Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BeardyQ

BeardyQ

Dołączył 13 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2962
  • Znaleziska 1478
  • Mikroblog 1484
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2

1050

Mam nowe Audi wiec należą mi się dwa miejsca

Mam nowe Audi wiec należą mi się dwa miejsca

Sobota, ok. godz 18.00, Warszawa, Wola Park. W pakiecie z nowym Audi możesz zajmować dwa miejsca w galeriach handlowych.

Michaelangello
z
wykop.pl
dodany: 05.01.2019, 18:11:05
  • 735
  • #
    polska
  • #
    burak
  • #
    audi
  • #
    warszawa
BeardyQ
BeardyQ 06.01.2019, 08:09:58 via Android
  • 6
@sr500 to by się zgadzało, ten Arteon będzie ze 2x tańszy więc tylko 2 miejsca mu przysługują
BeardyQ - @sr500 to by się zgadzało, ten Arteon będzie ze 2x tańszy więc tylko 2 miej...

źródło: comment_CCDGRprqMzb28HEPnd5hPF8vCSR33RIp.jpg

Pobierz
BeardyQ
BeardyQ 06.01.2019, 12:09:52 via Android
  • 0
ten Arteon będzie ze 2x tańszy więc tylko 2 miejsca mu przysługują


@BeardyQ: to zaparuj Atreonem poprawnie i wyjdź z auta, kiedy citroen jest już na linii. Ciekawe, dlaczego nie masz pretensji do kierowcy Citroena?

To nie bylo ostatnie wolne miejsce parkingowe we wszechświecie, mógł zaparkowac gdzies indziej jak czlowiek albo tutaj jak kretyn. Dokonal wyboru
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BeardyQ
BeardyQ 30.10.2018, 19:28:43 via Android
  • 5
Chłop jak dąb a jaja jak żołędzie!
#motoryzacja #volvo
BeardyQ - Chłop jak dąb a jaja jak żołędzie!
#motoryzacja #volvo

źródło: comment_gZwmmlnZjmlxPEHQOR5ttyyj1UUY0m0X.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

g.....o
g.....o
konto usunięte 30.10.2018, 19:33:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@BeardyQ: po podświetleniu widać że chociaz Amerykaniec
  • Odpowiedz
BeardyQ
BeardyQ 27.10.2018, 09:07:05
  • 1
Czy ktoś wie gdzie można obejrzeć i przejechać się Cupra Ateca?
#motoryzacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2293

UWAGA TVN - CAŁA PRAWDA O MANIPULACJACH PODCZAS RELACJI NA ŻYWO

Pokaż treści 18+

UWAGA TVN - CAŁA PRAWDA O MANIPULACJACH PODCZAS RELACJI NA ŻYWO

Reportaż ''UWAGA TVN '' pokazuje jak łatwo można zmanipulować człowieka i nie pozwolić mu dojść do słowa.  Reporter - Ryszard Cebula na żywo w programie pokazał grupkę młodocianych dzieci i "PROSIŁ" ich o wypisanie rzeczy z czym im się kojarzą. A na materiale u "pezeta" jednego z nagrywających...

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 17.09.2018, 19:37:49
  • 261
  • #
    wykop
  • #
    patostreamy
  • #
    afera
  • #
    tvn
  • #
    danielmagical
  • #
    bystrzaktv
BeardyQ
BeardyQ 17.09.2018, 21:19:14
  • 17
Aż mi się przypomniało jak ładnych kilka lat temu stałem w korku przed rondem w Gromniku bo wylała miejscowa rzeczka Poźnianka (był to okres powodziowy). Zobaczyłem, że przy rondzie stoją strażacy i wypompowują wodę z ronda (tej wody było może ze 20cm). Wysiadłem z auta i poszedłem zapytać jak długo będzie to trwało i jak podszedłem bliżej to po drugiej stronie ronda stał VAN TVNu i przed nim 3 facetów w kurtkach
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BeardyQ
BeardyQ 04.09.2018, 10:00:35 via Android
  • 1
Kia Stinger czy Alfa Romeo Stelvio?
#motoryzacja
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeardyQ
BeardyQ
Autor
04.09.2018, 10:04:06 via Android
  • 0
@bidzej ja SUVy biorę pod uwagę bo mam 2 dzieci więc chce wygodnie zapakować całą rodzinę z walizkami
  • Odpowiedz
BeardyQ
BeardyQ
Autor
04.09.2018, 10:05:44 via Android
  • 0
@bidzej GT niestety po za moim zasięgiem finansowym (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
BeardyQ
BeardyQ
Autor
04.09.2018, 10:07:49 via Android
  • 0
@lubie-kasztany do Giulii niestety nie zmiesci sie fotelik dla dziecka (z bazą, tyłem do kierunku jazdy) sam zresztą mam 196cm wzrostu i czuje się w niej jak w polonezie. Ale jest piękna :)
  • Odpowiedz
BeardyQ
BeardyQ
Autor
04.09.2018, 10:16:04 via Android
  • 1
@SpalaczBenzyny masz sporo racji, ale chciałbym żeby auto mi się też podobało. Rodzinne wany niestety ale są mało atrakcyjne. Jeździłem kilka lat S-Maxem i mam świetną opinie o tym aucie niestety serca nie porywał :)
  • Odpowiedz
BeardyQ
BeardyQ
Autor
04.09.2018, 10:24:49 via Android
  • 0
@SpalaczBenzyny sprzedałem fiorda bo brakowało mi "emocji" w jeździe. Od paru lat jeżdżę Cayennem i teraz też go chce zmienić bo już leciwy. No i wlasnie zastanawiam sie nad Stelvio i Stingerem. Oba mi się podobają i mają sporo miejsca żeby załadować całą rodzinę.
  • Odpowiedz
BeardyQ
BeardyQ
Autor
04.09.2018, 11:02:20 via Android
  • 0
@jaroslaw_madry Stinger bez cienia wątpliwości udaje premium ale czy Alfa udaje? Alfa zawsze chyba była taka "prawie premium" i nie specjalnie musi udawać. Ale może się mylę.
  • Odpowiedz

372

Szalony motocykl

Szalony motocykl

Motocykl Hubless z silnikiem od samolotu.

starnak
z
youtube.com
dodany: 08.07.2018, 20:05:32
  • 87
  • #
    technologia
  • #
    motocykl
  • #
    ciekawostki
  • #
    motoryzacja
  • #
    rozrywka
BeardyQ
BeardyQ 08.07.2018, 20:59:37
  • 72
@sikfryd: Pewnie zarejestrował na maszynę rolniczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
choramuchomora
choramuchomora
04.07.2018, 15:17:19 via Android
  • 1519
6 lat razem, 5 lat wspólnego mieszkania, miliony posiłków zjedzonych, tysiące przegadanych godzin, a ten mi leje keczupem po moim kawałku pizzy (╯°□°)╯︵ ┻━┻ #zwiazki
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeardyQ
BeardyQ 05.07.2018, 07:20:47
  • 0
@choramuchomora: 456 posiłków dziennie? sporo
  • Odpowiedz
BeardyQ
BeardyQ 07.06.2018, 20:36:52
  • 12
Siedzę dziś w południe na ławce przed pierogarnią (ławka przy budynku, trochę wchodziła na chodnik) i czekam na... krokiety, które zamówiłem. Nos oczywiście w telefonie i kątem oka widzę, że ktoś się zbliża, podnoszę głowę i w tym momęcie JEB! jakiś typ wlazł we mnie i ławkę. Całe szczęście nie przewrócił się bo trochę oparł się o mnie a trochę sam wyratował. Jak typ się podnosił to zauważyłem, że trzyma w ręce
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maloj
maloj
07.06.2018, 21:22:43
  • 0
@BeardyQ: musiałeś się nie rzucać w oczy
  • Odpowiedz
T.....y
T.....y
konto usunięte 08.06.2018, 06:28:45
  • 0
@BeardyQ: śmiechłem (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz

283

65 złotych za oc na miesiąc. Nie tylko komisy mogą korzystać z taniego OC

65 złotych za oc na miesiąc. Nie tylko komisy mogą korzystać z taniego OC

Ubezpieczenie krótkoterminowe czyli „komisowe” miało pomóc firmom handlującym samochodami, a okazało się idealnym rozwiązaniem na rosnące ceny polis. Niezależnie od pojemności silnika wystarczy zapłacić 65 złotych miesięcznie i jeździć do woli.

Autokult-Blog
z
autokult.pl
dodany: 15.05.2018, 05:49:50
  • 218
  • #
    ubezpieczenia
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    oc
  • #
    cebuladeals
  • #
    prawo
BeardyQ
BeardyQ 15.05.2018, 16:57:12
  • 0
@robertwarzycha: mam podobnie, 4,5L i 350KM i płacę 78zł miesięcznie
BeardyQ
BeardyQ 12.05.2018, 16:28:07 via Android
  • 1
Hej mirki, ile miesięcznie wydajecie na auto? Pytam o średnią sumę kosztów (rata + paliwo + ubezpieczenia + naprawy, etc)
#motoryzacja #pytanie #auto
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeardyQ
BeardyQ
Autor
12.05.2018, 16:32:50 via Android
  • 0
Pytam bo zastanawiam się nad zoptymalizowaniem wydatków związanych z autem. Podliczyłem i wyszło mi 2,5k/m więc teraz chciałbym porównać z innymi czy to dużo czy jednak nie.
  • Odpowiedz
BeardyQ
BeardyQ
Autor
12.05.2018, 18:43:19 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

517

To cios dla Januszy Biznesu! Nawet do 3 lat więzienia za "przekręcenie licznika"

To cios dla Januszy Biznesu! Nawet do 3 lat więzienia za "przekręcenie licznika"

Prokuratura chce zaostrzenia kar za fałszowanie danych o przebiegu auta. Wyniki kontroli liczników mają trafić do centralnej ewidencji pojazdów. W projekcie zaznaczono, że "licznik przebiegu całkowitego pojazdu" obejmuje zarówno licznik dokonujący pomiar w kilometrach oraz drugi - w motogodzinach.

The_Beel
z
rmf24.pl
dodany: 08.05.2018, 06:02:27
  • 89
  • #
    polska
  • #
    januszebiznesu
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
  • #
    praca
  • #
    motoryzacja
BeardyQ
BeardyQ 08.05.2018, 16:53:56 via Android
  • -1
@szuli12 no mój tak właśnie wygląda ( ͡° ʖ̯ ͡°) przed wstawieniem do komisu, właściciel cofnął

202

Udziałowcy Tesli zagłosują nad odwołaniem Elona Muska!

Udziałowcy Tesli zagłosują nad odwołaniem Elona Muska!

Wszystko co dobre kiedyś się kończy. To, czy dni Elona Muska w roli CEO firmy Tesla są policzone, okaże się już wkrótce, kiedy to będzie głosowane jego... odwołanie.

BlackCanary
z
conowego.pl
dodany: 29.04.2018, 10:06:52
  • 113
  • #
    technologia
  • #
    elonmusk
  • #
    elonizm
  • #
    tesla
  • #
    motoryzacja
  • #
    swiat
BeardyQ
BeardyQ 29.04.2018, 14:04:22 via Android
  • 40
Nikt Muska nie odwoła, wniosek o głosowanie złożył tylko jeden z udziałowców. Cała reszta poprze Muska.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BeardyQ
BeardyQ 28.04.2018, 05:39:40 via Android
  • 2
Hej mirki i mirabelki. Czy ktoś w #krakow ma pożyczyć kosiarkę (elektryczną lub spalinowa) na dosłownie 1h na poniedziałek 30go? Podjadę po nią i odwiozę. #pytanie #ogrodnictwo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeardyQ
BeardyQ
Autor
28.04.2018, 07:04:54 via Android
  • 0
@BeardyQ: Aha... i bedzie jak z namiotem!?


Nie rozumiem? Ocb z namiotem?
  • Odpowiedz

9

Polska branża IT tonie w długach

Polska branża IT tonie w długach

Branża IT w Polsce ma ponad 265 mln zł długów. To prawie czterokrotnie więcej niż jeszcze pięć lat temu, kiedy wynosiły one 68 mln zł - wynika z raportu Krajowego Rejestru Długów BIG i Rzetelnej Firmy.

phsbdg
z
businessinsider.com.pl
dodany: 31.03.2018, 12:09:52
  • 6
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    technologia
  • #
    informatyka
  • #
    programista15k
BeardyQ
BeardyQ 31.03.2018, 21:26:20 via Android
  • 6
Przecież to jakieś grosze są. Mowa o całej branży IT, więc o miliardach złotych. 265ml zł to podejrzewam całe polskie IT wydaje rocznie na ręczniki papierowe.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

396

Xiaomi trafia do oferty sklepów Biedronka! Na start: Xiaomi Redmi Note 5A

Xiaomi trafia do oferty sklepów Biedronka! Na start: Xiaomi Redmi Note 5A

Smartfony Xiaomi pojawiać się będą w ofercie sklepów Biedronka. Na pierwszy wrzut idzie Xiaomi Redmi Note 5A, z oficjalnej dystrybucji firmy ABC Data. Jego cena jest naprawdę atrakcyjna.

Conowegopl
z
conowego.pl
dodany: 29.03.2018, 08:24:19
  • 299
  • #
    xiaomi
  • #
    polska
  • #
    cebuladeals
  • #
    telefony
  • #
    smartfon
  • #
    android
BeardyQ
BeardyQ 30.03.2018, 07:27:30
  • 9
@bizn: gdybyś mógł mi przybliżyć korelację roku 2018 (w którym możliwość przechowywania danych w "chmurze" jest bardzo łatwa i stosunkowo popularna) do ilości pamięci ROM (z możliwością jej rozbudowy o microSD) w telefonie za 399zł z Biedronki to byłbym niezmiernie wdzięczny.
BeardyQ
BeardyQ 30.03.2018, 08:06:51
  • 0
@bizn: oczywiście, dlatego Twoja szanowna babcia ma pełen wachlarz możliwości. Xiaomi posiada w swojej ofercie także inne modele, być może któryś spełni jej oczekiwania a gdyby jednak tak się nie stało, zawsze są inni producenci telefonów: https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_producent%C3%B3w_telefon%C3%B3w_kom%C3%B3rkowych. Jestem głęboko przekonany, że szanowna babcia znajdzie telefon spełniający przynajmniej minimum jej oczekiwań.

417

Wzmocniony ekspres do kawy Makita, który zasilany jest bateriami z narzędzi

Wzmocniony ekspres do kawy Makita, który zasilany jest bateriami z narzędzi

Japoński producent narzędzi Makita tym razem zaskoczy wszystkich swoich fanów. W ich portfolio pojawia się coś innego niż wiertarka, czy młot udarowy. CM501D, pod tym tajemniczym symbolem kryje się ekspres do kawy, który jest wytrzymały oraz zasilany bateryjnie. Ekspres Makita CM501D jest...

tapps_pl
z
fonplace.pl
dodany: 21.03.2018, 13:32:28
  • 115
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    budownictwo
  • #
    japonia
  • #
    zainteresowania
  • #
    heheszki
BeardyQ
BeardyQ 22.03.2018, 07:37:57
  • 0
5,3 filiżanek to nie tak mało. Zwykle ekipa budowlana/remontowa/itp ma całą masę takich akumlatorów (zakładając, że pracują na sprzętach akumlatorowych). Mój teść jest stolarzem mebli stylowych i tych akumlatorów do elektronarzędzi Makity ma od groma, w każdym zakamarku warsztatu.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BeardyQ
BeardyQ 22.03.2018, 07:48:36
  • 0
@to_jest_chyba_kurcze_zart: zakładając taki scenariusz to spokojnie niewielką ekipę kawą napoi.
BeardyQ
BeardyQ 22.03.2018, 07:54:22
  • 0
@Zibi-OSM: Haha dokładnie! Moja żona zawsze to powtarza ilekroć wspominamy o jej tacie. Ale prawdę mówiąc to teściowa czuwa nad tym żeby "warsztat został w warsztacie" a w domu ani śladu stolarki. No i teściu jako jedyny z okolicznych stolarzy zachowuje komplet palców u obu dłoni (co prawda chyba każdy już był szyty ale nadal w komplecie).

388

Niemcy zdetronizowani. Hyundai najlepszym producentem aut luksusowych

Niemcy zdetronizowani. Hyundai najlepszym producentem aut luksusowych

To koniec pewnej epoki. Gdy myślimy o luksusowych producentach samochodów, to Hyundai zazwyczaj nie przychodzi nam do głowy. Tymczasem właśnie ta koreańska firma pokonała niemieckich rywali i została określona przez magazyn „Consumer Report” najlepszą marką luksusowych aut w USA.

miteue
z
forsal.pl
dodany: 25.02.2018, 11:46:16
  • 253
  • #
    technologia
  • #
    hyundai
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
BeardyQ
BeardyQ 25.02.2018, 12:50:44
  • 136
Genesis G90 2017 - no trzeba przyznać, że nieźle to wygląda:
BeardyQ - Genesis G90 2017 - no trzeba przyznać, że nieźle to wygląda:

źródło: comment_tP0eQCAdh6MN5LjadOkasGOGoFz8OTEK.jpg

Pobierz
  • 40
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

a.....k
konto usunięte 14.02.2018, 13:56:15
  • 1
Sprzedawać to co mam czy dokupić jeszcze bo rośnie? Czekać? XD
#ltc #kryptowaluty #litcoin
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeardyQ
BeardyQ 14.02.2018, 14:05:18
  • 0
@agdybytak: ja wysiadłem przy 213$
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Strona 5 z 7
  • >

Michał

  • Kraków

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.08.2014

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking