Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Cichy133

Cichy133

Dołączył 10 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 43213
  • Znaleziska 36764
  • Mikroblog 6449
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 2
razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
14 godz. i 52 min temu
  • 2
Jaki sport pomógł Wam najbardziej schudnąć?
Czy kupował ktoś specjalnie smartwatch a żeby mu liczył spalone kcal?
Pytam, bo ciężko określić moja aktywność czasem potrafię zrobić 100 kroków dziennie a czasem zajeżdżać się codziennie

Mi najbardziej kiedyś pomógł schudnąć rower stacjonarny, bo zawsze te godzinę dało się wygospodarować i ciągle piłem podczas przez co nie byłem głodny po, a teraz jak biegam to nawet jak wezmę dużo wody to i tak czuję
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cichy133
Cichy133 10 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 0
@razdwatrzy55: Niech nikt mu nie mowi, ze prawdziwy rower istnieje.
  • Odpowiedz

1178

UK: 17-latka dźgnięta nożem w szyję (eng)

UK: 17-latka dźgnięta nożem w szyję (eng)

"It was reported that a 17-year-old girl had been assaulted and suffered a stab injury to her neck. "Officers, some of them armed, attended and a 30-year-old man was arrested shortly afterwards on suspicion of attempted murder.

MagicznyMariusz
z
birminghammail.co.uk
dodany: 13.06.2026, 08:28:24
  • 174
  • #
    anglia
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
Cichy133
Cichy133 13.06.2026, 11:29:24 via Wykop
  • 152
"Policja odmiawia podania pochodzenia sprawców ponieważ to mogłoby wywołać falę nastrojów rasistowskich..."


@PrezydentUSA: Ja na szczescie jestem rasista i sie nie powstrzymuje: https://x.com/CharlotteEmmaUK/status/2065517274568524225
Cichy133 - >"Policja odmiawia podania pochodzenia sprawców ponieważ to mogłoby wywoła...
Cichy133
Cichy133 13.06.2026, 11:31:42 via Wykop
  • 8
W UK piszą, że "Azjata" ją zaatakował. Japończyk czy Chińczyk ( ͡º ͜ʖ͡º)


@tomasz-aleksander-barania: Dla zaintersowanych - sprawca ma Pakistanskie imie.
Cichy133 - >W UK piszą, że "Azjata" ją zaatakował. Japończyk czy Chińczyk ( ͡º ͜ʖ͡º)
...

źródło: image

Pobierz
Cichy133
Cichy133 13.06.2026, 19:25:32 via Wykop
  • 2
Kolejny "pakol".

Oni są jakąś zagadką genetyczną, nie jestem wstanie określić czy to kwestia mojego "torowego" myślenia, czy poprostu te stwory odpowiadają za większość ciężkich przestępstw w Europie ¯\(ツ)/¯


@Sionnach: Moze to miec zwiazek z tym, ze pakole ruchaja sie z wlasnym rodzenstwem i kuzynostwem na potege.
Cichy133 - > Kolejny "pakol".
Oni są jakąś zagadką genetyczną, nie jestem wstanie okr...

źródło: image

Pobierz
Cichy133
Cichy133 13.06.2026, 19:26:09 via Wykop
  • 20
dosyć biały


@Benedylbert_Mlekogroszek: Nope, to pakol.
BlackpillMonster
BlackpillMonster
11.06.2026, 08:34:07
  • 215
Bieda umysłowa polskich programistów na jednym obrazku.

Typ zarobił pieniądze i co robi? To, co każdy biedak, któremu pierwszy raz w życiu coś zostało na koncie: natychmiast to p----------a. Bo pieniądze biedaka parzą w ręce. Muszą być wydane, pokazane, obfotografowane w garażu podziemnym i rozesłane znajomym w DMach razem ze specyfikacją odmawianą jak różaniec: skóry nappa, noktowizor, harman kardon, grzanie przód tył. Amen.

A teraz popatrzcie na lekarza i prawnika. Zawody, w których pieniądz
BlackpillMonster - Bieda umysłowa polskich programistów na jednym obrazku.

Typ zarob...

źródło: cea72c167f408801527742e4f7985153564fb2818b1ef55660bfe8b04cc50183

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cichy133
Cichy133 11.06.2026, 11:55:34 via Wykop
  • 4
Bo pieniądze biedaka parzą w ręce.


@BlackpillMonster: Komuszki kochaja zagladac w portfele innych ludzi.
  • Odpowiedz

637

Próba normalizowania napiwków na przykładzie opłaty serwisowej

Sztuczny, nikomu niepotrzebny zwyczaj napiwków w i tak już przepłaconej gastronomii, wraca jak bumerang

MalyKrzys
z
trojmiasto.pl
dodany: 08.06.2026, 19:19:02
  • 159
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
  • #
    napiwki
  • #
    obyczaje
  • #
    patologiazmiasta
Cichy133
Cichy133 09.06.2026, 14:06:53 via Wykop
  • 2
w jaki sposob kelner "oczekuje napiwku"?


@Aster1981: Jak ostatnio placilem w restauracji karta to kelner sie mnie zapytal czy nie chce dorzucic ze 20 zl napiwku. Wlasnie w taki sposob oczekuja napiwku, a co?
tesknilam_
tesknilam_
08.06.2026, 23:10:37
  • 139
Irytuje mnie gadanie niektórych marihuaniarzy o tym, że buch to samo dobro i remedium na wszystko. Nie twierdze, ze nie ma jakichs pozytywnych skutkow, ze nie powinna byc dostepna medycznie. Jednak jak patrzylam na ludzi ktorzy jaraja tyle co piją panowie pod sklepem a twierdzili że wszystko jest spoko, to wątpliwa jest ta całkowita nieszkodliwość zioła.

Juz nawet slyszalam, ze leki psychotropowe to syf i uzależniają i jak juz to powinnam jarać
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cichy133
Cichy133 09.06.2026, 05:06:15 via Wykop
  • 3
a w ogole to buch leczy adhd i wszystko inne


@tesknilam_: Kazdy kto tak mowi jest niedoedukowanym debilem. Trawa wzmacnia objawy adhd ze wzgledu na swoje "rozleniwiajace" i zmniejszajace skupienie dzialanie. Sam to po sobie widze - diagnoze adhd i leki dostalem w zeszlym roku a trawy sprobowalem pierwszy raz miesiac temu. Jak sobie zajaram bez wziecia wczesniej stymulantow to nie ma sily zebym byl w stanie sie skupic na
  • Odpowiedz
kimunyest95
kimunyest95
05.06.2026, 06:31:56
  • 43
Zawsze mnie to u Polakow zastanawia, ze co jak co, ale w kwestii motoryzacji to sa chyba najwiekszymi OMNIBUSAMI w galaktyce, majac nedzne doswiadczenie empiryczne. Nie majac zadnej wiedzy lub bardzo ograniczona, sa w stanie niemalze zagryzc kogos w dyskusji, obrazac, dyskredytowac, w oparciu jedynie o zaslyszane historie / wiedze nabyta na uniwersytecie chlopskiego rozumu / lub w nawiazaniu do instytutu danych z d--y (BO IM SIE WYDAJE).

- chlop jezdzi 20 letnim
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cichy133
Cichy133 05.06.2026, 11:51:38 via Wykop
  • 0
- silniki o pojemnosci kartonu od mleka TO SIE ROZLECA po roku!!!!! Miales? Jezdziles? Oczywiscie, ze nie, ale to nie przeszkadza zeby obsrywac ludzi po grupach fejsbukowych i im dogryzac,


@kimunyest95: Przeciez to jest akurat prawda. Wyciskaja 200 koni i wsadzaja dwie sprezarki do jakiejs kosiarki jednolitrowej. Nie ma opcji zeby to mialo jakas sensowna zywotnosc, no fizyki i wytrzymalosci materialow nie oszukasz.
  • Odpowiedz

863

Kara śmierci dla Dwóch Pakistańczyków za gw**t na Francuzce

Pakistan: Dwóch Pakistańczyków, którzy dopuścili się zbiorowego gwałtu na francuskiej turystce, grożąc jej bronią na oczach trójki dzieci, po tym jak w jej samochodzie skończyło się paliwo, zostanie straconych.

xxxxxxxxxxyyyyyyyyyy
z
fdesouche.com
dodany: 03.06.2026, 21:25:09
  • 103
  • #
    swiat
  • #
    pakistan
  • #
    karasmierci
Cichy133
Cichy133 04.06.2026, 03:17:29 via Wykop
  • 3
@iskandar:
Cichy133 - @iskandar:

źródło: Outism_in_sight

Pobierz
piotrek_18_89
piotrek_18_89
28.05.2026, 06:27:20
  • 362
#dzieci #szkola #rodzicielstwo

Chciałem zaprosić do dyskusji na temat samodzielnego chodzenia do szkoły dzieci.

Dla namalowania tła przedstawię swoją sytuację. Mieszkam w średniej wielkości mieści, szkołę widzę z okna mieszkania. Żona pracuje zdalnie z domu.

Zacząłem
  • 240
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cichy133
Cichy133 28.05.2026, 20:50:52 via Wykop
  • 0
Czy prowadząc dziecko za rękę do 3 klasy nie wychowujemy kalek społecznych, które w nastoletnim wieku nie potrafią poruszać się po mieście, ogarnąć sobie najprostszych spraw, ogarnąć się na wycieczce/kolonii.


@piotrek_18_89: Zdecydowanie nie. Do podstawowki mialem 300 metrow, ale przez pierwsze 3 lata chodzilem razem z mama. Tak samo jakies 95% osob z mojej klasy. Dopiero w czwartej klasie wiekszosc rodzicow pozwolila dzieciakom chodzic samodzielnie.
Tylko, ze w moich czasach
  • Odpowiedz

263

Wiedźmin 4 nie zadebiutuje przed 2028 rokiem

Wiedźmin 4 nie zadebiutuje przed 2028 rokiem

Kurs CD Projekt runął o ponad 7% po oficjalnej zapowiedzi dodatku Pieśni Przeszłości do Wiedźmina 3 na... 2027 rok. Rynek liczył na premierę jeszcze w tym roku. Analityk BM Banku Millennium wyjaśnia, że to opóźnienie automatycznie przesuwa premierę Wiedźmina 4 co najmniej na 2028 rok. Dziś wieczor

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 28.05.2026, 09:14:25
  • 105
  • #
    cdprojektred
  • #
    gamedev
  • #
    technologia
  • #
    gry
  • #
    gielda
  • #
    inwestycje
Cichy133
Cichy133 28.05.2026, 17:17:01 via Wykop
  • -1
I bardzo, kuhwa, dobrze. Nikt nie chce powtorki z Cyberpunka. Niech spokojnie dokoncza gre i wydadza ja w jak najlepszym stanie, zamiast wydawac 30 patchow w miesiac po premierze.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

614

Ferrari poszło drogą Jaguara? Akcje lecą w dół po premierze elektryka

Ferrari poszło drogą Jaguara? Akcje lecą w dół po premierze elektryka

Premiera pierwszego w pełni elektrycznego Ferrari miała być historycznym momentem dla włoskiej marki. Zamiast zachwytów pojawiły się jednak porównania do jednej z najbardziej kontrowersyjnych premier ostatnich lat. Nowy model Luce już teraz zestawiany jest z Jaguarem Type 0

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 26.05.2026, 19:51:05
  • 241
  • #
    ferrari
  • #
    samochody
  • #
    italiancars
  • #
    motoryzacja
  • #
    gielda
  • #
    elektryki
Cichy133
Cichy133 27.05.2026, 12:32:55 via Wykop
  • 4
@KarmazynowyAstrofizyk: Podaj numer na ktory moge ci wyslac smsa o tresci "pomagam".

678

Rosjanie od lat mówią wprost: Polska jest celem Kremla

Rosjanie od lat mówią wprost: Polska jest celem Kremla. Tylko pożyteczni idioci nadal tego nie widzą

VVvvwwvvVV
z
jagiellonia.org
dodany: 23.05.2026, 05:54:58
  • 273
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    pozyteczniidioci
  • #
    ruskietrole
  • #
    komunizm
Cichy133
Cichy133 23.05.2026, 11:44:03 via Wykop
  • -1
Rosjanie mowia tez, ze sa najpotezniejsza armia i gospodarka na swiecie. Raczej nie musimy sie przejmowac ich urojeniami.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Moseva
Moseva
22.05.2026, 23:13:02
  • 77
Jaką ściemę wciskasz sobie od lat?

Ja zacznę: od jutra dieta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cichy133
Cichy133 23.05.2026, 03:11:39 via Wykop
  • 3
@Moseva: "Wcale nie zmarnowalem najlepszych lat zycia na siedzenie przed kompem i unikanie ludzi, prawdziwe zycie zaczyna sie po czterdziestce" [mam 35 lat].
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
17.05.2026, 07:48:48
  • 2473
Mam sąsiada z 3 domy dalej z którym czasami wypijemy piwko, obejrzymy meczyk, albo ogarniemy jakiś DYI projekcik w ogrodzie. Nie mam pojęcia jak się nazywa, wołam na niego Jurek, bo tak wołał na niego inny sąsiad. Dla mojej dziewczyny jest to niepojęte, że nic o nim nie wiem xD

Wołam i pytam facetów - czy to serio dziwne? xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #polska
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cichy133
Cichy133 17.05.2026, 12:27:56 via Wykop
  • 1
czy to serio dziwne? xD


@arcxa: Ani troche. Jezeli nie traktujesz go jak blizszego kolegi/przyjaciela to po co wi wiedziec wiecej o jego prywatnym zyciu? Ja bym sie ewentualnie zapytal o to czy preferuje jakas ksywke bardziej niz "Jurek" i to w sumie tyle xd Jak bedziecie wiecej czasu spedzac razem to pewnie dowiesz sie wiecej o nim i o jego zyciu i w naturalny sposob poznasz go lepiej. Chyba
  • Odpowiedz

4320

Polska przyznała MAKSYMALNE 12 PUNKTÓW Izraelowi w finale Eurowizji

Polska przyznała MAKSYMALNE 12 PUNKTÓW Izraelowi w finale Eurowizji

W finale Eurowizji polskie jury postanowiło nagrodzić Izrael 12 punktami. Zaskoczeni? XD

iErdo
z
pudelek.pl
dodany: 16.05.2026, 22:46:29
  • 534
  • #
    eurowizja
  • #
    tvp
  • #
    telewizja
  • #
    zalesie
  • #
    izrael
Cichy133
Cichy133 17.05.2026, 02:48:12 via Wykop
  • 85
kto siedzi w tej komisji przyznającej punkty jak można się tak s-----ć przed całym światem


@blank2: Eliza Orzechowska;
Filip Kuncewicz;
Viki Gabor;
Djuk94
Djuk94
10.05.2026, 06:34:19
  • 183
Dlaczego w Polsce nie ma żadnej sieciówki podobnej do Costco? Tam pizza pepperoni 46cm średnicy, gdzie jest sporo sera kosztuje 9,95 usd, czyli 36zł PLN, w Polsce ciężko znaleźć takie pizze poniżej 50 zł, a teoretycznie powinno być taniej :/
#jedzenie #pizza
Djuk94 - Dlaczego w Polsce nie ma żadnej sieciówki podobnej do Costco? Tam pizza pepp...

źródło: 1

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cichy133
Cichy133 10.05.2026, 13:11:24 via Wykop
  • 0
model biznesowy Costco nie do końca sprawdziłby się w Europie. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby jakiś holender czy inny wloch byłby skłonny jechać swoim wielkim pickupem, żeby spędzić pół dnia w sklepie położonym na skraju miasta i kupić 30 galonów coli, 300 paczek m&msów, 20 t shirtów gównianej jakości i 300 jajek.


@Lwke: Co ty za debilizmy gadasz. Costco to odpowiednik naszego makro i selgrosa, ktore radza sobie dobrze i
  • Odpowiedz

351

UW obiecał tanią stołówkę. W BUW otwarto food hall

UW obiecał tanią stołówkę. W BUW otwarto food hall

Zapowiedzi padły w 2023 r., lokal miał ruszyć w roku 2024/2025. Zamiast uczelnianej stołówki jest prywatny BUWBAR, zamawianie przez QR, bez gotówki, a operator płaci ok. 58 tys. zł netto miesięcznie.

Pan_od_Internetu
z
horecatrends.pl
dodany: 07.05.2026, 11:57:17
  • 135
  • #
    warszawa
  • #
    gastronomia
  • #
    edukacja
  • #
    studbaza
  • #
    pieniadze
  • #
    informacje
Cichy133
Cichy133 08.05.2026, 10:59:32 via Wykop
  • 7
@ipkis123: Teraz to by pewnie ze 3 stowy kosztowalo (╥﹏╥)

319

Valve udostępnia pliki CAD do nowego kontrolera gier

Valve udostępnia pliki CAD do nowego kontrolera gier

Repozytorium zawiera modele STP, STL oraz rysunki techniczne z kluczowymi wymiarami dla obu elementów obudowy i bazy Steam Controller na licencji Creative Commons.

Average-CottonWorld-Enjoyer
z
gitlab.steamos.cloud
dodany: 07.05.2026, 08:29:25
  • 49
  • #
    gry
  • #
    steam
  • #
    pcmasterrace
Cichy133
Cichy133 08.05.2026, 08:57:23 via Wykop
  • 4
cztery przyciski z tyłu,


@scriptkitty: Cztery kompletnie programowalne przyciski z tylu. Do tej pory te przyciski w innych padach mogly byc tylko kopia aktualnie dostepnych przyciskow [A B X Y, triggery] a steam controller pozwala na zaprogramowanie dowolnego przycisku czy funkcji. To jest duzy skok w komforcie grania.

784

"Nie odpuszczać". Nagranie niesie się po sieci. Rowerzysta z "bronią"

"Nie odpuszczać". Nagranie niesie się po sieci. Rowerzysta z "bronią"

Internet obiega nagranie zarejestrowane przez kamerkę samochodową. Mężczyzna jadący rowerem wycelował w stronę auta.

Ranger
z
o2.pl
dodany: 06.05.2026, 07:01:27
  • 83
  • #
    bron
  • #
    samochody
  • #
    wiadomosci
  • #
    patologiazewsi
Cichy133
Cichy133 06.05.2026, 12:30:54 via Wykop
  • 0
@james-bondi:
Cichy133 - @james-bondi:

źródło: bait

Pobierz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.09.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.05.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking