Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko135
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
2plus1

2plus1

Dołączył 19 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4448
  • Znaleziska 127
  • Mikroblog 4321
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 20
  • Dodane (179)
  • Komentowane (1817)
  • Plusowane (2325)
world
world
12.05.2026, 11:46:51
  • 909
Słuchajcie ruskie trolle, które próbują obrzydzić nam Ukrainę. NIE MA ZNACZENIA czy w geograficznym miejscu Ukrainy jest sama Ukraina czy jakikolwiek inny kraj. Jaki by nie był - ma nasze wsparcie, bo nie chcemy mieć smrodu onuc w przedpokoju.
#ukraina #rosja #ruskapropaganda
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atryu
Atryu
12.05.2026, 12:56:47 via Wykop
  • 299
@Hissis: ooo znowu przyglup z fartem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
kjubikul
kjubikul
12.05.2026, 13:15:46 via Wykop
  • 545
większość Polaków nienawidzi Ukraińców


@czerwonykomuch: Twoja bańka informacyjna nie jest reprezentatywna dla większości kraju, zapewniam. Większość Polaków nie nienawidzi żadnej nacji, ludzie normalnie żyją i mają w dupie wasze internetowe wojenki.
  • Odpowiedz
DJRuraWydechowa
DJRuraWydechowa
12.05.2026, 12:46:26
  • 1193
Apka bankowa, która zmienia się w apkę do reklam, dziękuję @mBank to jest właśnie to czego wymagam od banku, aby wysyłał mi pushe o tablatkach do zmywarki :)
#mbank #bank #banki #aplikacja
DJRuraWydechowa - Apka bankowa, która zmienia się w apkę do reklam, dziękuję @mBank t...

źródło: IMG_2819

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pahamakaa
pahamakaa
pahamakaa
12.05.2026, 12:48:32 via Wykop
  • 652
@DJRuraWydechowa: może i niepotrzebne ale przynajmniej denerwuje
  • Odpowiedz
baal80
baal80
baal80
12.05.2026, 13:48:32 via Wykop
  • 227
@DJRuraWydechowa: Tam chyba można odznaczyć wszelkie marketingowe notyfikacje? Ja w każdym razie nigdy czegoś takiego nie dostałem. To byłaby pierwsza i ostatnia marketingowa notyfikacja, którą dostałem w tym banku.

Czyli jak zwykle - wykopki zaznaczają wszystko TAK, a później pani redaktur ratunku.
  • Odpowiedz
nervous_breakdown
nervous_breakdown
12.05.2026, 20:33:30
  • 286
Wysłałem SMS na Izrael ale zamiast 4,92 pobrało mi z konta 49,20 zł ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#eurowizja
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kakarot_Z
Kakarot_Z
12.05.2026, 20:34:40 via Wykop
  • 205
@nervous_breakdown: jeszcze odsteki przyjdą do zapłaty
  • Odpowiedz
ojojojjj
ojojojjj
ojojojjj
12.05.2026, 20:36:13 via Wykop
  • 143
@nervous_breakdown: i tak brakuje
  • Odpowiedz
bar125
bar125
12.05.2026, 18:30:56
  • 465
Psychologia rynku na jednym obrazku
#gielda
bar125 - Psychologia rynku na jednym obrazku
#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PepeHandss
PepeHandss
12.05.2026, 18:51:43 via Wykop
  • 400
@bar125: przesyłam bardziej wiarygodny wykres dla ulicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PepeHandss - @bar125: przesyłam bardziej wiarygodny wykres dla ulicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 0ce00944aa90a423b3f8f0fc165f79d855eba02b349ae8dde5974ff5d1071fed,w800

Pobierz
  • Odpowiedz
bar125
bar125
Autor
12.05.2026, 19:00:22 via Wykop
  • 94
@PepeHandss: dokładnie, jak kupisz w zielonej kropce to wtedy taka wersja wykresu, jak nie kupisz to wtedy moja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
12.05.2026, 04:08:24
  • 646
Dzisiaj o 5 obudził mnie smród dymu z papierosów. Sąsiad wyszedł sobie na balkon na dymka hehe
Lubisz dym? Pal sobie w domu, a nie smrodzisz wszystkim dookoła
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
12.05.2026, 04:21:22 via Wykop
  • 372
Pal sobie w domu


@Qurvinox: średnia rada, wtedy śmierdzi w łazienkach i kuchniach w jego pionie 24h.
  • Odpowiedz
turok2016
turok2016
turok2016
12.05.2026, 04:36:58 via Wykop
  • 625
@Kj5s6f2dk7s54o: to znaczy, ze wentylacja ci źle działa, bo z tych kratek nie powinno powietrze wlatywac.
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
12.05.2026, 03:42:11
  • 953
Dzień 4 & 5
Legowisko do oceny , jest 20:37 i właśnie sobie w nim leżę . Nie jestem sam , bo dołączyly sie jeszcze 3 osoby, ale tylko ja śpię dziś bez namiotu.

Te ostatnie 2 dni to jedna wielka walka z upałami . Dziś było 33 stopnie , ale upał to w zasadzie od 9 rano tak do 18. Gdyby nie mieć ciężkiego plecaka to byłoby to jakoś znośne. Wczoraj trekking na
ChlopoRobotnik2137 - Dzień 4 & 5
Legowisko do oceny , jest 20:37 i właśnie sobie w ni...

źródło: image_picker_BE729224-00B3-4112-AA04-8B8E266073E9-59438-000007234AE601FF

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
Autor
12.05.2026, 03:43:20 via Wypiek
  • 198
Dzisiejsze gotowanko na kolację
ChlopoRobotnik2137 - Dzisiejsze gotowanko na kolację

źródło: image_picker_3373D399-8DF4-4DAF-A5FB-081FAE73EBBE-59438-00000723CB28B99D

Pobierz
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
Autor
12.05.2026, 03:43:52 via Wypiek
  • 184
A to już spacer dzisiejszy w piekielni
ChlopoRobotnik2137 - A to już spacer dzisiejszy w piekielni

źródło: image_picker_C5866069-EFDD-4CC9-A4F4-BD58B669B2EE-59438-00000723EFB1B13D

Pobierz
  • Odpowiedz
MarianJanusz
MarianJanusz
MarianJanusz
11.05.2026, 20:51:55
  • 853
Jeśli na półprzewodnikach można tyle zarobić, to co dopiero będzie, jak w końcu wynajdą całe przewodniki

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99
11.05.2026, 20:53:06 via Wykop
  • 182
@MarianJanusz: wyszły kilkadziesiąt lat przed półprzewodnikami, sprawdź ceny miedzi, zainwestuj w KGHM i bzikaj
  • Odpowiedz
justlooking5
justlooking5
justlooking5
11.05.2026, 20:57:12 via iOS
  • 167
@MarianJanusz: a dla tych co chcą mniejszy zysk ale bezpieczniej - ćwierćprzewodniki
  • Odpowiedz
kris006
kris006
09.05.2026, 04:56:33
  • 1084
Ja już mordeczki na dworcu, lecę do Warszawy, ziomek co go nie widziałem lat tysiąc, ma mi nawinąć robotę w gastro, a Polska B wymiera i lepiej nie będzie, trza uciekać. Trzymajcie kciuki
kris006 - Ja już mordeczki na dworcu, lecę do Warszawy, ziomek co go nie widziałem la...

źródło: 1000028860

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Basiura89
Basiura89
09.05.2026, 04:58:57 via Wykop
  • 652
@kris006: na górze ma mieć sweter, a na dole na dresowo!
  • Odpowiedz
telemach20
telemach20
09.05.2026, 05:13:43 via Wykop
  • 473
@kris006: tylko nie bądź jak Grzegorz z pod lubelskiej wsi (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) #pdk
  • Odpowiedz
RicoElectrico
RicoElectrico
07.05.2026, 11:15:50
  • 1221
Uważajcie na oszustów działających metodą "na grilla". Jesteś zapraszany na grilla pod pretekstem pieczenia kiełbasy a kończy się na libacji alkoholowej. Wczoraj dałem się nabrać, dziś też idę.
#heheszki
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brazowooka_eM
brazowooka_eM
07.05.2026, 11:24:27 via Wykop
  • 309
@RicoElectrico: każde "ognisko" w liceum sie tak kończyło ( ͡° ͜ʖ ͡°) czasem, a nawet dość często nie było ani ogniska, ani kiełbasy xD
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
07.05.2026, 12:48:17 via Wykop
  • 199
@RicoElectrico: chłopy zastanawiają się jak Julki nabierają się na patusow jednego po drugim i nie wyciągają wniosków, ja właśnie w taki sam sposób nabieram się na grilla, który kończy się libacją za każdym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sultan_Heheszkuw
Sultan_Heheszkuw
07.05.2026, 06:46:45
  • 1371
#heheszki
Sultan_Heheszkuw - #heheszki

źródło: 1000045639

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
07.05.2026, 06:56:28 via Android
  • 212
@Sultan_Heheszkuw

W szkołach tańca podobno tego używają
  • Odpowiedz
Sultan_Heheszkuw
Sultan_Heheszkuw
Autor
07.05.2026, 07:12:15 via Wykop
  • 342
@Famine: tak, podobno doskonale zmywa ślady po hiszpańskim shaku proteinowym, obowiązkowym finałem każdego ostrego treningu baciaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Common_Rail_1337
Common_Rail_1337
07.05.2026, 08:00:39
  • 1207
#wykop #jedzenie #takaprawda
Nie kupujemy sodastream, kupujemy Dafi. Nie wspieramy rzydostwa, wybieramy nasze Polskie.
CommonRail1337 - #wykop #jedzenie #takaprawda
Nie kupujemy sodastream, kupujemy Dafi....

źródło: 688486432_1549845620480232_6566094192302546079_n

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch
07.05.2026, 08:40:45 via Wykop
  • 581
@Common_Rail_1337: Saturator to kawałek plastiku ze sprężynką i uszczelką którego koszt wytworzenia wynosi 5zł, a najtańsze zestawy w promocji kosztują 180zł. Fajnie że dafi konkuruje z soda stream. Ale mogliby ich zmieść z polskiego rynku jak peta ze stołu, a jedyne co robią to nabijają polaków w butelkę, jak Polacy dwutlenek węgla saturatorem.
  • Odpowiedz
kompek
kompek
07.05.2026, 09:21:29 via Wykop
  • 666
kawałek plastiku ze sprężynką i uszczelką którego koszt wytworzenia wynosi 5zł


@Zyzus_tluscioch: no to masz już biznes-plan,teraz wciel go w życie. Skoro - jak sam mówisz - koszt wytworzenia jest tak niski, to nie musisz mieć kapitału i zawojujesz rynek sprzedając maszynki za połowę ceny konkurencji ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
06.05.2026, 12:37:21
  • 241
ŁAMANE: Zaraz klapki Dino będa lepiej wyceniane niż akcje Dino.
#gielda
vladi_putin - ŁAMANE: Zaraz klapki Dino będa lepiej wyceniane niż akcje Dino.
#gielda

źródło: Screenshot 2026-05-06 143642

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek
06.05.2026, 12:38:45 via Wykop
  • 10
@vladi_putin: fajne chodziłbym
  • Odpowiedz
kamilbrawo2
kamilbrawo2
06.05.2026, 12:51:16 via Wykop
  • 94
@davidero69: polecam zlote, dzieki nim mozna wejść do Dino na Wilanowie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MistrzKowalski
MistrzKowalski
07.05.2026, 05:38:55
  • 1268
Przejeżdżała śmieciarka ale nie zabrali, żądali poświadczenia że nie jestem zabytkiem chronionym prawem 😁😁🤣🤣
MistrzKowalski - Przejeżdżała śmieciarka ale nie zabrali, żądali poświadczenia że nie...

źródło: 1000002015

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lotarientroll
Lotarientroll
Lotarientroll
07.05.2026, 05:42:02 via Android
  • 1613
@MistrzKowalski: chłop prawie 60tka co na wykopie siedzi. Śmiech na sali
  • Odpowiedz
Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
07.05.2026, 05:44:58 via Wykop
  • 658
@MistrzKowalski: taki stary i nie wie, że za wycinanie dziur we fladze jest paragraf? Najlepszego. Nie będzie sto lat, bo mój mózg po zobaczeniu roku zwraca tylko "najs" i w sumie nie potrafię policzyć czy by cię takie życzenia nie obrażały.
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
05.05.2026, 09:44:04
  • 898
może marnuje czas żeby odzyskać moje pieniądze ale za to j---e tu piwskiem w tym upale.

Mam nadzieje że dusza tej ministry hennig-kloski trafi po zgonie do butelkomatu i będzie tam siedzieć na wieki wieków amen.

Zaplusuj żeby Bozia zobaczyła.

#kaucja #bekazpo
PozdroMleczny - może marnuje czas żeby odzyskać moje pieniądze ale za to j---e tu piw...

źródło: 1000019913

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MazurskiSmak
MazurskiSmak
05.05.2026, 11:05:13 via Android
  • 214
@zukennuken: xD takie komentarze powinny być w bingo.

  • Odpowiedz
t4f9oy55
t4f9oy55
05.05.2026, 11:11:00 via Wykop
  • 240
@PozdroMleczny: Humiliation ritual
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
05.05.2026, 12:24:44
  • 2148
#lekarz100k #lekarz
PrzodownikPracyZaGrosze - #lekarz100k #lekarz

źródło: 17779838572097455390834808666318

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anomalocaracid
Anomalocaracid
05.05.2026, 12:36:35 via Wykop
  • 299
@PrzodownikPracyZaGrosze: #luxmedkrecikorba
  • Odpowiedz
BNM2136
BNM2136
05.05.2026, 13:30:04 via Wykop
  • 789
@PrzodownikPracyZaGrosze: za dziesięciominutową wizytę. Z tego 5 minut to wściekle klikanie w klawiaturę
  • Odpowiedz
minor983
minor983
06.05.2026, 04:56:19
  • 113
500% po raz pierwszy
#gielda
minor983 - 500% po raz pierwszy
#gielda

źródło: intel

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

minor983
minor983
Autor
06.05.2026, 05:01:23 via Wykop
  • 12
@UsmiechnietyAnon: nie mam pojecia
  • Odpowiedz
krystekw2
krystekw2
krystekw2
06.05.2026, 05:21:28 via Wykop
  • 65
@UsmiechnietyAnon: do czasu, aż będzie 30%
  • Odpowiedz
MrSzakal
MrSzakal
06.05.2026, 05:06:45
  • 1199
Zatruł się Caprio czarna porzeczka
MrSzakal - Zatruł się Caprio czarna porzeczka

źródło: IMG_9019

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KosmicznyBarszcz
KosmicznyBarszcz
06.05.2026, 05:11:23 via Wykop
  • 99
@MrSzakal: jako pani ten obrazek wywołuje we mnie ptsd
  • Odpowiedz
sylwke3100
sylwke3100
06.05.2026, 06:15:13 via Android
  • 130
@MrSzakal Ja byłem tym problematycznym dzieckiem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Choroba lokomocyjna wprawdzie nie przeszła ale teraz nawet 2-3h jestem w stanie jechać a nie 5 minut.
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
04.05.2026, 10:17:09
  • 2022
Pan Józef po raz 3 z rzędu obczaja młode d------i na maturze. Brawo dla Pana Józefa i witamy go galerii ludzi pozytywnie zakręconych Teleexpressu.
#matura #matura2026
Mariuszzuk - Pan Józef po raz 3 z rzędu obczaja młode d------i na maturze. Brawo dla ...

źródło: 1000011558

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamiecCzlowiekaNierozumnego
SamiecCzlowiekaNierozumnego
04.05.2026, 10:17:47 via Wykop
  • 391
@Mariuszzuk: taki to pożyje
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
04.05.2026, 10:28:25 via Wykop
  • 644
@Tagliacozzo: to prawda - kobieta ma swój prime w wieku 17-18 lat
  • Odpowiedz
solejukowski
solejukowski
03.05.2026, 07:05:21
  • 1997
Pokolenie trzydziestolatków nie jest słabe. Ono zostało wychowane w obietnicy, której świat nie dotrzymał.
Dzisiejsi trzydziesto- i trzydziestoparolatkowie są jednym z najbardziej psychologicznie przeciążonych pokoleń ostatnich dekad. Nie dlatego, że „nie chce im się pracować”. Nie dlatego, że są roszczeniowi. I nie dlatego, że „kiedyś ludzie mieli gorzej”.

Ich dramat polega na czymś innym: dorastali w epoce wielkiej obietnicy możliwości.

Słyszeli:
  • 261
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
03.05.2026, 07:15:25 via Android
  • 881
@solejukowski

Skopiuje mój komentarz z nocnej:

(...) Odkąd zrozumiałem, jak ogromny wpływ na życie mają warunki startowe, dużo mniej zazdroszczę innym i rzadziej obwiniam siebie. To serio porządkuje głowę. Takie rzeczy powinny być omawiane w szkole.
  • Odpowiedz
voov100
voov100
voov100
03.05.2026, 07:19:36 via Wykop
  • 490
@paluszki_rybne: o toto. kiedys to wszystko z----------o do przodu, tak gdzies do 2015, moze nawet 2020. Caly swiat szedl do przodu pod wzgledem techologicznym, komputery, telefony i internet rozwijaly sie w kosmicznym tempie. Do tego caly świat napędzał się po kryzysie z 2008, dajac wrazenie, szczegolnie mlodym w tamtych czasach, ze wszystko moze isc tylko do przodu.
Do tego dochodzi nasz kraj, ktory po wejsciu do UE zaczal nadganiac reszte
  • Odpowiedz
verq2137
verq2137
02.05.2026, 17:00:58
  • 252
#heheszki #humorobrazkowy #memy
verq2137 - #heheszki #humorobrazkowy #memy

źródło: PL (1110)

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RitmoXL
RitmoXL
02.05.2026, 18:47:53 via Wykop
  • 68
@verq2137: Polska gdyby Kubica nie pojechał w tym rajdzie i wygrał mistrza w Ferrari* ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
UjogromemGoNazwali
UjogromemGoNazwali
UjogromemGoNazwali
02.05.2026, 19:30:15 via Wykop
  • 25
@verq2137: Polska gdyby wzieli dudka na mundial ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 117
  • Strona 2 z 117
  • >
  • https://a.aliexpress.com/_vEdMjD

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.04.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.07.2019

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 23.09.2022

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking