Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CPMan1
CPMan1

CPMan1

Dołączył 8 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1301
  • Znaleziska 1265
  • Mikroblog 36
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1

554

Prośba o #wykopeffect-dzisiejszej nocy skradziono mojemu bratu samochód Rzeszów

Prośba o #wykopeffect-dzisiejszej nocy skradziono mojemu bratu samochód Rzeszów

Skradziono 2 samochody proszę o pomoc! Drodzy użytkownicy Wykopu, zwracam się do Was z prośbą o #wykopefekt. Tej nocy (z 19 na 20 maja 2025) w Rzeszowie zostały skradzione dwa samochody marki Honda (Accord VIII oraz TypeR). Między 2-3 w nocy z parkingu pod blokiem (Załęże Osiedle Korona) zo

bob-g
z
wykop.pl
dodany: 20.05.2025, 18:15:57
  • 153
  • #
    kradziez
  • #
    zlodzieje
  • #
    kradno
  • #
    samochody
  • #
    rzeszow
CPMan1
CPMan1
CPMan1 21.05.2025, 08:25:24 via Wykop
  • 4
Pierwsza litera w rejestracji: "R", daje niezbywalne prawo jazdy lewym pasem na autostradzie A4.
Kiedy jadę autostradą A4 i widzę przed sobą z daleka samochód jadący lewym pasem i nikogo w około, to daję sobie rękę uciąć, że jak dojadę do niego będzie to rejestracja Rxx. Nie ma tu znaczenia marka samochodu, oni po prostu tak mają.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CPMan1
CPMan1
CPMan1 21.05.2025, 08:31:25 via Wykop
  • 1
@lethaldysfolid: To musisz mieć "bogatą" historię wypadkową.
Przy nowych samochodach, jest to max. 2-3% wartości auta. Przy starszych dochodzi do 4%, 5% nie przekracza nigdy.
CPMan1
CPMan1
CPMan1 21.05.2025, 09:44:58 via Wykop
  • 1
Uwierz mi, że w tym wypadku akurat ma.
Jakbyś jeździł A4 na wschód od Krakowa, tobyś zauważył, że lewym pasem, przy pustym prawym, w 90% przypadków jedzie samochód z literką "R" na przodzie, nie "Kxx", nie "Sxx", nawet nie "Lxx", tylko właśnie "Rxx".
CPMan1
CPMan1
CPMan1 22.05.2025, 05:24:58 via Wykop
  • 0
@lethaldysfolid: To wszystko tłumaczy. Ale mając maksymalne zniżki, AC nie kosztuje więcej, jak ok. 2% wartości samochodu.

1508

Sztuka o Polakach mordujących arabskich uchodźców; przy wsparciu m st. Warszawa

Pokaż treści 18+

Sztuka o Polakach mordujących arabskich uchodźców; przy wsparciu m st. Warszawa

Krótki opis: w roku 2049 odkrywane są zbrodnie Polaków dokonane na granicy Białoruskiej. Okazuje się, że Polacy wymordowali tu przed niespełna 30 laty tysiące arabskich uchodźców. A tych, których nie zamordowali, zamęczyli w rewitalizowanym w tym celu potajemnie pohitlerowskim obozie zagłady.

przegryw_przegryw
z
x.com
dodany: 20.05.2025, 15:40:31
  • 174
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    polska
  • #
    sztuka
  • #
    teatr
  • #
    wojna
CPMan1
CPMan1
CPMan1 20.05.2025, 19:56:31 via Wykop
  • -4
A oszołomy dalej głosują na PO ....... i PIS
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

468

Znaleziony list w butelce, napisany w 1959 roku.

Znaleziony list w butelce, napisany w 1959 roku.

Eryk i Kuba, uczniowie klasy 4E ze Szkoły Podstawowej w Pruszczu Gdańskim, natknęli się na starą, szklaną butelkę ze zwiniętym w środku kawałkiem papieru. Butelka skrywała list. Został napisany ręcznie w 1959 r. Jego autorka pochodziła z okolic Tarnowa.

blastocysta
z
trojmiasto.pl
dodany: 20.05.2025, 07:06:05
  • 90
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    ciekawostki
  • #
    kiedystobylo
  • #
    nostalgia
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    logikaniebieskichpaskow
CPMan1
CPMan1
CPMan1 20.05.2025, 14:03:30 via Wykop
  • 16
Nawet chodziłem do tego Technikum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

279

Kłótnia z Kaczyńskim na sejmowym korytarzu. Poszło o Karola Nawrockiego

Pokaż treści 18+

Kłótnia z Kaczyńskim na sejmowym korytarzu. Poszło o Karola Nawrockiego

Poseł Koalicji Obywatelskiej Adrian Witczak chciał przekazać Jarosławowi Kaczyńskiemu dokument, w którym Karol Nawrocki zobowiązał się w 2021 r. do opieki nad panem Jerzym, od którego kilka lat wcześniej uzyskał mieszkanie. Prezes PiS go nie przyjął.

Kolekcjoner_dusz
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 09.05.2025, 09:22:52
  • 45
  • #
    bekazpisu
  • #
    polityka
  • #
    neuropa
CPMan1
CPMan1
CPMan1 09.05.2025, 19:44:39 via Wykop
  • 1
Jedynym kandydatem PIS, którym miał bardzo duże szanse na wygranie był Dominik Tarczyński.
Kaczor, wybierając Nawrockiego, strzelił sobie w kolano.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

267

Eksperci wskazują, co mogło wywołać blackout w Hiszpanii i Portugalii. Zaskakują

Eksperci wskazują, co mogło wywołać blackout w Hiszpanii i Portugalii. Zaskakują

Nagłe zmiany temperatury w Hiszpanii doprowadziły do wahań napięcia na liniach energetycznych, które zakłóciły synchronizację sieci między Hiszpanią a Portugalią, powodując rozległy blackout.

awres
z
rmf24.pl
dodany: 28.04.2025, 17:34:31
  • 181
  • #
    hiszpania
  • #
    portugalia
  • #
    prad
  • #
    europa
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
CPMan1
CPMan1
CPMan1 28.04.2025, 19:00:07 via Wykop
  • 338
Eksperci, hahahaha - ekstremalne zmiany temperatur.
Jedynie chyba te eko-oszołomy mogły coś takiego napisać.
Od tygodnia temperatury w Hiszpani w ciągu dnia oscylują w granicach 20C, a w nocy w okolicach 10-12C. Tak, różnica na poziomie 10C na pewno spowodowała taką sytuację. Idiotyzm.
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CPMan1
CPMan1
CPMan1 29.04.2025, 13:33:16 via Wykop
  • 2
@guest31337: I co sobie wyczytałeś w w tym serwisie branżowym, hahaha, tylko tyle:

"Premier Hiszpanii Pedro Sanchez mówił w parlamencie o skutkach „apagón”, ale przyznał, że przyczyny są jeszcze nieznane. Zaapelował do obywateli, aby rozmowy telefoniczne były krótkie, tak aby nie przeciążać sieci telekomunikacyjnej."
CPMan1
CPMan1
CPMan1 29.04.2025, 13:35:27 via Wykop
  • 0
@zaxc: Oczywiście, że mały. Nieco większy na rozszerzalność przewodów, ale nie taka na poziomie 10, czy nawet 20C w górach.
CPMan1
CPMan1
CPMan1 30.04.2025, 12:28:42 via Wykop
  • 0
@JanuszSebaBach: Terawatów ??? Hahaha, Hiszpania ma zainstalowane na chwilę obecną ciut ponad 30GW (dokładnie 30.1GW), tyle samo mocowo ile elektrowni gazowych. Na pierwszym miejscu są elektrownie wiatrowe - moc zainstalowana 30.8GW, kolejne miejsce to wodne. Jeśli w sieci pojawia się "nadprodukcja" z fotowoltaiki, to stosunkowo łatwo i szybko ograniczasz moc elektrowni wodnych i gazowych. To nie węgiel, jak u nas, że jak już się rozpali to się musi wypalić.
CPMan1
CPMan1
CPMan1 01.05.2025, 19:21:19 via Wykop
  • 0
@JanuszSebaBach: A czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem ???
Przecież Ci napisałem, że Hiszpania ma elektrownie wodne, gazowe, wiatrowe i farmy foto, a nie węglowe.

400

Wstrząsająca relacja dyrektora szpitala w Krakowie po ataku nożownika. "Byliśmy

Pokaż treści 18+

Wstrząsająca relacja dyrektora szpitala w Krakowie po ataku nożownika. "Byliśmy

"Poległ w trakcie wykonywania obowiązków służbowych" - mówił podczas konferencji prasowej dyrektor Szpitala Uniwersyteck

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 29.04.2025, 12:01:10
  • 284
  • #
    krakow
  • #
    nozownik
  • #
    szpital
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
CPMan1
CPMan1
CPMan1 29.04.2025, 15:35:42 via Wykop
  • 1
@Reno6: Trudno oceniać czy lekarz rzeczywiście coś zawinił. być może tak.
Ale patrząc na jego opinie na znanylekarz.pl: https://www.znanylekarz.pl/tomasz-solecki/ortopeda/krakow
Taka ilość samych ocen na "5", raczej wydaje się, że to jeden z najlepszych ortopedów w Krakowie.

473

Mapa świata przepływu energii elektrycznej w czasie rzeczywistym

Mapa świata przepływu energii elektrycznej w czasie rzeczywistym

Dawno nie było czegoś fajnego

PiszeCzasen
z
app.electricitymaps.com
dodany: 28.04.2025, 16:57:50
  • 98
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
  • #
    blackout
  • #
    energetyka
  • #
    prad
CPMan1
CPMan1
CPMan1 29.04.2025, 13:47:02 via Wykop
  • 2
@SzubiDubiDu: Również do Szwecji i na Litwę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

917

Floryda. Obowiązkowe OC psów ras agresywnych na co najmniej 100 tys. dolarów

Legislatura Florydy jednogłośnie przyjęła w obu izbach projekt ustawy o niebezpiecznych psach. Przepisy mają m.in. zobowiązać właściciel tzw. ras agresywnych do wykupienia ubezpieczenia OC oraz znakowania swoich psów mikroczipem. Ponadto pod pewnymi warunkami po pogryzieniu człowieka zwierzęta b

Modernizator_Wykopu
z
wiadomosci.com
dodany: 29.04.2025, 11:23:23
  • 68
  • #
    usa
  • #
    floryda
  • #
    psy
  • #
    4konserwy
  • #
    pies
  • #
    wydarzenia
CPMan1
CPMan1
CPMan1 29.04.2025, 13:37:30 via Wykop
  • 6
Lepsza byłaby UTYLIZACJA psów takich ras. A pozostałe obowiązkowy kaganiec i smycz w miejscu publicznym.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

337

Produkcja samochodów we Włoszech spadła do najniższego poziomu od 1956 roku

Produkcja samochodów we Włoszech spadła do najniższego poziomu od 1956 roku

Jeszcze kilka lat temu włoskie fabryki produkowały blisko 1,2 miliona pojazdów rocznie. Dziś liczby te należą do przeszłości, a może być jeszcze gorzej.

motohigh
z
motopass.pl
dodany: 18.04.2025, 20:51:14
  • 113
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    carboners
  • #
    technologia
  • #
    europa
  • #
    fiat
CPMan1
CPMan1
CPMan1 20.04.2025, 05:58:26 via Wykop
  • 3
@animuss: Dokładnie tak, Charger, Challenger, Durango, z silnikami zwłaszcza 6.2 Hemi, to poezja dźwięku i właściwości jezdnych. Elektryczne, to jedno wielkie g---o.
Ale niestety ku temu to zmierza :-(

624

Co grozi burmistrzowi Brzeska za jazdę bez pasów i rozmowę przez telefon?

Co grozi burmistrzowi Brzeska za jazdę bez pasów i rozmowę przez telefon?

Co grozi burmistrzowi Brzeska za jazdę bez pasów i rozmowę przez telefon Pouczenie Co wolno wojewodzie, to nie tobie, smrodzie - czy taka zasad obowiązuje w Brzesku

stopchamteam
z
facebook.com
dodany: 13.04.2025, 11:30:11
  • 57
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    policja
  • #
    prawojazdy
  • #
    kierowcy
CPMan1
CPMan1
CPMan1 14.04.2025, 07:31:04 via Wykop
  • 1
@kobrys13: Brzeska policja z tego słynie, akurat mam tą wątpliwą przyjemność pracować tu i większość brzeskich policjantów to deb...e.

351

Amerykanie pakują manatki. Co się dzieje w Jasionce?

Amerykanie pakują manatki. Co się dzieje w Jasionce?

Żołnierze USA wycofują się z portu lotniczego w Jasionce. "Tę decyzję przyjmujemy ze spokojem".

El_Kamilos23
z
rmf24.pl
dodany: 08.04.2025, 15:18:02
  • 120
  • #
    polska
  • #
    usa
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
CPMan1
CPMan1
CPMan1 08.04.2025, 18:37:47 via Wykop
  • 0
Krasnov dostał POLECENIE od Putina, że ma usunąć wojska, to potulnie wykonuje.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CPMan1
CPMan1
CPMan1 09.04.2025, 05:27:19 via Wykop
  • 0
@siwy-y: Rotacja polega na tym, że jedni wyjeżdżają, a w ich miejsce przyjeżdżają inni. Wierz dalej w to co mówią politycy - stadem baranów zawsze rządzi się najłatwiej.

1200

Trump nałoży dodatkowe cła 50% na Chiny od 9 kwietnia jeżeli się nie wycofają.

Ameryka nakładając cła na Chiny mogła spodziewać się tylko jednego - że Chiny na amerykańskie cła odpowiedzą odwetowymi i to zrobili. Po takiej odpowiedzi Donald Trump oświadczył że Stany Zjednoczone nałożą na Chiny dodatkowe cła w wysokości 50%, począwszy od 9 kwietnia.

janeknocny
z
truthsocial.com
dodany: 07.04.2025, 15:32:34
  • 201
  • #
    trump
  • #
    usa
  • #
    gielda
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
  • #
    chiny
  • #
    polityka
CPMan1
CPMan1
CPMan1 07.04.2025, 19:39:02 via Wykop
  • 10
Hahaha. Niech nakłada. To Iphone'y niedługo będą po ile? 4000-5000 USD za sztukę?
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CPMan1
CPMan1
CPMan1 08.04.2025, 13:03:46 via Wykop
  • 0
To była ironia, ale widać nie załapałeś ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

783

Ilość wypadków w Polsce spada, ale mswia chce na siłe podwyższyć mandaty!

Podwyższmy mandaty samym pracownikom mswia. Wara od naszych portfeli! Mandaty wyższe niż Niemczech ale za to płace mamy niższe. Artykuł o mswia w powiązanych

eeeedzinnn99
z
ikol.pl
dodany: 26.03.2025, 17:02:17
  • 212
  • #
    policja
  • #
    milicja
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    wydarzenia
CPMan1
CPMan1
CPMan1 26.03.2025, 20:18:40 via Wykop
  • 2
Przecież deficyt budżetowy, najwyższy w historii, trzeba czymś łatać.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

368

Kłótnia o nielegalnych migrantów. "Wam styki nie działają"

Kłótnia o nielegalnych migrantów. "Wam styki nie działają"

Zastanawiam się, jak wam muszą styki nie działać w mózgu, że jesteście w stanie wysnuć tak dziwne wnioski i kłamać prosto w oczy - zarzuciła posłowi Nowej Lewicy Ewa Zajączkowska-Hernik. Politycy w "Śniadaniu Rymanowskiego"

JazzBlurr
z
youtube.com
dodany: 23.03.2025, 21:41:14
  • 76
  • #
    imigranci
  • #
    paktmigracyjny
  • #
    imigracja
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    nielegalniimigranci
  • #
    polityka
CPMan1
CPMan1
CPMan1 24.03.2025, 17:17:30 via Wykop
  • 11
A od kiedy to lewica i jej wyznawcy mają mózgi ???
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

314

Częściowe zawieszenie broni. Biały Dom o szczegółach rozmowy Trump

Donald Trump wynegocjował żeby Ukraińcy przez miesiąc nie atakowali ruskich rafinerii xD

moj_wykopowy_login
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 18.03.2025, 17:54:09
  • 84
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazkonfederacji
CPMan1
CPMan1
CPMan1 18.03.2025, 21:27:47 via Wykop
  • 8
Agent Krasnov nic nie wynegocjował, dostał polecenie od Putina i tyle.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CPMan1
CPMan1
CPMan1 19.03.2025, 06:33:57 via Wykop
  • 0
Krasnov nie negocjuje, tylko wykonuje polecenia Putina
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1085

USA wycofują się z grupy badającej agresję Rosji przeciwko Ukrainie

Pokaż treści 18+

USA wycofują się z grupy badającej agresję Rosji przeciwko Ukrainie

USA wycofują się z międzynarodowej grupy badającej agresję Rosji przeciwko Ukrainie, w tym rolę rosyjskiego przywódcy Władimira Putina w tej inwazji. Donald Trump! Donald Trump!

banzi
z
biznesalert.pl
dodany: 17.03.2025, 09:42:30
  • 65
  • #
    polityka
  • #
    trump
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
CPMan1
CPMan1
CPMan1 17.03.2025, 20:29:08 via Wykop
  • 2
Agent Orange, dostał takie polecenie z Rosji
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1930

Centrum deportacji ruszyło. Pierwsze transfery imigrantów do Polski już za 4 tyg

Centrum deportacji ruszyło. Pierwsze transfery imigrantów do Polski już za 4 tyg

Wczoraj oficjalnie ruszyło Centrum Dublińskie dla cudzoziemców w Eisenhüttenstadt. Według reportażu niemieckiej telewizji pierwsze transfery cudzoziemców do Polski ruszą już za 4 tygodnie.

60groszyzawpis
z
x.com
dodany: 14.03.2025, 13:23:23
  • 537
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    niemcy
  • #
    wydarzenia
  • #
    europa
  • #
    4konserwy
CPMan1
CPMan1
CPMan1 14.03.2025, 16:28:27 via Wykop
  • 36
@ottersideofme: Dokładnie

425

Orlen kupił Starlinki dla Ukrainy. Wiemy, ile wydał

Pokaż treści 18+

Orlen kupił Starlinki dla Ukrainy. Wiemy, ile wydał

W marcu 2022 r. Orlen kupił 5 tys. Starlinków dla Ukrainy za 24 mln zł. Zestawy przekazano w formie darowizny za pośrednictwem Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Rok później Orlen wydał kolejne 5 mln zł na pokrycie kosztów abonamentu. - Wspieramy Ukrainę i jej obywateli - pisał ówczesny szef Or

KapitanTorpedal
z
money.pl
dodany: 11.03.2025, 12:42:44
  • 143
  • #
    europa
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    orlen
CPMan1
CPMan1
CPMan1 12.03.2025, 07:01:24 via Wykop
  • 18
@LUXer: Na OLX

800

Manifestacja przeciw migrantom w Słubicach. Uczestnicy zablokowali most.

Manifestacja przeciw migrantom w Słubicach. Uczestnicy zablokowali most.

Wraz z naszą rozmówczynią była pani Jolanta, która również włączyła się w rozmowę. - Migrantów przywożą tu busikami, pod osłoną nocy. Między 24 a 5 rano. Teraz od 1 marca przywożą autokarami w głąb Polski. Musimy się zmobilizować i sami zacząć z tym walczyć - dodaje wieloletnia słubiczanka.

yskra
z
gazetalubuska.pl
dodany: 08.03.2025, 13:31:38
  • 172
  • #
    slubice
  • #
    konfederacja
  • #
    bakiewicz
  • #
    pierdzenie
  • #
    polityka
  • #
    polska
CPMan1
CPMan1
CPMan1 09.03.2025, 07:18:05 via Wykop
  • 9
@ni0bi: Ale Rudemu kazali przyjmować, to przyjmuje.

408

Efekt ceł Trumpa. Meksykański gigant puka do Europy i Chin

Efekt ceł Trumpa. Meksykański gigant puka do Europy i Chin

Meksykańska państwowa spółka naftowa Pemex intensyfikuje poszukiwania nowych odbiorców swojej ropy naftowej w Europie i Azji, w tym w Chinach, po tym, jak prezydent USA Donald Trump nałożył cła na import z Meksyku.

kocha_to_poczeka
z
businessinsider.com.pl
dodany: 06.03.2025, 07:08:49
  • 51
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    polityka
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
CPMan1
CPMan1
CPMan1 06.03.2025, 18:50:16 via Wykop
  • 13
I bardzo dobrze. Nie ma to jak dywersyfikacja dostaw ropy i nie tylko. Im więcej dostawców, tym niższą cenę można wynegocjować.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Strona 6 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.06.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.03.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking