nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Pozdrawiam i do zobaczenia na nastepnej dużej imprezie!

Ostatni dzień zmagań w Berlinie 12.08:

http://www.sport.pl/lekkoatletyka/7,64989,23776677,me-w-lekkiej-atletyce-2018-ostatni-dzien-mistrzostw-i-ostatnie.html [ni

09:05 - maraton, finał, kobiety (Izabela Trzaskalska-10ta)
10:00 - maraton, finał, mężczyźni (Mariusz Giżyński-13ty, Henryk Szost-19ty, Arkadiusz Gardzielewski-21szy, Błażej Brzeziński-45ty,, Artur Kozłowski-52gi, Yared Shegumo-DNF)

19:10 - skok o tyczce, finał, mężczyźni (Piotr Lisek-4ty, Paweł Wojciechowski-5ty) - młody Szwed rozwalił wszystkich
19:30 - rzut młotem, finał, kobiety (Anita Włodarczyk-ZŁOTO, Joanna Fiodorow-BRĄZ, Malwina Kopron-4ta)
Ostatni dzień zmagań w Berlinie 12.08:

http://www.sport.pl/lekkoatletyka/7,64989,23776677,me-w-lekkiej-atletyce-2018-ostatni-dzien-mistrzostw-i-ostatnie.html [ni

09:05 - maraton, finał, kobiety (Izabela Trzaskalska-10ta)
10:00 - maraton, finał, mężczyźni (Mariusz Giżyński-13ty, Henryk Szost-19ty, Arkadiusz Gardzielewski-21szy, Błażej Brzeziński-45ty,, Artur Kozłowski-52gi, Yared Shegumo-DNF)

19:10 - skok o tyczce, finał, mężczyźni (ew. Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski)
19:30 - rzut młotem, finał, kobiety (ew. Joanna Fiodorow, Malwina Kopron, Anita Włodarczyk)
19:20 - 4x100 m, kwalifikacje, kobiety (reprezentacja Polski) m.in. Ewa Swoboda :)
19:40 - 4x100
Ostatni dzień zmagań w Berlinie 12.08: [uwaga na godziny, ponieważ w trakcie mistrzostw pozmieniali nieznacznie czasy i jak macie stare rozpiski to się spóźnicie!]

http://www.sport.pl/lekkoatletyka/7,64989,23776677,me-w-lekkiej-atletyce-2018-ostatni-dzien-mistrzostw-i-ostatnie.html [ni

09:05 - maraton, finał, kobiety (Izabela Trzaskalska)
10:00 - maraton, finał, mężczyźni (Błażej Brzeziński, Arkadiusz Gardzielewski, Mariusz Giżyński, Artur Kozłowski, Yared Shegumo, Henryk Szost)
19:10 - skok o tyczce, finał, mężczyźni (ew. Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski)
19:30 - rzut młotem, finał, kobiety (ew. Joanna Fiodorow, Malwina
Sesja poranna 11.08:
09:05 Chód na 20km kobiet (Zdziebło: 21sza)
10:55 Chód na 20km mężczyzn - (Brzozowski-dyskfalifikacja przed metą a tak był w pierwszej 10tce, Tomala-19ty)

Sesja wieczorna 11.08:
20:00 Skok wzwyż - finał (Sylwester Bednarek)
20.05 - Skok w dal kobiet - finał
20.20 - Rzut dyskiem kobiet - finał
20:20 400m kobiet - finał (Justyna Święty-Ersetić, Iga Baumgart-Witan)
20:30 800 m mężczyzn - finał (Adam Kszczot, Mateusz Borkowski, Michał Rozmys)
Sesja poranna:10.08.2018

10:00 Rzut młotem kobiet - eliminacje (Joanna Fiodorow, Malwina Kopron, Anita Włodarczyk): wszystkie awans!
11:15 Skok o tyczce mężczyzn - eliminacje (Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski): awans, Robert Sobera-odpadł
11:25 200 metrów kobiet - eliminacje (Anna Kiełbasińska, Martyna Kotwiła): obie awans!
12:00 1500 m kobiet - eliminacje (Sofia Ennaoui-awans!, Angelika Cichocka: ledwo awans)
12:25 3000m kobiet z przeszkodami - eliminacje (Alicja Konieczek-PB ale się nie udało, Matylda Kowal,
@cult_of_luna: uroki robienia rzeczy w pośpiechu! Już nie dam rady przedytować tego "ew." przd Kiełbasińską i Kotwiłą :( Te kolejne starty rano a potem wieczorem to jedna rzecz, ale to popierniczone by kolejne tury 110 przez płotki robić z przerwą 2h 25minut!!! albo ustawiać dla kobiet finał sztafet tylko 1,5h po finałach indywidualnych!
Sesja poranna 9.08.2018:
09.30 – dysk kobiet, eliminacje (Daria Zabawska-odpadła)
10.00 – siedmiobój, 100 m ppł
10.30 – w dal kobiet, eliminacje
10.50 – siedmiobój, wzwyż
10.55 – 110 m ppł mężczyzn, eliminacje (Artur Noga: awans, Czykier: zapewniony awans)
11.30 – 800 m mężczyzn, eliminacje (w swoich biegach: Michał Rozmys-2gi!, Mateusz Borkowski-1szy!, Adam Kszczot-1szy! wszyscy awans!!!)
12.30 – oszczep kobiet, eliminacje

Sesja wieczorna 9.08.2018:
19.15 – tyczka kobiet, FINAŁ
Sesja poranna 9.08.2018:
09.30 – dysk kobiet, eliminacje (Daria Zabawska-odpadła)
10.00 – siedmiobój, 100 m ppł
10.30 – w dal kobiet, eliminacje
10.50 – siedmiobój, wzwyż
10.55 – 110 m ppł mężczyzn, eliminacje (Artur Noga: awans, Czykier: zapewniony awans)
11.30 – 800 m mężczyzn, eliminacje (w swoich biegach: Michał Rozmys-2gi!, Mateusz Borkowski-1szy!, Adam Kszczot-1szy!) wszyscy awans!!!
12.30 – oszczep kobiet, eliminacje

Sesja wieczorna 9.08.2018:
19.15 – tyczka kobiet, FINAŁ
Sesja poranna 9.08.2018:
09.30 – dysk kobiet, eliminacje (Daria Zabawska-odpadła)
10.00 – siedmiobój, 100 m ppł
10.30 – w dal kobiet, eliminacje
10.50 – siedmiobój, wzwyż
10.55 – 110 m ppł mężczyzn, eliminacje (Artur Noga: awans, Czykier: zapewniony awans)
11.30 – 800 m mężczyzn, eliminacje (w swoich biegach: Michał Rozmys-2gi!, Mateusz Borkowski-1szy!, Adam Kszczot-1szy!) wszyscy awans!!!
12.30 – oszczep kobiet, eliminacje

Sesja wieczorna 9.08.2018:
19.15 – tyczka kobiet, FINAŁ
Sesja poranna 9.08.2018:
09.30 – dysk kobiet, eliminacje (Daria Zabawska-odpadła)
10.00 – siedmiobój, 100 m ppł
10.30 – w dal kobiet, eliminacje
10.50 – siedmiobój, wzwyż
10.55 – 110 m ppł mężczyzn, eliminacje (Artur Noga: awans, Czykier: zapewniony awans)
11.30 – 800 m mężczyzn, eliminacje (w swoich biegach: Michał Rozmys-2gi!: awans, Mateusz Borkowski-1szy!: awans, Adam Kszczot)
12.30 – oszczep kobiet, eliminacje

Sesja wieczorna 9.08.2018:
19.15 – tyczka kobiet,
Sesja poranna 9.08.2018:
09.30 – dysk kobiet, eliminacje (Daria Zabawska)
10.00 – siedmiobój, 100 m ppł
10.30 – w dal kobiet, eliminacje
10.50 – siedmiobój, wzwyż
10.55 – 110 m ppł mężczyzn, eliminacje (Artur Noga)
11.30 – 800 m mężczyzn, eliminacje (Adam Kszczot, Mateusz Borkowski, Michał Rozmys)
12.30 – oszczep kobiet, eliminacje

Sesja wieczorna 9.08.2018:
19.15 – tyczka kobiet, FINAŁ
19.20 – siedmiobój, kula
19.25 – 100 m ppł kobiet, półfinały (Klaudia
Sesja poranna 8.08.2018:
10:10 100 m pł kobiet - biegi eliminacyjne (Kołeczek: awans, Siciarz: awans)
11:05 Trójskok kobiet - eliminacje (Jagaciak-Michalska: odpadła)
11:30 400 m kobiet - biegi eliminacyjne (Baumgart-Witan: awans)
12:05 1500 m mężczyzn - biegi eliminacyjne (Lewandowski: awans)
13:00/14:25 Rzut oszczepem mężczyzn - eliminacje (Krukowski: SB i awans, Mrzygłód: PB i awans, Osewski: odpadł)

Ciągle jesteśmy na prowadzeniu w klasyfikacji medalowej
Sesja poranna 8.08.2018:
10:10 100 m pł kobiet - biegi eliminacyjne (Kołeczek: awans, Siciarz: awans)
11:05 Trójskok kobiet - eliminacje (Jagaciak-Michalska ciągle walczy o kwalifikacje)
11:30 400 m kobiet - biegi eliminacyjne (Baumgart-Witan: awans)
12:05 1500 m mężczyzn - biegi eliminacyjne (Lewandowski)
13:00/14:25 Rzut oszczepem mężczyzn - eliminacje (Krukowski, Mrzygłód, Osewski)

Sesja wieczorna 8.08.2018:
19:10 400 m ppł kobiet - półfinały (Linkiewicz)
19:35 400 m mężczyzn - półfinały
Sesja poranna 8.08.2018:
10:10 100 m pł kobiet - biegi eliminacyjne (Kołeczek, Siciarz)
11:05 Trójskok kobiet - eliminacje (Jagaciak-Michalska)
11:30 400 m kobiet - biegi eliminacyjne (Baumgart-Witan)
12:05 1500 m mężczyzn - biegi eliminacyjne (Lewandowski)
13:00/14:25 Rzut oszczepem mężczyzn - eliminacje (Krukowski, Mrzygłód, Osewski)

Sesja wieczorna 8.08.2018:
19:10 400 m ppł kobiet - półfinały (Linkiewicz)
19:35 400 m mężczyzn - półfinały (Kar. Zalewski, Krawczuk)
19:45 Skok w dal - finał (Jaszczuk)
20:00
Sesja poranna 7.08.2018:
8:35 Chód na 50 km kobiet – finał (Bemowska, Ellwart - obie nie ukończyły)
8:35 Chód na 50 km mężczyzn – finał(Augustyn-6ty! , Sikora-7dmy!, Błocki-12ty)
9:40/11:10 Dysk mężczyzn – eliminacje (Małachowski-odpadł jak nasza kadra na mundialu, Urbanek-odpadł)
10:00 400 m przez płotki kobiet – biegi eliminacyjne (Linkiewicz-awans, Saganiak-awans)
10:10 Pchnięcie kulą kobiet – eliminacje (Guba-awans, Kardasz-awans)
10:35 400 m mężczyzn – biegi
Sesja poranna:
8:35 Chód na 50 km kobiet – finał (Bemowska, Ellwart - obie nie ukończyły)
8:35 Chód na 50 km mężczyzn – finał(Augustyn-6ty! szkoda, bo się trzymał w czołówce, Sikora-7dmy!,Błocki-12ty)
9:40/11:10 Dysk mężczyzn – eliminacje (Małachowski-odpadł jak nasza kadra na mundialu, Urbanek-odpadł)
10:00 400 m przez płotki kobiet – biegi eliminacyjne (Linkiewicz-awans, Saganiak-awans)
10:10 Pchnięcie kulą kobiet – eliminacje (Guba-awans, Kardasz-awans)
10:35 400 m mężczyzn
Dzień kwalifikacji, poniedziałek, 6 sierpnia
16:05 – Lekkoatletyka – rzut młotem – kwalifikacje (Paweł Fajdek-awans, Wojciech Nowicki-awans)
16:30 – Lekkoatletyka – 100 m – eliminacje (Dominik Kopeć-awans, Remigiusz Olszewski, Przemysław Słowikowski)
16:35 – Lekkoatletyka – skok w dal – kwalifikacje (Tomasz Jaszczuk-awans 6ty)
17:05 – Lekkoatletyka – 400 m przez płotki – eliminacje (Patryk Dobek-awans, Jakub Mordyl)
17:45 – Lekkoatletyka – 100 m
Być może część z Was pamięta, jak dwa lata temu, pod tagiem #nasiwrio konfrontowałem medalowe (i ogólne) typy redaktorów "Przeglądu Sportowego" dotyczące występów naszych sportowców. Tym razem jednak konfrontacji nie będzie - "PS" nie zdecydował się na wytypowanie wyników poszczególnych zawodników... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Być może zaważyła na tym niska skuteczność tych typów (w przypadku #rio2016 tylko 8 medali z 30 szans + 3 medal nie przewidziane
No to ruszamy!!! Tym razem będziemy oglądać zmagania w ośnieżonym Pjongchang!!! Polecam dodanie dwóch tagów: #pjongczang2018polska #pjongczang2018. (Dzięki za korektę!) Zapraszam weteranów spod starych tagów, bo co to za igrzyska bez Was!

Tutaj przygotowana przez jakiegoś innego Mirka (@brednyk) rozpiska w google docs: https://docs.google.com/document/d/1pYry_wxvHTL7CFz6AwBgOOH7r7UvLR7ib0bUbGWD0q4/edit (wraz z oficjalnymi stacjami, które będą prowadzić transmisje)

PROGRAM WYSTĘPÓW POLAKÓW NA IGRZYSKACH OLIMPIJSKICH W PJONGCZANGU:

7 LUTEGO (ŚRODA)

3:00, skoki narciarskie, sesja treningowa na skoczni normalnej