Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Howsitgoing
Howsitgoing

Howsitgoing

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13696
  • Znaleziska 10673
  • Mikroblog 3023
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 4
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
01.05.2026, 12:51:24
  • 5
#polityka
fidelio-fidelio - #polityka

źródło: 1000141973

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 13:08:14 via Wykop
  • 0
@fidelio-fidelio: JA PIEDOLE
Howsitgoing - @fidelio-fidelio: JA PIEDOLE
  • Odpowiedz
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 13:08:54 via Wykop
  • 0
: proszenie się o skandale obyczajowe


@PaczekRecords: + hiv
  • Odpowiedz

867

Pobór dla bezdzietnych kobiet. Kobiety: "To zaprowadzenie niewolnictwa"

Pobór dla bezdzietnych kobiet. Kobiety: "To zaprowadzenie niewolnictwa"

Klub Jagielloński proponuje pobór dla bezdzietnych kobiet. Kobiety w komentarzach oburzone, nazywają to "niewolnictwem". Pobór mężczyzn - "obowiązkiem".

thePodstawczak
z
facebook.com
dodany: 30.04.2026, 14:54:20
  • 147
  • #
    prawamezczyzn
  • #
    feminizm
  • #
    rownosc
  • #
    polityka
  • #
    demografia
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 13:02:58 via Wykop
  • 29
@Arkass: była pozytywna dyskryminacja, pora na pozytywne niewolnictwo.

474

Polacy starzeją się szybciej niż Europa. Żyjemy krócej i dłużej chorujemy

Polacy starzeją się szybciej niż Europa. Żyjemy krócej i dłużej chorujemy

Polacy po 65. roku życia spędzają mniej lat w dobrym zdrowiu niż przeciętny mieszkaniec Unii Europejskiej. To nie jest pojedynczy wskaźnik, lecz sygnał głębszego problemu, który ujawnia się na styku demografii, stylu życia i organizacji systemu ochrony zdrowia.

VoxClamantisInDeserto
z
wszystkoconajwazniejsze.pl
dodany: 01.05.2026, 09:11:45
  • 138
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    zdrowie
  • #
    demografia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    ciekawostki
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 10:28:00 via Wykop
  • 5
To dlatego Tusk chciał podnieść wtorek emerytalny? Podkreślmy podnieść, nie wyrównać. Wyrównywanie byłoby do 65.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 11:37:05 via Wykop
  • 1
@fervi: to wyrownanie wyglada tak, ze od roku 2020 mężczyźni mieliby 67, dzisiaj także.
Natomiast kobiety miałyby dzisiaj 63 i 6 miesięcy.

To jest ta cała równość. Jak głupim trzeba być, żeby się na takie rzeczy nabierać.
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 12:48:11 via Wykop
  • 3
ale za X lat byłoby 67 dla każdego.


@fervi: po pierwsze nie za X lat tylko XX lat, w sensie kilkadziesiąt. Wiele osób nawet tego by nie zdążyło dożyć. Ale dla chłopów podniesienie bardzo szybko.

To ta sławna "pozytywna dyskryminacja".
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
01.05.2026, 09:21:49
  • 188
Dziś z okazji wejścia Polski do Unii warto przypomnieć o tej wymyślonej, mitycznej lepszej unii do której wchodziliśmy w 2004 a której już, według prawaków nie ma bo lewactwo.
Dziwne bo argumenty jakby znajome, a minęło 20 lat ponad ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
RetorykaPisowska - Dziś z okazji wejścia Polski do Unii warto przypomnieć o tej wymyś...

źródło: ulotki-sprzed-referendum-akcesyjnego-do-ue-2003-rok-v0-kfqqplnlnkpg1

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 11:22:31 via Wykop
  • 7
@RetorykaPisowska: To po prawej firmował swoją twarzą Roman Giertych i był największym orędownikiem nie wchodzenia.

Nie zapominajmy.
  • Odpowiedz
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 11:46:52 via Wykop
  • 1
Tylko świnia nie zmienia poglądów… no i polski prawak


@STM32_bujneo: urocze zesranko i dziwne pominięcie tego, że może Giertych po prostu jest oportunistą.
Może dzisiaj robi dokładnie to samo, tylko ograniczone możliwości kognitywne nie pozwalają ci tego zauważyć?

Swoją drogą napisałeś, że prawak nie
  • Odpowiedz
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 11:55:07 via Wykop
  • 0
@RetorykaPisowska: oportunista by się podpisał pod tym co w danej chwili jest korzystne.
  • Odpowiedz
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 11:55:56 via Wykop
  • 0
urojenia psycho-prawactwo nadal takie same po 20 latach.


@Clefairy: ale to przydupas tuska głosił.
  • Odpowiedz

802

W 2025 roku wydano kolejne 251 tys. zezwoleń na pracę dla cudzoziemców

W 2025 roku wydano kolejne 251 tys. zezwoleń na pracę dla cudzoziemców

W zeszłym roku wydano 251 tys. zezwoleń na pracę dla cudzoziemców w Polsce. Czyli aktualnie państwo przyjmuje legalnie więcej imigrantów niż rodzi się dzieci. O ratowaniu demografii nie ma mowy bo wydano zaledwie 41,5 tys. zezwoleń dla kobiet w wieku rozrodczym.

dolina_korupcji
z
wykop.pl
dodany: 28.04.2026, 22:00:41
  • 244
  • #
    imigranci
  • #
    januszebiznesu
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    statystyka
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 30.04.2026, 14:42:58 via Wykop
  • 1
Przemysł potrzebuje siły roboczej.


@przeciwko78: może byśmy priorytetyzowali czego chce społeczeństwo, a nie przemysł?
Co z demokracją i głosem ludzi?
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 30.04.2026, 18:11:28 via Wykop
  • 1
@przeciwko78: ludzie tego nie chcą. Rząd to rozumie i nie bez powodu unika dawania głosu społeczeństwu.

Jak coś to do mielarki się wrzuci głosy jak kiedyś.

Jeśli decyduje nie społeczeństwo po tylko firmy połączone z rządem to taki ustrój na swoją nazwę. Korporacjonizm znany też jako fasszyzm.
Wiesz, taka przeciwność demokracji.
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 07:19:00 via Wykop
  • 1
@przeciwko78: urocze przeinaczenie tego co powiedziałem.

Mamy f-----m bo decydują firmy z politykami po pomijając społeczeństwo.
To nie ja ustaliłem taką definicję ale twoja histeryczna reakcja na to, że okazało się, że jesteś zwolennikiem faszyzmu jest komiczna.

Może po prostu użyj jakieś gierki słownej do samooszukania sie jak
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 08:18:56 via Wykop
  • 1
@przeciwko78: wytykam sprzeczności i niespójności idologii lewackiej.

Twoja niemożność odparcia tego argumentami tylko próba używania gierek słownych jasno pokazuję moją supremację intelektualną.

Takich sabotażystów jak ty powinno się zmuszać do mieszkania wśród kolorowych.
Nie ma większej kary dla lewaka niż zmusić to do życia wg jego
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 08:28:15 via Wykop
  • 1
@przeciwko78: to jest ironia. Poza tym jakiego "własnego" kraju? Co to za nacjonalistyczne myślenie. Ten kraj jest tak samo twój jak i imigrantów.
Coś nie tak?

Ponadto ja tylko chciałem, żebyś żył wg idei lewicowych. Czy to aż taka zbrodnia? (obaj wiemy, że tak i wśród kolorowych i zboków żyje się za karę)
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 08:58:52 via Wykop
  • 1
@przeciwko78: no i co z tego?

Przecież:

Nikt nie jest
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 11:42:10 via Wykop
  • 1
bo ośmieliłem się napisać, że nasz przemysł potrzebuje tych ludzi, podobnie zresztą twierdzą konfederaci.


@przeciwko78:

co jest błędem. Uczmy się na błędach

458

Koniec dominacji Merkavy? Drony FPV ze światłowodem masakrują izraelski pancerz

Koniec dominacji Merkavy? Drony FPV ze światłowodem masakrują izraelski pancerz

Izraelska armia (IDF) mierzy się w Libanie z nowym koszmarem. Hezbollah wprowadził drony Fiber Blade sterowane światłowodem, które są całkowicie odporne na systemy walki elektronicznej (WRE). Nawet słynny system ochrony Trophy ma problem z wykryciem małych celów nadlatujących pionowo.

awe-spam
z
timesofisrael.com
dodany: 30.04.2026, 09:20:36
  • 149
  • #
    izrael
  • #
    liban
  • #
    militaria
  • #
    technologia
  • #
    drony
  • #
    lotnictwo
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 07:53:24 via Wykop
  • -4
Skoro masakrują czołgi po równo w wojnie ukraińsko-rosyjskiej, to dlaczego miałyby nie masakrować czołgów izraelskich?


@DJArmani: mnie natomiast zastanwia czemu drony byly dostepne od dawna ale dopiero zaczeli wiedzieć jak uzywac jak bialy czlowiek im pokazal.

Tak samo z demokracją.
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 11:39:34 via Wykop
  • 0
bo przedtem były albo zabawką


@leon-san: nie były i sugerowano od dawna, że mogą służyć za b--ń. Tylko ktoś musiał przyjść i zrobić.
OsobaSnusiarska
OsobaSnusiarska
01.05.2026, 07:08:38
  • 19
Snuslax znowu zablokował ustawę.
Gdyby tylko Tusk miał PokeSnusa żeby ruszyć go z miejsca
#bekazpisu #bekazkonfederacji #polityka
OsobaSnusiarska - Snuslax znowu zablokował ustawę. 
Gdyby tylko Tusk miał PokeSnusa ż...

źródło: 2026-05-01 09_06_10-Snuslax.png

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 11:27:28 via Wykop
  • 1
@PanAlbert: partia każe, boty robią
  • Odpowiedz

818

"Podatek od smartfonów" zatwierdzony.

"Podatek od smartfonów" zatwierdzony.

Minister Marta Cienkowska podpisała rozporządzenie dotyczące opłaty reprograficznej, potocznie nazywanej "podatkiem od smartfonów". Jest to rekompensata dla twórców za kopiowanie ich dzieł na własny użytek przez użytkowników urządzeń takich jak smartfony czy tablety. Konsumenci jej nie odczują.

epicentrum_chaosu
z
onet.pl
dodany: 30.04.2026, 18:43:34
  • 162
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ekonomia
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 10:39:10 via Wykop
  • 1
to ktoś bawi się jeszcze dzisiaj w kopiowanie mając Spotify? Ta baba jest totalnie odklejona, a głąby w rządzie jeszcze bardziej.


@malkontent:

oni wiedzą ale potrzebuje jakiekolwiek wytłumaczenia dla swoich ekstremalnie tępych wyborców. Na nich takie teksty po prostu

530

Matecki prezentuje fejkowe zdjęcia AI z pogrzebu posła Litewki.

Matecki prezentuje fejkowe zdjęcia AI z pogrzebu posła Litewki.

Wpisy polityków prawicy na temat zachowania przedstawicieli Lewicy w czasie pogrzebu Łukasza Litewki wywołały burzliwą wymianę zdań w sieci. Spór zaostrzył się jeszcze bardziej gdy okazało się, że wykorzystany przez Mateckiego kadr został wcześniej cyfrowo przerobiony. Nawet Stanowski broni lewaków.

spere
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 30.04.2026, 21:48:18
  • 58
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazpisu
  • #
    afera
  • #
    kanalzero
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 10:11:31 via Wykop
  • -7
Nie wiem czy to fejk, może ta,


@Jariii:

"nie wiem czy to fejk, ja tylko rozpowszechniam".

lewacy tak jadą po tym Mateckim, a dosłownie sami nim są.

30

Francja rezygnuje z raportowania kryptowalut na "zimnych portfelach"

Francja rezygnuje z raportowania kryptowalut na "zimnych portfelach"

Francja usuwa obowiązek zgłaszania prywatnych portfeli kryptowalut, wskazując na ryzyko dla bezpieczeństwa użytkowników.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 01.05.2026, 09:00:35
  • 8
  • #
    francja
  • #
    kryptowaluty
  • #
    finanse
  • #
    regulacje
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 09:12:20 via Wykop
  • 7
a co w tym czasie dzieje się w polin? Oto co mówią """eksperci""" z rządu
Howsitgoing - a co w tym czasie dzieje się w polin? Oto co mówią """eksperci""" z rzą...

źródło: 1000025029

Pobierz
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 10:08:34 via Wykop
  • 2
@PopeLeon: nadregulację, z której Francja się właśnie wycofała. Niemcy z tego co kojarzę ostatnio w innym zakresie ale też podobny kierunek.

Tymczasem polin? Jak zwykle.

1257

6 godzin na SOR w USA, koszt: 180 tys. zł :)

6 godzin na SOR w USA, koszt: 180 tys. zł :)

Z pozdrowieniami dla fanów prywatyzacji służby zdrowia. Dziewczynę rozbolał brzuch w USA i pojechała na ER. Narobili badań, wykryli infekcję nerek i wysłali rachunek na 49 323 USD :) Na dziś to jakieś 178 799 PLN.

nie_mow_o_mnie_swojemu_mezowi
z
onet.pl
dodany: 30.04.2026, 20:33:35
  • 522
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    us
  • #
    nfz
  • #
    usa
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 10:00:16 via Wykop
  • -3
Ktos chce miec obraz sluzby zdrowia w USA wystarczy wejsc na reddita poczytac


@jegertilbake: spore udziały w reddicie ma komunistyczna partia Chin.
Na peddałdicie standardem jest też kasowanie wpisów niezgodnych z linią partyjną.
Dlatego czytasz co masz

27

Sikorski DO MŁODYCH: odziedziczycie długi!

Sikorski DO MŁODYCH: odziedziczycie długi!

Minister Sikorski w "doskonałym humorze" - "Błogosławiona jest młodzież, albowiem ona odziedziczy dług narodowy". Palanci w tle wybuchają śmiechem i biją brawo. Wybaczcie źródło.

Michal85pl
z
youtube.com
dodany: 30.04.2026, 19:26:04
  • 11
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    koalicjaobywatelska
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 09:10:48 via Wykop
  • 2
@Jariii: w sumie to PO bardziej zwiększyło dług.

1083

Era WOKE była "NIEUDANYM EKSPERYMENTEM". Prezes BlackRock w końcu to przyznał.

Era WOKE była "NIEUDANYM EKSPERYMENTEM". Prezes BlackRock w końcu to przyznał.

Larry Fink czyli prezes BlackRock - największej korporacji zarządzającej aktywami na świecie - w najnowszej rozmowie z dziennikarzem FOX News w końcu przyznał: era "Woke" była nieudanym eksperymentem.

DebowyMocny
z
youtube.com
dodany: 01.05.2026, 07:53:38
  • 366
  • #
    swiat
  • #
    polska
  • #
    kultura
  • #
    polskiyoutube
  • #
    ciekawostki
  • #
    ciekawostkihistoryczne
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 08:08:39 via Wykop
  • 33
@Danuel:

Po czym ten wymyślony wróg oficjalnie przyznał, że to prawda.

lewacy są mistrzami samooszukiwania
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 08:12:25 via Wykop
  • 26
@Maye:

Sednem jest to, że to Fink przyznał, że to czego się "doszukiwano" cały czas było prawdą.
Co, bedziemy udawać, że to sie nie wydarzyło?
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 08:13:46 via Wykop
  • 11
@UmguleleMAX:

kto decyduje o tym czy wraca czy nie?

Czemu ideologia lewacka jest tak chętnie wspierana przez wielkie korporacje wykorzystujące ludzi?
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 08:30:55 via Wykop
  • 24
@Danuel: ale to on wprowadza to cale woke, chłopcze. To jest CEO Blackrock.

Skąd myślałeś, że się to bierze?
Blackrock też otwarcie mówił, że to finansuje.

Czyżbyś brał swoje informacje z wyborczej i tvn i dlatego masz tak elementarne braki
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 08:38:08 via Wykop
  • 9
@Danuel:

Nie zastanawiało cię też nigdy skąd biorą się pieniądze na woke produkcje, mimo że te notorycznie mają straty finansowe? A mimo to ciągle powstawały kolejne.

I co twój móżdżek wtedy ci mówił? W ogóle się na tym nie

50

Ewa Wrzosek: Zbigniew Ziobro i powiązania z Zondacrypto.

Ewa Wrzosek: Zbigniew Ziobro i powiązania z Zondacrypto.

Prokurator Ewa Wrzosek ujawnia kulisy unikania Europejskiego Nakazu Aresztowania przez Zbigniewa Ziobrę oraz szokujące powiązania jego fundacji z giełdą Zondacypto. Sprawdzamy, dlaczego śledztwo w sprawie BitBay zostało umorzone za czasów poprzedniej władzy

Paradajek
z
youtube.com
dodany: 30.04.2026, 15:50:53
  • 14
  • #
    zondacrypto
  • #
    prawo
  • #
    afera
  • #
    pieniadze
  • #
    polityka
  • #
    polska
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 08:21:12 via Wykop
  • 2
@subnoise: ale to ta ekipa tworzy system
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 08:22:59 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

434

Nawrocki zawetowal ustawę o łatwiejszych rozwodach

Nawrocki zawetowal ustawę o łatwiejszych rozwodach

Prezydent zawetował nowelizację Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego dotyczącą pozasądowych rozwodów. Ustawa miała pozwolić na szybki rozwód poza sądem w przypadku małżeństw, które spełniają określone warunki m.in. nie mają małoletnich dzieci.

motvik
z
businessinsider.com.pl
dodany: 30.04.2026, 17:09:08
  • 207
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    nawrocki
  • #
    rozwod
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 06:49:24 via Wykop
  • -5
@towarzysz-eko:

Rozwodów powinno być jak najmniej, ale utrudnianie ich nie rozwiązuje problemu a nawet szkodzi.


@towarzysz-eko: ułatwianie natomiast to dobry biznes dla tego kto zarabia na rozwodzie.
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 06:52:53 via Wykop
  • 1
akurat tusek czesc konkretow spelnil xD


@yahoomlody: tą najmniej ważną.

Przed wyborami mówiono, że na pewno nie pójdzie na rękę deweloperom i podniesie kwotę wolną od podatku.
Po wyborach okazało się, że z kwotą wolną to tylko takie żarty, a przed deweloperami uratowała jedynie przegrana Trzaskowskiego.
Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 01.05.2026, 06:54:56 via Wykop
  • -1
Bo konserwatyści lubia wymuszac na innych, żeby żyli tak jak oni udaja, że żyją


@jegertilbake:

to tak samo jak lewacy, najpierw pierdzą o tolerancji, a potem sie zamykają na grodzonych osiedlach przed jej efektami.

Albo o demokracji lubią pogadać ale juz wolności słowa i referendów nienawidzą, mimo że to najbardziej elementarny fundament demokracji.
dzkeson
dzkeson
29.04.2026, 12:00:24
  • 165
Na kogo głosować?

KO - niby spoko, bo dzięki nim nie ma pisowcow u władzy, praktycznie nie ma afer ale z drugiej strony realizacja projektów i obietnic idzie słabo. Życie przeciętniaka jakoś specjalnie się nie zmieniło, człowiek ma wrażenie że wszystko idzie tak osowiale. Czuć niedosyt

PiS - XD
Konfa - XDD
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 30.04.2026, 04:19:18 via Wykop
  • 1
@dzkeson: @dzkeson czemu nie piszesz nic realnie o tym co robią sojusznicy rządu obecnie w rządzie?

Przykladowo Kotula.

Wiesz, pozytywna dyskryminacja, wielkie zdziwienie że faceci mają jakieś problemy, te sprawy.

Jak tam idzie lewicy?
  • Odpowiedz
Kulfonix
Kulfonix
29.04.2026, 14:27:51
  • 22
Chuop typu kucharz ༼ຈل͜ຈ༽
#kulfonix #przegryw #zarcie #smazzwykopem #gotujzwykopem #jedzzwykopem
Kulfonix - Chuop typu kucharz ༼ຈل͜ຈ༽
#kulfonix #przegryw #zarcie #smazzwykopem #gotuj...

źródło: IMG_3035

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 29.04.2026, 17:32:14 via Wykop
  • 1
@Kulfonix: ten napis "colesław", no to coleslaw czy kolesław.
  • Odpowiedz
anonimek123456
anonimek123456
29.04.2026, 11:54:52
  • 27
#polityka
anonimek123456 - #POLITYKA

źródło: Untitled-1

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 29.04.2026, 17:15:13 via Wykop
  • 1
Sam fakt, że takie pytanie pada,


@anonimek123456:

pytanie pada bo ludzie sączący nienawiść dbają o tworzenie mitów, stereotypów i uprzedzeń.
Ludzie tacy jak ty.
  • Odpowiedz
CocoaGrower
CocoaGrower
29.04.2026, 12:44:27
  • 82
Te julki teraz chodzą tak workowato ubrane. Normalnie jak bluza i spodnie po starszym bracie

#przegryw
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 29.04.2026, 17:10:51 via Wykop
  • 0
narzekaliście, że roznegliżowane, a przez to na pewno puszczalskie. No to się zmieniło, w czym jest problem?


@czerwonykomuch: problemem jest twój poziom intelektualny uniemożliwiający zrozumienie, że te teksty mówią zupełnie różne grupy osób i robienie z nich jednej grupy, która rzekomo miałaby sama sobie przeczyć.

Cieszę się, że mogłem pomóc.
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
29.04.2026, 10:13:48
  • 519
Zła pogoda? Państwo ma pomóc, po co ubezpieczenia
Powódź? Państwo ma pomóc, po co ubezpieczenia
Zawetowana ustawa o OZE? Państwo ma dopłacić do prądu, po co nam tani prąd
Zawetowana ustawa o SAFE? Państwo ma pomóc

Cudowny ten kandydat na premiera, państwo wszędzie pomoże, państwo do wszystkiego dopłaci, pieniędzmi na to się nie martwmy, dajcie nam tylko dojść do władzy a będzie kraina mlekiem i miodem płynąca.
ProstyKrzywy - Zła pogoda? Państwo ma pomóc, po co ubezpieczenia 
Powódź? Państwo ma ...

źródło: 1000133815

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Howsitgoing
Howsitgoing
Howsitgoing 29.04.2026, 16:17:23 via Wykop
  • 0
Zawetowana ustawa o OZE? Państwo ma dopłacić do prądu, po co nam tani prąd


@ProstyKrzywy: no tak, prąd z OZE byłby tani gdyby tylko państwo do niego dopłacało jak w Niemczech.
Bo wiesz, że tak tam jest? Państwo dopłaca, a potem lewacy mówią, że przecież na rachunku jest tanio.

Nie chciałbym też mieszkać koło wiatraka. Ale w sumie spoko by było jakby cię do tego zmuszono.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13
  • Strona 3 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.02.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking