Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko131
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

802

W 2025 roku wydano kolejne 251 tys. zezwoleń na pracę dla cudzoziemców

W 2025 roku wydano kolejne 251 tys. zezwoleń na pracę dla cudzoziemców

W zeszłym roku wydano 251 tys. zezwoleń na pracę dla cudzoziemców w Polsce. Czyli aktualnie państwo przyjmuje legalnie więcej imigrantów niż rodzi się dzieci. O ratowaniu demografii nie ma mowy bo wydano zaledwie 41,5 tys. zezwoleń dla kobiet w wieku rozrodczym.

dolina_korupcji
dolina_korupcji
dolina_korupcji
z
wykop.pl
dodany: 28.04.2026, 22:00:41
  • #
    imigranci
  • #
    januszebiznesu
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    statystyka
  • 255
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (4)

Platfusy dają Hindusom polska emeryturę, wystarczy jedynie jedna skladka
tenji
z x.com
  • 25
Link do tabel Excel bezpośrednio
dolina_korupcji
z psz.praca.gov.pl
  • 17

Komentarze (255)

najlepsze

Szkieletor997
Szkieletor997
29.04.2026, 05:50:06 via Wykop
  • 257
Szkieletor997

źródło: images

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Chlopaki_z_dzialeczek
Chlopaki_z_dzialeczek
29.04.2026, 08:59:44 via Wykop
  • 51
@Szkieletor997: ale z to jedzonko tanie przyjeżdża do domu samo na rowerze xD
  • Odpowiedz
LaurenceFass
LaurenceFass
LaurenceFass
29.04.2026, 09:40:25 via Wykop
  • 27
@Chlopaki_z_dzialeczek:
Kluczowe dla gospodarki.
  • Odpowiedz
dolina_korupcji
dolina_korupcji
dolina_korupcji
Autor
28.04.2026, 22:10:04 via Wykop
  • 122
kto przyjedżał najczęściej?

Indie: 29 524
Kolumbia: 27 122
Filipiny: 25 576
Uzbekistan: 18 260
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
29.04.2026, 06:56:49 via Wykop
  • 165
@dolina_korupcji:
Korea Południowa i Wietnam mogą zostać, reszta w---------ć.
  • Odpowiedz
Makarow
Makarow
29.04.2026, 07:41:29 via Wykop
  • 68
@MagicznyMariusz:

Korea Południowa i Wietnam mogą zostać, reszta w---------ć.


Dokładnie, Koreańczycy pomogą nam bronić naszych interesów przed ciapatymi
Makarow - @MagicznyMariusz: 
 Korea Południowa i Wietnam mogą zostać, reszta w-------...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Wladekzajepaumispadek
Wladekzajepaumispadek
29.04.2026, 00:51:10 via Wykop
  • 73
Najważniejsze to odsunąć w końcu ten diabelski pis od władzy! A tak na poważnie to jak PO skończy już przyjmować biednych ludzi szukających miejsca, to wtedy będziemy mogli dzięki Koronie w końcu zacząć ściągać tych legalnych nielegalsów z Indii. Przynajmniej nie są muzułmanami ale za to szałowymi ekspertami IT. Razem założymy CDPrajeekt BROWN i będziemy supermocarstwem (w sektorze gejmingowym) za 2 dekady❤️👳‍♂️🤝👳🏾‍♀️💩

Wladekzajepaumispadek - Najważniejsze to odsunąć w końcu ten diabelski pis od władzy!...

źródło: Debile

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

enuwujnvren3wrnevinoeiove2iov2emiov
enuwujnvren3wrnevinoeiove2iov2emiov
29.04.2026, 04:28:07 via Wykop
  • 28
@Wladekzajepaumispadek: Zandberg, podobnie jak jego idol Marks, ma dobrą diagnozę i beznadziejne lekarstwo. Zandberg ma rację z tym wielkim kapitałem ściągającym połowę Trzeciego Świata, ale według niego rozwiązaniem jest żeby dawać imigrusom takie same prawa jak tubylcom, bo wtedy ma być rzekomo uczciwa (merytoryczna i stażowa, a nie płacowa) konkurencja na pośród pracowników. A nad tym, że każdy imigrus będzie na UOPie oraz dostawał co najmniej minimalną i jeszcze najlepiej
  • Odpowiedz
Wladekzajepaumispadek
Wladekzajepaumispadek
29.04.2026, 12:42:26 via Wykop
  • 5
@DarrDarek:

takiej Konfederacji Korony Polskiej, to akurat zależy na takich pracownikach z Indii, którzy byliby w stanie zbudować np. najnowocześniejszą elektrownię nuklearną


Mhm. A co myślisz stanie się z tymi wszystkimi indykami po zakończeniu dziesięcioletniego projektu pracy w Polsce? Jakie warunki za zbudowanie takiego reaktora postawią Polsce Indie, które w ostatnich latach ostro naciskają na otwieranie obcych granic dla swoich obywateli, bo przez swój zj*bany system mają i będą mieli katastrofę
  • Odpowiedz
pomaranczowyogorek
pomaranczowyogorek
29.04.2026, 07:48:56 via Wykop
  • 63
A potem zdziwienie ze Polacy nie mogą znaleźć prostej roboty bo kolumbijczycy okupują.
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pytalski_malopolan
Pytalski_malopolan
Pytalski_malopolan
29.04.2026, 08:01:19 via Wykop
  • 12
@pomaranczowyogorek: nepalczycy, hindusi i reszta elit z rozwiniętych inaczej krajów.
  • Odpowiedz
Maroman
Maroman
Maroman
29.04.2026, 08:19:14 via Wykop
  • 10
@AnalnyInseminator: No cóż, sam się przyznales, że masz wszystko od tyłu wnioskując po nicku. Społeczeństwo nie składa się z samych lekarzy, prezesów i inżynierów.
  • Odpowiedz
ragnarok-asgartus
ragnarok-asgartus
ragnarok-asgartus
28.04.2026, 23:43:56 via Android
  • 49
Przecież sprowadza się tanią siłę roboczą, a nie rozrodczą.... -.-
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

odomdaphne5113
odomdaphne5113
odomdaphne5113
29.04.2026, 07:52:43 via Wykop
  • 54
@elo345: Skoro rośnie bezrobocie to chyba pracowników nie brakuje?
  • Odpowiedz
przemyslaw-priemek
przemyslaw-priemek
przemyslaw-priemek
29.04.2026, 08:57:08 via Wykop
  • 27
Brakuje ludzi do prostych prac i bardzo kiepsko płatnych prac


@elo345: Czyli nikomu niepotrzebnych gównoprac dla zagranicznych koncernów które nawet sensownych podatków u nas nie płacą.
  • Odpowiedz
nearshore
nearshore
nearshore
29.04.2026, 08:12:28 via Wykop
  • 44
To juz jest koniec... Polska bedzie jak Niemcy, Francja, UK...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

efceka
efceka
efceka
29.04.2026, 08:54:25 via Wykop
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Dupa01
Dupa01
Dupa01
29.04.2026, 10:27:08 via Wykop
  • 3
To juz jest koniec...


@nearshore: będzie koniec jak się z tym pogodzimy. Na początek proponuję nie głosować na partie, które do tego doprowadzają.
  • Odpowiedz
Blaskun
Blaskun
28.04.2026, 22:30:08 via Wykop
  • 36
Pisowscy brawadzcy migrańci to pszeciesz som!
I co neuropki dalej kręcimy ten przekaz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Fernis
Fernis
29.04.2026, 09:03:45 via Wykop
  • 13
@Blaskun: Wykresy ściąganych imigrantów, pokazujących że PiS naściągał (a naściągał, jest to w 100% prawda), zawsze magicznie urywają się po 2024.
  • Odpowiedz
Blaskun
Blaskun
29.04.2026, 13:03:50 via Wykop
  • 6
@Fernis: oczywiście, że naściągał i to wytykają neuropki... zapominając kto po przegranej pisiorów po przedłużał im wizy i dalej ich ściąga, ale to neuropki sprytnie przemilczają co nie panie @masz_fajne_donice Dlatego pytam czy to są nadal pisowskie migrusy jak neuropki wiele razy tu pisali, czy mądrzejsza o tym nie wspominać, bo to wcale niepodobne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
FoolyKewly
FoolyKewly
29.04.2026, 08:05:18 via Wykop
  • 29
Chwila chwila, przecież debilne neuropki tyle razy wrzucały piękny ładny wykresik gdzie liczba spadała po koalicji z grudnia 2023 (mimo że nawet cały rok jeszcze nie minął xD)

Przecież by nie kłamali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kot_w_butach7
Kot_w_butach7
Kot_w_butach7
29.04.2026, 09:46:23 via Wykop
  • 5
Chwila chwila, przecież debilne neuropki tyle razy wrzucały piękny ładny wykresik gdzie liczba spadała po koalicji z grudnia 2023 (mimo że nawet cały rok jeszcze nie minął xD)


Przecież by nie kłamali ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@FoolyKewly: Liczba wydawanych zezwoleń magicznie
  • Odpowiedz
Jonasz-Kiszke-Mikke
Jonasz-Kiszke-Mikke
29.04.2026, 07:42:53 via Wykop
  • 29
To są ludzie, którzy przepracują 3 dni i dostaną polską emeryturę.
PEwnie wszyscy to ukraińcy.
Jonasz-Kiszke-Mikke - To są ludzie, którzy przepracują 3 dni i dostaną polską emerytu...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

xer78
xer78
29.04.2026, 08:53:57 via Wykop
  • 8
To są ludzie, którzy przepracują 3 dni i dostaną polską emeryturę.

PEwnie wszyscy to ukraińcy.


@Jonasz-Kiszke-Mikke: Wiesz gdzie sobie można wsadzić taką tabelę bez opisu kolumn?

Kiedyś już w szkole podstawowej uczyli, że nawet wykres bez opisu osi jest g---o warty.
  • Odpowiedz
xer78
xer78
29.04.2026, 11:50:17 via Wykop
  • -1
PEwnie wszyscy to ukraińcy.


@Jonasz-Kiszke-Mikke: Pewnie gdybyś umiał pobrać plik i wybrać odpowiednią zakładkę/arkusz to byś sobie sprawdził czy wszyscy to Ukraińcy.
xer78 - >PEwnie wszyscy to ukraińcy.

@Jonasz-Kiszke-Mikke: Pewnie gdybyś umiał pobra...

źródło: u

Pobierz
  • Odpowiedz
musiszsiezalogowac
musiszsiezalogowac
29.04.2026, 09:06:43 via Wykop
  • 26
Na pewno wiele z tych ofert pracy nawet nie trafiło do oczu Polaków szukających pracy. Tylko bezpośrednio do agencji, która podstawia niewolnika następnego dnia. Przyjmowanie ludzi z krajów niekompatybilnych kulturowo to big deal. Powinno być jedynie możliwe jeśli nie znajdzie się nikt przy prawdziwej próbie szukania pracownika lokalnie za np 2x najniższą krajową.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kwark64
kwark64
kwark64
29.04.2026, 11:04:02 via Wykop
  • -4
Powinno być jedynie możliwe jeśli nie znajdzie się nikt przy prawdziwej próbie szukania pracownika lokalnie za np 2x najniższą krajową


@musiszsiezalogowac: No teraz to już nieźle odjechałeś.
  • Odpowiedz
Matii323
Matii323
29.04.2026, 18:25:21 via Wykop
  • 4
@musiszsiezalogowac: u mnie było pełno chętnych do pracy, ale 3 Polaków brali żeby nie było i 20 Ukraińców xD w sumie w 2-3 lata podmienili z 1000 ludzi na saszki i tak pół rodziny które miało stabilną pracę przez większość życia teraz musi kombinować co dalej.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3120
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
2623
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2485
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2481
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2052
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #uchodzcy
  • #polska
  • #4konserwy
  • #islam
  • #niemcy
  • #heheszki
  • #europa
  • #granica
  • #neuropa
  • #bialorus
  • #przestepczosc
  • #wydarzenia
  • #emigracja
  • #multikulti
  • #strazgraniczna

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking