Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DannyD
Profil firmowy

DannyD

Dołączył 10 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1811
  • Znaleziska 337
  • Mikroblog 1474
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 12
  • Dodane (37)
  • Komentowane (267)
  • Plusowane (1170)
vieniasn
vieniasn
08.05.2026, 10:41:47
  • 820
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zazdrosny
zazdrosny
08.05.2026, 10:42:46 via Wykop
  • 598
@vieniasn: coraz więcej amatorów pcha się do zabawy. temat wałkowany tysiące razy, następnym razem użyj szukajki. zamykam.
  • Odpowiedz
onepnch
onepnch
08.05.2026, 10:43:14 via Wykop
  • 569
@vieniasn: bardziej ważne jest żeby widzieć dobro, żeby doceniać jego ogrom
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
04.05.2026, 06:08:10
  • 3497
Plusujcie Pana Józefa, który co roku specjalnie uwala egzamin maturalny, żeby obejrzeć nowe d------i

#matura #matura2026
Mariuszzuk - Plusujcie Pana Józefa, który co roku specjalnie uwala egzamin maturalny,...

źródło: 1000011546

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
04.05.2026, 06:09:02 via Wykop
  • 1204
@Mariuszzuk: rok temu się przypadkiem rozpruł, że nawet nie widzi co jest napisane na arkuszach
  • Odpowiedz
voov100
voov100
voov100
04.05.2026, 06:15:53 via Wykop
  • 2120
@adam-pajac: oczywi.ście, że nie widzi. W końcu patrzy na d------i ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
solejukowski
solejukowski
03.05.2026, 07:05:21
  • 1997
Pokolenie trzydziestolatków nie jest słabe. Ono zostało wychowane w obietnicy, której świat nie dotrzymał.
Dzisiejsi trzydziesto- i trzydziestoparolatkowie są jednym z najbardziej psychologicznie przeciążonych pokoleń ostatnich dekad. Nie dlatego, że „nie chce im się pracować”. Nie dlatego, że są roszczeniowi. I nie dlatego, że „kiedyś ludzie mieli gorzej”.

Ich dramat polega na czymś innym: dorastali w epoce wielkiej obietnicy możliwości.

Słyszeli:
  • 261
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
03.05.2026, 07:15:25 via Android
  • 881
@solejukowski

Skopiuje mój komentarz z nocnej:

(...) Odkąd zrozumiałem, jak ogromny wpływ na życie mają warunki startowe, dużo mniej zazdroszczę innym i rzadziej obwiniam siebie. To serio porządkuje głowę. Takie rzeczy powinny być omawiane w szkole.
  • Odpowiedz
voov100
voov100
voov100
03.05.2026, 07:19:36 via Wykop
  • 490
@paluszki_rybne: o toto. kiedys to wszystko z----------o do przodu, tak gdzies do 2015, moze nawet 2020. Caly swiat szedl do przodu pod wzgledem techologicznym, komputery, telefony i internet rozwijaly sie w kosmicznym tempie. Do tego caly świat napędzał się po kryzysie z 2008, dajac wrazenie, szczegolnie mlodym w tamtych czasach, ze wszystko moze isc tylko do przodu.
Do tego dochodzi nasz kraj, ktory po wejsciu do UE zaczal nadganiac reszte
  • Odpowiedz
14latnawykopie
14latnawykopie
19.04.2026, 04:38:51
  • 1471
Gorące wpisy ustawione na 2h kończą się na drugiej stronie xDD ja p------e, gdyby nie to że chyba z przyzwyczajenia wchodzę na ten portal od 17 lat to bym się śmiał sam z siebie
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

14latnawykopie
14latnawykopie
Autor
19.04.2026, 04:41:43 via Android
  • 569
To cos napiszę jakiś content. W liceum mieliśmy w klasie takiego koksa majkela. Siłka i codziennie kurczak z kaszą i oliwą albo olejem. Majkel jak raz sobie trzepał to nie posprzatal po sobie, wpadła matka do pokoju i się poślizgnęła na jego spermie przy tym zwichnęła nogę xD wkręcał jej później, że to była oliwa co dodawał do kurczaka
  • Odpowiedz
fredperry
fredperry
19.04.2026, 06:09:18 via Wykop
  • 664
@14latnawykopie: a co się dziwić. Niedorobiony admin s--------ł ten portal, który zmienił się w polityczna tubę propagandową. Połowa wpisów to boty a debile z moderacji nie reaguje na zgłaszanie braku tagu polityka
  • Odpowiedz
BaduraKaziu
BaduraKaziu
31.03.2026, 18:53:41
  • 117
#mecz Czekając na 85 minutę….
BaduraKaziu - #mecz Czekając na 85 minutę….

źródło: IMG_5348

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gumiack
Gumiack
31.03.2026, 18:54:58 via Wykop
  • 33
@BaduraKaziu: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gumiack - @BaduraKaziu: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
afca
afca
31.03.2026, 19:40:31 via Android
  • 3
@BaduraKaziu: ciekawe ile obstawił
  • Odpowiedz
Szybki_bill99
Szybki_bill99
24.03.2026, 14:22:54
  • 104
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
24.03.2026, 14:46:36 via Wykop
  • 19
@Szybki_bill99: bardziej zadbana niz niejedna nastolatka
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
24.03.2026, 15:13:55 via iOS
  • 24
@Szybki_bill99: serenity cox vibe xD
  • Odpowiedz
Cyk_dwujeczka
Cyk_dwujeczka
Cyk_dwujeczka
07.03.2026, 08:58:48
  • 245
Muszę przestać rzucać tekstami ze starych filmów w stronę gówniarzy.
Młody pyta się co tam w świecie słychać
To ja mu na to, że a co, gazet nie czytasz?

To sie typ tłumaczył, że kto teraz czyta gazety przecież w internecie wszystko masz

Niby
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SLyer
SLyer
07.03.2026, 10:24:12 via Wypiek
  • 90
@Cyk_dwujeczka zle na to patrzysz. Masz teraz sznase byc w oczach mlodych autorem tylu d--------h tekstow. Nie s------l tego.
  • Odpowiedz
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
07.03.2026, 10:33:52 via Wykop
  • 113
Niby 30+, a już czuje się jak wuja lat 60 co rzucał do mnie tekstami z Misia czy innej komedii, a ja nie kumałem


@Cyk_dwujeczka: no bo właśnie tak jest
  • Odpowiedz
WojciechM-ce
WojciechM-ce
03.03.2026, 06:30:05
  • 250
W związku z podwyżkami na stacjach pamiętajcie reguły gry. Kiedy baryłka ropy jest tania na rynku, każdy szanujący się koncern ma zapełnione rafinerie po same kukle, droga ropa sprzed obniżek, dlatego trzeba uzbroić się w cierpliwości i czekać miesiąc na obniżkę o 1 grosz.

Kiedy zaś, podczas zabawy kalachem, gdzieś na bliskim wschodzie, jeden pastuch postrzeli drugiego i ceny ropy przez to w----------a nagle w kosmos, jasne jest, że rafinerie są puste
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WojciechM-ce
WojciechM-ce
Autor
03.03.2026, 06:45:39 via Wykop
  • 71
@Polasz: mi w ogóle nie chodzi o pt, sobotę, czy poniedziałek, tylko o skrajne zachowania, w tych dwóch przypadkach, oczywiście wynikające z pazernej chęci zysku koncernów paliwowych.
  • Odpowiedz
xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
03.03.2026, 06:47:57 via Android
  • 13
@Polasz: jao narazie z moich obserwacji nic na stacjach nie poszlo
  • Odpowiedz
Tom223
Tom223
Tom223
21.02.2026, 10:47:05
  • 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
21.02.2026, 10:53:21 via Android
  • 5
@Tom223 ale zajebiste e30!!
  • Odpowiedz
szonBojowy
szonBojowy
21.02.2026, 11:26:56 via Android
  • 7
@Tom223: trza było schować w garażu
  • Odpowiedz
dariusz44
dariusz44
07.02.2026, 11:07:52
  • 2466
Mój ziomeczek z którym wychowałem się na jednej klatce 15 lat temu w wieku lat 30 zachorował na #schizofrenia. Od 5 lat jest w ośrodku opiekuńczym. Słaby jest z nim kontakt, żyje w swoim świecie . Jak jestem w okolicy to zawsze podrzucam mu zestaw z Maca i opowiadam co jest grane w świecie. Na tego Maca świecą mu się oczy, chociaż prawie nic nie mówi. Zawsze lubił fastfoody.
dariusz44 - Mój ziomeczek z którym wychowałem się na jednej klatce 15 lat temu w wiek...

źródło: IMG_7963

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

onionhero
onionhero
07.02.2026, 11:10:38 via Wykop
  • 1703
@dariusz44: dobry z Ciebie ziomek - miło mieć takiego. Trzymaj się!
  • Odpowiedz
LadySandra
LadySandra
07.02.2026, 11:15:35 via Wykop
  • 1302
@dariusz44: tacy kumple to skarb.
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
23.01.2026, 06:27:48
  • 896
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker
Autor
23.01.2026, 06:32:54 via Android
  • 564
@hotshops_pl: ze specjalną dedykacją ( ͡º ͜ʖ͡º)
Afrobiker - @hotshops_pl: ze specjalną dedykacją ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: 1000003801

Pobierz
  • Odpowiedz
Akuzativ94
Akuzativ94
23.01.2026, 07:04:00 via Wykop
  • 530
@Afrobiker: pierdzielenie o szopenie. Granie nadal sprawia mi mase frajdy, mimo roznych komplikacji doroslego zycia. To po prostu wy zdziadzieliscie xd
  • Odpowiedz
Adkos
Adkos
Adkos
20.01.2026, 11:31:54
  • 928
Dopiero 12:30 a już 400 kont wpadło

#wykopgate20
Adkos - Dopiero 12:30 a już 400 kont wpadło 

#wykopgate20

źródło: 1000005862

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dwudziestydrugi
Dwudziestydrugi
20.01.2026, 11:35:53 via Wykop
  • 203
@Adkos: przypadkowy śmieszny obrazek:
Dwudziestydrugi - @Adkos: przypadkowy śmieszny obrazek:

źródło: hqdefault

Pobierz
  • Odpowiedz
blahajo
blahajo
20.01.2026, 11:39:34 via Wykop
  • 47

Komentarz usunięty przez moderatora

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych
20.01.2026, 09:33:00
  • 1171
#wykopgate20
Roman_Horsetych - #wykopgate20

źródło: ed1e7e0c7f50e

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ipkis123
ipkis123
20.01.2026, 14:49:44 via Wypiek
  • 39
@Roman_Horsetych czyli powinien dostać bama za multikonto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych
Autor
20.01.2026, 14:51:20 via Wykop
  • 7
@ipkis123: Teraz podobno już nie dają za to.
  • Odpowiedz
Yakuza123
Yakuza123
20.01.2026, 07:15:02
  • 1281
Przypominam, że mamy nowy rok. Silownie są przepełnione, a na tagu #silownia mamy ponad 25k obserwujacych. W ciągu 24h było 8 postów z czego rekordzista zebrał 4 plusy xD

#wykopgate20 #wykop
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Romek_trybik_ewolucji
Romek_trybik_ewolucji
20.01.2026, 07:19:39 via Wykop
  • 793
@Yakuza123: sam sobie odpowiedziałeś każdy na siłowni nie ma czasu na wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Yakuza123
Yakuza123
Autor
20.01.2026, 07:37:00 via Wykop
  • 185
@DominiCanes: Mam nadzieję, że zmęczenie potreningowe nie przełoży się negatywnie na kwartalny wynik firmy
  • Odpowiedz
kot_do_drzwi
kot_do_drzwi
19.01.2026, 20:29:52
  • 822
#wykopgate20
Czy wiesz, że w ciągu ostatnich 2 lat na tagu #motoryzacja przybyło nas prawie 90 tysięcy? To 30x więcej, niż przez wcześniejsze 18 lat działania portalu! Super jest wiedzieć, że tworzymy tak dużą społeczność i wbrew pozorom wykop nie jest o polityce czy patowalkach, ale właśnie przede wszystkim o motoryzacji!
kotdodrzwi - #wykopgate20
Czy wiesz, że w ciągu ostatnich 2 lat na tagu #motoryzacja...

źródło: obraz

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Abrez
Abrez
19.01.2026, 20:32:39 via Wykop
  • 255
@kot_do_drzwi: samochodow coraz wiecej na drodze, to i uzytkownikow portalu przybywa, czego nie rozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w_moim_sercu_zawsze_mirko
w_moim_sercu_zawsze_mirko
w_moim_sercu_zawsze_mirko
19.01.2026, 20:49:19 via Wykop
  • 234
@kot_do_drzwi: Czy za tym niesamowitym sukcesem stoi słynna Menadżerka ds. Rozwoju Portalu?
  • Odpowiedz
ipkis123
ipkis123
19.01.2026, 09:04:32
  • 603
#wykop #wykopgate #wykopgate20 #afera

Jakby to spadło z rowerka

https://wykop.pl/link/7873325/wykopgate-2-0-prawie-milion-kont-widmo-powstalo-na-wykopie-w-latach-2024-2025/
ipkis123 - #wykop #wykopgate #wykopgate20 #afera

Jakby to spadło z rowerka

https://...

źródło: wykop

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ipkis123
ipkis123
Autor
19.01.2026, 09:06:08 via Wykop
  • 166
@ipkis123: bo już na głównej nie ma, wykopać też się nie da
ipkis123 - @ipkis123: bo już na głównej nie ma, wykopać też się nie da

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Arturrow
Arturrow
19.01.2026, 09:08:19 via Android
  • 183

Komentarz usunięty przez moderatora

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 59
  • Strona 1 z 59
  • >

Danny Dilla

  • NL

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking