Hola, hola! Nie nielojalnych tylko członków, którzy są spóźnialscy bo nie spędzają życia na wypoku. Poszedł przelew właśnie dla "Fundacja Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej" na 300zł, jak tylko pojawi mi się potwierdzenie (mBank) to podeślę. Za karę, że się nie wyrobiłem w 24h proponuję rzecz jasna, nie wysyłać mi litofanu, podnieść cenę do 301zł i losować kolejnego członka :)
#nieruchomosci Plusujacych zawolam za 3 miesiące i zobaczymy jak jest tendencja i ostatecznie wyjasnimy deweloperow czy to prawda ze mieszkania drozeja bo ceny materialow rosna.
@PanMihau: Ceny po których ja kupiłem stal pod koniec stycznia (na potrzeby budowy domu jednorodzinnego): pręt gładki fi 6 - 5,180zł pręt żebrowany fi 8 - 4,750zł pręt żebrowany fi 10 - 4,640zł pręt żebrowany fi 12 - 4,640zł pręt żebrowany fi 16 - 4,300zł
Problem zaczął pojawiać się w nocy z 19 na 20 listopada. Użytkownicy Tesli na całym świecie zgłaszali, że nie mogą odblokować samochodu przy pomocy telefonu. Awaria trwała około 5 godzin - a Musk zapewnia, że podobna sytuacja już się nie powtórzy.
Jedna z trzech możliwości otwarcia auta zawiodła na 15min, no faktycznie cały świat sparaliżowany!! Tesle można nadal otworzyć telefonem bez neta i bez karty (wystarczy przyłożyć telefon do słupka B i przez NFC go otworzyć). Jak ktoś nie chce parować telefonu z autem bo lubi niewygodę albo nie ufa swojemu telefonowi to zawsze zostaje otwieranie kartą (czyli jak tradycyjnym kluczykiem - offline'owo).
@wojna: no i właśnie świat ma pożywkę przez takich debili co wierzą w te brednie. Teslę można na wiele sposobów otworzyć (zdalnie, bluetooth, NFC, kartą). Jedna z tych opcji nie działała przez 15min i cały świat łyknął że wszystkie Tesle na świecie teraz są do utylizacji... plażo proszę!
@Walerka: W Tesli masz 4 możliwości otwarcia samochodu: - zdalnie (online) - Bluetooth (offline) - NFC (offline) - Kartą (offline)
Przez chwilę nie działało otwieranie zdalne przez apkę, a że to bardzo wygodna metoda (odpalam apkę, ustawiam żeby w aucie było ciepło, uruchamiam podgrzewanie siedzeń i kierownicy, odblokowuje auto i wsiadam do ciepłego gotowego do jazdy auta) to bardzo wiele ludzi z tej metody korzystało.
Na budowę i wykończenie takiego domu trzeba wydać średnio ok. 625,4 tys. zł netto (bez VAT). Dodajmy, że w tych wyliczeniach nie zostały uwzględnione koszty zakupu działki i jej zagospodarowania, projektu oraz wykonania przyłączy.
W zwiazku ze sporym odzwem na Mikroblogu postanowiłem, swiadomy tego ze niekoniecznie jest to afera warta szerszej uwagi udostepnic swoj post tutaj : https://www.wykop.pl/wpis/5923... Skracajac , serwis Tesla Zabki w mojej opinii nie do konca dobrze naprawił/zdiagnozował usterki w pojezdzie i...
Cześć, Chciałbym wam podziękować, że pod ostatnim wpisem dajecie bardzo merytoryczne wskazówki, abym mógł usprawniać stronę Wiejski Ryneczek. Stało się już tradycją, że za każdym razem serwery padają.
W sobotę CD Projekt otrzymał potwierdzenie złożenia pierwszego z kilku zapowiadanych pozwów zbiorowych od inwestorów z USA. Zarzucają spółce wprowadzanie w błąd na temat gry „Cyberpunk 2077”, które doprowadziło ich do strat finansowych wskutek przeceny akcji CD Projekt.
@Project_Yi: Warto dodać, że rynek gier konsolowych w USA jest zdecydowanie większy niż PC, także koło pały amerykańscy gracze mają CP na PC, większość graczy została oszukana.
@tomekaprime: Zgadzam się, jak robisz gry od wielu lat to doskonale jesteś w stanie ocenić w jakim stanie gra będzie za 6, 8 czy 10 miesięcy. Jeśli w lutym Kiciński widział CP w placeholderach i z 1/3 contentu to tylko idiota trzymałby akcje wiedząc, że w 10 miesięcy muszą ugrać 70% planu który wyestymowany został na 3 lata.
Wolf Haldenstein Adler Freeman & Herz LLP ogłasza dochodzenie w sprawie potencjalnych roszczeń dotyczących papierów wartościowych w imieniu akcjonariuszy CD PROJEKT w USA, poinformowało Yahoo Finance. Amerykańska kancelaria, specjalizująca się w tego rodzaju sprawach, prosi o zgłaszanie się...
@moon_bluebird: a co ma kadra menadzerska do tego? Może jeszcze to wina QA? Wina jest jednoznaczna i leży TYLKO po stronie zarządu, każdy z tych 6 panów: Kiciński, Iwiński, Nielubowicz, Badowski, Nowakowski i Karwowski doskonale zdawali sobie sprawę w jakim stanie 10go grudnia jest gra i to TYLKO przez ich decyzję gra została wydana do ludzi. Każdy deweloper od QA po Produkcję wiedział jak niedopracowana jest gra w dniu premiery
W Gnieźnie odbył się protest spowodowany skandalicznym wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego- "Cała ta zgraja pod moim biurem przypomina małpy w ZOO... Oj zagalopowałem się... Przepraszam małpy... One mają znacznie większy iloraz inteligencji"- Zbigniew Dolata, poseł PiS z Gniezna.
@0manfred0: Cierpliwością. Dziś niczego nie zmienimy, ale może jutro? za rok? za 4 lata? Kropla drąży skałę. Jedno jest pewne: nic się nie zmieni jeśli nic nie zrobimy.