Wpis z mikrobloga

a może ona nie miała pomocy

@Linnior88 babka sama wyraźnie pisze i to podkreśla, że chce przeżyć życie DLA SIEBIE. Nieco egoistyczne ale czy to źle? Babka chciała nacieszyć się życiem, ale życie zrobiło jej psikusa i teraz już babce się nie podoba.
Nie ma co tu dywagować. Nie ma co oceniać. Każdy jest kowalem swojego losu.
  • Odpowiedz
Pytanie jest tylko jedno zasadnicze, czy zrobiła cokolwiek, aby swoją drugą połówkę znaleźć, czy tylko brała to co się akurat nawinęło w tym momencie.
Bo podejrzewam to drugie, lata zmarnowane na bawidamkach i taki efekt.
  • Odpowiedz
@Linnior88: dobra nje #!$%@? że 35 letnia kobieta nie mogła przez tyle lat znaleźć faceta bo pewnie żaden się nie myje i nie ma stałej pracy takie #!$%@? beż żadnego sensu
  • Odpowiedz
Tylko moje pytanie jako różowa 28 lvl która nie chce dzieci bo nie czuje tego, po prostu, co mnie to interesuje co się stanie z polską w przyszłości? Wali mnie to że system emerytalny nie podoła. Ja radzę sobie świetnie, sama się zabezpieczę na przyszłość, a jak umrę to i tak mnie będzie to wszystko walić


@MechanicznaPitaja: ok, tylko powinnaś być w tym momencie traktowana jak mężczyzna. Równy wiek emerytalny,
  • Odpowiedz
najczęściej te wymagania z kosmosu to żeby się chociaż myl zmieniał ubrania i nie oglądał za innymi i żeby miał stała pracę xD faktycznie wymagania z kosmosu


@Linnior88: ta, na pewno to są typowe wymagania kobiet, zwłaszcza tych bardziej świadomych xD
  • Odpowiedz
ogląda się za innymi i się z tym nie kryje , jest kłótliwy przekorny uważa że ma zawsze rację , uważa że to kobieta powinna za nim gonić


@Linnior88: opisałaś właśnie mnie
  • Odpowiedz
byłam w stanie być z grubym facetem z kołchozu mimo że sama byłam laska 8/10

Jak tylko przytylam to ten sam gruby kolchoznik mnie rzucił


@Linnior88: ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Cadfael: lepiej zrobię jak złożę projekt obywatelski na zrównanie wieku emerytalnego dla lambadziar i zobaczymy kto się będzie śmiał, jak będziesz chodziła do pracy z wydającą sztuczna szczęką i endoprotezą stawu biodrowego
  • Odpowiedz