Wpis z mikrobloga

@Linnior88: No i co z tego że wymagają jak to weryfikuje rzeczywistość. Różnica między mężczyzną a kobietą w dzisiejszych czasach jest taka, że kobieta 8/10 może mieć dowolne wymagania bo i tak ma cały harem na zawołanie. Mężczyzna który ma wymagania po prostu nie ma kobiety to wszystko. Nie rozumiem po co tłumaczyć na siłę, że jest inaczej jak nie jest
  • Odpowiedz
żeby się chociaż myl zmieniał ubrania i nie oglądał za innymi i żeby miał stała pracę


@Linnior88: przecież to wygórowane wymagania
nawet nie wiesz o co prosisz

nie oglądał za innymi

ja nie daję rady, jak widzę studentki, to szyja mi od razu się skręca
  • Odpowiedz
@Klimbert: Ty sam masz tylko jedno dziecko. W jaki sposób chcesz uratować naszą demografię? Wbrew pozorom, Ty też jesteś społecznym pasożytem, bo nie zapewniłeś podmienienia pokoleń
  • Odpowiedz
by wystarczyło żeby facet nie był palantem okazywał zainteresowanie i był dobrym człowiekiem , ale wy nawet tego nie jesteście w stanie zaoferować


@Linnior88: ja jestem, ale raz napisalem cos czego nie polubilas i dalas mnie na czarna, taki wasz obraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@theredi

>by wystarczyło żeby facet nie był palantem okazywał zainteresowanie i był dobrym człowiekiem , ale wy nawet tego nie jesteście w stanie zaoferować


@Linnior88: ja jestem, ale raz napisalem cos czego nie polubilas i dalas mnie na czarna, taki wasz obraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widocznie to musiało być chamskie
  • Odpowiedz
@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany

>ja jakoś byłam w stanie być z grubym facetem z kołchozu mimo że sama byłam laska 8/10

>Jak tylko przytylam to ten sam gruby kolchoznik mnie rzucił


@Linnior88: Byłaś 8/10 i myślisz, że to Cie pretenduje do ekstratraktowania? Księżniczkujesz a facet Cie żucił bo pewnie miała powód.

Miał taki powod że simpowal do 16 latek a one go wykorzystały na kasę i za kierowcę na imprezy a na
  • Odpowiedz
@Linnior88

@Klimbert Tak każda laska ma wymagania z kosmosu xD najczęściej te wymagania z kosmosu to żeby się chociaż myl zmieniał ubrania i nie oglądał za innymi i żeby miał stała pracę xD faktycznie wymagania z kosmosu


Witamy podróżnika w czasie sprzed 30 lat, obecnie wymagania poleciały w kosmos o czym powie ci każdy facet który szuka partnerki na stałe
  • Odpowiedz
  • 0
Ty sam masz tylko jedno dziecko. W jaki sposób chcesz uratować naszą demografię?


@Tajlosfit: demografii nie uratuję, ale na pewno nie pogorszę jej tak jak osoby bezdzietne. Na pewno też jeżeli dobrze wychowam swoje dziecko to będzie miał kto odkłądać na mnie skłądki emerytalne. Uważam również, że z racji posiadania tylko 1 dziecka powinienem mieć gorzej (np. mniejsze benefity) od osób posiadajacych dwójkę dzieci.
  • Odpowiedz
bo to tak naprawdę nie jest kwestia luki edukacyjnej. Rozumiem zamysł, że kobiety bardzo często idą na studia i co do zasady mamy o wiele więcej kobiet z wykształceniem wyższym niż mężczyzn. Ale to jest pewne spłycanie problemu - tutaj problemem jest odkłądanie pewnych rzeczy na później na tzw. swiętego nigdy. Ta Pani stwierdziła, że myślała tylko o sobie (kariera itd.) ale jednocześnie podświadomie miałą tę myśl, że może pojawi się w jej życiu facet, który zmieni u niej to przekonanie i jednak zdecyduje się na dziecko.


@Klimbert: jak nie, a to że w dużych miastach w grupach wiekowych 20-30 lat jest nawet 20% nadwyżka kobiet to nie problem?
za pojęciem luki edukacyjnej nie kryje się tylko wykształcenie, ale cały sposób na życie, od spędzania wolnego czasu, otaczanie się zupełnie innymi ludźmi, po konsumowane treści, przez co tych punktów wspólnych jest bardzo mało.

Tutaj akurat mamy kwestię bardzo
  • Odpowiedz