Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
J-Roc

J-Roc

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 85821
  • Znaleziska 8470
  • Mikroblog 77351
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 30
  • Dodane (45)
  • Komentowane (1415)
  • Plusowane (75891)
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
20.04.2026, 16:15:27
  • 246
Przegląd wiadomości z tv Republika:

Tusk jest słaby, wszyscy w unii go ogrywają
Tusk zabrania Macronowi spotkania z Nawrockim

Nawrocki vetuje proniemiecką ustawę SAFE Tuska
ProstyKrzywy - Przegląd wiadomości z tv Republika:

Tusk jest słaby, wszyscy w unii g...

źródło: 1000133623

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Barte_q
Barte_q
Barte_q
20.04.2026, 17:10:02 via Wykop
  • 25
@ProstyKrzywy: trzeba doprecyzowac - chodzi o pato prawaków, spora częsć glosujących na Tuska to prawica/centroprawica.
  • Odpowiedz
Wsxedcrfv
Wsxedcrfv
20.04.2026, 17:33:06 via Wykop
  • 37
@ProstyKrzywy: przepraszam ale z taczką cegieł można coś zbudować a z prawakiem tylko zniszczyć i rozkraść. Nie obrażaj cegieł
  • Odpowiedz
znikam5
znikam5
20.04.2026, 18:07:01
  • 421
Żona Macrona wygląda jak jego matka ale ten lewak się z nią nie rozstał, chociaż jest, uwaga, prezydentem Francji i mógłby w dupeczkach 10/10 przebierać jak w rękawiczkach.
Tymczasem naczelny propagandysta Kurski musiał mieć przyklepany rozwód kościelny, chociaż jego poprzednie małżeństwo pobłogosławił sam Jan Paweł II.
Jak to jest, że te lewaki zawsze mają normalne wieloletnie związki, a prawaki ruchają się jak króliki między sobą jak w Ordo Siuris?

#polityka
znikam5 - Żona Macrona wygląda jak jego matka ale ten lewak się z nią nie rozstał, ch...

źródło: 1595157059_ymfads_fb_plus

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johann_10
johann_10
20.04.2026, 18:12:18 via Wykop
  • 245
@znikam5: prawaki tak mają, innym mówią jak żyć a sami grzeszą. Bratanica Łupieżenki też jest świętojebliwa, a ma już czwartego czy tam piątego męża xD
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
20.04.2026, 18:48:06 via iOS
  • 109
@johann_10: czwarty maz to nic. Ona każde dziecko ma z innym. Ale co niedzielę w kosciolku kleczy.
  • Odpowiedz
zapomnialemhaslo
zapomnialemhaslo
zapomnialemhaslo
20.04.2026, 14:36:59
  • 176
ja nie wiem o co ten krzyk. jakby Macron mógł coś zyskać albo załatwić spotkaniem z Nawrockim to by się z nim spotkał i nic Tusk by do gadania nie miał

niestety drogie prawaki ale Prezydent Szlachetny Wojownik poza waszą bańką w której tasujecie się do każdego ryknięcia nie ma zbyt wiele znaczenia na arenie międzynarodowej, a w krajowej jest co najwyżej hamulcowym ¯\(ツ)/¯
#polityka #bekazprawakow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
20.04.2026, 14:39:22 via Android
  • 101
@zapomnialemhaslo: Macron by się z kibolem skontaktował, gdyby chciał por*chać coś.
Ale on ma żone i jest jej wierny, co jest nie do pomyślenia w prawicowych, bogobojnych umysłach.
  • Odpowiedz
zapomnialemhaslo
zapomnialemhaslo
zapomnialemhaslo
Autor
20.04.2026, 16:17:54 via Wykop
  • 21
@Wejd1: no ale Tusk mu nic nie musiał wspominać
Francja ma swoją służbę dyplomatyczną i doskonale wiedzą kto co może w Polsce i jakie ma realne wpływy, nie muszą się opierać na tym co Tusk powie
  • Odpowiedz
robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
20.04.2026, 17:42:59
  • 544
Puściłem dzisiaj w tle tvp info, leci od 17:30.

Nie jest idealnie ale jedna refleksja: jeżeli ktoś mówi, że to to samo co za czasów kurskiego to są 2 opcje:
- jest upośledzony
- jest wyjątkowo wyrachowanym, politycznym trollem (pozdro stano)

#bekazpisu #polityka #tvpis
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dos_badass
dos_badass
20.04.2026, 17:50:35 via Wykop
  • 71
@robert_blaszczykowski: a powiem ci ze chyba sie przeprosze z tvpinfo, tak na próbę.
Bo teraz u mnie w tle n--------a tvn24 i choc cenie ich za d-----------e pisowi, to juz ta ich maniera samozachwytu i zajebistosci tak mnie irytuje ze ojprdl
Tvpinfo nie widzialem od poczatku 2016...jezu to juz dekada odkad te skuwisyny tak upodliły ten nasz kraj :(
  • Odpowiedz
robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
Autor
20.04.2026, 17:58:31 via Wykop
  • 165
@dos_badass: znaczy ja też nie chce nikogo zachęcać do tvp bo mają swoje grzechy.
Ale mówienie że to to samo co tvpis kurskiego to zwyczajne polityczne wyrachowanie i perfidne kłamstwo, w które mają uwierzyć ci mniej zorientowani
  • Odpowiedz
robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
20.04.2026, 14:47:49
  • 189
Poczytaj komentarze, dowiesz się więcej.

Tymczasem sekcja komentarzy:
- Tusk nic nie znaczy
- Macron też nic nie znaczy
- Macron jest na smyczy Tuska
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
20.04.2026, 14:48:32 via Wykop
  • 129
@robert_blaszczykowski: Przecież rzad sie wlasnie rozpadł. Co ty nie wiesz LEWAGU!!!
fidelio-fidelio - @robert_blaszczykowski: Przecież rzad sie wlasnie rozpadł. Co ty ni...

źródło: 1000139451

Pobierz
  • Odpowiedz
emasele
emasele
emasele
20.04.2026, 14:56:30 via iOS
  • 110
@fidelio-fidelio: grzegorz, prawdziwy Polak z Polski.
  • Odpowiedz
12lat25cm
12lat25cm
20.04.2026, 15:02:19
  • 270
A niby jak słaby Tusk, z którym nikt się nie liczy, mógł zablokować cokolwiek potężnemu prezydentowi Nawrockiemu?
#polityka #bekazpisu #bekaznawrockiego #hehszki
12lat25cm - A niby jak słaby Tusk, z którym nikt się nie liczy, mógł zablokować cokol...

źródło: macron

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

remul
remul
20.04.2026, 15:49:59 via Wykop
  • 65
@PanAlbert: Kompleksy? Przecież on to zrobił żeby nam Nawrocki wiochy nie narobił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dropson71
Dropson71
20.04.2026, 15:50:47 via Wykop
  • 72
@PanAlbert: Nie pozwolił bo tylko wstyd by przyniósł. Macron to nie Pudzian. NIe będzie wyciskał sztangi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
20.04.2026, 15:40:27
  • 335
Z reguły prezydenci spotykają się z prezydentami, a premierzy ze swoimi odpowiednikami.

Ale Macron wolał spotkać się z Tuskiem, bo chce pogadać o czymś więcej niż ławeczka Pudziana

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
20.04.2026, 15:52:16 via Wykop
  • 231
@Kostor95: w polityce zagranicznej nawrocki jest wycieraczką trumpa- człowkeim bez żadnych wpływów.
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
20.04.2026, 15:56:46 via Wykop
  • 195
@Kostor95: nikt nie musiał macrona o to prosić. Nawrocki nie liczy się w polityce zagranicznej. Ostatnie jego wizyty zagraniczne to orban i festyn CPAC w USA gdzie nikt nie chciał się z nim widzieć.
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
20.04.2026, 15:36:17
  • 475
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki #tusk #francja #heheszki
Jak tam, Nawrocki dalej ryczy? xD
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki #tusk #francja #heheszki
Jak ta...

źródło: poteznytusk

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
Autor
20.04.2026, 15:50:01 via Wykop
  • 162
@Kostor95: Tusk Schrödingera, jednocześnie blokuje spotkania potężnemu prezydentowi (i silnemu!) a równocześnie nic w Europie nie znaczy i wszyscy go mają gdzieś xD
  • Odpowiedz
dr3vil
dr3vil
20.04.2026, 16:01:23 via Wykop
  • 83
@Kostor95: Czemu z wyborczego powodu? To nie można już zwyczajnie, po ludzku gardzić snusidłem? Osobiście tego bym sobie życzył, by kompletnie marginalizować tą kreaturę, przy każdej możliwej okazji.
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
20.04.2026, 14:46:54
  • 289
#polityka #pudzian #stanowski #korneliawieczorek
#bekazpisu #polska #tusk
Polacy są jak julki. Nieważne, że na randkę przyniesiesz kwiatki i czekoladki. Wybiorą i tak łobuza
CipakKrulRzycia - #polityka #pudzian #stanowski #korneliawieczorek
#bekazpisu #polska...

źródło: 1000000348

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
20.04.2026, 14:50:12 via Wykop
  • 85
@CipakKrulRzycia: "Polacy sa jak Julki" xDDDD
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
Autor
20.04.2026, 15:06:28 via Wykop
  • 113
@fidelio-fidelio: przesadziłem. Julka to ma przynajmniej z tego jakiś interes i może na nim poskakać, a Polacy dają się wydym@ć bez mydła do interesu dopłacając i jeszcze klaszczą z zachwytu czekając na więcej
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
20.04.2026, 17:43:52
  • 728
Pytanko mam, ktoś wie ile przepracował poseł Matecki w prywatnym sektorze i jakie ma tam osiągnięcia?

No bo chyba nie jedzie całe życie na dojeniu państwowego cycka, co?

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka
johann_10 - Pytanko mam, ktoś wie ile przepracował poseł Matecki w prywatnym sektorze...

źródło: IMG_4839

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jariii
Jariii
20.04.2026, 17:46:19 via Wykop
  • 272
@johann_10: Żadnych jak przystało na pasożyty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Parker_
Parker_
20.04.2026, 17:52:29 via Wypiek
  • 179
On nawet w sypialni z żoną nie pracował. Kto inny zrobił robotę.
  • Odpowiedz
lumpenproletariat
lumpenproletariat
20.04.2026, 15:28:16
  • 543
Podobno Macron miał łzy w oczach gdy spytał Tuska czy może spotkać się ze swoim największym przyjacielem Karolem Nawrockim a Tusk zaczął wrzeszczeć że nie ma nawet takiej opcji...

Brukselski Okrutnik...

#polityka #bekazpisu #cpunpalacowy #batyr #nawrocki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
20.04.2026, 16:20:58 via Wykop
  • 198
@lumpenproletariat: dodaj, że Tusk krzyczał po niemiecku
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
20.04.2026, 17:10:57 via iOS
  • 83
@moj_wykopowy_login: Tusk ryknal po niemiecku
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773
20.04.2026, 17:07:47
  • 893
Miałem głosować na PiS ale skoro Tusk jest tak potężny że dyktuje krajom UE z kim mają się spotkać to jednak zagłosuje na KO
Widocznie ma tam najwięcej do gadania i takich przywódców nam potrzeba
#polityka #polska #bekazpisu
radek7773 - Miałem głosować na PiS ale skoro Tusk jest tak potężny że dyktuje krajom ...

źródło: 23736

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31
20.04.2026, 17:11:30 via Wykop
  • 473
@radek7773: Po co mialby sie spotkac z prezydentem skoro prezydent sam z siebie nic nie moze? I skoro stoi wbrew stanowiskom rzadu
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
20.04.2026, 17:22:00 via iOS
  • 260
@adam-pajac: siedziałby, tylko niejaki Andrzej Duda ulaskawil kolegę
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
20.04.2026, 16:07:19
  • 514
Potem konfederacja dopieprzy sie do tego, ze Unia zajmuje sie glupotami w stylu nakretek xD #polityka #bekazkonfederacji
BrakWolnegoLoginu - Potem konfederacja dopieprzy sie do tego, ze Unia zajmuje sie glu...

źródło: Screenshot_2026-04-20-18-06-40-035-edit_com.android.chrome

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KanJaweuDieZweite
KanJaweuDieZweite
KanJaweuDieZweite
20.04.2026, 16:15:16 via Wykop
  • 518
@BrakWolnegoLoginu: wygląda jak jakiś badziewny mod do GTA xd
  • Odpowiedz
memory
memory
memory
20.04.2026, 16:27:09 via Wykop
  • 216
@Hissis: nikt ci nie broni naklejenie polskiej flagi na szybie. Pomijam, że dodatkowy kolor w takiej skali to kosztuje
  • Odpowiedz
Bela022
Bela022
20.04.2026, 14:24:17
  • 990
#polityka Tylko w naszym kraju kandydat na prezydenta byl wysmiewany za to, ze umie francuski xD
Najważniejsze to wyciskanie 100 kg na klatę i umiejętność bicia się.
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idaho597
Idaho597
20.04.2026, 14:31:49 via Wykop
  • 614
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KanJaweuDieZweite
KanJaweuDieZweite
KanJaweuDieZweite
20.04.2026, 14:47:51 via Wykop
  • 487
@Bela022: ogólnie znajomość języków obcych u prawaków to wstyd. No chyba, że Batyr coś duka trzy po trzy jak uczniak w podstawówce - wtedy to coś wspaniałego xd
  • Odpowiedz
emerald-city
emerald-city
20.04.2026, 08:08:02
  • 63
Jestem zaskoczony, że aż takie dobre zasięgi zdobył ten film na Facebooku
Pięknie wyjaśniony Batyr
#polityka #bekazpisu
emerald-city - Jestem zaskoczony, że aż takie dobre zasięgi zdobył ten film na Facebo...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

haabero
haabero
20.04.2026, 09:19:18 via Wykop
  • 11
@emerald-city: dobrze zezlomowany batyr
  • Odpowiedz
anty_gov
anty_gov
20.04.2026, 09:58:47 via iOS
  • 2
@emerald-city: nasra do gniazda i krzyk ze nikt nie posprzątał. Prezydent wywołuje chaos w swoim kraju w imię czego? Ktoś wie?
  • Odpowiedz
Agresywna_Szyba
Agresywna_Szyba
20.04.2026, 10:56:04
  • 280
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jfrost
jfrost
20.04.2026, 11:09:01 via Wykop
  • 642
@Agresywna_Szyba: zrzutka na sprowadzenie zwłok do Polski za 3,2,1... :)
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
20.04.2026, 12:00:47 via Wykop
  • 841
@Agresywna_Szyba: Rodzina prosi o uszanowanie prywatności i niezadawanie pytań
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
20.04.2026, 10:33:38
  • 94
PiS nie przestrzega własnych zasad, lub zarzuca ich łamanie innym?
No, kto by się spodziewał.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Turin89 - PiS nie przestrzega własnych zasad, lub zarzuca ich łamanie innym?
No, kto ...

źródło: 1000004066

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adrmer
Adrmer
20.04.2026, 10:43:13 via Android
  • 19
@Turin89: nie żeby mi było po drodze z czarnkiem, ale czy w tle to fabryka broni? Jak tak to znak do zdjęcia bo nie mają prawa x jego korzystać.
  • Odpowiedz
tusk
tusk
20.04.2026, 12:39:57 via Wykop
  • 12
ale czy w tle to fabryka broni? Jak tak to znak do zdjęcia bo nie mają prawa x jego korzystać.


@Adrmer: Tak, nie jest to obiekt zajmowany przez wojsko i służby specjalne, więc władze fabryki łamią prawo wieszając taki znak.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
20.04.2026, 12:04:12
  • 253
#polityka Ale piecze funkcjonariuszy xD

A co do geopolitycznego dramatu to faktycznie był gdy Nawrocki robił sobie zdjęcia z myszką putina przed wyborami na Węgrzech.
badreligion66 - #polityka Ale piecze funkcjonariuszy xD

A co do geopolitycznego dram...

źródło: 1000044647

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KanJaweuDieZweite
KanJaweuDieZweite
KanJaweuDieZweite
20.04.2026, 12:07:33 via Wykop
  • 179
@badreligion66: ale przedawkowanie copium Hüjbnera xd
  • Odpowiedz
MYexodus
MYexodus
MYexodus
20.04.2026, 12:11:17 via Wykop
  • 243
@badreligion66: Oni wszyscy myślą ze należą do jakiejś Europejskiej prawicowej miedzynarodowki a są jedynie psami Trumpa.

Relacje Nawrocki-Meloni idealnie opisują jaki status Nawrocki w tym środowisku ma.
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
20.04.2026, 12:35:40
  • 264
Z okazji dzisiejszego dnia przyjaźni Polsko-francuskiej ułożyłem wierszyk:

Potężny huk Tuska
Całą Europą trzęsie
Ryk snussoliniego
Jedynie Hubnerem kołysze
ProstyKrzywy - Z okazji dzisiejszego dnia przyjaźni Polsko-francuskiej ułożyłem wiers...

źródło: 1000133614

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badreligion66
badreligion66
20.04.2026, 12:39:10 via Wypiek
  • 93
@ProstyKrzywy Dodaj jeszcze zdjęcie z myszką putina i będzie bingo
  • Odpowiedz
dr3vil
dr3vil
20.04.2026, 12:57:34 via Wykop
  • 20
@ProstyKrzywy: Nie tyle Hubnerem, co jego przyrodzeniem.
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
20.04.2026, 10:02:19
  • 119
#polityka #bekazprawakow
Tak wygląda wolność słowa wg prawakow, odpisałem, że wrzucony tweet pochodzi od „niemieckiej dziennikarki”, która mieszka na krymie i ue nałożyła na nią sankcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
WscieklyIRozjuszonyManlet - #polityka #bekazprawakow
Tak wygląda wolność słowa wg pra...

źródło: IMG_1261

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
Autor
20.04.2026, 10:05:32 via Wykop
  • 52
A tu kolejna manipulacja, na którą zwróciłem uwagę i mój komentarz usunięty.
WscieklyIRozjuszonyManlet - A tu kolejna manipulacja, na którą zwróciłem uwagę i mój ...

źródło: IMG_1262

Pobierz
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
Autor
20.04.2026, 10:05:52 via Wykop
  • 26
WscieklyIRozjuszonyManlet

źródło: IMG_1263

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 3795
  • Strona 27 z 3795
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.04.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking