Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
5QR_

5QR_

Dołączył 10 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 1527
  • Znaleziska 700
  • Mikroblog 827
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 13

569

Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł: Marihuana jest niebezpieczna

Pokaż treści 18+

Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł: Marihuana jest niebezpieczna

Marihuana jest środkiem niebezpiecznym i nie może być udostępniana na zasadach takich, jak witamina C - powiedział minister zdrowia Konstanty Radziwiłł.

grekzorba
z
wiadomosci.radiozet.pl
dodany: 02.09.2016, 16:42:35
  • 231
  • #
    polska
  • #
    marihuana
  • #
    narkotykizawszespoko
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    polityka
5QR_
5QR_ 03.09.2016, 08:42:56
  • 1
@jedrek1212: Nie zdziwię się, jeśli ktoś wykorzysta tę pastę jako prawdziwe dane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

585

Największy szerszeń świata: Królowa szerszenia azjatyckiego

Największy szerszeń świata: Królowa szerszenia azjatyckiego

Szerszeń azjatycki (Vespa mandarinia) – gatunek owada z rodziny osowatych (Vespidae), największy szerszeń świata. Występują we wschodniej Rosji (region Primorski Krai), Azji Południowej i Południowo-Wschodniej. Długość ciała wynosi od 2,5 do 4,5 cm (królowe), rozpiętość skrzydeł sięga 7,6 cm.

WuDwaKa
z
youtube.com
dodany: 29.08.2016, 09:13:13
  • 183
  • #
    owady
  • #
    szerszen
  • #
    zwierzeta
  • #
    przyroda
  • #
    natura
  • #
    swiat
5QR_
5QR_ 29.08.2016, 21:36:04
  • -1
@kobrys13: U moich rodziców na wsi szerszenie wlatują do salonu prawie co wieczór. Rodzice już nawet się nimi nie przejmują, nie niepokojone wylatują same po jakimś czasie.
Jako, że jestem mieszczuchem to będąc u nich w gościach nigdy nie odpuszczam okazji do "zapolowania". Najwięcej frajdy daje zapalniczka do kuchenki (taka z długą wysuwaną końcówką) i jakiś aerozol (dezodorant). Jednak trzeba uważać, żeby nie spalić mieszkania (ja stopiłem rodzicom kasetony na

260

„Stranger Things” w 2. sezonie będzie jak „Indiana Jones”?

„Stranger Things” w 2. sezonie będzie jak „Indiana Jones”?

Serial z dreszczykiem, który można podpiąć pod kategorię science fiction zacznie czerpać z Kina Nowej Przygody i przygód o dzielnym archeologu? Bracia Duffer swoją inspiracją chcą uczynić cykl o Indiana Jonesie.

antyradio
z
antyradio.pl
dodany: 26.08.2016, 13:53:36
  • 94
  • #
    kultura
  • #
    strangerthings
  • #
    scifi
  • #
    seriale
  • #
    film
  • #
    kino
5QR_
5QR_ 26.08.2016, 19:27:04
  • 74
@Mr--A-Veed: Rzecz w tym, że ten "nadęty laluś" przeszedł swego rodzaju przemianę (przestał być bucem, ale zachował cechy, które czyniły go atrakcyjnym) ergo dalej jest lepszym kandydatem na chłopaka niż Jonathan.

3280

Głupia rasistowska zdzira - ecommerce manager z Poczty Polskiej o Joannie Jóźwik

Pokaż treści 18+

Głupia rasistowska zdzira - ecommerce manager z Poczty Polskiej o Joannie Jóźwik

Pan Patryk, manager z Poczty Polskiej ma takie zdanie o Joannie Jóźwik. Ja rozumiem, że komuś się może nie podobać, to co powiedziała, ale żeby facet na poziomie za posiadanie własnego zdania nazywał polską olimpijkę zdzirą - to chyba...

Jazzbabaryba
z
wykop.pl
dodany: 26.08.2016, 12:26:16
  • 366
  • #
    polska
  • #
    rio2016
  • #
    lewackalogika
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
5QR_
5QR_ 26.08.2016, 15:19:17
  • 2
@RatownikMagiczny: Jeśli pracujesz dobrze i uczciwie, to po pracy możesz być sobie działaczem lgbt, czy innym neonazistą. Pracodawcy nic do tego
5QR_
5QR_ 26.08.2016, 15:34:41
  • -7
@RatownikMagiczny: Poważnych kontrahentów interesują wskaźniki i opinie ekspertów a nie co Janusz z działu zakupów robi po pracy. A poważni pracodawcy o tym wiedzą.

459

ShutUp10: proste wyłączanie niechcianych funkcji w Windows 10

ShutUp10: proste wyłączanie niechcianych funkcji w Windows 10

ShutUp10 to kolejny ciekawy program oferujący wyłączenie w Windows 10 funkcji zbierających i wysyłających dane do Microsoft

alex512
z
benchmark.pl
dodany: 24.08.2016, 09:24:07
  • 77
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    windows10
5QR_
5QR_ 24.08.2016, 14:38:41
  • 164
@rekoj: Potwierdzam, gdy go zainstalowałem spaliła mi się płyta główna a dysk zaczął pracować tak szybko, że się rozkręcił.

485

Turcy budują tarczę antyrakietową w Redzikowie i mają problem

Turcy budują tarczę antyrakietową w Redzikowie i mają problem

Turecka firma budująca obiekty zaplecza socjalnego tarczy antyrakietowej ma problemy z rekrutacją pracowników. Polacy nie chcą pracować za najniższą krajową.

uziel
z
gp24.pl
dodany: 22.08.2016, 11:17:45
  • 159
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    ekonomia
5QR_
5QR_ 23.08.2016, 15:02:48
  • 0
@dpg11: Nie tylko branża budowlana, transport, handel, usługi. Praktycznie wszystkie małe i średnie firmy w mim regionie tak działają (dane z d--y, pytałem znajomych ale coś musi w tym być, że ciężko znaleźć kogoś kto nie dostaje kasy pod stołem).

546

Liberland #kraina wolności

Liberland #kraina wolności

Liberland. Kraina wolności, którą stworzył Vít Jedlička. Nadzieja libertarian z całego świata. Czy stanie się on najbardziej wolnościowym z rozwiniętych kraj...

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 20.08.2016, 19:57:13
  • 142
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
5QR_
5QR_ 21.08.2016, 08:08:49
  • 141
Idea piękna, obawiam się że rządy innych krajów na to nie pozwolą. Dlaczego? Bo przeciętni obywatele uświadomiliby sobie, że rządy w obecnej formie są zbędne.
  • 27
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

5QR_
5QR_ 21.08.2016, 10:41:45
  • 58
@fenr7r: Nie zacznie się, bo to państwo nie powstanie. Popatrz jak wygląda oficjalne stanowisko Polski w tym temacie, inne kraje będą miały podobne.
5QR_
5QR_ 21.08.2016, 10:55:14
  • 3
@fenr7r: Masz rację, taki ustrój nie jest dla każdego. Jednak chętnych nie brakuje.
Tak jak pisał @Islanderx gdyby otoczenie było bardziej sprzyjające mogłoby się to udać.
5QR_
5QR_ 21.08.2016, 12:55:28
  • 10
@kult_cwaniaka: Za przeproszeniem, p--------z. Obejrzałeś film? Nie chodzi o całkowite wyeliminowanie państwa ale o ograniczenie jego roli do tego co niezbędne. Konsumentami będą inni ludzie, o ile dostarczane produkty i usługi będą im odpowiadać.
5QR_
5QR_ 21.08.2016, 13:17:21
  • 1
@typowa_zielonka: Żadne z państw do tej pory nie rościło sobie do niej praw.
5QR_
5QR_ 21.08.2016, 13:25:15
  • 1
@typowa_zielonka: Masz rację, ta ziemia nie jest własnością X. Zakładam, że na tym terenie nie ma żadnych złóż ani nie jest ona atrakcyjna pod żadnym względem (skoro do tej pory mieli ten skrawek ziemi gdzieś). Dlaczego więc wykonać na tym terenie eksperymentu jakim byłoby to państwo? Kto na tym traci?
5QR_
5QR_ 21.08.2016, 14:06:17
  • 1
@typowa_zielonka: Wizerunek zawsze można obronić, od czego są specjaliści PR. Jeśli dobrze by to rozegrać Serbia i Chorwacja mogłyby zasłynąć jako prekursorzy nowego ustroju.

1398

Wystawiałem aukcje w firmie handlującej używanymi częściami anglików.

Wystawiałem aukcje w firmie handlującej używanymi częściami anglików.

Zgodnie z tym co pisałem postaram się przybliżyć jak działają firmy handlujące częściami samochodowymi. Konkretny przykład będzie się tyczyć firmy, która skupuje najtańsze wraki z UK bądź Polski, tj samochody po pożarach, zalane, po dzwonie, generalnie uszkodzone i sprzedaje części takich pojazdów.

Bermut
z
wykop.pl
dodany: 20.08.2016, 14:19:40
  • 293
  • #
    motoryzacja
  • #
    januszebiznesu
  • #
    samochody
  • #
    oszukujo
  • #
    allegro
  • #
    praca
5QR_
5QR_ 20.08.2016, 15:08:41
  • 3
1. Sprzedawaliście też bezpośrednio, tzn przychodzi klient i na miejscu wykręcacie to co potrzebuje?
2. Zdarzały się sytuacje, gdy ktoś kupował kompletnie rozbite/spalone auto w całości tylko dla numeru VIN?
3. Jak to wygląda od strony prawnej? Kupowaliście auto i? Wyrejestrowywaliście je czy po prostu historia pojazdu się urywała?
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

5QR_
5QR_ 21.08.2016, 09:48:16
  • 0
@izoolda: Czyli hipotetycznie: mam zarejestrowany w Polsce samochód, całkiem fajny model, ale trafiłem na Mirka handlarza i dostał mi się rozlatujący się ulep, kupuję za granicą identyczny w dobrym stanie (ten sam kolor, silnik itd), załatwiam sobie przebicie VIN, przekładam rejestracje i mogę jeździć nie niepokojony przez nikogo? Ulepa sprzedaję na części i cieszę się zaoszczędzonymi na opłatach pieniędzmi?
5QR_
5QR_ 21.08.2016, 10:10:44
  • 0
@izoolda: Są jeszcze auta z zastępczą tabliczką znamionową. Pytam, bo podejrzewam, że bezwiednie stałem się właścicielem takiego auta.
Judasz_
Judasz_
21.08.2016, 08:28:34 via Android
  • 367
1 września 1939
Polski policjant dokonuje rutynowej kontroli trzeźwości niemieckich żołnierzy.
#historiajednejfotografii #pstoprawda #iiwojnaswiatowa #heheszki
Judasz_ - 1 września 1939
Polski policjant dokonuje rutynowej kontroli trzeźwości nie...

źródło: comment_anQHOrp8djOC0UsmBFdTNQmQsLyzITKV.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5QR_
5QR_ 21.08.2016, 09:15:51
  • 0
@Judasz_: Nawet grupom rekonstrukcyjnym nie odpuszczą...
  • Odpowiedz
Zekkeh
Zekkeh
20.08.2016, 23:26:48 via iOS
  • 285
Czy tylko ja jestem taki s---------y i lubię klimat parkingów autostradowych nocą? Czasami przyjeżdżam sobie na MOP, kupuję picie na stacji, a potem siedzę na ławce i obserwuję jak się życie kręci wokół transportu XD
#nightdrive
Zekkeh - Czy tylko ja jestem taki s---------y i lubię klimat parkingów autostradowych...

źródło: comment_BfS1RSggWx4DHf0sfGrlD2C3NWdfk3sG.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5QR_
5QR_ 21.08.2016, 08:30:37
  • 2
@Zekkeh: Nie, nie jesteś s---------y, ja też lubię takie klimaty. Albo jesteś i ja też jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz

604

Całkowity zakaz aborcji: Sejm rozpoczyna prace

Pokaż treści 18+

Całkowity zakaz aborcji: Sejm rozpoczyna prace

To bardzo pomoże polskiej demografii, jak kobieta będzie wiedziała, że w wypadku ciężkich chorób płodu nie będzie mogła go usunąć, tylko będzie musiała urodzić i zajmować się chorym dzieckiem. Czyli zajście w ciążę będzie równoznaczne z ryzykiem zmarnowania sobie życia. Znakomity pomysł, nie ma co.

Radagast
z
serwisy.gazetaprawna.pl
dodany: 20.08.2016, 05:40:49
  • 409
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    dzieci
  • #
    sejm
  • #
    aborcja
  • #
    rozowepaski
5QR_
5QR_ 20.08.2016, 08:05:44
  • 85
Dramat. Planuję mieć dzieci (dużo, będzie mnie stać), razem z konkubiną ustaliliśmy, że zanim zaczniemy starania, każde z nas zbada się czy nie jest obarczone jakimiś wadami, które mogłyby zostać przekazane dalej - nie chcemy wydać na świat "warzywa", które przyniesie cierpienie sobie i rodzicom. Oczywiście nie wszystko da się wyłapać i właśnie po to są badania w czasie ciąży - jeśli zostaną zakazane to wielu ludzi nie zdecyduje się na posiadanie
  • 38
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

5QR_
5QR_ 20.08.2016, 10:35:42
  • 12
@sicknature: Już sam fakt, że oba projekty są brane pod obrady jest niepokojący (w końcu musieli znaleźć się ludzie - obywatele, którzy się pod nimi podpisali). Kompromis wypracowany w latach dziewięćdziesiątych to najlepsze rozwiązanie i nie należy burzyć tego co z takim trudem zbudowano.
5QR_
5QR_ 20.08.2016, 10:56:50
  • 18
@Wifee: Gdzie napisałem, żeby zabijać już urodzonych niepełnosprawnych? Chyba, ze to Twoja propozycja?
5QR_
5QR_ 20.08.2016, 11:02:04
  • 3
@Leel00: Im nie, narodowi tak.
5QR_
5QR_ 20.08.2016, 11:20:07
  • -2
@Leel00: Smutne, ale prawdziwe. Jednak sam fakt, że politycy wykorzystują do swoich celów pojęcie narodu (a także inne abstrakcyjne pojęcia takie jak dobro, zło, godność, uczciwość itd) nie oznacza, że mamy tych pojęć się wyrzec.
5QR_
5QR_ 20.08.2016, 11:25:49
  • 1
@Wifee: Taka, że do pewnego etapu rozwoju taki zlepek komórek nie ma świadomości. Pomijam istoty już na początku rozwoju pozbawione mózgu lub w inny sposób uszkodzone. Na pewno kojarzysz z historii starożytności, że tamtych czasach "aborcji" dokonywano już po narodzinach, obecne dzięki rozwojowi medycyny można to samo zrobić wcześniej i w bardziej cywilizowany sposób.
5QR_
5QR_ 20.08.2016, 11:30:00
  • 3
@wojtas_mks: Oby nie przeszedł. Sam fakt że wraca się do tematu i psuje ciężko wypracowany kompromis - to jest dramat.
5QR_
5QR_ 20.08.2016, 13:22:44
  • 4
@Wifee: Z braku argumentów łapiesz za słówka. Dobrze wiesz co miałem na myśli pisząc o świadomości. Dla porządku odpiszę: nie nie jest to ok bo stan nieprzytomności to stan przejściowy.
5QR_
5QR_ 20.08.2016, 14:07:01
  • 3
@Wifee: Nie jest przejściowy bo u uszkodzonego płodu mózg się nie rozwinie - po co hodować taki twór? Załóżmy jednak, że mózg płodu rozwija się prawidłowo ale jest 100% pewności, że urodzi się niezdolne do do samodzielnego życia. Tak, każde dziecko takie się rodzi ale wraz z rozwojem usamodzielnia się, socjalizuje itd.Tutaj mam na myśli wady rozwojowe uniemożliwiające powyższe (do śmierci będzie "warzywem"). W takiej sytuacji rodzice stoją przed wyborem:
5QR_
5QR_ 20.08.2016, 14:47:39
  • 3
@Wifee: Jeśli nie ma szans na wybudzenie i są inne przesłanki medyczne (śmierć mózgu), osoby takie odłącza się od aparatury. Ale wróćmy do rodzenia upośledzonych dzieci: jakim prawem ktokolwiek inny niż rodzice chce decydować o tym czy poświęcą resztę życia na z góry przegraną walkę z chorobą dziecka? Dzieci ma się po to aby przekazać swoje geny dalej, oprócz genów jest jeszcze system wartości, wiedza majątek itd. Aby jak piszesz
5QR_
5QR_ 20.08.2016, 16:12:21
  • 0
@Wifee:

Moga je oddać, nie muszą wychowywać, tak samo jak można zostawić męża/ żonę jak stanie się wypadek i >wyląduje w szpitalu w stanie roślinki. Nie jesteś na niego skazany.


Ja się pytam, jakim prawem ktoś decyduje o tym, czy drugi człowiek ma żyć czy nie? Nie zabijasz męża lub >żony jak zapadną w spiączkę bo tak
5QR_
5QR_ 20.08.2016, 16:15:35
  • -1
@rybitwa_: Obecna ustawa jest idealnym kompromisem, lepszego nie będzie. Obecnie również są ważniejsze problemy do rozwiązania
5QR_
5QR_ 20.08.2016, 19:53:51
  • -2
@rybitwa_: A czego Ty chcesz? Skrobanek na życzenie bo Karyna wpadła? Czy rodzenia pod przymusem zdeformowanych istot, które umrą w parę godzin po porodzie?
5QR_
5QR_ 21.08.2016, 06:47:57
  • 0
@xBeatax: Chyba nie zrozumiałaś mojego stanowiska. Panią z filmu matka chciała usunąć bo miała takie widzimisię - nie popieram tego.
5QR_
5QR_ 21.08.2016, 07:57:14
  • -1
@xBeatax: Nie tworzę furtki - w tamtym komentarzu miałem na myśli sytuację, w której pewnym jest, że urodzi się dziecko chore, zdeformowane, niezdolne do rozwoju w kierunku samodzielnego funkcjonowania. W przypadku bohaterki filmu takiej pewności nie było, pomijam już fakt czasu w którym jej "matka" podjęła decyzję.
Lekarze się mylą, owszem - może w takim razie zakażmy przeprowadzania operacji? Zasada, którą proponujesz jest całkiem ciekawą ideą, ale nie dla wszystkich

431

AMA - pomagam osobom po wypadkach i uświadamiam zwykłych ludzi co im się należy

w przypadku szkody na osobie.Na wykopie często widzę Mirków, którzy niezbyt mają wiedzę ale coś gdzieś usłyszą i piszą w znaleziskach bezsensowne komentarze dotyczące odszkodowań. Od trzech lat pomagam osobom po wypadkach w zakresie uzyskania odszkodowań z OC sprawcy i chętnie odpowiem na pytania.

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 20.08.2016, 18:57:38
  • 412
  • #
    ama
  • #
    odszkodowanie
  • #
    pomagajzwykopem
  • #
    prawo
5QR_
5QR_ 21.08.2016, 07:09:32
  • 1
Ciekawa pora na AMA, ale może jeszcze odpiszesz. Załóżmy taką sytuację:

Kupuję auto za 10k złotych (załóżmy BMW e36 323, z Niemiec, bezwypadkowe, od zaufanej osoby). Za kolejne 10k doprowadzam auto do stanu używalności (wymieniam co trzeba plus parę rzeczy na zapas). Jeżdżę sobie pół roku i wjeżdża mi ktoś w tył. Przychodzi rzeczoznawca i proponuje jakieś grosze, bo nie uwzględnia tego, ze nie jest to zwykłe e36, tylko wersja 323 ani
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bermut
Bermut
20.08.2016, 11:31:07
  • 1894
Pracowałem przez miesiąc jako osoba wystawiająca aukcje na alegro w "stacji demontażu pojazdu" czyli typowe auto części. Byliby zainteresowani może jak wygląda to w "praktyce" jakie zagrywki stosują takie firmy i na co uważać przy zakupie używanych części?

#motoryzacja #praca #ama #zadajpytanie
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5QR_
5QR_ 20.08.2016, 12:11:19
  • 1
@Bermut: Taktyk. Zrób wpis (z odpowiedziami na pytania jakich się spodziewasz), a w komentarzach AMA.
  • Odpowiedz
MrTowot
MrTowot
20.08.2016, 06:51:29
  • 60
Gadałem dziś z gościem w hotelu. Japończyk z Nagoya. Dowiedziałem się że w Japonii przysługuje tylko 14 dni urlopu rocznie niezależnie od stażu pracy. Facet zrobił zdziwiona mine jak mu tłumaczyłem co i ja w Polsce. Ogólnie bardzo pozytywny Pan. Bardzo był smutny że musi wracać z urlopu do pracy. Pracuje w fabryce. Mówił że chciałby zostać w Europie bo u nich życie jest bardzo stresujące i szybkie. Przeludnienie i ogólny pociąg
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5QR_
5QR_ 20.08.2016, 08:25:25
  • 1
@MrTowot: Z tego co dowiedziałem się od poznanych w pracy Azjatów sam fakt wzięcia urlopu to spory nietakt w kierunku pracodawcy (nie mówię, że to reguła, może tylko w ich firmie tak było). Jak sobie z tym radzą? Delegacje, na tydzień lub dwa do europy - tutaj odpoczywają. I tak sobie przyjeżdżają kilka razy w roku tylko po to żeby załatwić parę spraw które bez problemu mogliby załatwić zdalnie (
  • Odpowiedz

108

Sepultura - Roots Bloody Roots. Ten kawałek panował w TV w latach '90.

Sepultura - Roots Bloody Roots. Ten kawałek panował w TV w latach '90.

Sepultura silnie na mnie muzycznie wpłynęła. Krążek "Roots", z którego pochodzi ten kawałek, był niewątpliwie jednym z ciekawszych odkryć w tamtym okresie. Brazylijska krew twórców odcisnęła widoczne piętno, zwłaszcza w teledysku.

Zdejm_Kapelusz
z
youtube.com
dodany: 19.08.2016, 19:41:27
  • 20
  • #
    zainteresowania
  • #
    muzyka
  • #
    metal
  • #
    rock
  • #
    90s
  • #
    ciekawostki
5QR_
5QR_ 19.08.2016, 20:58:12
  • 5
@duzyy1: Umrzyj.

449

Piramida populacji Polski i nie tylko. Koniecznie zwiedźcie całą stronę.

Pokaż treści 18+

Piramida populacji Polski i nie tylko. Koniecznie zwiedźcie całą stronę.

Po prawej tabelka do wybory innych krajów. Polecam wejść na główną stronę i zobaczyć jak wiele bardzo ciekawych danych można zobrazować. Na przykład ile pije alkoholu dany naród. Super sprawa. [ENG]

Pierdyliard
z
worldlifeexpectancy.com
dodany: 18.08.2016, 18:39:09
  • 141
  • #
    zainteresowania
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    demografia
  • #
    nauka
  • #
    liganauki
5QR_
5QR_ 19.08.2016, 16:11:58
  • -1
@agablazej: To ile już dzieci zrobiłeś aby przekazać swoje zajebiste, rozwinięte, porządne geny? Z punktu widzenia ewolucji ten kto się nie rozmnaża jest "głupi". Koniec, nie przekazujesz genów? Przegrywasz (ilość potomstwa to inny temat, patrz taktyka wilków vs taktyka królików). Tu nie trzeba jojczeć na wykopie, tylko działać.

3220

Polacy na potęgę nie chcą molestować Polek

Polacy na potęgę nie chcą molestować Polek

tak jak życzyliby sobie tego niektórzy publicyści...

Sikalafon
z
zelaznalogika.net
dodany: 18.08.2016, 10:26:36
  • 408
  • #
    polska
  • #
    kultura
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    molestowanie
  • #
    polki
5QR_
5QR_ 18.08.2016, 16:34:17
  • 11
@bijotai: A dziadek sąsiada całe życie palił i dożył 100 lat, ergo palenie nie szkodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■.
Za robienie kur*wy z logiki powinien być ban.
5QR_
5QR_ 16.08.2016, 18:38:54
  • 2
Nie potrafię uczyć się języka z książek. Znam gramatykę i słownictwo (wyrecytuję regułki itp), ale gdy przychodzi do użycia języka w praktyce (rozmowa, odpisanie maila) nie umiem zastosować zasad i brakuje mi słów (z czytaniem i rozumieniem nie ma problemu).

Szukam jakieś strony lub aplikacji, która pomoże w nauce wypowiadania się/pisania po angielsku (sprawdzi czy wypowiedź jest poprawna gramatycznie). Duolingo itp odpadają- z czasem mimowolnie uczę się odpowiedzi na pamięć, co nic nie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5QR_
5QR_
Autor
16.08.2016, 18:52:33
  • 0
@Veuch: @martin30: Nie jadą po człowieku, gdy się myli? O czym się rozmawia? Poprawiają gdy trzeba?

Wolę "gadać" z maszyną bo maszyna bezdusznie wypunktuje błędy, nie będzie starała się zrozumieć i poda poprawne rozwiązanie.
  • Odpowiedz
5QR_
5QR_
Autor
16.08.2016, 19:51:45
  • 0
@FreakingAwesome: Pomysł fajny tylko jak sprawdzać poprawność tłumaczeń? Z EN->PL nie mam problemu, w drugą stronę już tak.
  • Odpowiedz
5QR_
5QR_
Autor
17.08.2016, 19:32:31
  • 0
@thief12: Oglądam.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
  • Strona 2 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.07.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.07.2022

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking