Wpis z mikrobloga

  • 1
@Wimix21: Dziemkujem za propozucję przyjacielu, doceniam. ʕʔ Mam w lodówce sosy ale zazwyczaj lubię bez sosu. Lubię delektować się naturalnym smakiem warzyw, w szczególności że w mixie sałat jest rukola, którą uwielbiam ʕʔ
  • Odpowiedz