Koniec bonu energetycznego. Rząd Tuska rezygnuje z dopłat do prądu

W 2025 roku nie będzie kontynuacji bonu energetycznego. Ministerstwo Klimatu potwierdziło, że program wsparcia dla najuboższych zakończył się wraz z edycją 2024. Nowe wnioski nie będą przyjmowane, a ewentualne wypłaty mogą dotyczyć tylko gmin, które nie zakończyły rozliczeń z poprzedniego roku.
z- 22
- #
- #
- #
- #
- #















