Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
J-Roc

J-Roc

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 85830
  • Znaleziska 8470
  • Mikroblog 77360
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 30
  • Dodane (45)
  • Komentowane (1415)
  • Plusowane (75900)
1-1-1-1
1-1-1-1
21.04.2026, 04:29:27
  • 82
xD

#blackpill #redpill
1-1-1-1 - xD

#blackpill #redpill

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rheinmetall
Rheinmetall
21.04.2026, 05:29:07 via Wykop
  • 37
@1-1-1-1: jakby to one były drugie z tą mizoandrią - a dla nich jedynie geny czyli wygląd się liczy - dlatego tyle kobiet woli patusów czy innych prostaków co losują słowa - ale za to wyglądają i koleżankom pokazywać można
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
21.04.2026, 06:02:45 via Wykop
  • 101
@1-1-1-1: Totalna, totalna bzdura.
Agresywnych redpillowców i blackpillowców jest garstka, jest to mimo wszystko wciąż mała subkultura internetowa. A tymczasem sytuacja demograficzna i tak jest katastrofalna.
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
21.04.2026, 06:14:36
  • 227
kiedy poznać że konieta kłamie?
kiedy otwiera buzie.

Laska jako psycholog mówi że wygląd nie jest najważniejszy i liczy się jakim jesteśmy jednocześnie używa filtru new clean skin. Który wyszczupla i upiększa twarz.
Kurtyna ...

#blackpill #logikarozowychpaskow
PozdroMleczny - kiedy poznać że konieta kłamie?
kiedy otwiera buzie.

Laska jako psyc...

źródło: 1000019524

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
21.04.2026, 06:18:50 via Wykop
  • 110
@PozdroMleczny: a kto to w ogóle jest. Ma 20 lat a gada farmazony.
  • Odpowiedz
Defined
Defined
21.04.2026, 06:28:17 via Wykop
  • 157
@PozdroMleczny:
Defined - @PozdroMleczny:

źródło: HAQbAjbW8AAwvKg

Pobierz
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
21.04.2026, 05:28:38
  • 293
#zwiazki
ROTTE_N - #zwiazki

źródło: 1000026748

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piasek_w_spreju
piasek_w_spreju
21.04.2026, 05:40:55 via Wykop
  • 51
@R_O_T_T_E_N: to mnie chyba ta ku*wa parzy od 15 lat
  • Odpowiedz
Czokowoko
Czokowoko
21.04.2026, 08:30:37 via Wykop
  • 12
@R_O_T_T_E_N: Nie wiem czy meduzy mają taki jad ale dziobak tak. https://pl.wikipedia.org/wiki/Jad_dziobaka
Czokowoko - @ROTTEN: Nie wiem czy meduzy mają taki jad ale dziobak tak. https://pl.wi...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
dudi-dudi
dudi-dudi
21.04.2026, 05:55:41
  • 624
#gastronomia #januszebiznesu #polska
dudi-dudi - #gastronomia #januszebiznesu #polska

źródło: 1000125722

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
21.04.2026, 06:04:02 via Android
  • 923
@dudi-dudi

CASH ONLY XD to musi być jakiś bait albo Zakopane
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
21.04.2026, 06:14:49 via Wykop
  • 688
@xyz_xyz: jak zapytasz to się okaże że gratisowe kawy się skończyły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
21.04.2026, 04:58:00
  • 318
Mega_Smieszek

źródło: 1000016009

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loginnawykoppl
loginnawykoppl
21.04.2026, 05:18:42 via Wykop
  • 278
@Mega_Smieszek: czy tylko ja tu widzę wielkiego Polaka?
  • Odpowiedz
slawomirus
slawomirus
21.04.2026, 05:35:55 via Android
  • 184
@Mega_Smieszek ( ͡º ͜ʖ͡º)
slawomirus - @Mega_Smieszek ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: temp_file2640903127582239941

Pobierz
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
21.04.2026, 05:30:18
  • 406
Robert Mazurek (TW “Echo”) inwigilował dziennikarzy i dostał za to 250 kPLN w gotówce.

Celem operacji było dostarczenie władzy pełnego obrazu środowiska medialnego przed wyborami do Parlamentu Europejskiego i do Sejmu. CBA oceniło współpracę Mazurka jako wysokiej jakości, podkreślając wysoki stopień dyskrecji i lojalności.
Za ćwierć miliona złotych jeden z najbardziej pyskujących „niezależnych” dziennikarzy pomagał PiS-owi inwigilować własne środowisko, żeby partia mogła łatwiej utrzymać się przy władzy.

Źródło, w tym dokument CBA:
ishwaw - Robert Mazurek (TW “Echo”) inwigilował dziennikarzy i dostał za to 250 kPLN ...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
21.04.2026, 05:34:09 via Wykop
  • 308
@ish_waw: gdybym pracował z Mazurkiem nawet nie powiedziałbym mu co jadłem na śniadanie - po gębie od razu widać, że obslizgła kanalia
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
21.04.2026, 05:41:01 via Wypiek
  • 254
@ish_waw Bez obrazy ale powoływanie się na pińskiego to jak powoływać się na rewelacje Republiki. To co on ostatnio wypisywał na Twitterze to już Choroszcz. Co nie zmienia faktu że szojgu to szojgu
  • Odpowiedz
Badmanek
Badmanek
21.04.2026, 05:29:13
  • 574
Kiedy chciałeś spotkać się z Prezydentem Francji ale Twój premier jest zbyt potężny i nie pozwala xD
#bekazpisu #polityka
Badmanek - Kiedy chciałeś spotkać się z Prezydentem Francji ale Twój premier jest zby...

źródło: 1000036717

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KanJaweuDieZweite
KanJaweuDieZweite
KanJaweuDieZweite
21.04.2026, 05:31:13 via Wykop
  • 388
@Badmanek: spokojnie - odbije sobie RYKNIĘCIEM na dożynkach powiatowych w Gaciach Wielkich xd
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
21.04.2026, 05:35:27 via Wykop
  • 139
@KanJaweuDieZweite: jak ryknie a potem pocałuje wielki bochen chleba to wszystkim hejterom zamknie mordy!
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
21.04.2026, 04:44:37
  • 311
Zobaczycie, zrobi sie ciepło a menelskie bojówki fartmana znowu pojawią się na granicy (bo imigranci przecież zapadają w sen zimowy i nie przyjeżdzają do polski jak jest poniżej 10 stopni na dworze). To lecimy od początku. Imigranci, robaki, LGBT. Za rok wybory wiec nie ma czasu do stracenia #bekazpisu #polityka
szmichal - Zobaczycie, zrobi sie ciepło a menelskie bojówki fartmana znowu pojawią si...

źródło: 1000069216

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
21.04.2026, 04:51:36 via Wykop
  • 204
@szmichal: niestety inteligentni inaczej będą łykać jak pelikany
Aldona_Lipska - @szmichal: niestety inteligentni inaczej będą łykać jak pelikany

źródło: comment_DNJjakEWKBlykb9FCtuFdPthP6p4vnJD,w800

Pobierz
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
21.04.2026, 05:23:24 via Android
  • 153
@szmichal: i znowu wahające się konserwy, zamiast zostać w domu zacisną zęby i "może i złodzieje i skłócają nas z całym światem, ale uratują nas przed...", więc zagłosują na nich jako na mniejsze zło.
  • Odpowiedz
r5678
r5678
21.04.2026, 02:25:29
  • 605
r5678

źródło: temp_file2512427462644926871

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orkako
orkako
21.04.2026, 02:29:45 via Wykop
  • 188
@r5678: Dobrze prawisz karkonoski Gandalfie.
  • Odpowiedz
miszczu90
miszczu90
21.04.2026, 04:26:41 via Wykop
  • 7
@r5678: https://coub.com/view/1rjv8w
  • Odpowiedz
r5678
r5678
21.04.2026, 02:23:18
  • 606
r5678

źródło: temp_file855035564290534081

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheSio
TheSio
21.04.2026, 04:10:18 via Wykop
  • 141
@r5678: Jeden z moich ulubionych.
  • Odpowiedz
dzaro-dzaroslawski
dzaro-dzaroslawski
dzaro-dzaroslawski
21.04.2026, 06:41:39 via Wykop
  • 106
@yahoomlody: no bo opowieść nie jest o tobie xD
  • Odpowiedz
haabero
haabero
21.04.2026, 03:44:57
  • 1032
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
21.04.2026, 04:24:49 via Wykop
  • 280
@haabero: where czekolada
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
21.04.2026, 05:03:38 via iOS
  • 702
@haabero: where czekolada


@koneser_progresywnego_discopolo: A JA LUBIĘ!
  • Odpowiedz
SajmiX
SajmiX
SajmiX
21.04.2026, 05:01:33
  • 1174
#audytobywatelski
Czy ktoś by mi mógł powiedzieć czy nagrywanie się na tle Fabryki Łucznik w Radomiu z zakazem fotografowania na Płocie jest zgodne z prawem ?? #polityka
SajmiX - #audytobywatelski
Czy ktoś by mi mógł powiedzieć czy nagrywanie się na tle F...

źródło: IMG_3897

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mccloud
mccloud
mccloud
21.04.2026, 05:09:44 via Android
  • 173
@SajmiX zgodne.
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
21.04.2026, 05:23:01 via Wykop
  • 675
@SajmiX: ja bym się raczej zastanowił, czy ta tabliczka wisi tam legalnie, a tak na oko to na 99% nie.
  • Odpowiedz
Heroina340
Heroina340
21.04.2026, 04:28:03
  • 1753
No ludzie kochani, dzieje się dokładnie tak jak mówił Radosław Sikorski.
Francuzi czy inne poważne zagraniczne delegacje mają swoje służby, mają informacje i dossier naszych elit, wiedzą o prezydencie Nawrockim więcej niż my się domyślaliśmy w czasie kampanii wyborczej.

Wiedzą z kim mają do czynienia. Wiedzą o kawalerce, o spotkaniach na ubitej ziemi, pewnie też o grand hotelu i innych historiach z życiorysu prezydenta. Widzą też z kim się spotyka i do jakiego stronnictwa
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heroina340
Heroina340
Autor
21.04.2026, 05:01:13 via Wykop
  • 1424
Za słabo ich wyzywasz, postaraj się bardziej. Napisz też coś złego o Polsce B. Więcej nienawiści i pogardy. Dasz radę, wierzę w ciebie.


@-Instruktor: oni nas wyzywają od 15 lat od lewaków, sojowych, teczowych, silniczków, sługusów brukseli, ped*łów i tak dalej. My nic nie możemy odpowiedzieć bo obraza majestatu i dyskryminacja.
  • Odpowiedz
Gjbgghbhhjj
Gjbgghbhhjj
21.04.2026, 05:05:23 via Wykop
  • 1547
Więcej nienawiści i pogardy.


@-Instruktor: Biedne płatki śniegu. Nie można im mówić że zagłosowali na alfonsa, bo się jeszcze obrażą i zagłosują na alfonsa, czy inną ruską prostytutkę XD
  • Odpowiedz
BArtus
BArtus
21.04.2026, 00:36:17
  • 1557
Jakiś francuski bążur? I niby o czym, miałbym z nim gadać...
#batyr #bekazpisu #nawrocki #heheszki #tusk #takaprawda #polityka
BArtus - Jakiś francuski bążur? I niby o czym, miałbym z nim gadać...
#batyr #bekazpi...

źródło: 20260421_023220

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Silklash
Silklash
21.04.2026, 04:59:49 via Wypiek
  • 125
@BArtus mimo iż o Nawrockim mam jak najgorsze zdanie, to nie wiem z czego się cieszyć. Jak na tacy wyszła prostacka polityka europejskiego Bantustanu, gdzie wewnętrzne rozgrywki partyjne wykorzystuje się w do uprawiania polityki międzynarodowej.

Wy wykopki jak klaszczecie do tego dupą, pokazujecie że jesteście na tym samym poziomie co alfons-czyściciel mieszkań.
  • Odpowiedz
konto_dla_trybu_nocnego
konto_dla_trybu_nocnego
21.04.2026, 05:09:45 via Wykop
  • 1234
@Silklash: ale zablokowanie udziału Tuska w spotkaniu z Trumpem to był szczyt dyplomacji, nie?
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
20.04.2026, 22:09:32
  • 79
#polityka #bekazpisu
luke-mat - #polityka #bekazpisu

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wfyokyga
wfyokyga
20.04.2026, 22:28:33
  • 157
Słuchać uważnie gnoje, koniec ssania cyca i teraz to będziecie jeść
wfyokyga - Słuchać uważnie gnoje, koniec ssania cyca i teraz to będziecie jeść

źródło: temp_file693600952444816319

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szatanEK666
szatanEK666
20.04.2026, 22:31:07 via Wykop
  • 25
@wfyokyga: Koniec ssania cyca( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sentinelczyk
Sentinelczyk
21.04.2026, 07:22:50 via Wykop
  • 7
@wfyokyga: szkoda, akurat chciałem possać cycola ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
20.04.2026, 17:36:57
  • 32
Ja to bym się chyba nie związał z matką z dziećmi wątpię że matka z dziećmi by się chciała związać ze mną ale takie luźne przemyślenie mnie naszło
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vieniasn
vieniasn
20.04.2026, 17:40:01 via Wykop
  • 22
@bArrek: a jak śliczna blondyneczka za dekadę napisze do ciebie już mając dziecko albo i dwójkę w różnych kolorach to co wtedy no chyba wychowasz
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
20.04.2026, 17:46:30 via Wykop
  • 8
@bArrek: a co jakby się odezwała żebyś pomógł w wychowaniu dwójki jej dzieci w tym jedno mieszane no co wtedy Bartek
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
20.04.2026, 15:45:07
  • 47
No tak, wielki wtedy był afront dla Tuska bo podczas zagranicznej podróży Nawrockiego Macron spotkał się z Nawrockim a nie Tuskiem. No logika i porównanie na miarę prawackich wyżyn intelektualnych.

#bekazpisu #francja #polityka
Jabby - No tak, wielki wtedy był afront dla Tuska bo podczas zagranicznej podróży Naw...

źródło: IMG_20260420_174240

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzalonyOgorek
SzalonyOgorek
20.04.2026, 16:43:06
  • 51
#polityka #heheszki #batyr

Prezydent (ówczesny Batyr) robi sobie zdjęcie z Wielkim Bu -> Wielki Bu dostaje zarzuty
robi sobie zdjęcie z Orbanem -> Orban przegrywa wybory
zaprasza Svinarskiego do rady -> Svinarski dostaje zarz... a nie, to odwrotnie
SzalonyOgorek - #polityka #heheszki #batyr

Prezydent (ówczesny Batyr) robi sobie zdj...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kraven2024
kraven2024
20.04.2026, 16:46:59 via Wykop
  • 6
@SzalonyOgorek: niech sie trzyma ode mnie z daleka ;)
  • Odpowiedz
zadowyn31
zadowyn31
zadowyn31
20.04.2026, 16:47:30 via Wykop
  • 30
@SzalonyOgorek: Akurat pudzian juz siedzial w wiezieniu za brutalne pobocie prawie 2 lata. Dodatkowo silą przejal hotel - https://www.youtube.com/watch?v=VA1u-eQi0oM
zadowyn31 - @SzalonyOgorek: Akurat pudzian juz siedzial w wiezieniu za brutalne poboc...
  • Odpowiedz
daniel-doe
daniel-doe
daniel-doe
20.04.2026, 19:38:57
  • 444
musiałem pozamykać okna taki trzask wiadomo czego słychać (ʘ‿ʘ) #bekazpisu #bekazprawakow #polityka
daniel-doe - musiałem pozamykać okna taki trzask wiadomo czego słychać (ʘ‿ʘ) #bekazpi...

źródło: Screenshot_20260420_213620_Samsung Browser

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rozdartapyta
rozdartapyta
20.04.2026, 19:39:51 via Wykop
  • 237
@daniel-doe: jebło tak jakby jakieś 150 kilo spadło
  • Odpowiedz
Idaho597
Idaho597
20.04.2026, 19:42:41 via Wykop
  • 177
@rozdartapyta: max 120kg, video or didn't happen
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 3796
  • Strona 26 z 3796
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.04.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking