09:24:39 via Wykop
  • 79
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
emasele
emasele
emasele
20.04.2026, 09:29:47 via iOS
  • 137
@N331: Pis nie bał się aż tak bardzo Amerykanów w kwestii safe, jak tego , że pieniądze od rządu, od Tuska popłynął do ich bastionów na Podkarpaciu i ogólnie Polsce b ( stalowa Wola, Kielce, Radom itp).
Co instant zabiera im stołki i poparcie.
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane
20.04.2026, 11:05:02
  • 787
Widze ze kogos mocno zapieklo tak ze wpis polecial, wiec wrzucam jeszcze raz.
Pisowcy to najgorsze co spotkalo Polske. Kilka tygodni temu zawetowali program SAFE. Zamiast zamawiac nowy sprzet w kraju u naszych producentow takich jak Lucznik woleli zamawiac bron w USA wspierajac tamtejsze koncerny, a polskie czy europejskie uzbrojenie nazywali zlomem i badziewiem.

I te sprzedawczyki pisowskie w swojej bezczelnosci dzisiaj placza nad kondycja Lucznika xD

#polityka #bekazpisu
patykiem_pisane - Widze ze kogos mocno zapieklo tak ze wpis polecial, wiec wrzucam je...

źródło: 1000003718

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr3vil
dr3vil
20.04.2026, 11:31:35 via Wykop
  • 345
@patykiem_pisane: Oni doskonale wiedzą, że zamówienia będą, tylko chcą "efektu knura". Jutro Czarnek spojrzy w prognozy pogody i pojedzie mówić, że rząd nic nie robi w sprawie suszy, po czym spadnie deszcz, a on ogłosi że to jego zasługa.
  • Odpowiedz
Abojawiemcowpisac
Abojawiemcowpisac
Abojawiemcowpisac
20.04.2026, 14:26:20 via Wykop
  • 70
@patykiem_pisane: przecież jeszcze niedawno jedna z posłanek pisu twierdziła, że sprzęt unijny (w tym polski, bo przecież jesteśmy częścią UE) to złom z którym nie będziemy mieli co zrobić.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
20.04.2026, 07:57:41
  • 218
Jestem lepszym patriotą od prezydenta, bo rządam 10 bilionów.
Wygrałem, prawaki znowu dołem.
Kiedy się mogę wprowadzić do pałacu prezydenckiego?

A tak na serio. Jaki jest priorytet PiSu na kolejne wybory parlamentarne?
Reparacje? Wrak Tupolewa? Zakaz imigracji? Walka z zielonym ładem?
Turin89 - Jestem lepszym patriotą od prezydenta, bo rządam 10 bilionów. 
Wygrałem, pr...

źródło: 1000004064

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn
20.04.2026, 08:00:35 via Wykop
  • 142
@Turin89: jakiś chochoł zawsze się znajdzie, prawica bez tego by się udusiła.
  • Odpowiedz
kochamcovid
kochamcovid
20.04.2026, 08:13:11 via Wykop
  • 116
@Turin89: Nawrocki żąda i każdy ma to w dupie - WIELKI SUKCES PREZYDENTA I PISU!!!
  • Odpowiedz
dr3vil
dr3vil
20.04.2026, 09:51:20
  • 476
Jak snusidło robi wszystko żeby rząd nie spotykał się z administracją USA to jest dobrze, a sam to by wszędzie chciał się na krzywy ryj wepchnąć. Selekcja jest, paszoł won, z tą zasnusioną mordą nie wejdziesz.

#polityka #bekazpisu #sejm
dr3vil - Jak snusidło robi wszystko żeby rząd nie spotykał się z administracją USA to...

źródło: 1000016532

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TenXen47
TenXen47
20.04.2026, 09:56:13 via Wykop
  • 283
@dr3vil: po co w ogóle się spotykać z batyrem skoro póki co robi jeszcze bardziej to co chce prezes niż duda?
  • Odpowiedz
dr3vil
dr3vil
Autor
20.04.2026, 09:58:52 via Wykop
  • 317
@TenXen47: Macron to wie, ale do snusidła jeszcze nie dotarło i myśli, że jest kuhwa kimś. Niech lepiej zostanie przy spotkaniach z Pudzianem czy Mazurkiem. To jest jego poziom.
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
20.04.2026, 07:43:53
  • 242
O nie, podczas przeglądów technicznych trzeba będzie wykonać min przegląd techniczny

#samochody
josedra52 - O nie, podczas przeglądów technicznych trzeba będzie wykonać min przegląd...

źródło: image

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
20.04.2026, 07:50:05 via iOS
  • 156
@josedra52: start-stop, automatyczne hamowanie to śmietnik w aucie, to kierowca powinien być świadomy swojego otoczenia, a nie auto decydować za niego. Ten przepis to kolejne zaciskanie kagańca Europejczykom. Jeśli chodzi o dpfy to akurat januszowanie i diesle powinny iść na złom, gdzie ich miejsce.

Jak zacznie Unia zabierać się za rowery i hulajnogi i będą rejestracje i OC, bo już dawno powinno być, bo pedalarze i hulajnogi wymykają się spod
  • Odpowiedz
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
20.04.2026, 07:59:52 via Wykop
  • 211
@josedra52: było nie kupować z "irytującymi" ficzerami. Kupujący godzi się na specyfikację techniczną pojazdu i ma obowiązek go utrzymać w takim stanie. Konfa jak zwykle oszołomy patowolnościowe
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
20.04.2026, 08:14:28
  • 553
Silna, niezależna kobieta potrafi robić tak niewyobrażalne rzeczy jak skoszenie 10m2 trawnika kosiarką elektryczną.
A Wy jakie macie wymówki?

#p0lka #bekazpodludzi #heheszki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #pieklokobiet
ATAT-2 - Silna, niezależna kobieta potrafi robić tak niewyobrażalne rzeczy jak skosze...

źródło: Screenshot_20260420_091756_Instagram

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Basiura89
Basiura89
20.04.2026, 08:17:21 via Wykop
  • 442
@ATAT-2: kupiła ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
sberatel
sberatel
20.04.2026, 08:22:48 via Wykop
  • 554
@ATAT-2: a mogła kupić robota koszącego na taki potężny areał
  • Odpowiedz
okradzione
okradzione
20.04.2026, 11:24:39
  • 1154
#polityka Przypomnijmy dla nieświadomych. Tusek w ostatnich dniach odbył podróż po Korei i Japonii, w której to podpisał umowy dwustronne, teraz prezydent Francji przybywa z oficjalną wizytą i spotka się tylko z Tuskiem.
W tym czasie Nowrocky poszedł sobie pomajtać kijem u Pudziana, zrobił ocieplający wywiad u zakolaka i to w sumie tyle z jego "osiągnięć".
Nawet jak Nowrocky sobie gdzieś pojedzie na wycieczkę to i tak z tego nic
okradzione - #polityka Przypomnijmy dla nieświadomych. Tusek w ostatnich dniach odbył...

źródło: tako

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JAuStURYErSE
JAuStURYErSE
20.04.2026, 11:26:34 via Wykop
  • 707
@okradzione: I tak powinno być. Gdyby nie idiotyczna konstytucja dająca prezydentowi prawo weta, nikt by się nie interesował kto tam znowu pilnuje żyrandola.
  • Odpowiedz
okradzione
okradzione
Autor
20.04.2026, 11:34:43 via Wykop
  • 557
@JAuStURYErSE: No ale porozmawiajmy poważnie, tak szczerze. Jakie Nawrocki osiągnięcia ma na arenie międzynarodowej od czasu zostania prezydentem? No co dla Polski wywalczył? Co załatwił, apropo czego się dogadał w rozmowach kuluarowych z przywódcami innych państw? No właśnie problem w tym, że nic.
Jak sobie jedzie na wycieczki (i to i tak ich jest bardzo mało, bo nikt go nawet nie zaprasza xD), to po to, żeby sobie zrobić zdjęcie,
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
20.04.2026, 08:47:07
  • 666
#polityka
badreligion66 - #polityka

źródło: 1000044619

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
20.04.2026, 08:48:19 via Wypiek
  • 279
@badreligion66 Nawrocki zjadł snusa z podłogi?
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
Autor
20.04.2026, 08:50:17 via Wypiek
  • 543
@dqdq1 Gorzej, nie dość że z podłogi to jeszcze z ręki szojgu
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
20.04.2026, 08:41:33
  • 603
Dlaczego chrześcijanka, matka siedmiorga dzieci, których ojcem jest jeden chłop oraz wierna żona miałaby się oburzać, na powoływanie się na wartości chrzescijańskie oraz uznać to za przegraną?

Przecież politycy PiSu i konfy do pięt nie dorastają Ursuli w kwestii kierowania się chrześcijańskim kompasem moralnym.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji
Turin89 - Dlaczego chrześcijanka, matka siedmiorga dzieci, których ojcem jest jeden c...

źródło: 1000004056

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS
20.04.2026, 09:21:42 via Android
  • 364
@Turin89: Tam taka zmiana pojęć nastąpiła, że aby dla KonfedePiSu ktoś był chrześcijaninem, to miasto zdradzać żonę, mieć dzieci z pięcioma partnerkami i najlepiej jeszcze poszczuć na inny przy obiedzie po powrocie z kościoła.
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
20.04.2026, 09:28:51 via Wykop
  • 294
@Turin89:

zapytasz się prawaka co to chadecja, to ci powie że to pewnie coś związanego z giga chadem xD
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
20.04.2026, 07:41:30
  • 974
#nieruchomosci

No, na pewno tak zrobisz kolego xD

Przodem, śmiało xd
Czoso - #nieruchomosci

No, na pewno tak zrobisz kolego xD

Przodem, śmiało xd

źródło: 1000057177

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emasele
emasele
emasele
20.04.2026, 07:52:57 via iOS
  • 74
@Czoso: piękny to byłby troll.
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer
20.04.2026, 07:56:24 via Wykop
  • 977
@Czoso: Ależ proszę - wspólnota wtedy po prostu zlicytuje za uciążliwą działalność w lokalu.
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
20.04.2026, 09:42:00
  • 1919
#polityka Tfusk w przeciągu tygodnia spotkał się z władzami Korei, Japoni i Francji a Batyr spotkał się ostatnio z Pudzianem, Stanoskim, Kornelią Wieczorek. Priorytety.
adam-pajac - #polityka Tfusk w przeciągu tygodnia spotkał się z władzami Korei, Japon...

źródło: prez

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
20.04.2026, 09:46:27 via Wypiek
  • 1078
@adam-pajac Nawrocki je snusy z podłogi.
  • Odpowiedz
daunowix
daunowix
daunowix
20.04.2026, 09:59:59 via Wykop
  • 856
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
majkel_scofield
majkel_scofield
20.04.2026, 03:07:29
  • 24
Znośnego tygodnia w kołchozach i obyśmy „spotkali" się w weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzikikowal
dzikikowal
dzikikowal
20.04.2026, 03:42:37 via Wykop
  • 3
@majkel_scofield: miłego💪
  • Odpowiedz
walicwasss
walicwasss
20.04.2026, 04:06:08 via Android
  • 4
@majkel_scofield: tak
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
20.04.2026, 05:57:14
  • 13
No cóż, taki przekaz trafia też do wyborców KO i uwierzcie mi, niektórzy mniej zorientowani właśnie tak myślą. Prokuraturze brakuje takiego pułkownika Sienkiewicza. Pojęczeliby (i tak to robią) ale byłby efekt. A tak zaraz Tusk bedzie musiał tłumaczyć sie z wolnych działań prokuratury Korneluka #bekazpis #polityka
szmichal - No cóż, taki przekaz trafia też do wyborców KO i uwierzcie mi, niektórzy m...

źródło: 1000069184

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kochamcovid
kochamcovid
20.04.2026, 06:06:44 via Wykop
  • 29
@szmichal: Największa beka i tak będzie z konfederacji bredzącej wcześniej, że rozliczy pisiorów i rozpieprzy stolik, a tak naprawdę wejdzie z nimi w koalicję.
  • Odpowiedz
matti-nn
matti-nn
20.04.2026, 06:20:45 via Wykop
  • 36
@szmichal: ale w jaki sposób maja zasiąść, kiedy jest na to realna szansa to uciekają z kraju?
  • Odpowiedz
WiejskiFilozof
WiejskiFilozof
20.04.2026, 03:59:18
  • 36
Kolejny tydzień roboty, a później kolejny, kolejny i kolejny i tak cały k---a życie, do emerytury, której mogę ewentualnie nie dożyć patrząc na sytuację na świecie oraz ilość napięć.

Boję się rano wstać, boję się dnia, codziennie rano boję się otworzyć ... Ja tu ginę, mamo! Jestem skrajnie wyczerpany, a przecież jest rano…
#przegryw
WiejskiFilozof - Kolejny tydzień roboty, a później kolejny, kolejny i kolejny i tak c...

źródło: 1000008815

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jim_carrey
jim_carrey
20.04.2026, 05:08:19 via Android
  • 5
@WiejskiFilozof: no niestety, tak to wygląda. Ale można sie przyzwyczaić, tylko trzeba mieć coś co po kołchozie przynosi trochę radości, hobby albo zainteresowanie jakieś. I tak powoli do przodu sobie człowiek idzie
  • Odpowiedz
Season6
Season6
20.04.2026, 06:48:24
  • 171
Za cholerę nie mogę pojąć jakim cudem obrzydliwe KO doprowadziło do takiej drożyzny…. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #paragonygrozy #bekazpisu #inflacja #polityka
Season6 - Za cholerę nie mogę pojąć jakim cudem obrzydliwe KO doprowadziło do takiej ...

źródło: IMG_4515

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maryjuszpitagoras
maryjuszpitagoras
maryjuszpitagoras
20.04.2026, 07:06:48 via Android
  • 49
@ChlopoRobotnik2137: masło kupuje sie po 20 kostek jak jest po 10zl
  • Odpowiedz
pawelJG
pawelJG
20.04.2026, 07:21:08 via Android
  • 76
@Season6:
Drogo.
U Niemca taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pawelJG - @Season6:
Drogo.
U Niemca taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 3867

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 3795
  • Strona 28 z 3795
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.04.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking