Wpis z mikrobloga

  • 1
@Linnior88

@Klimbert jeszcze nie widziałam nigdy żadnej laski żeby napisała "podoba mi się jego charakter ale jest za gruby " albo 'podoba mi się jego charakter ale łysieje"

Bo żadna laska nie powie że ktoś jej się podoba jeśli nie jest dla niej atrakcyjny z wyglądu xD widziałaś Ty chociażby jakieś statystyki na ten temat? Laski połowę facetów oceniają jako brzydkich, resztę jako przeciętnych i może z 10% jako atrakcyjnych
  • Odpowiedz
@onepnch: W "rozumowaniu" kobiet, jeśli jesteś kobietą i nie masz bachora to jesteś nikim (oczywiście tylko z naturalnego porodu bez znieczulenia i poród musiał odbywać się w górskim strumieniu, gdzie woda nie przekraczała +10 stopni - przy nie spełnieniu powyższych standardów, to nie był poród, tylko wydobyciny i nie należy Ci się status madki ;)
  • Odpowiedz
@xPekka

@Linnior88

>@Klimbert jeszcze nie widziałam nigdy żadnej laski żeby napisała "podoba mi się jego charakter ale jest za gruby " albo 'podoba mi się jego charakter ale łysieje"

Bo żadna laska nie powie że ktoś jej się podoba jeśli nie jest dla niej atrakcyjny z wyglądu xD widziałaś Ty chociażby jakieś statystyki na ten temat? Laski połowę facetów oceniają jako brzydkich, resztę jako przeciętnych i może z 10% jako
  • Odpowiedz
  • 0
wszystko to są indywidualne przypadki, zależne od zarobków, w obecnym systemie redystrybucyjnym osoby mało zarabiające więcej z niego otrzymują, niż wpłacają, czy to w postaci świadczeń czy infrastuktury - system szkolnictwa kosztuje około 1 tys. msc na dziecko dodaj do tego 800+, koszty leczenia dzieci, które statystycznie więcej korzystają z opieki zdrowotnej daje to sumę ~ 7-8 tys. msc, które dzieci Beaty kosztują państwo, aby to sfinansowała z swoich podatków to z
  • Odpowiedz
  • 2
@Linnior88

@xPekka

No bo to ty nie chcesz przeciętnych tylko modelki , zacytuję facetow : obniż wymagania albo kup kota


Tak tak, chce modelki. Napisać Ci jeszcze raz statystki z tindera? Albo fajniejszy eksperyment: odpalę aplikacje randkową i będę przewijał wszystko po kolei w prawo aż mi się skończy limit lajków. Wiesz ile będę miał par? 0. Po roku na tinderze mam jakieś 120 par i 20 "wiszących" lajków (czyli
  • Odpowiedz
  • 0
jak nie, a to że w dużych miastach w grupach wiekowych 20-30 lat jest nawet 20% nadwyżka kobiet to nie problem?

za pojęciem luki edukacyjnej nie kryje się tylko wykształcenie, ale cały sposób na życie, od spędzania wolnego czasu, otaczanie się zupełnie innymi ludźmi, po konsumowane treści, przez co tych punktów wspólnych jest bardzo mało.


@HaPe: ale to nie jest wina mężczyzn, że kobiety studiują jakieś gówno kierunki na siłę
  • Odpowiedz
@Klimbert: jak jesteś introwertykiem a do tego zapracowanym, czy to w pracy zarobkowej czy przy opiece nad rodzicami czy rozwijając swoje psuje lub biznes, to możesz nie mieć czasu i głowy na szukanie kogoś. Ja jakbym nie miała swojego wieloletniego partnera to nie wiem kiedy bym teraz miała czas i ochotę na szukanie kogoś. Nie dlatego ze mam wysokie wymagania tylko wole swoje pasje niż poznawanie nowych ludzi.
  • Odpowiedz
@Linnior88 o czym ty tu w ogóle piszesz, rozsądne wymagania psia mać, ja jakoś tego nie widzę i dobrze ci parę osób powiedziało. Masz jaskrawy przykład: mam dobrą pracę, hobby, dom, działkę i mieszkanie, kilka samochodów, regularnie ćwiczę i wyglądam PODOBNO dobrze a ostatnią okazję żeby z kimś być to miałem BARDZO dawno temu. Każda dziewczyna z jaką się od tamtego czasu spotkałem widziała we mnie conajwyżej kolegę, więc nie imputuj
  • Odpowiedz
@Linnior88 Może rozwiń te wymagania i do tego częstego mycia dodaj: konieczność posiadania własnego mieszkania, czasami fajnego auta, nieokazywanie słabości, pozycja społeczna, charyzma i dynamiczność, siła i dobra budowa fizyczna ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kowalzmetina

@Linnior88 Może rozwiń te wymagania i do tego częstego mycia dodaj: konieczność posiadania własnego mieszkania, czasami fajnego auta, nieokazywanie słabości, pozycja społeczna, charyzma i dynamiczność, siła i dobra budowa fizyczna ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie lubię dynamiczniakow
  • Odpowiedz
Odnośnie tej lenor czy jak jej tam, po zgłębieniu tematu stwierdzam: po co się tu produkować, przeczytałem kilka jej wpisów i już teraz wiem że będzie starą panną (chyba że to jakiś chłop co baituje). Ja jakieś teoretyczne szanse jeszcze mam ale taki żeński toksyk bardziej jadowity niż cała gałąź drzewołazów ich nie ma xD
  • Odpowiedz
@klosimierz

@Linnior88 o czym ty tu w ogóle piszesz, rozsądne wymagania psia mać, ja jakoś tego nie widzę i dobrze ci parę osób powiedziało. Masz jaskrawy przykład: mam dobrą pracę, hobby, dom, działkę i mieszkanie, kilka samochodów, regularnie ćwiczę i wyglądam PODOBNO dobrze a ostatnią okazję żeby z kimś być to miałem BARDZO dawno temu. Każda dziewczyna z jaką się od tamtego czasu spotkałem widziała we mnie conajwyżej kolegę, więc
  • Odpowiedz
@klosimierz to ty atencjuszu w swoich wysrywacy się chwalisz że odrzucasz 70 procent par jakie ci wpadną i się chwalisz jaki z ciebie przystojniak a tutaj nagle zmieniasz zdanie i gadasz że nie masz szans na partnerkę , wybombiaj zakłamany atencjuszu
  • Odpowiedz