Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FiodorBadass

FiodorBadass

Dołączył 9 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1245
  • Znaleziska 456
  • Mikroblog 789
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 12
1-1-1-1
1-1-1-1
przedwczoraj, 23:29:40
  • 94
o juz polki robią sobie wycieczki do tego turka co sprzedaje kukurydze xD

#blackpill #redpill
1-1-1-1 - o juz polki robią sobie wycieczki do tego turka co sprzedaje kukurydze xD

...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiodorBadass
FiodorBadass 13 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
@plejton26: On ma zapłodnić, takiego to się znajdzie już do wychowania.
  • Odpowiedz
FiodorBadass
FiodorBadass 11.06.2026, 13:12:50
  • 1
Chciałbym wyrazić swoje niezadowolenie w związku z rasizmem i dyskryminacją w najlepszej i najbardziej prestiżowej lidze koszykówki świata jaką jest NBA. Nie oglądam, ale ostatnio moją uwagę przykuł artykuł o wypowiedzi Pana Charlesa Barkleya o ostatnim meczu finałowym pomiędzy San Antonio Spurs a New York Knicks. Powiedział on, że "widzieliśmy najgłupszą drużynę koszykarską w historii cywilizacji" po tym jak ci pierwsi roztrwonili 29 punktową przewagę i ostatecznie przegrali czwarty mecz, ci drudzy
FiodorBadass - Chciałbym wyrazić swoje niezadowolenie w związku z rasizmem i dyskrymi...

źródło: dec3936326a64b59915bc31949a90eb01427

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiodorBadass
FiodorBadass
Autor
11.06.2026, 15:04:35 via Wykop
  • 0
@okim i ten drugi: to Wasi towarzysze z międzynarodówki całkiem niedawno płakali, że NHL jest zbyt białe, tutaj jak rozumiem dla Was wszystko się zgadza.
  • Odpowiedz

2022

To nie Paryż, a już Katowice! Migranci gotują na otwartym ogniu w centrum

To nie Paryż, a już Katowice! Migranci gotują na otwartym ogniu w centrum

Mieszkańców najbardziej wzburza drastyczna nierówność wobec prawa. Prawo jest jakie jest, ale dlaczego jednych kara się za najechanie na trawnik, wyrzucenie śmiecia nie do tego pojemnika i wylicza mu się ilość "zużytego" deszczu do opłaty, a innym ich skrajne przewiny są darowane.

ZobaczLink
z
portal.katowice.pl
dodany: 10.06.2026, 11:36:32
  • 295
  • #
    polska
  • #
    wydarzenie
  • #
    katowice
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    imigranci
  • #
    prawo
FiodorBadass
FiodorBadass 11.06.2026, 12:26:22 via Wykop
  • 0
@fittrenerka: Bo jak wejdą na nich to będą mieli problemy, a jak wejdą na Ciebie to może nawet jakaś premia wpadnie, o poklepaniu po plecach przez komendanta nawet nie wspomnę.
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
11.06.2026, 05:36:53
  • 236
Kojarzycie temat sprzeciwu kieleckich radnych wobec przekazania wycofanych z użytkowania autobusów do ukraińskiej Winnicy?

Ja mam 50 zł, ty masz 50 zł, razem właśnie mamy tyle, w sam raz tyle, żeby te autobusy kupić i wysłać tam, gdzie są potrzebne.

Dlaczego Winnica potrzebuje tych autobusów? Nie mają czym jeździć. To nie jest kwestia luksusu czy wygody. To kwestia utrzymania funkcji życiowych miasta w trakcie wojny. Rosja od miesięcy systematycznie niszczy ukraińską infrastrukturę energetyczną.

Kiedy
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiodorBadass
FiodorBadass 11.06.2026, 09:21:12 via Wykop
  • 1
@sikorkinaukrainie: Czekaj, czy Ty chcesz mi powiedzieć, że UE strasząca nas atakiem Ruskich w tym samym czasie chce nas pozbawić pojazdów spalinowych robiąc z nas Winniczan?
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
09.06.2026, 11:32:30
  • 182
#heheszki starszy syn w ub roku skończył 18 lat i powoli rozgląda sie za kasą.
pokazał mi się na FB jakiś wpis z informacją o programie "Wakacje z Wojskiem". No więc piszę młodemu na msg:
dominowiak - #heheszki starszy syn w ub roku skończył 18 lat i powoli rozgląda sie za...

źródło: image

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiodorBadass
FiodorBadass 09.06.2026, 17:52:09 via Wykop
  • 0
@kacappylon: jak masz papier z czerwonym paskiem, to nawet nie muszą się odzywać. Masz obowiązek sam stawić się do jednostki do której jesteś przypisany po ogłoszeniu mobilizacji.
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
06.06.2026, 11:11:17
  • 255
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiodorBadass
FiodorBadass 06.06.2026, 13:13:06 via Wykop
  • 8
@lubie-sernik: wiesz czemu lubisz sernik? Bo masz go okazyjnie, jakbyś żył na samym serniku to po pewnym czasie zmieniłbyś nick na "nie-lubie-sernika". Ta sama zasady tyczy się wszystkiego włącznie z miejscem zamieszkania. Posiedzisz tam dłużej, minie szok kulturowy, zaczniesz dostrzegać ciemne strony, i wtedy pewnie zmienisz miejsce - choćby na Madagaskar. Takiej możliwości Ci zazdroszczę, nie każdy może pozwolić sobie na zostanie nomadem.
  • Odpowiedz

351

Kolejny cios USA w Kubę - przestają działać karty Visa i Mastercard

Kolejny cios USA w Kubę - przestają działać karty Visa i Mastercard

Na Kubie przestaną działać karty płatnicze Visa i Mastercard. To skutek zaostrzenia sankcji przez administrację USA i kolejny cios w pogrążoną w kryzysie kubańską gospodarkę, szczególnie w sektor turystyczny.

Victor_Manzon
z
money.pl
dodany: 04.06.2026, 05:30:39
  • 175
  • #
    ameryka
  • #
    usa
  • #
    swiat
  • #
    konfliktynaswiecie
  • #
    trump
FiodorBadass
FiodorBadass 05.06.2026, 22:06:39 via Wykop
  • 0
@Miszczu_wszystkiego: To gdzie w tym roku wakacje Mireczku? Szwajcaria, Islandia, Norwegia, a może ¥€₿..$. lokalne bogactwo i jakieś Bahamy lub Singapur? Tak pytam, bo znam ludzi co mówią tak samo, a sami jak na wczasy to last minute Turcja, Grecja, Egipt...
FiodorBadass
FiodorBadass 05.06.2026, 22:30:36 via Wykop
  • 0
@Miszczu_wszystkiego:

ja jestem przeciwny takim praktykom bo poverty tourism mnie brzydzi
FiodorBadass
FiodorBadass 05.06.2026, 23:16:55 via Wykop
  • 0
Wyjazd do biednego kraju to jedna z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, żeby bezpośrednio wspomóc mieszkających tam ludzi - chociażby na Kubie. Jasne, że na przykład takie zorganizowane wycieczki na lokalne dzielnice biedoty to zyski dla wąskiej grupy (witamy na planecie Ziemia), ale to trzeba być jakimś jutuberem/instagramerem żeby nagrywać tam tubylców podczas ich codziennego życia. Tak samo trzeba zaakceptować fakt, że w wielu miejscach większość ludzi nie ruszy się poza turystyczne
HardWax
HardWax
01.06.2026, 07:06:24
  • 668
#memy #rozowepaski
HardWax - #memy #rozowepaski

źródło: ooeikm89vqoesijjk0btje0k6hd9vzmv

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiodorBadass
FiodorBadass 01.06.2026, 21:31:49 via Wykop
  • 0
@mk321: "Najlepszym miejscem na ustawienie toaletki w sypialni jest pobliże okna, co zapewnia naturalne światło niezbędne do precyzyjnego nakładania makijażu. Toaletkę należy ustawić bokiem do okna, unikając ustawiania jej przodem, aby zapobiec odblaskom w lustrze rano" To jak to w końcu ma być?
  • Odpowiedz
FiodorBadass
FiodorBadass 04.06.2026, 21:21:04 via Wykop
  • 1
@arinkao: Akurat mnie interesuje bardzo, bo chciałbym coś takiego wstawić do sypialni w swoim małym mieszkaniu. Problem w tym, że nie ma fizycznie opcji wstawienia tego inaczej, niż bokiem do okna. Tu jak rozumiem chodzi o naturalne światło, ale co w sytuacji, gdy na zewnątrz panuje noc? Pytam, bo są toaletki z lustrami z diodami led - tylko czy to nie jest zaprzeczenie idei robienia tego przy "naturalnym oświetleniu"?
  • Odpowiedz

524

Dlaczego NIE kupować nieruchomości na Phuket od influencerów

Dlaczego NIE kupować nieruchomości na Phuket od influencerów

Mieszkałem na Phuket ponad rok i chciałbym przedstawić inną narrację niż naganiacze z internetu, których jest ostatnio dość sporo. Omawiam wady wyspy pod pobyt długoterminowy i tamtejszego rynku nieruchomości.

OperatorPompy
z
youtube.com
dodany: 28.05.2026, 17:25:52
  • 99
  • #
    nieruchomosci
  • #
    inwestowanie
  • #
    tajlandia
  • #
    podroze
  • #
    azja
  • #
    youtube
FiodorBadass
FiodorBadass 29.05.2026, 17:55:59 via Wykop
  • 0
@yuio: Pajonk poluje na muchy, a muchy ciągną do gówna. Czyli wszystko się trzyma kupy.
FiodorBadass
FiodorBadass 23.05.2026, 04:50:34
  • 1
Czy to był znak? Ostatniej nocy widziałem na ulicy szczura , i to nie jednego, a było ich wiele, a ogólnie bardzo rzadko je widuję. Czy to oznacza, że w poniedziałek powinienem załadować się po same jaja w jakiegoś śmieciucha? #gielda #pytaniedoeksperta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ilookoutside
ilookoutside
23.05.2026, 04:52:48 via Wykop
  • 4
@FiodorBadass: to znak, że powinieneś shortować WIG, bo szczury s---------ą z tonącego okrętu (to nie jest porada inwestycyjna ;))
  • Odpowiedz
CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
23.05.2026, 05:40:04 via Android
  • 0
@FiodorBadass: albo zaraza nadchodzi
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
19.05.2026, 23:18:48
  • 120
Leczę się na depresję od ponad półtorej roku. Bez przerwy biorę tabletki i chodziłem co tydzień na płatną terapię prawie przez rok.

I powiem Wam, że nic nie pomoże jeśli życie kopie Cie po mordzie. Miałem momenty kiedy fajnie funkcjonowałem ale teraz jak życiowo nie jest najlepiej to tabletki kompletnie nie pomagają. Nie mam siły wstać z łóżka i robić rzeczy chociaż bym bardzo chciał.

#depresja #psychiatria
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiodorBadass
FiodorBadass 20.05.2026, 01:15:53 via Wykop
  • 5
@lubie-sernik: To teraz pomyśl o ludziach, którzy nie mają tyle szczęścia lub możliwości żeby pożalić się na wykopach. Tak, zdaję sobie sprawę, że wiem tyle co nic o Twoich problemach, ale bardzo Ci się przyda spojrzeć na wszystko z dystansu kilkunastu tysięcy kilometrów żeby docenić to, co masz teraz. Mam nadzieję, że ten wyjazd otworzy Ci oczy, bo może też Ciebie zezłomować.
  • Odpowiedz

700

Rzad idzie na wojne z bazarami

Wielkie koncerny nie odczuja zmian, ta ma uderzyc jak zawsze w najmniejszych.

JestemTuByDrwicZLewakow
z
m.jbzd.com.pl
dodany: 15.05.2026, 06:53:13
  • 135
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    handel
  • #
    gospodarka
  • #
    bazarek
  • #
    polityka
FiodorBadass
FiodorBadass 15.05.2026, 12:56:33 via Wykop
  • 1
@madero: Tak z ciekawości - jest gdzieś Lidl na wsi? Pytam, bo Biedronki widziałem w wielu, a Lidla jeszcze w żadnej. Tylko bez tekstów, że "no przecież w Bydgoszczy jest".
moll
moll
14.05.2026, 04:38:08
  • 76
#pozytywneposty z rana nikt się nie spodziewa, więc trzymajcie

moll - #pozytywneposty z rana nikt się nie spodziewa, więc trzymajcie

SPOILER

źródło: 1000020318

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiodorBadass
FiodorBadass 14.05.2026, 06:23:29 via Wykop
  • 1
@moll: nikt Ci banem nie strzeli jeśli dodasz autora i tytuł ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
21.04.2026, 04:27:10
  • 85
#polityka #nazizm #rosyjskaagentura #rosyjskapropaganda #braun #zdradastanu

Jest wniosek do europarlamentu o zatrzymanie nazisty brauna.
Jak myślicie, który kraj wybierze nazista Braun?
Aldona_Lipska - #polityka #nazizm #rosyjskaagentura #rosyjskapropaganda #braun #zdrad...

źródło: IMG_20260421_062341

Pobierz

Jaki kraj do ucieczki wybierze nazista Braun?

  • Białoruś 64.2% (285)
  • Rosja 35.8% (159)

Oddanych głosów: 444

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiodorBadass
FiodorBadass 21.04.2026, 11:31:18 via Wykop
  • 1
@Aldona_Lipska: przecież to naziści robili to co Gizela, to się nazywa eugenika. Dlatego aborcja była promowana wśród podludzi typu Polacy, a zakazana dla Aryjczyków. Krytykujecie ich, bo odgórnie segregowali ludzi, a teraz klaszczecie, bo każdy segreguje się sam.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
20.04.2026, 06:49:08
  • 572
#polityka Macron to tuskobot ze stajni Giertycha
badreligion66 - #polityka Macron to tuskobot ze stajni Giertycha

źródło: 1000044614

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiodorBadass
FiodorBadass 20.04.2026, 16:26:14 via Wykop
  • 0
@galicjanin: wspólnym mianownikiem dla obu opcji w zależności od pogody jest bycie perspektywicznym młodym kundlem pewnego Szwabskiego Mikołaja.
  • Odpowiedz

402

Dzietność w Tajlandii zjechała w dół do 0,78 na początku tego roku

Pokaż treści 18+

Dzietność w Tajlandii zjechała w dół do 0,78 na początku tego roku

Tak się kończy masowa seksturystyka napędzająca hipergamie. Młode Tajki nie chcą zakładać rodzin ze swoimi rodakami. Rynek matrymonialny został całkowicie rozwalony przez zagranicznych mężczyzn. Nawet sami Tajowie przerabiają się masowo na kobiety chcąc łatwiejszego życia.

dolina_korupcji
z
x.com
dodany: 14.04.2026, 19:59:34
  • 262
  • #
    demografia
  • #
    azja
  • #
    tajlandia
  • #
    blackpill
  • #
    hipergamia
  • #
    raportzpanstwasrodka
FiodorBadass
FiodorBadass 15.04.2026, 14:47:23 via Wykop
  • 3
@abomito-toto: To fakt. Powszechna jest narracja, że do prostytucji zmusza bieda, ale akurat w Tajlandii chodzi bardziej o szybki i względnie łatwy zarobek. !Przeciętna! dziewczyna pójdzie dwa razy w tygodniu z kimś do łóżka i już ma więcej niż siedząc cały tydzień na kasie w siedem-jedenaście. Raz w jednym z barów postawiłem damochłopakowi kilka drinków (na stawianiu tego się skończyło - wyprzedzam zabawne komentarze) i opowiedział mi jak wygląda ten
FiodorBadass
FiodorBadass 15.04.2026, 14:53:50 via Wykop
  • 2
@krzyszto-kowals: Prawdziwy Polak umiera przed 65, żeby patriotycznie nie obciążać ZUSu.

353

Szwedzki gigant zwalnia w Polsce. Pracę może stracić 200 osób

Szwedzki gigant zwalnia w Polsce. Pracę może stracić 200 osób

Firma Electrolux zapowiedziała redukcję zatrudnienia, która może objąć 200 osób. W sumie szwedzki gigant zatrudnia w Polsce ok. 6 tys. osób - podaje "Gazeta Krakowska".

VoxClamantisInDeserto
z
money.pl
dodany: 04.04.2026, 12:47:51
  • 186
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    wydarzenia
  • #
    praca
  • #
    ekonomia
  • #
    biznes
FiodorBadass
FiodorBadass 05.04.2026, 19:37:52 via Wykop
  • 0
@Helix: Weź mi Mirku przypomnij jakie to sankcje Chiny nałożyły na Rosję za atak na Ukrainę? To jest powód utraty rynku rosyjskiego, a nie jakiś skok rozwojowy.
Lucky-Aside4935
Lucky-Aside4935
Lucky-Aside4935
04.04.2026, 08:59:05
  • 59
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiodorBadass
FiodorBadass 04.04.2026, 13:43:58 via Wykop
  • 0
@ne_zhdi86: Tak z ciekawości - po 60 to już nie wypada postawić na swoje geny?
  • Odpowiedz
FiodorBadass
FiodorBadass 04.04.2026, 13:56:16 via Wykop
  • 2
@Fjubens: Nie trzeba mieć swoich dzieci, żeby postawić na swoje geny. Biologicznie dzieci siostry/brata są wciąż powiązane z Tobą, chociaż w tym drugim przypadku to lepiej upewnić się czy to naprawdę jego. Wciąż lepsze to niż łożenie na jakieś kukułcze jaja.
  • Odpowiedz
siemando
siemando
03.04.2026, 06:33:26
  • 1116
Ukraińcy przyjeżdżają i tylko social pobierają.
Tym czasem polacy:
#ukraina #emigracja #heheszki
siemando - Ukraińcy przyjeżdżają i tylko social pobierają.
Tym czasem polacy:
#ukrain...

źródło: 1000073895

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FiodorBadass
FiodorBadass 03.04.2026, 12:02:03 via Wykop
  • 0
@KrzysztofBossak: przez Ciebie zaczynam się martwić tymi co piszą, że jp2gmd.
  • Odpowiedz

649

40-letnie Polki: "Kiedy wchodzę do baru, prawie nie łapię męskich spojrzeń"

40-letnie Polki: "Kiedy wchodzę do baru, prawie nie łapię męskich spojrzeń"

40-letnie Polki czują się przezroczyste. "Kiedy wchodzę do baru, prawie nie łapię męskich spojrzeń"

groceries
z
newsweek.pl
dodany: 01.04.2026, 11:38:14
  • 412
  • #
    pieklokobiet
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    podryw
FiodorBadass
FiodorBadass 02.04.2026, 18:41:06 via Wykop
  • 1
@Kacik_Zakochanych: Obawiam się, że prawie każdy zna taką, co jak miała 20 lat to faceci jedli jej z rąk (i jeszcze za to płacili), a potem a-----l, n-------i, może nawet ciąża, wreszcie upływ czasu i w wieku 40 lat to już jest cień tego kim była (tzw. ściana jak określa to "manosfera"). Poza tym ciągle jest napływ młodego narybku, a jak ktoś wygląda jak taki George Clooney to nawet będąc
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.09.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 18.12.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking