Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vieniasn przypomniało mi się jak internauci odradzali gitary Ibanez z serii GIO, bo to właśnie takie g---o tanie i w ogóle. I ja sobie wbrew opiniom ekspertów zakupiłem taką wieki temu i dalej ją posiadam i nadaje się do niedzielnego grania

Tacy to eksperci w internecie panie bienias z takimi tutaj dzielimy internet
  • Odpowiedz
@vieniasn: Najśmieszniejsze jest to, że każda, absolutnie każda rzecz, ma gdzieś jakieś forum zrzeszające hobbystów. Szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która świeci, kosztuje 200zł. Ale to i tak badziew, bo w razie jakbym wpadł
  • Odpowiedz
@vieniasn: A spróbuj znaleźć nowe auto. Każde jest złe, każde zepsuje się w miesiąc po wyjechaniu z salonu. Na 100 000 aut jedno się zepsuło i wszystko źle. Eh szkoda gadać.
  • Odpowiedz
ważne w robieniu rzeczy typu hobby jest robienie rzeczy zamiast czytania o rzeczach w internecie tam to człowiek się tylko kompleksów nabawi i się dowie że wszystko robi źle


@vieniasn: pasta o bułkach nie wzięła się znikąd.
  • Odpowiedz