Prośba o #wykopeffect-dzisiejszej nocy skradziono mojemu bratu samochód Rzeszów

Skradziono 2 samochody proszę o pomoc! Drodzy użytkownicy Wykopu, zwracam się do Was z prośbą o #wykopefekt. Tej nocy (z 19 na 20 maja 2025) w Rzeszowie zostały skradzione dwa samochody marki Honda (Accord VIII oraz TypeR). Między 2-3 w nocy z parkingu pod blokiem (Załęże Osiedle Korona) zo
z- 153
- #
- #
- #
- #
- #















Kiedy jadę autostradą A4 i widzę przed sobą z daleka samochód jadący lewym pasem i nikogo w około, to daję sobie rękę uciąć, że jak dojadę do niego będzie to rejestracja Rxx. Nie ma tu znaczenia marka samochodu, oni po prostu tak mają.
Przy nowych samochodach, jest to max. 2-3% wartości auta. Przy starszych dochodzi do 4%, 5% nie przekracza nigdy.
Jakbyś jeździł A4 na wschód od Krakowa, tobyś zauważył, że lewym pasem, przy pustym prawym, w 90% przypadków jedzie samochód z literką "R" na przodzie, nie "Kxx", nie "Sxx", nawet nie "Lxx", tylko właśnie "Rxx".