Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko219
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
STM32_bujneo

STM32_bujneo

Dołączył 7 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 164106
  • Znaleziska 6756
  • Mikroblog 157350
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 8
Kempes
Kempes
03.06.2026, 10:23:16
  • 115
#prawo #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #pis #dobrazmiana #4konserwy

Czy wy wiecie, że według PiSowszczyków nie ma neosedziów... no chyba, że neosedzia wyda w ich sprawie niekorzystny wyrok to wtedy auto-magicznie już są neosędziowie XD

PiS to banda miernot popierana przez głupców (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - #prawo #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #pis #dobrazmiana #4kon...

źródło: 1000078826

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

STM32_bujneo
STM32_bujneo 03.06.2026, 13:06:32 via Wykop
  • 25
@Kempes: Biedna Beata Cieszyńska musi sobie poczekać na spłatę bo pan poseł musi spłacić najpierw leasing Lexusa ES300h
xDD
  • Odpowiedz
MarX7
MarX7
MarX7
01.06.2026, 11:21:05
  • 10
Kierowca zawodowy

Kolejny kierowca zawodowy udowodnił, że powinien zaktualizować swoje uprawnienia.

26 maja w Giżycku kierujący ciężarówką wjechał z podniesionym HDSem w sieć trakcyjną i zerwał ją, paraliżując ruch kolejowy na całą dobę. Konieczne było uruchomienie zastępczej komunikacji autobusowej oraz wysłanie specjalistycznego pociągu sieciowego do usunięcia skutków zdarzenia.

Jakby samo uszkodzenie sieci pod wielkim napięciem stanowiło za mały zastrzyk adrenaliny, kierowca postanowił dodatkowo podnieść sobie (i nam) ciśnienie.

Po zerwaniu kabli wszedł na pojazd i „dłubał”
MarX7 - Kierowca zawodowy
Kolejny kierowca zawodowy udowodnił, że powinien zaktualizo...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

STM32_bujneo
STM32_bujneo 01.06.2026, 14:30:19 via Wykop
  • 0
@MarX7:

Zastanawia mnie czy w kabinie takich pojazdów nie ma żadnej kontrolki która informuje że podniesiony jest hds


Pewnie są ale odłączone bo tylko wkur*ia hehe
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
31.05.2026, 11:59:13
  • 397
NIE UMYŁEM ANI RAZU D--Y, NIE ZROBIĄ ZE MNIE GEJA
#polityka #bekazprawakow
splinter96 - NIE UMYŁEM ANI RAZU D--Y, NIE ZROBIĄ ZE MNIE GEJA
#polityka #bekazprawak...

źródło: 1000029092

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

STM32_bujneo
STM32_bujneo 31.05.2026, 13:24:00 via Wykop
  • 11
@IntruDroid:

Ty chodzisz oddawać śmieci jak żul, ja je wyrzucam

Polak zawsze musi mieć kogoś od kogo czuje się lepszy bo inaczej się zesra xD
"Hurr durr zrobili z nas śmieciarzy" Ja mam oddawać butelki jak śmieciarz? Ja dostojny polski polak z polski mam wykonywać ułamek pracy którą wykonują codziennie tysiące śmieciarzy dzięki którym nie mieszkamy w syfie i brudzie? Nie przystoi to tak szlachcicowi xDD
  • Odpowiedz
STM32_bujneo
STM32_bujneo 31.05.2026, 13:51:56 via Wykop
  • 1
jak najbardziej proekologiczne postawy są godne pochwalenia. Ponieważ lata temu przejęliśmy część roboty pracowników wysypisk i zakładów utylizacji i segregujemy śmieci, to rozumiem że mniej za wywóz płacimy? I rozumiem, że teraz też opłata za śmieci spadnie, bo przejęliśmy jeszcze więcej obowiązków pracowników tych zakładów. Prawda?


@tamlinek: Gdzieś dzwoni ale nie wiesz w którym kościele xD
  • Odpowiedz
STM32_bujneo
STM32_bujneo 31.05.2026, 14:20:41 via Wykop
  • 0
@tamlinek: Smacznego!
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
31.05.2026, 09:44:08
  • 45
Ukraińcy zaatakowali dzisiaj rafinerię w Saratowie

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Ukraińcy zaatakowali dzisiaj rafinerię w Saratowie

#ukraina #rosja #wojna
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

STM32_bujneo
STM32_bujneo 31.05.2026, 10:42:54 via Wykop
  • 3
@BanderaPDF: Czy Ci Ukraińcy są teraz z tobą w pokoju? xDD
  • Odpowiedz
looonger
looonger
looonger
30.05.2026, 13:14:23
  • 37
Pierwszy raz mam nadzieję, że AI zabierze większości z tych "artystów" pracę, a to babochlop ze zdjęcia sobie ten głupi, uśmiechnięty ryj rozwali xD

#polityka #bekazlewactwa #bekazpisu #polska
looonger - Pierwszy raz mam nadzieję, że AI zabierze większości z tych "artystów" pra...

źródło: 33158

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

STM32_bujneo
STM32_bujneo 30.05.2026, 14:27:40 via Wykop
  • 0
@looonger:

Pierwszy raz mam nadzieję, że AI zabierze większości z tych "artystów" pracę,

Dosłownie nikt poza prawą stroną i boomerów nie konsumuje gówna wygenerowanego przez AI xDD
  • Odpowiedz

70

Wypadek motocyklisty na Puławskiej w Piasecznie

Wypadek motocyklisty na Puławskiej w Piasecznie

Kierowca osobówki wymusza pierwszeństwo przecinając trzy pasy , w tym linie ciągłą. Motocyklista ma zielone, ograniczenie 70 kmh. Niestety, motocyklista nie przeżył.

Me_Not
z
stop-cham.pl
dodany: 29.05.2026, 15:00:06
  • 103
  • #
    motoryzacja
  • #
    motocykle
  • #
    wypadek
  • #
    informacje
  • #
    drogi
STM32_bujneo
STM32_bujneo 30.05.2026, 11:02:33 via Wykop
  • 0
@sargento: Bo przy okazji każdego wypadku trzeba zdjąć odpowiedzialność z kierowcy.

Przejechany pieszy na przejściu dla pieszych? Cmentarze są pełne ludzi co mieli pierwszeństwo - mógł się rozejrzeć

Rowerzysta trącony lusterkiem przy wyprzedzaniu? - pewnie jechał środkiem i denerwował pana
STM32_bujneo
STM32_bujneo 30.05.2026, 11:16:53 via Wykop
  • 1
@sebastian-podjadlo:

To nie jest zdejmowanie winy tylko nawoływanie do rozsądku.

To dlaczego w pierwszej kolejności nawołuje się do rozsądku ze strony motocyklisty a nie żeby kierowca auta przestrzegał zasad o ruchu drogowym?

- Paraduj z szalikiem Legii
STM32_bujneo
STM32_bujneo 29.05.2026, 15:00:28
  • 11
No chyba, że robi to żołnierz ukraiński to wtedy nie xDD
#bekazprawakow #bekazpodludzi
STM32_bujneo - No chyba, że robi to żołnierz ukraiński to wtedy nie xDD
#bekazprawako...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

radek-kosiecki
radek-kosiecki
radek-kosiecki
30.05.2026, 02:04:59 via Wykop
  • 2
@STM32_bujneo: "Na codzień". Już po samej ortografii widać, że prawicowiec.
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
29.05.2026, 07:32:13
  • 163
Dziennikarze #kanalzero to kretyni. Wziął pierwszą lepszą koszulkę i tak się złożyło że ze wszystkich trafił akurat na tą. Tatuował sobie imię dziecka i wylał się atrament na ramię no i tak już zostało. Wiecie przypadek. Tak samo Mazurek miał okazję zasłonić snusa butem, oddać ten batyrowy cukiereczek do badań i nawet jakby nie opublikował wyników to miałby dożywotnie trzymanie na Karolka no ale nie. Wierzymy na słowo, oddajemy do
szmichal - Dziennikarze #kanalzero to kretyni. Wziął pierwszą lepszą koszulkę i tak s...

źródło: 1000071425

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

STM32_bujneo
STM32_bujneo 29.05.2026, 12:17:35 via Wykop
  • 0
@Szalom: W tym tygodniu to chyba największę rozdwojenie jaźni na polskiej prawicy xDD
Z jednej strony Zeleński nadający komuś jakiś tam tytuł UPA - prawica ryczy bo jak to tak propagować nazizm
Z drugiej strony POLSKI ŻOŁNIERZ Z POLSKIEJ POLSKI w koszulce z jakimś tam naziolskim zespłem - prawica klaszcze uszami
xDDD
  • Odpowiedz
STM32_bujneo
STM32_bujneo 29.05.2026, 13:02:14 via Wykop
  • 0
@Szalom: No masz racje tylko spójrz na to. Gdyby wyciąć z tej historii narodowości to wychodzi na to, że tu i tu w armii są osoby obnoszące się z faszyzmem... Tu fakt bycia ukraincem albo polakiem nie ma nic do rzeczy nie jest to sytuacja występująca po jednej stronie.
Powiedziałbym, że w sumie to gorzej że w polskich jednostkach znajdują się takie osoby bo to świadczy o tym, że jako
  • Odpowiedz
STM32_bujneo
STM32_bujneo 29.05.2026, 13:42:30 via Wykop
  • 0
@Szalom: Patrząc na komentarze polaków odnośnie koszulki polskiego żołnierza to można wysnuć teorię że nie mieli by nic przeciwko gdyby w polsce powstała jakaś brygada pod jakimś nazistowskim emblematem
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
27.05.2026, 07:52:09
  • 132
To sobie Suabek znalazł godnego partnera do rozmowy.

XDD

#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji #ukraina
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

STM32_bujneo
STM32_bujneo 27.05.2026, 11:48:01 via Wykop
  • 0
@Turin89: Taktycznie musiał zapytać jakie poglądy ma dziecko z podstawówki żeby obrać konkretną opinie.
Aż mu się oczka zaświeciły jak usłyszał, że dziecko ma podobne poglądy co on i nie będzie musiał próbować go przekonywać xDD
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
27.05.2026, 08:31:51
  • 216
Logika prawicy

Na zdjęciu Grzesiu Braun obrońca życia poczętego, przeciwnik aborcji i eutanazji. Gotowy na wiele względem lekarki dokonującej aborcji.

Ściska rękę (a za chwilę obejmie) autora słów: „gdyby mój syn okazał się gejem, to bym go osobiście zastrzelił, po co ma żyć takie coś? Ja go powołałem do życia, więc ja mam prawo go z tego życia wyeliminować”

Grzesiok - Logika prawicy 

Na zdjęciu Grzesiu Braun obrońca życia poczętego, przeciw...

źródło: images

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

STM32_bujneo
STM32_bujneo 27.05.2026, 11:45:03 via Wykop
  • 2
@qluch:

Aborcja -> zabicie za zaistnienie

Jaszczur -> zabicie za złamanie wartości w których zostało się wychowanym


Jeśli dla lewusów oba przypadki są takie same to ja gratuluję lewusom
  • Odpowiedz
szychun
szychun
26.05.2026, 07:40:30
  • 282
#polityka #bekazpisu a co to za nowe szambo wybija w pobliżu Balonowego?
szychun - #polityka #bekazpisu a co to za nowe szambo wybija w pobliżu Balonowego?

źródło: 1000018886

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

STM32_bujneo
STM32_bujneo 26.05.2026, 08:30:01 via Wykop
  • 19
@Empirycznyracjonalista: Przecież to nawet nie jest matecki na tym zdjęciu. Tu masz jak on wygląda naprawdę. Nie daj się nabrać silniczkom
STM32_bujneo - @Empirycznyracjonalista: Przecież to nawet nie jest matecki na tym zdj...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
MalyKrzys
MalyKrzys
MalyKrzys
24.05.2026, 06:17:07
  • 112
#ukraina #rosja #wojna
Smacznej kawusi
MalyKrzys - #ukraina #rosja #wojna
Smacznej kawusi

źródło: 1000075524

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

STM32_bujneo
STM32_bujneo 24.05.2026, 13:38:59 via Wypiek
  • 5
@Mikuuuus Ja zem nie wiedział. Odplysowane a OPowi mela na ryj. Jeb*ć ruskie szczury
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
15.05.2026, 13:43:07
  • 193
W końcu Tusk zrobił porządek z tym opasłym, sapiącym wieprzem który się dorobił na ludzkiej krzywdzie.
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
RetorykaPisowska - W końcu Tusk zrobił porządek z tym opasłym, sapiącym wieprzem któr...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

STM32_bujneo
STM32_bujneo 15.05.2026, 15:28:01 via Wykop
  • 4
@RetorykaPisowska: Ale sapie świnia xDD
  • Odpowiedz
kaosha
kaosha
14.05.2026, 06:41:45
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

STM32_bujneo
STM32_bujneo 14.05.2026, 08:20:31 via Wykop
  • 3
@kaosha: Kocur musi być hehe
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
07.05.2026, 14:56:50
  • 238
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

STM32_bujneo
STM32_bujneo 07.05.2026, 19:11:23 via Wykop
  • 5
@wykoppltakastronazobrazkami: "Sens" tego jest taki, że niby UE walczy z hodowlą zwierząt na mięso bo produkują dużo metanu a jednocześnie zbroi się na potęgę i ruskiemu debilowi nie spina się ta narracja w głowie. Tylko rusek mógł połączyć te kropki.
Oni myślą, że ludzie w europie dbający o środowisko jednocześnie położą się przed ruskami kiedy oni przyjdą nas zabijać xDD
  • Odpowiedz
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
07.05.2026, 15:56:36
  • 48
414 Magyar's Birds: Robert Browdi „Madziar” z dzisiejszym przekazem rozkładu jazdy dla orków.

#ukraina #wojna #rosja
Sweet-Jesus - 414 Magyar's Birds: Robert Browdi „Madziar” z dzisiejszym przekazem roz...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

STM32_bujneo
STM32_bujneo 07.05.2026, 18:32:12 via Wykop
  • 1
@Sweet-Jesus:

"Przyzwyczajajcie się do nowego standardu niepokoju, robaki. Cisza nie jest już czymś, z czego można się cieszyć - to coś, do czego trzeba nasłuchiwać z zimnym potem spływającym po plecach."
STM32_bujneo - @Sweet-Jesus: 
"Przyzwyczajajcie się do nowego standardu niepokoju, ro...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
GhostofChristmasPast
GhostofChristmasPast
05.05.2026, 18:10:10
  • 278
Gdybyscie sie czasami zastanawiali kim są niektore ruskie onuce i kto ich moze motywowac w sianiu nienawisci do ukraincow. Chcialbym żeby jakieś sluzby przeswietlily tą parke czy nie dzialaja na rzecz rosyjskiego wywiadu Samo bycie z kims z Rosji nie jest niczym zlym ale jak potem siejesz taka propagande to powinna się odpalic czerwona lampka dla urzednikow ktorzy wpuszczają tu rosjan.
#polskieonuce #rosja #ukraina #wroclaw
GhostofChristmasPast - Gdybyscie sie czasami zastanawiali kim są niektore ruskie onuc...

źródło: Szkoła średnia w Irkucku_20260505_195459_0000

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

STM32_bujneo
STM32_bujneo 05.05.2026, 19:34:08 via Wykop
  • 7
@jast:

teoria przesiąkania krula działa

Tylko, że według niego to baba miała obierać poglądy męża a nie na odwrót xD
  • Odpowiedz

RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
01.05.2026, 09:21:49
  • 188
Dziś z okazji wejścia Polski do Unii warto przypomnieć o tej wymyślonej, mitycznej lepszej unii do której wchodziliśmy w 2004 a której już, według prawaków nie ma bo lewactwo.
Dziwne bo argumenty jakby znajome, a minęło 20 lat ponad ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
RetorykaPisowska - Dziś z okazji wejścia Polski do Unii warto przypomnieć o tej wymyś...

źródło: ulotki-sprzed-referendum-akcesyjnego-do-ue-2003-rok-v0-kfqqplnlnkpg1

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

STM32_bujneo
STM32_bujneo 01.05.2026, 11:37:15 via Wypiek
  • 47
@Howsitgoing Tylko świnia nie zmienia poglądów… no i polski prawak xDD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.07.2020

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 27.03.2024

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 10.06.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking